TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@samsarka a Elicina ako? ja som to tiez chcela, ale bola som v rozpakoch z toho kremu....recenzie aj pre aj proti....tebe pomohol? nejake viditelne zlepsenie?
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada ja by som to hodnotila takto, používam poctivo asi mesiac. Pleť mám mastnú, sem-tam nejaký pupáčik-máčik, mám jazvičky a hnedé škvrny po akné - po mesiaci používania som si všimla, že mám zmenšené póry a trochu takú vypnutejšiu pleť, tie jazvičky sú menej viditeľné a hnedé škvrny o trochu vyblednutejšie. Dovolím si povedať, že tie jazvy nezmiznú nikdy, veď predsa len ide o štrukturálne poškodenie pokožky. Celkovo však vzhľad pleti by som hodnotila ako zlepšený. Ja okrem toho krému používam ešte slezový krém, takže môže byť, že aj ten sa pod to podpísal. Ak mám byť úprimná, ja už pri mojej pleti neočakávam prevratné zázraky, skôr niečo na vylepšenie,viem že pleť alá "baby riťka" nebudem mať nikdy - iba ak papierové vreco na hlavu a poďme ho do sveta ...
Odpovědět
Profilova fotka
@samsarka lebo ked si pisala, ze mas taku unavenu akoby staru zasednutu plet, tak prave ta Elicina by mala byt aj nato, ved ona ma vlastne obnovit povrchovu vrstvu koze, takze by mala byt potom taka cerstva a hladka...takze mozno bude stacit, ked nadalej vytrvas v jej pouzivani a vysledok sa dostavi ;-) ja som ju tiez presne z toho dôvodu chcela, aby sa plet vyhladila a prejasnila....ale nakoniec som sla radsej do tej UNT kozmetiky, tam su tiez produkty nato :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada veď to mám aj v úmysle - pokračovať a snáď časom ten neblahý stav pleti pominie. Elicinu používam iba na noc, aj keď sa môže používať aj cez deň. Po mesiaci "nočného" používania tie výsledky ešte asi nie sú také, aké by mali asi byť. Ale to čiastočné zlepšenie som si všimla (snáď to nie je iba vsugerovanie). Cez deň si dávam ten super krém z Lush-u, a keď nikam nejdem tak na celý deň slezový krém. ... mimochodom vďaka za tie vitamíny a ešte vďaka za minulú radu ohľadom Strawberry - objednala som si výrobky, ale každý zvlášť v balíčku, tak snáď ma "nenavštívi" pozvánka z colnej správy ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@samsarka clo by ta takto malo obist ;-) inak na jahode je teraz velmi fajn ponuka na Kanebo Liquid Finish SPF10 make up, tak komu by sa hodil.... :-D
Odpovědět
ahojte poradte nejaky dobry puder na mastnu plet....dior...chanel..estee lauder..mac..no neviem...mam z toho mišung :-D dakujem
Odpovědět
@questionmac Blot powder od Mac :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@questionmac alebo mineralize skinfinish natural tiez MAC:)nemam,ale "slintam" nan:)
Odpovědět
Profilova fotka
@questionmac casy ma pravdu, na mastnu radsej ten blot
Odpovědět
a odkial si objednavate mac?
Odpovědět
Profilova fotka
@questionmac ja odnikadial:(...bud nakupim ked som v zahranici, alebo na letiskach.... este mi napadlo, mastnu plet mam aj ja,teda zmiesanu a zaroven citlivu...tak idem skusit tu mastnotu zredukovat kvalitnou matujucou bazou od MAC a potom puder uz dam ten co mam,kvazi hocijaky puder ti vzdy matuje,len iste ten MAC blot vydrzi dlhsie...neviem,nepoznam ho...cize ja idem redukovat mastnotu uz v baze...to len moja pripomienka,kazda to riesime inac ;-)
Odpovědět
bazu mam od gosh ale ked ju pouzivam dlhsie, tak sa vyhadzem :-| skusim teda este mac bazu
Odpovědět
Článek se načítá
@questionmac tiez bud ked som v zahranici, alebo castejsie cez ich oficialny eshop v Uk, no musim si to nechat poslat kamaratke na Uk adresu ( kedze mimo Uk neposielaju ) a ta mi to potom preposle na SK.. inak tiez mastnejsie miesta ( zmiesana plet ) riesim od zakladu, cize krem, primer, makeup a puder pre zmiesanu plet, takto sa mi to osvedcilo najviac... baza mi na tu mastnotu najviac vyhovuje od Smashbox Photo Finish Light Problem preco sa vyhadzes pri baze moze byt prave zlozenie
Odpovědět
Profilova fotka
@questionmac vyhadzes sa kvôli vysokemu obsahu silikonu v baze, silikon obsahuje skoro kazda podkladova baza, lebo prave on dodava tu hladkost, ale na druhej strane aj upchava pory, takze si skus najst nieco menej silikonove, lebo ta GOSH je fakt mega silikonova, mala som ju aj ja a rovnaky problem, plet pod nou vobec nedycha a upchavaju sa pory :-|
Odpovědět
Holky, kde v Praze seženu sypký transparentní pudr od Dermacolu? V drogeriích mají, co jsem viděla, jen lisované
Odpovědět
@misula.g já mám dojem, že třeba v Palladiu v DM ho měli, když jsem tam tenhle týden byla...
