TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
@ifoun dobre si kúpila, ja som mala ešte aj telový sprej SPF 30 a veľká spokojnosť, mám veľmi rada túto značku kozmetiky, veľmi dobré sú aj ich betakarotónove tabletky- Bronzage capsules
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah jo? Tak to jsi mě potěšila :) Já tuto značku teprve začínám objevovat... teď mám 50 od Vichy a moc mě nebere... jako určo funguje, ale nechává bílý obličej a je dost taková "vodnatá" nebo jak to popsat... Každopádně obličej zůstal světlý, což jsem potřebovala... sice asi budu trošku za magora, ale to se vsákne :)
Odpovědět
caute kocky, poradite mi prosim nejaky dobry hydrtacni krem, cena mi je ukradena, chci neco fakt prijemneho. Plus mate zkusenosti s hydratacnim tonovacim kremem? ja mivam Lancome Hydrazen a chci vyzkouset neco noveho.dik
Odpovědět
Profilova fotka
@haruka, ja mam na leto tento http://www.clinique.co.uk/product/168... mam zmiesanu plet a vyhovuje mi super Hydrazen tonovaci mi chvalila kamaratka @luko - ja pouzivam teraz v lete namiesto make-upu BB Creme au Ginseng od korejskej znacky Erborian http://www.erborian.com/index.php?pag... nevyhoda je, ze maju len dva odtiene, vyhoda pre mna, ze ten bledsi je presne pre mna (som fakt bedula, ostatne tonovacie kremy, co som skusala, boli pre mna jednoducho oranzove).
Odpovědět
Ahojte dievčatá chcela by som sa vás opýtať na nejaký tip na krémik na leto matujúci pre citlivú pokožku, ktorý by som mohla používať namiesto makeupu. Vopred ďakujem za rady.
Odpovědět
@kristi fun parfumerie ,, alebo vo vecsich drogeriach :D
Odpovědět
@grizly66 chceš tónovací krém na mastnú pleť alebo len matujúci krém pod make up? Tónovacie - na mastnú pleť, tých je skutočne málo- z lacnejších Bioderma Sebium Mat tonovany krem, Laura Mercier Oil Free T.M., LRP-ten ale je vyslovene na mastnú pleť, alebo potom niečo z BB krémov - ak máš možnosť objednávať zo zahraničia. ak si myslela len matujúci krém pod make up-tak opäť Bioderma Sebium Mat, LRP Effaclar, Avene Cleanance @haruka L Occitane Ultra Riche Karite, Guinot Hydrazone, Lierac Hydrachrono pre kočky so zmiešanou pleťou- mám tip na ľahký letný krém Caudalie Vinosource Quenching Sorbet
Odpovědět
Eryykah ja mám troška mastnejšiu pleť v oblasti T - zóny, ale ešte k tomu aj citlivú a chcem niečo namiesto makeupu, aby som sa neleskla ako disko guľa. Myslela som, že použijem ten krém a na to už len púder. Celkom sa mi pozdáva tá bioderma alebo avene, ktorý z nich by bol vhodnejší ? Len čo to urobí s mojou citlivou pleťou, keď tie krémy sú na mastnú pleť?
Odpovědět
Profilova fotka
@grizly66 ak som správne pochopila, tak hľadáš niečo na leto, nejakú náhradu za make-up. Ja osobne mám momentálne toto: Moisture Surge Tinted Moisturizer SPF 15 od Clinique. Mne vyhovuje, je oil free, ale má stredne kryciu schopnosť, mám momentálne odtieň jedna, snáď keď sa opálim kúpim dvojku. Je to aj na citlivú pleť. A presne to čo poradila Eryykah, Avene a Bioderma, ja som ešte mala La Roche-Posay. Od všetkych značiek, tónováky na leto, lebo make-up robil šarapatu.
