TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
potřebuju radu od někoho znalejšího :-) oční stíny se mi okamžitě po nanesení, asi do 5 minut, slijí do čárky...Podkladovou bázi samozřejmě mám - Art deco - ale ani s ní to není lepší. Takže asi vyměnit stíny, ale za jaké? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zpevanda Jediné očné tiene, ktoré mám odskúšané, že sú večer v úplne ale úplne rovnakom stave ako ráno, sú Mary Kay
Odpovědět
@zpevanda Ja používam bázu od MAC, tiene držia ako priklincované celý deň bez ohľadu na to, či sú drahšie, alebo lacné.
Odpovědět
Profilova fotka
@zpevanda ja pouzivam bazy od Too Faced a Urban Decay. obe skvele :-) je desat hodin vecer, licila som sa pre 14 hodinami, ale tiene drzia ako pribite
Odpovědět
Profilova fotka
O víkendu jsem ulovila korektor pod oči od MAC (Clinique mi bohužel kryl málo) a kompaktní pudr též MAC, měla jsem od nich sypký a dochází, ale neměli barvu, tak jsem si řekla, že prubnu ten kompaktní, ale ještě jsem ho nevybalila. Nemáte někod tip na tužku na oči? Požadavky - tmavěhnědá (prostě skoro černá, ale ne černá), měkká, aby snadno kreslila (na to mi vyhovuje Sephora voděodolná, cca 200 CZK, ale nevyhovují třeba Lancome, na ty se musí tlačit), ale dobře se strouhá (to mi zas nevyhovuje u Sephory, furt se láme, jak je měkká, tak nejde dobře ořezat). Díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ahoj,nemas rada vysuvacie ceruzky na oci?ja tiez nerada struham ceruzky,preto skusam vysuvacie,mne vyhovuje vynimocne ta z avon....alebo vysuvacie z pupa...su makke...teraz som si kupila ale nevysuvaciu-ale klasicku struaciu ceruzku od yves rocher tak som zvedava...vsetky tieto co som spomenula su tmavohnede
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ja som spokojna s Contour Khol od L`Oreal Paris, z tych cenovo dostupnejsich, ale neviem, ci maju v tmavohnedej. Alebo potom vysuvacia Clinique Quickliner for Eyes Intense, tam je tmavohneda urcite (ja mam tmavomodru ako som uz minule pisala). chcela som sa ta spytat, da sa v CR dostat tato mascara http://www.clinique.co.uk/product/160... ? Ideme s manzelom za mesiac do Prahy, tak ci ju tam niekde ulovim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka @laleeta když já nemám ráda vysouvací, přijdou mi tupé. Řasenku od Clinique bohužel nevím, měla jsem od nich jednu a přišla mi špatná. zatím mám furt nejradši Hypnosku. Ale jestli půjdu kolem obchodu, tak kouknu.
Odpovědět
Profilova fotka
Za sebe můžu doporučit rtěnky od NARS, řasenku Hypnose od Lancomu, podkladovou bázi pod oční stíny art deco, stíny, tekutou linku a tvářenku mám od Sephora a jsem nadmíru spokojená. Make-up nepoužívám, nicméně jako korektor se mi nejvíce osvědčil make-up cover od Dermacol (je to krycí make-up, ale já ho používám pouze jako korektor)-měli by ho pojmenovat photoshop v tubě, protože to co neschová on, schová snad už jen Touche Eclat od YSL...Pudr jsem měla od od Benefittu, už nevím jak přesně se jmenoval, ale byl parádní-úplně sametový a dlouho vydržel...
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun no to je pravda, ze ju musim trosku naostrit tym, ze trosku popisem po obrusku ;-) Viem, ze Bobbi Brown mala ceruzku Black Chocolate, co bola taka ciernohneda, ale nemam osobnu skusenost, len som ju videla v nejakych youtube videach. Osobne Hypnosku nemusim... neni zla, ale z tie peniaze mi pripada, ze ziadny zazrak... @melme podla mna Touche Eclat neschova nic... on to v prvom rade vobec neni korektor, skor rozjasnovac, ako uz napoveda jeno meno... :-) Mimochodom, ak hladate super-truper krem na ruky, tak uz nehladajte - Biomains od Biothermu je pre mna uplne zjavenie. Vyzivuje ruky a nechty, je vodeodolny, tuba obsahuje 100 ml, co zas ne je uplne bezne a ma krasnu cistu pudrovu vonu. Okamzite sa vpije (nie ako vela kremov na ruky, ze vam len tak "sedi" na pokozke a masti vsetko okolo, okrem ruk).
