TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
@parajan mascary od Clinique @aimirin kozmetika Murad
Odpovědět
@eryykah díky omrknu!
Odpovědět
@ifoun od NARS Cream Blush -Enchanted, Penny Lane Armani Fabric Blushing MAC blushcreme - lilicent/uncommon ja mám od Scott Barnes- z jahody, Sway, ale pouzivam skor ako decenty bronzer by Terry Rose de Rose Estee Lauder - Satin Creme Blush-Nude Light
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah jéé, děkuju, takový výběr, omrknu na netu. Mi přijde, že v normální parfumérce jsou převážně pudry, aspo%n v Sephoře jsem objevila jen ten For Ever... prodavačky se tvářily, že tam nejsou, halvně prostě neobtěžovat, grrrr.
Odpovědět
@ifoun mne tie krémové MUFE prídu dosť výrazné, preto som ich nespomenula. No dobre aj tak- ja si ich nevšímam a ešte lepšie keď oni mňa, obslúžim sa sama :-D Ale zrovna na ten MAC alebo Bobbi Brown - majú všetko pozatvárané za spešl pultom je ich treba ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun no ten MUFE je teda riadne pigmentovany, ja som ho sice videla len na videu, ale teda dakujem pekne, to je skor na karnevalove licenie :-D nejake kremove blushe sa spominaju aj tu http://www.monblogdefille.com/blog/re... mne sa paci ta znacka Illamasqua, ale na strankach, kde zvycajne objednavam, ju nemaju... :-| inak ja mam doma jeden 100 rocny penovy blush Vichy :-D konzistencia mi vyhovuje, ale farba je moc moc ruzova flashy ... uz davno som ho chcela vyhodit, ale pride mi taky ujety, ze by mi ho bolo luto :-p
Odpovědět
Holky, NYX má taky super krémový tvářenky. Na ty od MUFE jsem koukala a nezaujaly...dobrá pigmentace, ale fakt tak na karneval...
Odpovědět
Profilova fotka
MUFE jsesm vzdala, karneval to fakt vystihuje, čučela jsem jak puk :-D Každopádně musím sehnat něco, co se prodává u nás nebo se dá poslat v rámci UK. Na balíček z Jahody čekám už víc jak 14 dní a myslím, že jen tak nedorazí :( Takže momentálně mám na celní poště bloklý 3 týdny balíček pro kolegu, 14 dní Jahodu s makeupem, týden Jahodu s krémem pro manžela od Ahavy a stínama a korektorem pro mě a na cestě tam balíček ze Států s 4 laky Shellac... jsem zvědavá, kdy to dorazí :( Což mi připomíná, že mi nikdo nezareagoval na ten dotaz na Shellac, takže asi to budu muset vyzkoušet první a podat info :-D
Odpovědět
určite Mary Kay... ja som s touto kozmetikou veľmi spokjná, čo sa týka od starostlivosti až po make upy, maskary, rúže ..... odporúčam :)
Odpovědět
Spirala: MAYBELLINE the colossal volum express Makeup: najviac mi vyhovuje ESSENCE soft touch mousse Ruz: velmi nepouzivam.. mam ich zopar, najlepsi asi RIMMEL moisture renew, zopar MAC Lesk: tak tych mam hromadu.. som milovnicka leskov na pery najradsej mam asi AVON plump pout, rimmel glossy delight, labello lesky... skoro vsetky... Ocne tiene: rozne od BOURJOIS, MAX FACTOR, mam jednu paletu MAC Ocna linka: GOSH Korektor: MAYBELLINE mineral power natural Balzam na pery: EOS vajicko MINT (fantasticke! skoda ze ho nepredavaju u nas na SR, doniesla mi ho sestra z NY)
Odpovědět
Holky, nepoužíváte některá Soleil Tan de Chanel - Bronze Universel? Fakt mě zajímá ta pěnová konzistence u bronzeru...
Odpovědět
Profilova fotka
dnes ma zaujal tento clanok http://technet.idnes.cz/amazon-i-itun... povodne je o elektronike a podobnom tovare, ale myslim (a dufam), ze sa to bude tykat aj tovaru, o ktorom je rec v tejto teme... komu sa to nechce citat cele, tak len uvod: "Chcete si koupit zboží například na anglickém e-shopu, protože je tam výrazně levnější než v Česku? Teoreticky to není žádný problém. Prakticky se vám může stát, že vás obchod jednoduše odmítne obsloužit, protože jste z České republiky. Takovéto případy by se už neměly stávat. Návrh europoslankyně za KDU-ČSL Zuzany Roithové chce zákazníky evropských e-shopů zrovnoprávnit. Zavádí povinnost elektronických obchodů zasílat digitální i fyzické zboží po celé Evropě bez výjimek." to by bolo jake jupiii 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ifoun nedavno som videla recenziu Color Stick Shiseido (je to blush vo forme tycinky) http://www.shiseido-europe.com/mm/mm/... vyzera pekne, len ta cena bude iste zaujimava, ked je to Shiseido... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta to v ypadá dobře, to by měla být tato, ne? http://us.strawberrynet.com/makeup/sh... To je docela dobrá cena :) Jestli by mi to teda stihli doručit do konce roku aspoň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to je on, ja som mala v hlave cenu zo Sephory http://www.sephora.fr/Maquillage/Tein... na tej Jahode to celkom ide ;-) citala si? http://ekonomika.idnes.cz/u-zasilek-z... :-(
Odpovědět
holky já s tou bází od arteca asi dělám něco špatně, jednou mi stíny drží, jednou se mi zase scuknou do tý hnusný rejhy nad víčkem... poraďte jak na to jít správně, díky.