Odpovědět
Tak zbehnem do lekárne a skúsim vypýtať vzorky. Vďaka dievčence. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, možná ne úplně standardní problém - nějaký tip na denní krém s SPF určený pro pány (žádný specifický problém, "běžná" pleť, aby se ale nelesknul jak kobliha)? Posledně jsem kupovala Ahavu z Jahody, ale nemám teď nervy čekat na balíček 2 měsíce, takže tentokárt jsem objednala Anthony Logistics for Men Facial Moisturizer SPF 15. A řešíte vůbec SPF během dne, pokud vyloženě nejedete k vodě na opalovačku? Mi přijde, že jsem tu snad jediný cvok, co se maže padesátkou i na cestu do práce (což v mém případě je pár metrů do a z auta a cesta na oběd) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ten BB cream, co pouzivam teraz v lete ma SPF 25... a make-up Clarins ma SPF 15, takze tvar mam vyriesenu... a telo si nenatieram, ked idem do prace, my mame prisny dress code, takze prilis vela odhalenej koze do prace nenosim.. a na tu hodku co vybehnem na obed to nejak neriesim, este sa mi nestalo, ze by som sa spalila. s tym kremom poradit neviem, ja som rada, ked si mm da na seba nejaky zakladny SPF v spreji, on tym, ze je snedy, ma pocit, ze sa ani natierat nemusi... :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte, nemá niektorá z vás skúsenosti so stránkou izzysbeautyshoppe? Díky
Odpovědět
Ahojte, potrebujem poradiť .... Chcela by som sa na svadbu líčiť sama....potrebovala by som však radu nejakej dobrej vizažistky alebo niekoho kto sa tomu venuje a kto ma dobru skusenosť z prípravkami....zaujimaju ma hlavne fixatori a podkladove bazy tiež mi môžte odporučiť aj make-upy a ostatne...budem rada... niečo s čim mate skusenosť :-) dakujem
Odpovědět
@amia2011 pozri si tieto videá /používa naozaj kvalitné produkty ako základ/+ všetko záleží na typu a stave pleti ;-) Taktiež záleží na stave financií a schopnosti si zaobstarať dané produkty. podkladové bázy: matujúce, rozjasňujúce, vyhladzujúce fixátor už je len bodkou: základom je kvalitný podklad /v podobne bázy, krému/ a make upu. http://www.youtube.com/watch?v=OL_2pI... http://www.youtube.com/watch?v=HTsRnA...
Odpovědět
@eryykah Dakujem a aku bazu by si mi odporučila? s akou maš skusenosti??
Odpovědět
@amia2011 : ja ako podklad po makeup pouzivam farebne bazy od givenchy actimine..mam ruzovu a oranzovu,tak ich miesam..bolo na nich popisanej vela chvaly,tak preto som si ich kupila..mamka pouziva bazu od dermacolu a myslim,ze urobi tiez dobru sluzbu..pre mna je dolezitejsia baza pod ocne tiene..uplne super bola eyshadow base od artdeco,uplny zazrak,tiene drzali ako pribite od rana do vecera..teraz som otvorila novu krabicku a ako sa zda aj podla komentarov na nete ale zrejme kvoli vysychaniu zmenili konzistenciu a uz to vobec nie je ono,takze som teraz na poslednu chvilu objednavala primer potion od urban decay- s tym skusenosti nemam,ale je dost vychvalovany,takze sa spolieham na to,ze bude mat efekt podobny ako malo kedysi artdeco..makeup budem mat mineralny od bare escentuals (mam startovaciu sadu,kde su 3 odtiene) lebo z tekutych sa mi nepodarilo najst vyhovujuci odtien..nastastie nepotrebujem ziadne vyrazne krytie..od nich mam aj puder a cele dokopy to vyzera pekne, jemne prirodzene, nevidno ziadny efekt masky..neviem ale ci by stacili na zakrytie vyraznejsich nedokonalosti..fixatory nepouzivam,takze poradit neviem..