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta Já vím že je to rozjasňovač, ale já potřebuju schovávat jedině kruhy pod očima a mívám malinko zarudlé ty rýhy okolo nosu a na to mi přišel jako to nejlepší co mi kdy prošlo pod rukama. Pleť mám naprosto bezproblémovou, takže nějaké pupínky, nebo žilky zakrývat nemusím. Ze stejného důvodu si ji pochvaluje i jedna blogerka na základě jejíž zkušenosti jsem Touche Eclat zkoušela. A ta tužka od Bobi Brown je perfektní. Měla jsem od Lavery a ta je dost měkká, takle je o něco tvrdší, ale tlačit na ni při použití není potřeba.
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta já kupuju hypnosku zásadně v nějaké akci na letišti, takže mě vyjde kolem 4 až 5 stovek, což jde. Když vezmu, že v dorgerce ty lepší stojí stejně kolem 3 stovek. A mně hodně vyhovuje konzistencí a nanášením. Je dostatečně tekutá, to já ráda :) @melme píšu si ty dvě značky, musím někde otestovat, protože tohle mi fakt chybí...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ifoun vyhovuje mi přesně ze stejných důvodů-je tekutá, nedělá hrudky, neslepuje a řasy krásně zvýrazní. Já spíš zase využívám různých dárkových balíčků-dostanu ji třeba k parfému nebo ke rtěnce...Líčím se velmi sporadicky, takže mě to pidi balení naprosto vyhovuje, jelikož je řasenka jen na 6 měsíců, tak mi v těch běžných baleních taak akorát půlka zůstane...Jinak ta tužka od lavery je fakt bombastická (vyhovuje mi víc než od Bobi), ale je fakt hodně měkká, ale zatím se mi při strouhání nezlomila. I když teda nevím jestli se dělá v tebou požadované barvě-já mám černou...Jo a mamka si dává před strouháním tužku do mrazáku-ztuhne a líp se strouhá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@melme ta lavera je tahle http://jakzitdlouho.cz/prirodni-kosme... ?
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun tak to je super, ze mas moznost nakupu na letisku, to sa potom oplati ;) @melme v dobrom zavidim, ze ti staci Touche Eclat... aj mne niekedy stacil, ale "ten vuz uz jel" :-D aj ja davam jednu ceruzku do chladnicky - gelovu Super shock od Avonu (ktora je fakt super, na to, ze je od Avonu). Bez ochladenia je prakticky neostruhatelna. ked uz sme preberali tie riasenky, pouzivate aj kliesticky na riasy? ja asi tyzden a musim povedat, ze je to rozdiel... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun Tak já mám jinou, nemám na konci ten aplikátor, ale myslím že oni to mají všechno stejný. @laleeta kleštičky na řasy používám už několik let. Můžu říct že moje sestra je zvyklá se dost líčit. Když jí ale natočím řasy kleštičkama a nanesu jen řasenku, nemá už vůbec potřebu používat nějaké linky nebo stíny. Prostě ty oči už jsou krásně výrazné. A peckovně to vypadá i k večernímu líčení. Za mě prostě kleštičky jednoznačně ano. Akorát ne každý je umí používat, už jsem párkrát byla svědkem toho že je holky používaly na nalíčené řasy...:-(
Odpovědět
tak jsem si dnes po precteni teto diskuse ( ne cele ;-) koupila bazi pod ocni stiny Artdeco,tak jsem zveda,zitra budu zkouset :-) Hmmm klesticky na rasy,o tom bych mohla taky zacit premyslet,ale jak se znam bych si jeste nejak ublizila :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já osobně používám kosmetiku Artistry - je úžasná. V případě zájmu mě kontaktujte. Ráda Vám poradím.
