TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah mne teda chodia rovnako aj z feelunique aj z lookfantastic, dva tyzdne najmenej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta prave mi dosiel UD cream highlighter!! len na ruku som ho skusala zatial,ale som z neho paf!! :-) ta konzistencia ma dostala....moj MAC pudrovy high. tiez nema chybu,ale vyzaduje stetec samozrejme,tento je prakticky v tom ze netreba stetec,rukou sa nanasa..no som zvedava ako vyzera na tvari,ale na ruke je uzasny...mam tiez sin odtien
Odpovědět
@laleeta pre tento krát udeľujem pochvalu, asi pomohlo, že som tu feelunique pohanila - čo sa týka dĺžky doručenia, 12. odoslaný balíček a včera som ho už mala na pošte- paráda! Opaľovací krémik na telo/tvár: Lierac/MD Skincare uvidíme ako bude fungovať táto kombinácia.
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka aj ja som si ho objednala a dosiel prave dnes :-D som ho skusala jemne na obluk pod obocie ... tiez som natesena! @eryykah mna podobne potesil lookfantastic, 11teho vecer objednane a dnes dorazil balicek, takze 10 kalendarnych dni... ja si to davam posielat rovno do prace, nasa recepcna je uz zvyknuta, ze ju bombardujem otazkami, ci uz prisla posta a ci tam mam nejaky balicek :-D a ten UD stetec Crease je luxusnyyyyy strasne mi pripomina 217 MAC (ktory nemam :-D ale podla videi a obrazkov), navyse je vyrobeny z recyklovanych PET flias, tak tomu hovorim zmysluplna recyklacia 8-)
Odpovědět
Neměl by někdo zájem o bázi pod oční stíny od Artdeca? Použila jsem ji asi 3 x.....
Odpovědět
Moje nej je dekorativní kosmetika M.A.C., proto jsem i hledala někoho na svatbu, kdo s ní líčí. Super drží a ty barvy!Jinak z péče mám nejraději Loccitane,Biodermu a Clinique. Od M.A.C. mám nejraději lesk cremesheen partipal to pink,make-up studio fix, transparentní pudr,tužku na obočí lingering a podklad pod stíny painterly. Nemáte někdo tip na voděodolnou řasenku?
Odpovědět
Oči -řasenka: momentálně Helena Rubenstein -lash queen -SUPER, doporučuju, ale bohužel i po cca 2 měsících musím konstatovat, že začíná vysychat. Měla jsem Dior, Givenchi, Lancome, Clinique, obyč Maybelline, Max factor. .. a podobné z běžných drogerek...No popravdě je to asi jedno, po této době žmolkovatěj všechny. Hrůza. No radši vždy sáhnu po dražší, neb mám záruku, že opravdu déle zůstanou v dobrém aplikovatelném stavu, ale Helenka mě trochu zklamala. Asi teď sáhnu po Hypnose od Lancome. To je klasika.. -stíny: no jak kdy, podle chutí, základ je báze na víčka, aby se vám neslývaly mastné stíny a nemizely klasické, a tu mám od Benefitu-super:-)), nejlepší je místo hnědých tužek na oči použít trochu hnědého stínu tenkým speciálním štětcem. Vypadá to líp, než tvrdé linky.