TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada som sem dnes kukla a vidim ze pises o aubrey :) jo cez vikend som akurat objednala :D tak uvidime :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, už jste některá objednávala zboží mimo EU po změně limitu Z 200 na 20 dolarů? Já jo, jeden balíček mi celní pošta drží už přes dva týdny, balíček z Jahody tam mám už taky víc jak týden.... takže tak, nakonec nebude tak hrozné ani tak doplatit případné clo/DPH, ale vůbec se k balíčku dostat :(
Odpovědět
@ifoun tak u vas to colnici nestihaju, ci sa od prace nepretrhnu? u nas nastastie aspon podla mojej skusenosti je to vyriesene cca za 4dni od obdrzania oznamenia... mozno je to aj tym, ze ja vzdy s nimi komunikujem rychlo a mailom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@casy spíš na to kašlou. Posílala jsem jim podklady na první balíček mailem hned ten den, co mi došla výzva (10 dní zpátky), nic, včera jsem tam volala a chlap mi na férovku řekl, že se nemám těšit, že to jen tak bude, prej minimálně ještě další týden. Pomíjím, že ty podklady byly KOMPLET už přímo v balíčku, ale chtěli je znovu posalt mailem. Jo a ČP posílá s tou výzvou Plnou moc, což mimo jiné znamená, že mě za to "vyřízení" zkásnou - na té plné moci je to jen tak mimochodem zmíněné, dost obecně, ceník je na webu ČP. Je tam tuším 90 korun za vyřízení plus něco navíc (už ani nevím za co).
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta uuuu tak ten UD cream highlighter...wooow..mala si ho uz?...ja som straka,vsetko co sa leskne to musim mat :-D =-) velmi som spokojna s MAC pudrovym highlighterom,ale taky kremovy by tez asi nebol zly
Odpovědět
@ifoun co? za zastupovani pri colnom konani CP chce este peniaze? fuuuuuuha, tak to som rada, ze zijem na Slovensku... tu ziadny poplatok nie je a naozaj funguje colne konanie dost rychlo... ked mi aj zadrzia zasielku, tak to dorucenie je o maximalne tyzden dlhsie ( kym poslu oznamenie, dorucia mi ho, prejde colne konanie a balik je doruceny s vyclenim )
Odpovědět
Profilova fotka
@casy no, mne balik dorazil 28. brezna a stale ho nemam a ani brzo mit nebudu, navic zaplatim clo a dph, prestoze to bylo jeste v breznu, pac rozhodny den je ten, kdy oni zacnou vyplnovat papiry, ne kdy to dorazilo (jsme to objednavali scchvalne tak ,aby to dorazilo v breznu), k tomu zaplatim poplatky post, no terno.
Odpovědět
@ifoun tak ten system u vas mi pride na hlavu... ked to prislo v marci, tak ti to mali podla mna este pustit podla stareho zakona... no zial, stat chce asi zarobit stoj co stoj a za kazdych okolnosti... prinajmensom ja by som ich urgovala ... trosku divne vybavovat colne konanie dva tyzdne...
Odpovědět
Profilova fotka
@casy já jsem je urgovala... pak jsem volala na Celní správu, ale rozhodným dnem bohužel není datum příchodu balíku, ani datum předání k celnímu řízení, nýbrž den, kdy to oni budou počítat :( Jsem pěkně znechucená, navíc mám objednané další tři balíčky, takže doufám, že to do Vánco stihnu :(
Odpovědět
Profilova fotka
moje top vyrobky: kremy znacky Bioderma,Matis make up:max factor color adapt,Lancome teint miracle dobre krytie a tvar nevizera ako maska spirala lancome definicils krasne vytvaruje ocne tiene a ceruzky Gosh maju nadherne farby a dlho vydrzia lesky- lancome juice a Gosh lip glaze
Odpovědět
@ifoun tak to ti fakt nezavidim, mna by asi porazilo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
chcela by som sa opýtať, či nemáte náhodou skúsenosti s Even Better Clinical Dark Spot Corrector - už asi tretí rok sledujem, že sa mi na pleti, konkrétne na čele robí hnedá škvrna. Zväčša sa objaví na jar a zmizne to cez zimu. Nedá sa prekryť make-upom a dosť to "kričí" na tvári :-( . Minulý rok som si na to dávala "babský" recept vyluhovanú petržlenovú vňať, nakoľko mám aj hnusné pehy a hnedé škvrnky po akné. Ak by ste mali nejaké skúsenosti, pekne poprosím .... :-N .... oplatí sa do toho prípravku investovať?vďaka
Odpovědět
Článek se načítá
baby, a kde vsade dostat vzorky kozmetiky? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@samsarka ja by som asi najprv sla ku koznej ze co to vlastne ta skvrna je, ale inak ten pripravok co si pisala nepoznam,no od clinique by som sa nebala...skusila by som ho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@samsarka já ji mám taky, překrýt makeupem to jde, ale jen velmi silným, takže mi prostě jde vidět... ty bělící krémy moc nepomohly, jediná možnost je se celý rok poctivě mazat krémém s faktorem 50. Máš štěstí, že ti to přes zimu zmizí, mně se jenom zesvětlí, ale zůstanou furt. Ale to matlání krémem mám ověřené - natřu obličej třicítkou a skvrny plus kousek okola padesátkou a nezhoršují se ;-) Kosmetička mi na to dávala nějakou masku, ta taky trochu pomohla. Nu a pak laser na to jde použít, ale není to láce.