Odpovědět
@bella22 Děkuji moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Znáte někdo Shellac systém na nehty? By mě zajímaly zkušenosti atd. Případně jestli to jde pořídit domů. Něco se prodává na Amazonu, ale jinak obecně je to spíš v salonehc, ale ne v ČR :(
Odpovědět
Profilova fotka
@misula.g Na Příkopě v pasáži černá růže je přímo Dermacol a mají tam podle mě vše ze své nabídky ;-)
Odpovědět
@kajsav Jupí :-) díky moc. Dnes budu v centru, tak to oběhám. V poslední době utrácím za kosmetiku hodně, tak se nesmím moc rozhlížet okolo, půjdu jen pro jeden pudr! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@misula.g já tam občas taky chodím, protože pracuju hned naproti přes ulici, mají tam i super akce, když mají slevy tak vyprodávají laky na nehty, stíny, tvářenky atd. třeba za 30,- ;-)
Odpovědět
@kajsav Tak to se dost vyplatí - třeba budu mít štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby, viete mi odporucit nejaku deep cleansing mask? na mastnu T Zonu a miesanu plet.
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek - Mask of Magnaminty od Lush, alebo potom dobre cistia hocijake s obsahom ilu, alebo bahna z mrtveho mora, možes si kupiť aj priamo zeleny alebo biely francuzky il, to je prasok co sa rozrobi s vodou a nanesies na tvar, mozes si tam podla potreby aj vselico pridat, ako rozne oleje, to uz podla potreby co prave chces ;-) napr. aj Green Tea & Green Clay pleťová maska od Aubrey je ilova, ta by mohla byt tiez fajn a tusim ty od nich nieco pouzivas, ak si dobre pamatam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek Pleťová maska z modrozelenej riasy tiez od Aubrey, ta ma v zlozeni kaolin a plno dalsich fajn veci, to by mohlo tiez dobre cistit...
Odpovědět
@vianocnystromcek lancome pure empreinte /neviem ci sa este vyraba/ a dobra je aj od payot clarifiant
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek mne sa osvedcila ilova Cattier, ale to som si kupila vo Fra, takze neviem ci aj na SK ju maju... inak teraz mam uplne obyc 2v1 Neutrogena (maska a cistic) a nemozem povedat zleho slova ;-) zeny v piatok sme boli s mm v Brne, tak sme nemohli vynechat Sephoru v Olympii :-D zla sprava je, ze MUFE tam (zatial) nepredavaju :-| ale je to vraj v stadiu pripravy... ale nevedela mi povedat presne, ze kedy... ale straasne mila obsluha, taka zlata predavacka, ze som padala na zadok :-) mali akciu, ze pri zakupeni dvoch vyrobkov dekorativky Sephora (aj stetcov) druhy za 50% :-p takze hadajte co... no jasne, dva stetce padli za vlast :-D tento na blush (akoze "stippling") http://www.sephora.fr/Accessoires/Vis... (je na nom napisane countour blush/ bronzer a na ten moj puder/blush MAC je idealny) a tento ako docasna nahrada za MUFE 14S http://www.sephora.fr/Accessoires/Yeu... (je sice obojstranny, taky ten zrezany stetec uz jeden mam samostatne, ale zas tento "sisaty" samostatne nepredavali, tak mam 2v1 a bol k nemu v obale aj navod na smoky eye, tak som dnes skusala do prace, ale decentus, v hnedom...) jaj a vcera som neodolala este stale postovnemu zadara na lookfantastic :-) Urban Decay Urbanglow Cream Highlight odtien Sin a stetec Decay Good Karma Brush Crease... uz aby to tu bolo!
Odpovědět
Tak já zase poreferuju, že UD Primer Potion naprosto super, stíny držej celej den naprosto bezvadně a krásně to zvýrazní pigment;-).
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 tak super, ja mam teraz ten Too Faced Shadow Insurance, ale tesim sa, ze az ho miniem urco objednam UDPP 8-)
Odpovědět
@laleeta tak Too Faced je prej srovnatelně dobrej, co jsem tak četla. Mně by vyhovovalo víc to balení...ale chtěla jsem zkusit UDPP, když je to taková legenda:-D.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?