TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
@bella22 aj tato talianka je super :-) http://www.youtube.com/watch?v=NBaPWY...
Odpovědět
@sarah777 Tu jsem neznala, díky:-).
Odpovědět
@pimpulka Peachykeen mam doma .... mne pride ako neutralna farbicka
Odpovědět
Profilova fotka
@casy take daco by som chcela:)neutral..dakujem:)ked pridem domov tak kuknem co za licenku mam,napisem vam..ona vyzera dost tmava ale na tvari je jemna...kupovala som ju hrrr hrrrr,lebo som nemala cas na letisku,tak som predavacke len povedala ze pre mna nech mi licenku vyberie,jemnu,a ona mi ju vybrala...preto som opatrna takto naslepo kupovat, bo viem ze MAC ma aj tmave licenky "jemne"
Odpovědět
Profilova fotka
a este sa chcem spytat,nahodou niekto MAC licenku Dame alebo Coygirl? su jemne do bezovo-fialova?neviem sa spravne vyjadrit...ze ako to cca. vyzera na tvari?diky
Odpovědět
@pimpulka Dame byla limitka, ne? Holky, já mám teď novou tu jejich limitku Wonder Woman - tvářenku Mighty Aphrodite. Nejdřív jsem na tyhle věci vůbec nekoukala, protože ta kampaň i to balení - všechno mi to přijde hnusný, ale ta tvářenka je krásná.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 upsi no netusim,ja som ju prave kukala na ofiko MAC stranke a nebola oznacena ako limitka
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 mas mighty aphrodite?
Odpovědět
@pimpulka aha, tím líp, protože ta se mi taky líbila. Já mám jejich minerální Warm Soul a ta vypadá taky tmavě, ale na tváři jde krásně do broskvova a dělá ten suprovej "glow".
Odpovědět
@pimpulka jojo, mám :-)
Odpovědět
kočky objednávala niektorá teraz z jahody, o pár euro mi prekročil balíček hodnotu a potvory mi ho už dali na colné prejednanie ]-( To sa mi stalo 1x, tak som pekne nas...á, kým to vybaví pošta bude mi tam isto stáť minimálne týždeň :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 no tak teraz som uplne mešuge ze ktoru licenku mam vybrat? :-D :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eryykah och joj,no veru,sa nacakas,na colnom maju casu a casu
Odpovědět
@pimpulka vyraž tam a nech si je na sobě vyzkoušet, to dělám já. Mighty Aphrodite je taková růžovo-korálová, ale záleží, jak si to namícháš. Můžeš ty barvy použít i odděleně. Má jemňounký třpytky, ale je spíš "sheen", určitě ne "glitter", to já ne-e. Jo a je dražší, normální tvářenka stojí 570,-Kč, tahle 700,-Kč, ale současně má i víc gramů. Ale to balení je fakt hnusný, já když to někde vytáhnu, tak se mi smějou:-D. Jako by mi bylo pět:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 joj keby som mohla vyrazit tak som tam:((( kamoska leti z Norska domov a v Oslo na letisku su aj 2-3 MACy tak ja tu beham jak splasena koza a neviem co od radosti:)) :(...bo viem ze sanca daco si dat doviezt, ale neviem CO!:(((inak neviem ci tu dakto spominal ale mineralize skinfinish mac- soft and gentle je fantazia...pouzivam ako highlighter,nad licka plus trosku povytiahnem hore k spankom...
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah ja som pred nedavnom objednavala, ale mala som to v limite, ale z ineho shopu som mala obj, za 60€, som to tu aj spominala, ze sa bojim ci mi to nezadrzia a nic....v pohode to doslo, lebo na baliku bolo uvedene 20USD :-D a kedze bol vcelku maly a lahky, tak to nebolo podozrive...oni to posudzuju urcite aj podla velkosti a tiez neviem ci si tam nerobia nejaku evidenciu, alebo co...ak ti chodia baliky casto asi ta uz maju v merku :-|
Odpovědět
@pimpulka zrovna mineralize skinfinish mě moc zajímá! Takže doporučuješ? Já ani nevím, jaký mají odstíny, musím pokoukat...