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka nie, nemala, videla som ho na par videach Helene, a zistila som, ze taketo nieco prave potrebujem :-D tak dufam, ze nesklame ;-)
Odpovědět
@samsarka ahoj asi myslis ten korektor od clinique? Ja som ho minuly rok pouzivala, nakolko ma reklama prehovorila si ho kupit. Chcela som ho hlavne na skvrny, ktore mi ostali po vyrazkach, na pigmentove skvny a pehy, moc nezabera (aspom u mna), inak tam aj pisu, ze na pehy ten vyrobok nie je urceny. Balenie ma 30ml, vystacilo mi tak na pol roka, cena je dost vysoka, ale vysledok ma sklamal urcite by som ho uz nekupila, lebo skoro ziaden efekt. To je moja skusenost.
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka ak mám byť úprimná, to mi ani nenapadlo, ja som hneď myslela na kozmetiku, lekárov navštevujem až keď je už veľmi zle ... no budem tam musieť zbehnúť ... vďaka ;-) @ifoun vieš čo, ja som sa zle vyjadrila, mne to ani tak nezmizne, ako skôr to počas tej zimy vybledne, dá sa to prekryť make-upom, nevidieť ten fľak až tak veľmi. Takže používať vysoké faktory ... nad tým laserom som už rozmýšľala, zatiaľ som to riešila krémom a zostrihanou ofinou, smiešne, že .... :-D @petika25 ja som myslela toto : http://themakeupgirl.net/wp-content/u... ale ak Ti to nepomohlo, tak sa na to vykašlem, .... :-( ďakujem
Odpovědět
@samsarka ja som myslela tiez to iste, je to o nicom, skoda penazi
Odpovědět
Profilova fotka
@samsarka mi to taky jen bledne, ale zůstane to v tom "vyblednlém stavu", pokud použiješ přes léto opravdu silný krém. Dermatolog ti nejspíš řekne, že to souvisí s hormonama (HA atd.), je to prostě ženský úděl a na někom se to vyrazí brzo :) Laserem by to mělo jít, ale zatím jsem nesebrla odvahu :)
Odpovědět
ahojte, viete poradit nieco na cierne bodky na nose (uhry) a na popukane zilky pod ocamy? :-N :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pocujte kde kupujete tu kozmetiku LUSH v Bratislave?
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek pokiaľ viem LUSH v ba uz nie je, da sa objednať z čiech, alebo predajňa je vo viedni
Odpovědět
@dodorka pravidelné čistenie pleti u kozmetičky žilky idú celkom dobre odstrániť laserom, z "domácich metód": aplikácia vitamínu E, levandulovo-mrkvovy olej, rozmarínový olej, kremy s obsahom vitaminu K, aloe vera
Odpovědět
@vianocnystromcek alebo objednat z Uk... na Slovensku takto znacka uz nie je
Odpovědět
No tak jelikož už celou věčnost pracuji s Avonem, tak jsem správná chodící reklama :D Takže moje nejoblíbenější výrobky jsou převážně z Avonu. řasenka - SuperSchock nedám na ni dopustit. Krásně řasy rozčeše, prodlouží, nerozmaže se a nedělá hrudky. makeup - tuhý Anew makeup - sice jsem na něj mladá, ale pusinu mám po něm jak miminko, úžasně se nanáší a nemusím po něm používat pudr. konturka - Mystery Mauve - hodí se skoro ke každé rtěnce, je vytáčecí takže se nemusí strouhat a nepoláme se tuha když mi třeba spadne na zem. tužka na oči - taky vytáčecí, ale teď mám hodně v oblibě gelovky. Nemusíte na ně vůbec tlačit a nemažou se. Tonic - Solutions hydratační modré - je bez alkoholu takže si s ním odlučuji celý obličej i oči (nemám totiž ráda krémové odličovače) Sérum - Anew modré v pumpičce - rozjasňuje a krásné hydratuje a úžasně voní Teď trochu konkurence :D zelený korektor od Oriflame - je tam sice i žlutý a hnědý v tom jednom balení ale zelené používám nejvíc. Na mou svatbu se mi udělal na bradě hrozný běďar a mrkněte na fotky. Tak bomba zamaskovaný, jako by tam žádný nebyl. Šampon - Elseve červený na barvené vlasy. Jsem odbarvená a jak použiju ten šampon tak se mi vlasy zesvětlí snad ještě o dva tóny. Bombice Všechno co jsem tu vyjmenovala jsem měla na sobě i při svém dni D takže klidně mrkněte na fotky :)
Odpovědět
@eryykah dakujem za tipy :)
Odpovědět
Nemáte tip na prodlužující řasenku, kterou můžou bez obav snést i lidi s kontaktníma čočkama? Mám dost citlivé oči a řasenka mi vadí-brzo mám suché oči a nespraví to ani kapky...
Odpovědět
Profilova fotka
Snažím se objevit nějakou dobrou nepudrovou tvářenku - žádný divoký odstín. Pudrové jsem vzdala, hned mi zmiznou, asi mám na ně moc suchou pleť. Koukala jsem v Sephoře na Makeup For Ever - ale i tečka o velikosti špendlíkové hlavičky mi zmalovala celou ruku příšerně výraznou barvou... nemáte někdo něco ověřeného? Decentní barva a ne tak moc barvící produkt...
Odpovědět
Holky, nemáte tip na nějakou kosmetiku, která by byla hodně pro mladou pleť (smíšená pleť, sem tam pupínek...no prostě něco lehčího), ale taky už to bylo trochu i na mimické vrásky, jako prevence? Nějak mi ten UNT přestává vyhovovat, potřebuju asi ještě chvíli bojovat s maštěním apod. A hlavně před svatbou prostě nehodlám riskovat pupínek. Po ní si zase klidně najedu na něco proti vráskám. Máte rády AHAVU? Na střední jsem s ní byla dost spokojená. Jinak nic neznám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?