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka oni změnili konzistenci! Tak to je ono... koupila jsem si minulý měsíc novou bázi, byla jsem hrozně nadšená, že jsem ji nakonec sehnala... jenže po otevření vypadala jako rok stará... prostě konzistence jako u té původní po půl roce, není tak lehká a hůř se nanáší. Což je tedy nemilé, protože jsem myslela, že pořídím novou a bude po problému :( A mohla bys prosím popsat svůj pocit z báze pod makeup od Givenchy? Já ji domá mám a nějak si s ní nedokážu poradit.
Odpovědět
@ifoun : urcite nieco na artdecu zmenili, lebo som nasla x reackii inych bab,ktore su tiez nespokojne..mne by bolo uplne jedno ako vyzera,ako sa nanasa,ak by tiene drzali..mam novu otvorenu nieco vyse tyzdna a tiene mi ako tak vydrzali raz-neviem ale prist na to preco akurat vtedy..inak vobec nedrzia, robia flaky, no hroza..som z toho strasne sklamana,lebo ta baza bol pre mna maly zazrak a bola som nadsena..navyse sa tiez planujem malovat na svadbu sama,takze som sa na nu spoliehala..teraz len dufam,ze mi UDPP dojde vcas.. Co sa tyka baz Givenchy,moje pocity su zlahka zmiesane..:),ale kedze makeup nepouzivam denne,tak so si nove bazy pod neho nekupovala,lebo by som ich nevyuzila..Rozhodne nie som z Actiminu nadsena tak ako som o nom citala..Prvu som mala Strawberry,ale zdala sa mi prilis ruzova,tak som si este kupila Peach a teraz ich miesam,tak v pomere 2 ku jednej (vaic ruzovej)-rep.ak som opalena tak aj 1 :1..Zmiesam si ich na ruke,potm si natukam bodecky na tvar a rozotriem ao chilku dam makeup..Baza sama o sebe sa mi zda malinko mastna,ale to mik nevadi,ked si potom dam mineralny makeup a navyse mam trocha suchsi plet ,tak je to ok..Inak s tymi farbami neviem,vlastne som nevedela,ktoru mam zvolit,citala som kde co,ale bvelmi mi to nepomohlo..Neviem totiz dohadnut aky mam podton pleti :))Rozmyslala som aj nad tou do modra,ale bohvie ,co by to urobilo..:)Za tie peniaze sa mi uz experimentovat nechcelo..Az ich miniem asi skusim bazu od Bare Escentuals ktora by mala sediet k ich makeupom..
Odpovědět
@bubblinkka nemaš nejaku skusenosť z fixatorom pod make up od oriflame beauty?http://sk.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=10740 Takže vlasne ostavaš pri tej givenchy????? a ten spominany make up je dobre kryci?? alebo ako vyriešiš ak napr budeš mať v den svadby vyražky alebo herpesy?? pozri video čo povieš na tie výrobky?? http://www.akosatorobi.sk/video/2059/...
Odpovědět
@amia2011 : takze podla toho je fixater asi tiez baza,resp. primer je to iste ,co baza-tento som nespominala- mala som ho tiez, pouzila som ho parkrat, efekt velmi neviem az tak posudit..resp. u bazy pod ocne tiene efekt vidis krasne, pod makeup,to nie je take wau..ale aby dlhsie vydrzal je dobre nejaku pouzit urcite.. este sa vratim k tomu oriflamu- asi tiez nie je zly,ale ja oriflame obecne velmi rada nemam:), kupila mi ho mamka, tak som ho parkrat pouzila..asi by som radsej skusila v tejto cenovej relacii dermacol,zdal sa mi prijemnejsi konzistenciou a aj mamka si ho chvalila.. vyrazky mavam zriedkavo,tak dufam,ze ma obidu a ak nejaka vyskoci,tak ju zakryjem korektorom (pouzivam ten kremovy v tycinke od maxfactor a vyhovuje mi) a herpes som nastastie este nikdy nemala.. a bazu pouzijem givenchy.. co sa tyka mineralnych makeupov,aspon toho,co mam,tak krycia sila ciastocne zavisi od toho aky stetec pouzijem- mam rozne a tym padom aka vrstva sa nanesie..urcite ale nema extra silne krytie..take jemne az stredne,podla mna.. video si teraz pustit neviem, skusim poobede.. ja to robim tak,ze si najprv dam bezny hydratacny denny krem,zbytky odsajem servitkou (ak sa chcem velmi posnazit :) ,potom dam bazu (niekde odporucaju rozmazat si ju v dlaniach a potom naniest,ja si ju zmiesavam na ruke a potom dam bodocky na tvar a poriadne rovnomerne rozotriem, ale nepouzivam vela..a potom davam make-up..