-) -Pleť: no nedávám si make-up, mám sice od Clinique, ale spíš používám, pokud někam razím, nebo mám prostě chuť. Co ale musím vždy, je namazat obličej krémem. Teď používám od Vichy samoopalovací a mám krásnou opálenou barvu, pak použiju zdravíčka, které mám od MAC ( doporučuji, super značka) a poprášim jemně ještě rozjasňovačem na tváře, momentálně od Sephory, ale kupuju a je nejlepší od MAC- soft & gentle. Uplně vám to rozzáří obličej- vše ale s mírou ;-) pak jemně napudruju celej obličejť- MAC triumfant blush. Jinak je to vše i o štětcích, tak doporučuju alespoň ty dva hlavní, na pudr a zdravíčka, do těch investujte. -Rty: momentálně zvětšující lesk na rty od MAC, jsou v něm nějaké složky chilly papriček, tak vás pak trochu brní pusa, ale opět značka nazklamala 8-) , no a pak různě, rtěnky diorky jsou super, používá je mamka, já spíš ty lesky. Dobrý jsou Lancome, MAC, Dior. -vlasy: no asi Tony &Guy jednoznačně nejlepší, snažím se kupovat v kadeřnictví, ale záleží, zda chci za to momentálně zaplatit víc nebo ne. Jinak jsem začala používat Syos. A po umytí dávám sérum proti přepalování vlasu při fénování, to mam od Lorealu , koupila jsem v září v kadeř. a stále mám:-) a to jen a jen doporučuju, nemám přesušený vlasy, no a vzhledem k letitýmu melírování.......vlasy super, na masky jsem lempl, už samotný mytí mě nebaví, takže frk frk. šampon, kondicioner, ručník, fén:-))
Odpovědět
@dianah82 : super voděodolná řasenka je Max Factor - Masterpiece Max - voděodolná = s modrým proužkem. Chodím s ní občas plavat a nikdy žádný problém, drží jak přikovaná :-). Jen se samozřejmě odličovává docela těžko. :-) Nejlepší, ze všech voděodolných, co jsem zkoušela!
Odpovědět
Holky, nemáte někdo zkušenost s tím zázrakem Payot Pate Grise na pupínky? =-) A nemáte někdo štětec 224 od MAC? Viděla jsem pixiwoo používat ho na korektor a zdá se na to fajn... Jinak mám na cestě obr zásilku s makeupama a pudrama od CK, já je prostě miluju:-). Jo a taky Diorskin Nude - tentokrát v mojí barvě, tj.ivory:-D. A taky MAC mineralize blush Dainty, vypadá úžasně...A Skinfinish Soft&Gentle je vážně super! Já vlastně miluju všechno od MAC, ale na to je tu jiný téma:-D.
Odpovědět
@bella22 Tak dainty je moje nejoblíbenější tvářenka,kterou taky vlastním :-) a s rozjasňovačem soft and gentle musím taky souhlasit,na svatbu mi ho vizážistka dá a vypadalo to super. Děkuji za typ marketja na voděodolnou řasenku! ;-)
Odpovědět
@dianah82 pozor s tím rozjasňovačem kvůli fotkám, nefotí se to dobře. Stejně tak SPF. Dainty je opravdu krásná!
Odpovědět
Já ho mám jen malinkato nad tvářenkou nebo spíše zasahuje i do tvářenky tak pro efekt :-) Co je SPF?
Odpovědět
Článek se načítá
@dianah82 jasně;-). SPF - faktor v makeupu atp. Někdy jde pak obličej na fotkách do bíla.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 z Jahody? Tak pak dej vědět, až to dorazí, by mě zajímalo, jestli pošta nenávídí jen mě, nebo jestli je to obecný problém... mám na cestě 3 nebo 4 balíčky z Jahody, jecden už 3 týdny :-S
Odpovědět
@ifoun Fakt jo?? To je teda pěkně dlouho. No teď se to možná ještě protáhne kvůli Velikonocím a mně se protáhnout balíky z UK kvůli královský svatbě...To mě štve, chtěla jsem některý ty věci použít na focení a jestli mám čekat 3 týdny...:-/.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 z UK mi šel balík týden (dorazil ve čtvrtek), dnes jsem to posílala zpátky s žádostí o výměnu, tak jsem zvědavá,, kdy mi dorazí ten nový balíček, fňuk :(
Odpovědět
@ifoun no asi si počkáme:-/. Mně psali, že to poslali radši ten den kvůli tý svatbě, tak snad by se to mohlo ještě stihnout, ale ta Jahoda asi ne...
