TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@princezna_kp to já vím, co to je za firmu, zatím anštěstí jen pozitivní zkušenosti (po cca 10 objednávkách). Pídím se po tom, jak funguje nový způsob doručování, který zavedli. Je to za příplatek 50 kč a má to doručovat snad kurýr, ne ČP. A mělo by tam být předplacené DPH. Takže mě zajímá, jestli už to někdo prubnul ;-) Já nemám problém zaplatit DPH a případně clo. Mám problém narvat ČP 200 za zpracování a 22 za to, že jim to můžu zaplatit... plus ty jejich lhůty jsou nepoužitelné 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun aha, tak to uz chapu ;-), bohuzel jsem neslysela nic posledni dobou. A je fajn, ze zatim to mas vpohode, ja slysela jak spokojenost, tak stiznosti, tak jsem je nikdy prave proto nevyuzila. No, kazdopadne hodne stesti jestli novou dorucovaci metodu vyzkousis. Bylo by dobre aby CP mela poradnou konkurenci uz taky. CP mi ztratila balik co jsem posilala svadlene pred svatbou (latku na svatebni saty), bohuzel jsem to posilala levneji a ne jako cenny balicek, takze reklamace nebyla v hodnote balicku. Nakonec svadlena musela koupit jinou latku sama, jelikoz termin svatby se blizil a balicek nikde. Murphyho zakon. :-D
Odpovědět
@mitote a co tak zosiroka? :-D Kazda znacka ma nejaky dobry ;-)
Odpovědět
Clarins Lisse Minute Clinique Even Better Clinique Perfectly Real Dior Diorskin Eclat Satin Dior Diorskin Forever Fluide Dior Diorskin Nude Helena Rubinstein Color Clone Perfect Complexion Creator Lancome Color Ideal Hydra Compact Lancome Photogenic Lumessence Lancome Teint Idole Silky Mat Lancome Teint Idole Ultra Lancome Teint Miracle Shiseido Dual Balancing Foundation Yves Saint Laurent Perfect Touch tak a ted baby radte :-D @eryykah @ifoun @laleeta
Odpovědět
hlavne aby byl dobre kryci (sem tam mam nejakeho jebaka) a aby co nejdele vydrzel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote ja mam skusenost len s Clarins Lisse Minute, bola som spokojna, akurat s vyberom odtienov je to bieda... objednala som si nejsvatlejsi 00 z feelunique, lebo vo FAnn mali vsetky len take do oranzova... no ale ja som bledule... a este som mala tester Diorskin Nude, ale ten neni moc kryci (skoro vobec, povedala by som). Jaj a este Perfectly Real od Cliniqe, ale compact nie fluid.
Odpovědět
@laleeta aha takze z tech co jsi vyjmenovala bys zadny nedoporucila?
Odpovědět
Profilova fotka
jedine ten Lisse Minute, ak najdes svoj odtien... inak som s nim bola spokojna, drzal, kryl, aj sa dobre nanasal :-)
Odpovědět
@laleeta no tak asi ten nejsvetlejsi, jsem bila jak stena :-)
Odpovědět
Já jsem se jednou nechala přesvědčit prodavačkou na make-up od Heleny Rubinstein. Byl příšerně drahý, ale hlavně jsem byla hrozně zklamaná, nevyhovoval mi vůbec, i když jsem ho statečně skoro celý vypoužívala. Já osobně mám nejlepší zkušenost s MAC.
Odpovědět
@mitote určite kukni Clarins Everlasting, Lancome Teint Idole, YSL Teint Teint Resist /nová verzia, na nete ešte rozpredávajú aj starú, tá nie je dobrá/, nový Dior Diorskin Forever ešte nemám testnutý, že či vydrží tak dlho ako pôvodná verzia /ale je dosť reformulovaný tak asi nie/
Odpovědět
ak mate niektora problem s pletou, tak urcite kozmetika DR.HAUSCHKA, ktora ma aj dekorativnu kozmetiku ;) co ja viem, tak je dostupna napr v Bratislave tu: www tečka prirodzenakrasa tečka sk
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mitote @eryykah no ja mam prave ten Clarins Everlasting, odtien 103 a je super, uz je na dne, idem si ho kupit zas ;-)
Odpovědět
Je ASTOR - Skin Match Make-up vhodný na suchú pleť? Alebo poraďte nejaký.
Odpovědět
Profilova fotka
@cervena_ciapocka já mám Chanel Pro Lumiere a je to první makeup, který je extrémně příjemný na mojí suché pleti - skoro jako krém.
Odpovědět
@cervena_ciapocka z drogérkovych Max Factor Experience, Maybelline Dreamy Satin Liquid a Affinitone, Bourjois 10h určite. z parfumerky: Guerlain Parure Aqua, Clinique Supermoisture @ifoun no neviem, u mňa presne naopak skôr na mastnejšiu je podľa mňa
Odpovědět
Ahojte kočky, potrebovala by som od Vás poradiť aké štetce na oči, prípadne líca, púder a makeup odporúčate od Pupy. Vopred Vám ďakujem. :)
Odpovědět
Ja velmi sledujem obsah na kozmetickych vyrobkoch. Vyhybam sa vode v kremoch a parabenom. Mam svojich par oblubenych bambuckych masiel na tvar. Su 100% prirodne, bez chemickych prisad, a nadherne vonaju - bez parfemov, len s esencialnymi olejmi... Najoblubenenjsie bambucke maslo je konopne s nimbovym olejom a haitskym vetiverom. Perfektny je aj arganovy olej na vlasy a cele telo a arganove masla .. cena okolo 14 eur na www.eshop.natureal.sk. :-)
Odpovědět
Ahojte kočky, potrebovala by som od Vás poradiť aké štetce na oči, prípadne líca, púder a makeup odporúčate od Pupy. Vopred Vám ďakujem.
