TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 tak nakonec se dneska objevily nějaké nové akce... tahle se mi docela líbí.. http://www.strawberrynet.com/makeup/e...
Odpovědět
@terulilinka musíš z co.uk (britská verze), jak píše @samsarka @ifoun já asi po 2 použitích a pokud nemáš speciální šampon na štětce, tak dětským šamponem. Ale je fakt, že já jsem je prala i v Normadermu od Vichy. Holky, já byla dneska zase v MAC a zase jsem řádila. Došlo kolečně na paletku...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jahoda ma dnes stve ]-( ked si chcem nahodit do kosika Intervene Makeup od E. Arden, tak mi ho tam vzdy da za plnu cenu, hoci na stranke je uvedeny s 50% zlavou ]-( nechapem co to ma znamenat, to akoze koho oblbuju s tymi cenami a akciami, ked mam potom zaplatit plnu sumu????? mate to aj vy tak, nikto neskusal?
Odpovědět
@bellada To je divný. Je fakt, že já ho mám odjinud, za 390,- @ifoun ta vypadá dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada mají se slevou jen některé odstíny, není to tím? @bella22 jo, přemýšlím, že ji objednám...za tu cenu dva kusy, to je docela super :)
Odpovědět
@ifoun hlavně, jestli jí nevadí ten "plumping" efekt. Někdo to svrbění nemá rád.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 aha... a co to je za efekt? :-N Já koukala jen na barvu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ale ja si chcem objednat prave ten odtien co je v zlave, normalne je presne na ten 50% akcia a ja ked ho vlozim do kosika, tak je za plnu cenu, ziadna zlava :-( :-| ]-( na stranke maju len jeden odtien uvedeny za plnu cenu a 3 by mali byt v zlave, skusala som postupne vkladat vesetky 3 a vsetky dava v plnej cene, ani jede so zlavou 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada tak to je divné, já ho objednávala před pár dny a v poho to fungovalo :(
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada jsem to zkusila a taky mi to dělá... nejspíš ta akce te´d skončila a ještě se neupdatovaly ceny. Zksu jim napsat email. Jinak nevím...
Odpovědět
@ifoun to ti normálně udělá takovou menší alergickou reakci - v podstatě tě po tom budou svrbět rty a trochu se ti zvětší. Mám pár takových lesků a už mi to nevadí, ale dřív jsem to nesnesla. Taky záleží na produktu.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 jejm, to zní docela drsně :-N To asi ještě s nákupem počkám na něco "obyčejnějšího" :-) Ale barva je hezká...
Odpovědět
Článek se načítá
@ifoun však to můžeš risknout. Třeba to nebude cítit. Já jsem si právě kdysi koupila nějakej lesk od Keenwelu a musel jít dolů, nešlo to vydržet. Nechci strašit, jen na to raději upozorním, aby nebylo zklamání. Třeba by to sestra ale naopak uvítala.
Odpovědět
aj toto je super nemecka stranka na objednavky make up :-) http://www.fraulein38.com/Index.asp
Odpovědět
Profilova fotka
aké skvelé stránky dávate x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarah777 uz si objednavala z tej stranky?
Odpovědět
@pimpulka ja vacsinou objednavam z tejto stranky https://www.zoeva-shop.de/ ale kamosky moje objednavaju z fraulein
Odpovědět
ja mam rada aj tuto stranku na objednavky make up http://www.cambree.de/Index:_:5.html je to nemecka stranka ale ma znacky aj z ameriky podla mna je to urcite lepsie objednavat z nemecka ako z ameriky kde hrozi ze vam zablokuju dodavku ........ :-)
Odpovědět
@sarah777 díky za tipy! Sleek vypadá podle recenzí jako super značka. Holky, nevíte, kde sehnat Chanel Joues Contraste 65 Espiegle, abych za ni nemusela dávat 1200 a nebo platit clo? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah pise sa tam, ze od roku 2000 ma Armani make-up Glow, ktory vyuziva najmodernejsiu technologiu MicroFil, aby sa co najviac priblizil prirodzenym odtienom pleti a ze v roku 2011 pribudne sedem novych odtienov, takze uz ich bude dokopy 17. K dispozicii budu od 2. maja a cena 43 eur :-) @ifoun ja pouzivam http://www.clinique.co.uk/product/160... uz to mam asi tri roky a furt nie a nie to minut... stetce cistim po kazdom pouziti aspon do kleenexu a tymto cleanserom podla toho, kedy sa mi zdaju spinave (napriklad 239 od MAC ma biele stetiny, takze tu cistim tak 3x do tyzdna ... ) inak ked som bola v MACu tak ten predavac mi odporucil umyvat to v detskom sampone. @palicka23 preto Helene nepouziva stetce na make-up (resp. minimalne) lebo minule hovorila, ze by ju nebavilo ich umyvat po kazdom pouziti... (ja stetce na make-up tiez nepouzivam, momentalne mam penovy, ten si ani neviem predstavit nanasat inak ako rukami) ... ale inak ma z tych najviac pouzivanych stetcov niekolko exemplarov, napriklad 239-ky ma minimalne styri, no to ja si nemozem dovolit :-D inac si chcem kupit tie Brush Guards, myslim @aimirin spominala, ze jej sestra to ma, aimirin, keby si mi mohla napisat, odkial ich objednala ;-) diky moc
Odpovědět
@laleeta jé to se ti zeptám, ale nevím, zda se to ještě dohledá...a na netu je nějak nemívají?