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 ten Diorskin Nude sa hodi aj na zmiesanu plet? lebo ja nad nim silno rozmyslam, raz ma nim nalicila profesionalna vizazistka, bolo to fajn, ale len taka jednorazovka, neviem, ako je to z dlhodobeho hladiska :-) @dianah82 Lisa Eldrige ma na youtube zopar videi o svadobnom make-upe, myslim, ze tam ma celkom dobre napady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 ahoj, kukla som na jahodu kvoli tomu dior-uz som ho mala,odtien 020 a bola som spokojna...a tam akcia!:)vychytila si ju aj ty?:)dumam ze ju vyuzijem a kupim 010 jaj a ten MAC soft and gentle- som rada ze si s nim poskojna:) sak vies preco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta ja mam zmiesanu plet s dost mastiacim sa celom a Dior bol super,ja nepotrebujem extra kryciu schopnost...moj top bol prave tento dior a teraz co mam chanel vitalumier aqua
Odpovědět
Profilova fotka
a prave som odpadla...vyplnam objednavku na jahode,a zrazu mi pisu toto: VAT Pre-Payment Notice We now pre-pay VAT for all orders shipped to Slovakia. As a result, a small surcharge has been added to the prices listed in your order summary. priratali mi VATko:( kupujem ten diorskin nude,maju ho v akcii a plus pri checkout dalsich 10perc dole plus ja som zopar objednavok na jahode uz mala, cize mi ide dalsich 7,5perc dole...kukam a miesto akciovej ceny mi na ten makeup dali 30,50€-to je suma s VATkom..z tejto sumy idu dole tie percenta a konecna suma je 25,16€...teraz neviem,ci mi jahoda vrati VATko alebo nie...asi nemate ziadna s tymto skusenost , je to novinka ]-(
Odpovědět
@pimpulka jojo, přesně, asi za 550Kč, naprosto úžasná cena! Já jsem ho právě kupovala nedávno v tý 023 peach a na mě je tmavší, ale chce ho kamarádka, tak jsem ráda, že je další akce a konečně si koupím svůj odstín. Je to jeden z nejlepších makeupů, co jsem měla. A MAC Soft&Gentle fakt super, ještě jednou díky za radu! Už jsi tu objednávku odeslala? Asi by ti nepomohlo, kdybych ti ho koupila, co?
Odpovědět
@laleeta já mám smíšenou pleť a bála jsem se, že mi nesedne, ale světe div se, je naprosto super. Ano, pleť není super matná, spíš dělá "glow", ale když ho nechci, zmatním pudrem. Je fakt super. Ale jestli hledáš kvalitní makeup pro smíšenou pleť, kterej dobře zmatňuje, tak Calvin Klein Infinite Matte Oil-free. Za sebe můžu jedině doporučit a nádherně se nanáší, mají i celkem dobrou škálu odstínů, i když nesmyslně číslovanou.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 a ty mas ktory odtien toho Nude?
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 dik za tip, ale potrebovala by som ho vyskusat a CK makeupy neviem kde testnem :-/ u Dioru je to jednoduchsie, ten maju skoro v kazdej parfumerke...
Odpovědět
Btw, ten CK se dá na Ebayi sehnat za 6 liber. A pudry od CK jsem kupovala přes Ebay od australský Jahody, kde byly o dost levnější!
Odpovědět
@laleeta Teď mám 023 Peach - dostane ho kamarádka, který sedne báječně. Já jsem si objednala 010 ivory.
Odpovědět
U toho Diorskinu je i perfektní výdrž, to mě překvapilo. A vůbec nemám problém s nějakým oloupáváním nebo zcvrkáváním během dne. Ani okolo nosu, kde mám většinou suchý šupinky.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, mně se ten Dior Nude teda do odpo vsákne. To mám na sobě bázi pod makeup, Makeup, trochu pudru, ale prostě se to vcucne.. .tak nevím, někde asi dělám chybu :( Jinak balíček z Jahody mi právě další přibyl... a ještě jsem si objednala http://www.lierac.com/default.php?pag... , uvidím, jestli to moje super kruhy pod očima zamaskuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 dakujem za ochotu ale to by bolo tiez komplikovane cize som si tu objednavku napriek VAT zobrala..ved cena dobra stale
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?