Odpovědět
@amia2011 neviem, čo preferuješ, ale odporúčam od Illamasqua Satin Primer alebo Matt Primer- dobrý pomer cena kvalita. @bubblinkka pre mňa je fixator: finishing/setting sprej: značky MUFE, MAC, Clarins, Skindinavia, Sephora
Odpovědět
@eryykah : ja som pojem fixator asi ani nepocula, tam ma prekvapilo,ze na oriflame stranke ich primer, povazuju za fixator..a ake mas s nimi skusenosti?
Odpovědět
Ahojte,lancome ma novu maskaru hypnose dolls,vyskusala som a mozem len odporucit,krasne dlhe mihalnice a nezlepuje,vydrzi cely den ;-)
Odpovědět
Ahoj, máte tip na nějakou dobrou pleťovou masku? A neexistujou nějaké jiné než ty v těch pytlíčkách? Je to moc drahý. Kdyby šla koupit třeba v tubě aby jí bylo víc.
Odpovědět
@trippa Avon-pletova maska s vytazkamy z mrtveho mora,taka siva,nenapada ma nazov
Odpovědět
Profilova fotka
Planet Spa... ;-) ta je vpohode celkom, ja mam od Neutrogeny 2 v 1, je to cistiaci gel (pouzivam ho ked ma moja plet zle obdobie) a ked sa necha posobit 5 mn, tak je to zaroven maska... niekto tu nedavno hladal inspiraciu na svadobny make-up, tu je jedna (i ked mna osobne neoslovil ani ten original, ani toto, take nic moc... ) http://www.youtube.com/user/PixiwooMa...
Odpovědět
rozhodne pleťová voda od Biodermy, obyčajná vazelína z lekárne a Benefit kozmetika:)
Odpovědět
tiež mám z avonu - čistiacu fialovu -planet spa a spokojnosť, za tú cenu :-D Lancome Hypnose Doll Eyes - je konečene po dlhej dobe podarená mascara /Hypnose už je dlho na trhu/, ale nepáči sa mi vôňa- ako bulharská voňavka z ruže, čo sa nosili z dovolenky po komanč. obodbí.
Odpovědět
šampon - značky z drogerií, ale preferuji výrobky schwarzkopf nebo jak se to píše. nejlepší vlasovou kosmetiku jsem měla od zn. Klorane, ale je to drahé jako *****. primer z dermacolu, make-up a pudr Astor mattitude, tužka na oboží, rozjasňovač, růž a tužka na oči Gabriella Salvete, stíny různé, řasenek jsem využila hodně, vždy jsem byla nespokojená, až na tu co jsem měla od Mary Kay. V zimě si denně mažu obličej krémem od dermacolu (lady cream) protože je mi 20 tak nepotřebuji krém za 500, stačí mi za 70 :) přes zbytek roku se o pleť starám použitím přípravků od Milana Plevy. Je to sice taktéž dost drahé, ale jsem s medovými výrobky velice spokojená. Ruce si denně natírám měsíčkovou indulonou, o tělo se starám přípravky dove nebo nivea, ale ty jsou na můj vkus příliš silně parfemované. parfémy vlastním tři. Be delicious od Donny Karan, Eternity od Calvina Kleina a Jeanne od Lanvin. Se slzou v oku vzpomínám na Pure Life od Mexx, ale ten se strašně špatně shání a poměrně často mi vyvoněl.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?