Odpovědět
@klaruna83 nedat toho málo a nedat toho moc:-D. Já nevím, to si asi musí každej nějak vychytat sám. Já jsem teď spokojená s Primer Potion a taky s Paint Potem od MAC, drží to dobře...Art Deco jsem ještě nezkoušela...
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta ééé, ani mi neříkej, četla... ale je to mnohem horší, jeden balík tam mám přes tři týdny a zatím se to nehlo :(
Odpovědět
Profilova fotka
No, se mi zdálo o tom, kterou barvu vybrat... vůbec to nedokážu odhadnout. Líbí se mi S1 a S4 (když beru jen ty z Jahody). Na Shiseidu se mi líbí i S2.
Odpovědět
Profilova fotka
Jej, já tady prudím po ránu :-D Neznáte tohle? http://www.feelunique.com/p/Lierac-Di... Ten korektor mě zajímá i eshop - píšou dopravu po EU zdarma...
Odpovědět
@ifoun vyrobok nepoznam, ale stranku feelunique ano... velmi dobry eshop, nakupovala som tam neraz ... postovne je naozaj zdarma, maju ho svojim sposobom premietnuty uz v cenach ( ked to porovnavam s inym podobnym Uk eshopom ), takze kludne hor sa na nakupovanie ... ja u nich nakupujem prevazne vlasovu kozmetiku, nieco pletove a zatial som s nicim nemala problem
Odpovědět
@klaruna83 problem moze nastat nielen pri mnozstve nanasania, ale aj pri ocisteni viecka... ak je viecko mastnejsie a dobre ho neodmastis, tak primer zle prilne a vlastne je nefunkcny... tot moja skusenost
Odpovědět
baby mate nejake skusenosti s tabletkami imedeen alebo im podobnými? padaju mi vlasy a stiepia sa mi nechty - prosim poradte!
Odpovědět
Profilova fotka
@casy len ako odmastit viecko ked si nan davam krem na oci? :-S momentalne clinique all about eyes...alebo vynechat krem na oci? to tiez mi pride ne moc dobre:(
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka ja si tiez davam krem aj na viecko a potom bazu a je to v pohode, tiene mi drzia aj tak, asi to bude individualne a samozrejme pouzivam taky light krem, nie zase velmi hutny a mastny...ja si napriklad viecko nemozem odmastit pletovou vodou, pride mi, ze ho mam potom suche az stiahnute a to nem dobre, mam pocit, ze mi hned naskacu vrasky :-D
Odpovědět
@pimpulka ja sice nemam problem s suchym vieckom, no ked tak, tak radsej pouzit nejaky gelovity pripravok, pripadne nemastny a dobre vstrebatelny ... viecko pred nanesenim baze prejdem tamponom s odlicovacom na oci, zaklad je aby tam nebola ta mastnota, ktora sa beznym premastovanim vytvara... lahky krem moze dokonca posobit ako super zaklad, cize funguje to ako aj u licenia pleti... ja dokonca na mastne celo vobec nepouzivam pod makeup krem, len podklad na zmiesanu plet a aj ked toto takto robim uz cca 2 roky, problem s vysusanim nemam... na velkom mnozstve podkladov aj pise, ze je mozne pouzivat tak ako na krem, tak aj bez neho.. vsetko je to prave o type pokozky, no ako je zaklad pred licenim plet ocistit, taktiez to plati aj u ocnych viecok... ale ako som spominala, problem moze byt aj v nanesenom mnozstve bazy na tie viecka, prilis vela, prave robi opacny efekt a tiene sa naozaj mozu zlievat
Odpovědět
@ifoun dobrý eshop, akurát ma hnevá doručovacia doba, neskutočne dlhá, z lookfantastic balíček za týždeň doma a odtiaľto kľudne aj 3 týždne /hlavneže uvádzajú štandardne dlhú doručovaciu dobu na SK za 5-7 dní, to snáď posielajú cez Južnú Ameriku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah no, Jahoda mi chodila do týdne, ale teď mi jde už přes 14 dní...takže UK asi bude teď obecně rychlejší, bohužel...
Odpovědět
Profilova fotka
objednavala som prvykrat z jahody a chcem sa spytat, ci to pride postou alebo nejakou dorucovacou spolocnostou? =-)
Odpovědět
@anica poštou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?