Odpovědět
@pimpulka Hmm, tak Soft and Gentle vypadá úžasně: http://www.temptalia.com/looks-the-gr...
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah presne to isté sa mi stalo - tiež z Jahody - išla som za známym a ten ma odbil slovami že on s tým nemôže nič robiť, a ako som tam zisťovala, údajne to tí "M ....i" aj otvorili ]-( ; aj keď som výslovne žiadala Jahodu,aby mi bol balík poslaný ako gift ... nemchápem - ani parfém som tam nemala, len cena objednávky bola vysoká :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 soft and gentle..to je laska...mne sa ovela viac paci na zivo na mne,ako na tej babe....a ja bledula....inak zaujimave, v USA som sla do MAC-u ako vyorana mys,proste som povedala predavacke ze chcem licka a make-up a ona mi odporucila,ja som sama nevyberala..samozrejme dala mi tmave licka a make up do zlta:(((( cize to slo bokom:( v Oslo som mala par minut casu,skocila som tam so slovami-chcem highlighter a licenku neutral...a ona sama od seba mi tak poradila ze tieto 2 ulovky mam najradsej...a to na letisku ma vobec nemalovala cize vsetko bolo na blind...a vyslo...kdezto v usa ma malovala jak kraslicu a aj tak cele zle ;-( :-N ...som proste narazila na nespravnu pracovnicku:( a to by som skor povedala pravy opak,ze v USA mi lepsie poradia ako nejaka norka na letisku =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@samsarka presne,ked to uz chytia do ruk colnici,uz je konec,balik treba s pomocou znamych odchytit hned po prichode na postu |-| ....ak nestihne,uz nepomoze nikto a nic:(((
Odpovědět
@pimpulka no počkej a to je tvářenka? Já jsem myslela mineralize skinfinish pudr...ale nějak se v tom nevyznám:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
ale nastasie Jahoda to aspon spatne preplaca a peniazky posielaju na ucet, inde si to cvaknes a nic nedostanes spat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 ja som to pochopila tak ze to je multiucelovy produkt..mozes aj ako tien,aj na telo..kam len chces...ja pouzivam nad licenku...az hore k spankom potiahnem...nepouzivam to ako licenku,to ne..som to raz videla na videu na youtube ako sa to ma robit:)))
Odpovědět
@pimpulka jasně, už to chápu:-). Koukla jsem na jejich stránky a z tý sekce mineralize si můžu vybrat tvářenku (tu mám já), tady ten skinfinish v odstínech Gold Deposit a ten Soft and Gentle a pak mají ještě ten Skinfinish Natural, což je pudr. Jasný, tak to mám v merku Soft and Gentle v tom případě, díky!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka vieš čo, ja som bola aj 2x na colnej správe - hnusne som sa s nimi pohádala, som ich pýtala, či im pripadám ako člen Al-Káidy pašujúci zbrane ... nech sa opýtajú doma manželiek aká je drahá kozmetika na SVK a prečo ženy radšej uprednostňujú zahraničné shopy (okrem iného, že nie všetko sa u nás dá zohnať) ... škoda, môj krásny Bobbi Brown a Lancome teraz hnije u nich v sklade ... ale to je už iná téma
Odpovědět
@samsarka já se divim, že se na to nevyprdnou a nejdou radši po těch "větších" případech.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 presne tak :-) to si vystihla
Odpovědět
@samsarka tak já jsem celkově pro volnej trh a žádný cla, to je omezování. Ale tak nějak jako na finančáku, taky nešikanovat malý živnostníky, ale zaměřovat se na ty tuneláře, že jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarah777 inšpiratívne, ďakujem aj tebe :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?