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta já kleštičky nikdy nezkoušela, ale nemám důvod, protože se mi řasy otáčí nahoru přirozeně, posledně mě kosmetička zase podezřívala, že někam chodím na trvalou :-D Myslím, že to je bezva vynález, protože rovné řasy vypadají tak nějak zvláštně, nebo je to tím, že jsem zvyklá na zahnuté. Každopádně já se vidím, jak bych si skřípla víčko :-N @melme nakonec jsem koupila jinou - bez té gumy na konci, s gumou mi přišla moc světlá, taková, ehm, hovňousí :-D Stála 99 kč, jsem zvědavá, kdy dorazí :) Kolik stojí ta od BB?
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun No ségra si řasy třeba sama kleštičkama netočí, páč ona se fakt pokaždé skřípne :-D Ale závidím že máš zatočené od matičky přírody. Sestřenka má takové taky a vždycky jsem závistí pukala když se líčila. Je fakt že já mám zase hodně husté a docela dlouhé řasy...akorát rovné. Možná malinko zatočené nahoru, ale jen tak trošku :-) Tak to stála myslím i ta moje okolo 90kč...Ta od Bobbi byla dost rahá ne můj vkus...tuším že mě přišla okolo 300kč, kupovala jsem ji přes internet...
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun hovnousi :-D to je dobry nazov pre farbu ja sa snazim neskripnut sa s tymi kliestickami, idem na to strasne opatrne, ked sa divam na youtube, jak to tam niektore baby pouzivaju, ani sa nemusia pozerat do zrkadla tak nevim-nevim :-D u mna su to len opatrne pokusy, ako hovorim, mam ich len tyzden.
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta po čase získáš grif. Já jsem se taky celkem rychle naučila je používat i bez koukání do zrcadla a to se líčím jen občas o víkendu když někam jdeme a na slavnostní příležitosti...Takže jestli se líčíš denně tak za měsíc budeš klaštičkama cvikat jak nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zpevanda urban decay - stiny i podklad.
Odpovědět
Profilova fotka
@melme Tak z eshopu mi právě napsali, že tu tužku Lavera už nemají. Kde to prosím kupuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun Já jsem ji myslím kupovala na krása.cz...Ale nejsem si jistá, objednávala jsem ji současně s cukrovou pastou, zkus to přes heuréku...
Odpovědět
Profilova fotka
@melme tam ji mají, ale s neadekvátně vysokým poštovným k ceně tužky... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun Aha. No tak jak píšu...Já jsem to brala zároveň s tou cukrovou pastou, ale lavru mívají i v takových těch obchodech v nákupních centrech kde se prodávají čajíky a tak...Aspoň jsem si párkrát všimla že tam měly jiné produkty-je fakt že po té tužce jsem se až tak nedívala. Možná třeba zkusit DM...tam mívají i přírodní kosmetiku...
Odpovědět
mile damy! nedoporucila byste mi prosim nektera nejake kryci telove mleko / krem? potrebovala bych neco lehce barevneho, kryciho, chtela bych si tim namazat nohy a ruce na svatbu. chodim sice do solarka, ale nejake nerovnosti se prece jen najdou, tak na jejich zakryti bych jeste asi potrebovala nejaky lehce tonovaci krem (ne samoopalovaci). dekuji za pomoc a za rady:)!
Odpovědět
Profilova fotka
@m_anna mna napadol jedine make-up od MAC, ktory sa pouziva na tvar aj na telo... Face and Body Foundation sa tusim vola. Ak treba tie "nezrovnalosti" zakryt trosku viac, tak potom Vichy Dermablend.
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta tak báze Urban Decay objednána. Ještě bych měla takový trochu amatérský dotaz, čím bázi nejlíp nanášet. :-) Jinak než jsem začala chodit na beremko o bázi jsem v životě neslyšela. Korektor jsem používala nějaký ještě ze střední a právě jsem si objednala Touche Eclat :-D Už tak se manžel diví co tady ještě dva roky po svatbě dělám, tak ted už mi to zakáže úplně :-D Každopádně jak jde vidět beremese neslouží jen pro svatby, ale je to prostě super babinec.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?