TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máte někdo tip na eshop s kosmetikou NYX? Díky :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ja som velmi spokojna s lakmi na nechty znacky Essence, za malo penazi vela muziky-ako v zmysle ze laky su sice v malych baleniach, ale kvalitne a aj vyber farieb je prestry a zaujimavy...
Odpovědět
Dievcata, tak ja som toho uz strasne vela vyskusala. Teraz aj pracujem s vyrobkami na plet a aj s dekorativnou kozmetikou, pretoze chodim licit na fotenie, svadby a podobne. a som nesmierne spokojna s kozmetikou Mary Kay. Vsetko su to mineralne vyrobky a vydrzia dlho, vobec ani alergiu na ne nemam, no uzasne. Odlicovas je spickovy, nie je olejovy ale silikonovy tak ze sa vobec nerozmazavaju po nom licidla a este aj vyplnuje vrasky na noc .
Odpovědět
Profilova fotka
Nic, budu zkoušet další dotaz - znáte někdo dobrou masku na suchou pleť? Ideálně objednatelnou z UK za rozumný peníz, nerada bych vyhodil litr za něco, z čeho se případně ohodím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun http://www.feelunique.com/p/NUXE-Masq... nemam sice osobne skusenosti, ale idem si ju objednat, lebo mam teraz dehydrovanu plet... a citala som same dobre referencie, tak dufam... a moze sa aplikovat aj na okolie oci, to je pre mna dalsie plus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta tak na tu přesně jsem koukala! Mám od nich (nakonec na tvou milou radu, tu značku jsem vůbec neznala) medový čistící gel a je moc fajnový :) Tak až prubneš, dej vědět, já zatím objednala http://www.origins.com/product/3857/1... tak jsem zvědavá :) Ale tu NUXE jám v merku. Jo a mám bohužel nemilou zkušenost s poslední objednávkou z lookfantastic, byly to dvě věci, jednu odeslali, druhá nebyla na skladě, tak že pošlou po naskladnění...měsíc, balíček nikde... tak kouknu na svůj účet tam a prej nemám žádné objednávky. Ani mně nenapsali, že to stornujou... tak jsem jim psala nakrklý mail :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun jej, to je super, ze sa Ti Nuxe paci ;-) mne nakoniec vratili peniaze za ten stetec, ale az ked som ich povlacila kade-tade po Facebooku. Neviem, ci si zaregistrovana na FB, je tam stranka Help me lookfantastic a tam som im napisala svoju staznost a az potom sa zacali diat veci... tak daj vediet, jak si snimi dopadla. Mna ta skusenost trochu odradila a davam si teraz s objednavanim u nich pauzu.
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta mně zatím na dotazy vždycky reagovali. Uvidím, co tentokrát, jestli nebudou reagovat, tak prubnu ten FB. Sice jsem nic netratila, protože z karty stáhnou peníze až při odeslání zbží, ale spíš mi jde o princip... stačilo napsat, že sorry, ale neseženeme... Každopádně je to škoda, že nejsou spolehliví... s feelunnique si nevystačím. S Jahodou je problém kvůli clu, spousta malých eshopů k nám neposílá :( Nebo je ještě nějaký ověřený větší eshop - v rámci EU ideálně?
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta tak jim asi odpouštím, sice mě naprdli, ale aspoň mi už dneska odpověděli a omluvli se, že mi nedali vědět, ale že dodavatel už ten výrobek nemá. Tak aspoň tak...
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ahoj,ja odporucam http://www.mojalekaren.sk/la-roche-po...
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka tu jsem doma měla, byla fajn, ale na moji sušinu je to asi málo :( Nevím, jestli je to tím vichrem, ale začaly se mi dělat i šupinky, vypadám jak had, když se svléká z kůže :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ifoun garden.co.uk , ale plati sa tam postovne...
Odpovědět
@ifoun Guinot Nutrition a dosť drahá, ale super od Thalgo Melt Away
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah je to tahle? http://www.parfumer.cz/kosmetika/thal... @laleeta hmm, poštivné je nemilé, ale tak když něco jinde nemají, tak se to stejně asi vyplatí. Díky za tip, omrknu :)
Odpovědět
@ifoun ano presne ta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun je to nemile, ale ma to aj pozitivnu stranku, posielaju to Royal Airmail prvou triedou, takze ked som si naposledy pred Vianocami objednala krem v piatok vecer, mala som ho doruceny v utorok, teda do dvoch pracovnych dni =-) to som cubrnela, to niekedy nedokaze ani Slovenska posta... inak je to tento krem http://www.garden.co.uk/php/showProdu... a je vyborny (akurat vona nic moc, taka "lekarnicko-bylinkova", ale na to sa da zvyknut)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta a jak se to poštovné plus mínus pohybuje? Oni tam píšou, podle váhy, to je jasný. Ale aspoň orientačně. Navíc je to eshop, kde mají Chanel, to je super, s tím jsem měla hrozný problém se sehnáním. A taky Art Deco na bázi, v Praze už je skoro nesehnatelná. I když trošku pokukuju po alternativě, přijde mi, že ji trošku změninily a že už to není ono. Navíc mi přijde, že stačí jen letmý dotek o řasy a ty se slepí a nejde nanést řasenka.