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin ja som nasla len tu ich oficialnu stranku, tam sa sice da objednat a posielaju aj medzinarodne, ale ja som chcela skor take prakticke info - kolko trva dodanie, ci su nejake dalsie poplatky (clo) a tak... tym viac, ze z USA som este neobjednavala... diiik :-) ked by si nespomenula, neva, tak to skusim objednat aj bez referencii
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, vy jste mě tu fakt dostaly do situace... dneska jsem poprvé šla do práce s rtěnkou a celou cestu autem jsem pokukovala do zpětného zrcátka 8-) Akorát teda do hoďky jsem ji snědla.. ale i tak to byl bezva pocit... Už tři večery koukám na videa, zatím mám nejradši Lisu, ale koukala jsem i na pár od Helene, ale tomu rozumím sotva 40 procent,tak to není taková zábava :( No, člověk má furt co zkoumat :)
Odpovědět
@laleeta no někdy mi z USA dojdou věci dřív jak z UK :-D taže se neboj
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta škoda, že nerozumiem po francúzsky :-) :-) a tie štetce, čo píšeš, 239 MAC, ak sa pamätám dobre, v čom sú výnimočné?
Odpovědět
ak by niekto mal zaujem o znacku Sleek, tak lacnejsie vyjde na www.sleekmakeup.com ... inak ceny na tych dvoch strankach, ktore dala sarah su uz typicky europske, cize nic moc
Odpovědět
@casy díky moc!!
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 dnes prvy krat testujem make up Calvin Klein Infinite Matte Oil Free Foundation :-N odtien je celkom v pohode (210 Warm Neutral) ale zniesla by som aj o odtien tmavsi...v lete ho nebudem moct pouzivat :-| tam by sa zisiel asi aj o dva odtiene tmavsi...zatial ho hodnotim dobre, pekne lahko sa rozotiera a zatial aj super drzi x-) inak na leto budem mat ten Gosh Mousse, co som dostala ako darcek :-D ten som si totiz vybrala dost tmavy :-D tazko z tymi odtienmi, vyberat to takto podla foto... :-|
Odpovědět
@bellada odstín mě mrzí, ale lepší světlejší než tmavší. Každopádně je super, na pleti lehkej a fakt se bezvadně roztírá;-).
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta moja clo zavisi od colnikov u nas....myslim ze baliky vyberaju nahodne...a aktualne na tie z usa dost cihaju...dovod jednoduchy v ramci eu plati zakon ze az nad 200EUR usd by sa malo platit clo...u nas a este par krajin si ale nechava zaplatit uz nad 25?eur dph...takze aj ked clo nezaplatis...19%si vezmu, k tomu potrebujes obvykle spiskat jcd - jednotny colny doklad? nevyznam sa uplne v terminologii....a za ten si spriatelena firma vedla colnice tiez uctuje....takze ak sa da oplati sa vyhnut tomu a objednavat z eu samo ak cena nie je natolko ina ina ze aj po pripocitani tych 19% plus cca 5-10 eur jcd ti vyjde ze je gut do toho ist ak by neslo odolat ..tak sa da objednat do prahy a poslem ti to...cesko ma zatial platny len ten eu zakon...nic vlastne si nevyrubilo ako my
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?