TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
@pimpulka tak jsem na tvou radu dneska zakoupila MAC Skinfinish Soft&Gentle a super!! :-) Díky za tip!
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek jaj, som bola v tom, ze si este len pri vzorke =-) :-D hej, niekedy ja velke nadsenie na zaciatku, ale to je asi skor radost z nakupu niecoho neveho a ked vytriezviem a odznie placebo efekt, tak sa dostavi kruta realita :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 tesim ze sa ti paci...nanasas na lica ci celu tvar?citala som rozne reviews a baby ho pouzivaju aj ako tien,ako puder,na telo.... a este dotaz...idem naslepo "objednavat" MAC foundation...Pro longwear...uz som nacisto zmagorena z tych odtienov,pozrela som stovky fotiek na nete...neviem ci NC15 alebo NC20...vobec netusim ako moc su tie odtiene blede:(...ty si tiez bledula,aky odtien mas ?
Odpovědět
Profilova fotka
a este baby,viem ze to sem nepatri,sopravedlnujemsa...neviete mi nahodou blavacky povedat ktory salon v meste pracuje s kozmetikou Darphin? Ak sa nemylim v BA su 2salony,jeden v ruzinove a druhy v meste ale neviem kde..diky
Odpovědět
@pimpulka no je vážně super! Měla jsem podobnej pudrovej rozjasňovač, ale zvýrazňoval póry, tohle je ideální a nepřehnaný. Nanáším ho běžně jako ty, na líčka, ke spánkům, nad tvářenku, ale pro přirozenej vzhled makeupu bych ho klidně dala i lehce na celý obličej, protože je fakt pěkně přirozenej, neleskne se jako blázen nebo nemá třpytky. Vážně dobrej produkt. Co se týče barev, makeupů, tak jsem na ně v MAC koukala a žádnej tam není vyloženě hodně světlej jakoby do bíla, ale já bych byla v zimě NC15 a v létě asi NC20 - prostě ideálně mezi tím, přesně jako tápeš ty:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 dakujem,tak uz sa nejdem dalej trapit a berem NC15
Odpovědět
@pimpulka Dobře:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ostatne baby ako? sa mi tu netvarte ze ste si za posledne dni nic kozmeticke nekupili! :-D :-D ;-)
Odpovědět
@pimpulka no já radši pomlčím:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 ja to vybalim, len este pockam co ostatne, nech nemam sama vycitky svedomia!!:)))))
Odpovědět
@pimpulka tak to vybal:-D! Já jsem teď zainvestovala do Clinique, takže to fakt padly peníze...plus čekám ten UD Primer Potion, Korres Face Primer, tvářenku Duwop, paletku Too Faced Natural Eye, pár věcí z MAC, Gucci Envy Me a už ani nevím:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka sak ved kupili... pisala som vyssie, ze bazu Collistar:-D v IP ti posielam ten Darphin, ale aj ten druhy je vlastne Ruzinov ;-) ja som este bola prikupit aj do tretice Bourjois licenku a mam aj GOSH Liquid Highlighter, to je teraz novinka asi a celkom fajne to je ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@bellada Kterou tvářenku od Bourjois máš? Taky jsem na ně koukala a některý mi dost připomínají Chanel Joues Contraste...
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 Ahoj mohla bych se zeptat kde jsi ho koupila?taky o něm uvažuju,ale nemůžu ho nikde najít.Díky
Odpovědět
@janca74 a co přesně?
Odpovědět
Profilova fotka
MAC skinfinish Soft&Gentle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kukajte ich! :-D :-D :-D jak sa vyfarbili:))) ja som len eshopovala,na ceste mam: Burt's Bees Carrot Nutritive Day Creme 2oz......nemala som Burt's Bees Beeswax and Banana Hand Cream 2oz-....nemala som Darphin Intral Redness Relief Soothing Serum 30ml....nemala som, ale darphin kozmetika sa mi lubi,bola som na osetreni,vzorecky nejake mam L'Oréal Professionnel Serie Expert Lumino Contrast Taming Gloss Serum 50ml....nemala som All About Eyes Duo Pack ( Travel Size ) 2x7ml/0.21oz....mala som, vyuzila som akciu na jahode URBAN DECAY EYESHADOW PRIMER POTION ....nemala som
Odpovědět
@janca74 V Praze na Floře:-).
Odpovědět
@pimpulka Tak jsem zvědavá, jak nám bude UDPP vyhovovat!:-) All About Eyes ti vyhovuje? Taky jsem nad ním přemýšlela. Já jsem si nakoupila ten jejich systém 3 kroků a miluju Dramatically Different Moisturizing GEL!!! Nejlepší:-).
Odpovědět
normalne sa klepem, ked citam co vsetko nove mate ... ja mam teraz na nejake obdobie uplne stopku, lebo neda sa nakupovat len kozmetika, no normalne som z toho nestastna... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 mam 3, Rose D´Or , Rose Coup de Foudre a tretia je Brun Illusion alebo Ambre D´Or, teraz som si nie ista, ale je taka broskynovo oranzova....
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 aha :-) tak díky já hledala na internetu,ale nenašla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@casy ja uz doklepala:)...pengy su fuc,uz je pokoj:)))))))ale ja si furt najdem vyhovorku typu: ved to treba!!to treba!!!:)))))...a pak sem pridem carbat ako na terapiu a hned mi je lepsie:))))sa tu vyspovedam:)))
Odpovědět
@casy ode dneška mám taky STOP, už to nestíhám spotřebovat a budou zase jiný výdaje, takže chápu to trápení:-D.
Odpovědět
@janca74 jedině na Ebayi, ale tam já MAC radši ne-e.
Odpovědět
Profilova fotka
ja by som chcela pochváliť krém Elicina a Vanishing cream - jednotky :-) ... chcem vás poprosiť o radu ... po zime sa mi zdá, ako keby moja pleť ostarla, neviem to správne vysvetliť, ale chcelo by to nejaký "prebúdzač", nejakú bombu, aby bola pleť krásna, žiarivá a vyzerala zdravo ... keď si dám make-up a namaľujem sa vyzerá to príšerne, tak starecky, má taký nezdravý, "šedý" look ... neviete niečo poradiť? ...ďakovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a este musim chvalit ten Calvin Klein Infinite Matte Oil Free Foundation, ten je fakt super x-) x-) x-) a teraz zhanam ruz telovo ruzovej farby :-D a co sa tyka pletovky, tak som sa dala na UNT =-) :-D a zatial som so vsetkym spokojna, dalsie veci od nich na ceste.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@samsarka to je jarna unava....skor ako kozmetika ti pomozu nejake vitaminy, skus si kupit nejake vitaminove doplnky urcene priamo na zlepsenie pleti.... ;-) a potom dobry peeling, aby isla ta stara koze prec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a make upy,to extra kategoria,sak same novinky stale,toolko noviniek,ze by som oskusala vsetky...neda sa,neda |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 hej mne all about eyes vyhovuje...akoze iste su aj ine porovnatelne dobre kremy a mozno aj lepsie,no ja momentalne este od ocneho kremu necakam zazraky-myslim tym antivraskovy efekt....a nebola by som si ho zakupila,kedze ja nikdy nekupujem 2x to iste,ja rada experimentujem a skusam nove,no jahoda dala akciu tak som kupila...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?