Odpovědět
Profilova fotka
ono je to podla vahy, ale na tamten krem to bolo 9,5 libier... navyse za kazdu obj mas nejake bonusove body, ktore mozes pouzit ako zlavu na dalsiu objednavku... mne sa tam oplatili napr. aj kremy Clinique alebo nejake tie sezonne paletky, ktore k nam ani nedovazaju...
Odpovědět
@laleeta Ja pouzivam Gosh,ale na ocny krem Clinique nedam dopustit.Len pozeram,ze sa to moc neoplati,napr. All about eyes tam vyjde na priblizne 27eur 15ml,a tu sa da kupit za 11eur 7ml. cize 14ml za 22eur. a to neviem este ake postovne si z anglicka narataju ;-).
Odpovědět
@laleeta Ahoj, mam presne rovnaky problem s kruhmi pod ocami ako ty. Aky korektor sa ti najlpsie osvadcil? Najviac ma trapi, ze na svadbe budem mat tie hnusne kruhy:( Pouzivam sice korektor, ale ja ich vidim aj tak.
Odpovědět
TOP na mastnu plet: podklad krem Pore refiner od Biodermy. Krasne zmatni a predlzi trvanlivost makeup-u. Dalej make up Double wear od Estee Lauder, vynikajuci, super kryje, plet sa nemasti, neposobi ako maska a staci ho malo (ja si ho davam len na T-zonu). Zmatnujuci puder od Gosh. A moja najnovsia vychytavka - podklad pod tiene od Artdeco (tak toto je vazne TOP!!!), tiene vydrzia krasne na svojom mieste a to mam mastne viecka. Neverila som, ze to dokaze, doteraz som si davala pod tiene len trosku korektora. A nakoniec ocne tiene Golden rose. Mam take, ktore sa daju aplikovat aj namokro, ale s bazou pod tiene ani nie je treba, Su krasne intenzivne a vhodne aj na alergicku plet. No a licka...Bourjois a spirala Hypnose Lancome. Peniaze za tieto vyrobky su investicia a nevyhodene von oknom:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mdmb ja pouzivam teraz http://www.clinique.co.uk/product/159... odtien 04 neutral fair, lebo taha do zlta. A zlta, zda sa, neutralizuje modru. U mna to funguje. Este uvazujem o takej zltej krycej tycinke od Avene, ale to az sa mi tato minie. @ifoun dneska dorazila maska NUXE, tak som zvedaf... inak poslali ju v tak velkej krabici, ze som si myslela, ze ich je tam najmenej 10 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zeny, na beautybay.com je mometalne postovne zadarmo do celeho sveta 8-)
Odpovědět
@laleeta nie je ten shop predrazeny?
Odpovědět
Profilova fotka
@casy v porovnani s cim? ja zas az tak e-shopy neovladam, ani to nehodnotim... dala som len tip, mozno to niekomu pomoze
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta hmm, tak nějaký korektor bych potřebovala a tohle je favorit. Měla jsem od MAC a někam jsem ho založila a nemůžu ho najít :( A jaká je ta NUXE maska? Minulý týden mi došel z LF balzám Korres - mango a je moc fajn, trošku barví (i když prahnu po jiném odstínu, tenhle byl víc na zkoušku, byl v lednu ve slevě). Akorát se taky někam zatoulal, asi to u nás někdo žere, jinak nevím :-D A z Jahody mi dorazil lesk od Lancome, ten jejich klasická Juice cosi a taky jsem byla nadšená, sice je taky "lepkavý" (proto lesky moc nepoužívám), ale aspoň vydrží vlemi dlouho a je příjemný na rtech jako balzám :)
Odpovědět
@laleeta pozerala som len napr. Opi laky, z oficialneho slovenskeho eshopu stoja cca 11 eur, tam aj 13 ... tiaktiez Goldwell vlasova je drahsia ako cez slovensky parfums.. a to len tak co som zbehla narychlo.. ja tiez nechcem nikoho odradzat od nakupovania, no su aj lepsie shopy a hlavne lacnejsie moznosti nakupy... to len take upozornenie, ze da sa najst aj lacnejsie a dokonca cez domace shopy
Odpovědět
Profilova fotka
@casy @laleeta dobry tip je ten shop, su tam znacky ktore na SK nezozeniem a dokonca sa tazko zhanaju aj v inych shopoch v EU a ceny su v porovnani s feelunique v mnohych pripadoch lepsie ;-) zaujala ma tam kozmetika Mario Badescu, ta je velmi vychvalovana, ma niekto nejaky tip na nieco od nich?
Odpovědět
@bellada az tak podrobne som to nestudovala, preto beriem spat ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?