Odpovědět
prosím v tomto výrobku: http://www.coty.sk/dekorativna-kozmet... čo sú tie "reflektívne perličky"? dúfam že to nie sú nejaké glitre :-D či?
Odpovědět
Holky, prosím, Vy, co se vyznáte, doporučte mi opravdu dobrý denní a noční krém pro hodně citlivou pleť, která pokud se nehydratuje, tak je suchá, dělají se šupinky, citlivá, ale jinak i lesklá v T-zóně, pro věk 25-30 let... A ještě prosím o doporučení, kdo už vyzkoušel hodně krémů, krému na oči, začínají se mi dělat drobné vrásky kolem očí a mám bohužel dědičně kruhy pod očima, tenkou kůžu pod očima, při usmátí už to jsou slušné kruhy a vějířky :-| Četla jsem tu o All about eyes od Clinique, ten plánuju vyzkoušet. Mají nějaký dobrý i denní a noční krém? A nějaké další rady, jak na vrásky a kruhy pod očima ve věku před 30tkou, jak to zpomalit? ;-) Děkuju moc !!! :-) P.S. Pokud to bude opravdu fungovat, tak krémy jakkoliv drahé. A vody piju hodně, spím hodně, jím správně....tam je všechno ok ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,potřebovala bych poradit krém na vrásky 25-30let nejlepe pro citlivou pleť.
Odpovědět
Profilova fotka
@dewnat mně na citlivou a stárnoucí (třicítka na krku, muhehe) pleť vyhovuje značka Keenwell - krém Hydrosphera H2O + je k tomu v sadě oční krém :-) Ale úplně nejlíp ti podle mě poradí kosmetička nebo lékárnice, přece jen už nějaký xichty viděly a měly by mít nastudováno, jak která účinná složka v krému na danej problém pomáhá :-)
Odpovědět
@mon_88017 jojo díky.chystám se jít ke kosmetičce,tak snad mi poradí.a když se mi to nebude pozdávat,tak zusím jit do lékarny a vybrat něco z dermokosmetiky.
Odpovědět
Profilova fotka
@dewnat no a kdyby bylo jó nejhůř, tak neni od věci vystát si frontu na kožním, dermatolog by pomoct měl a mastičky míchaný v lékarně na předpis a přesně na míru daný tlamě jsou nejlepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fangi @dewnat ja som v poslednom obdobi vyskusala a bola spokojna s Clinique Youth Surge SPF 15 a La Roche Posay Hydraphase UV Intense Légère. Mam 31 rokov a zmiesanu plet so sklonom k dehydratacii mimo T-zonu. A este bol vyborny od Clinique Moisture Surge, ale ten sa obavam, ze na zimu by nebol dost hydratacny, ovsem cez leto/skoru jesen mi bol ideal. Na oci striedam All about eyes serum od Clinique s kremom Crème Anti-Rides - Active-Contour od Sothys, ale co sa tyka ucinku, vazne neviem... okolie oka je hydratovane, ale tie vejariky okolo oka mam aj tak (obavam sa, ze na to je kazdy krem slaby) a mam kruhy pod ocami, ale nie pigmentove, ale take, ze mi presvitaju modre zilky pod okom, lebo mam tam super tenku pokozku a to sa da upravit jedine korektorom... takze tak... ale ked sa mi minie ten Sothys, chcem vyskusat Soothing eye contour creme od Avene.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote aky makeup si si nakoniec kupila? Ja som zavahala a namiesto Clarins som si kupila novinku Bourjois Flower Perfection... akoze, on je dobry, neleskne sa pocas dna, dobre drzi, kryje, sice je hutnejsi jak ten Clarins Everlasting, ale problem s aplikaciou nemam, navyse prijemne vonia... ALE... zobrala som si ten najsvetlejsi odtien (51), najprv sa mi zdal OK, ale teraz vidim, ze mi je proste tmavy :-( nie nejak vyrazne, ale ja to aj tak vidim... v lete bude hadam OK, teraz to riesim tak, ze nosim bud rolaky alebo saly ku krku, aby tam nebol vidiet ten prechod :-D ale myslim, ze v lete bude OK ;-)
Odpovědět
@laleeta jeste zadny :-D jeste porad neco doluju z toho staryho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to poznam, aj ja som tak dolovala z Clarinsu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dievcata. U mna jednozacne vedu z top kozmetiky produkty firmy Nu Skin. Som velmi spokojna so samponmi, vlasovou kurou (konecne sa mi menej stiepia vlasy a vratil sa mi lesk vdaka Renu Hair Mask - pridavam foto), telovou kozmetikou, doplnkami vyzivy, ale najma pletovou kozmetikou. ageLOC platforma zakomponovana do pletovych produktov nema obdobu a zatial neviem o ziadnej inej znacke, ktora by dokazala taketo vysledky po 3 mesiacoch v oblasti anti-ageingu ako mam v prilozenych fotkach :-). A to som na nich bez make-upu. V ruzovom tope pred osetreniami, v bledomodrom svetri po 3 mesiacoch. Stastny Novy rok vsetkym x-) !
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?