TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@loli88 myslis light master nebo jiny? light master zni z recenzi uzasne ;-)
Odpovědět
@loli88 Armaniho miluju....mám od něj teda Lasting silk makeup. Vždycky jsem se smála takovým těm recenzím na mua, že si slečna koupila novej makeup a všichni jí chválili pleť. A pak bác a stalo se to i mě...je fakt, že je neuvěřitelný...svěží, ale přesto přirozeně zmatňuje..a pro mě naprosto dokonalý odstín... Ty báze mám raději zabarvené, líbí se mi s barvičkama dělat různé efekty..
Odpovědět
@aimirin Jsou skvělé, příjde mi,že ty jejich barvy v make-upech po nanesení tak nějak doběhnou..ještě trošku změní barvu,přizpůsobí se nebo co. A ty stíny...no neskutečný. Vypadají na očích jako krémové přitom krémové nejsou. A nesjedou se do ohybu oka. @champ Fluid master Primer mám já.... mimochodem MUA? Co to?
Odpovědět
Profilova fotka
baby a kde kupujete ten armani lasting silk?
Odpovědět
@loli88 Jo to je fakt, přizpůsobí se, jsou extrémně přirozené....prostě moje láska x-) Akorát ty stíny mi všechny připadaj na jedno brdo, právě i Armani se mi sleje (je to asi i tím mý tvarem oka) :-( MUA je makeup alley...takový web kde najdeš recenze výrobků....jakože fakt VELICE rozsáhlé,na některé oblíbené výrobky (zrovna ten lasting silk či luminous) jsou tam i stovky komentářů. Já podle toho nakupuju a nikdy jsem se nezklamala. Jsou to komentáře žen z celého světa. Dají se taky třídit podle barvy pleti, věku apod...já si třeba vždy vytřídím, co na makeup říkaj nejbledší dívky @pimpulka Já kupuju jedničku a ta se teda nedala sehnat jinde než v Douglasu, což byla docela pálka (asi 1600). Ale jinak je na Jahodě a tak za rozumnější prachy
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin na jahode praveze nevidim,abo som slepa :-|
Odpovědět
@pimpulka máš pravdu, koukám že už je nemaj, ale mívali. Je dost pravděpodobný, že je nebudou mt ani na jiných eshopech, armani si zakládá na té exkluzivitě, která mu samozřejmě dost vynáší (je rozdíl dostat za makeup 900 - Jahoda nebo skoro dva litry - kamenka) Je to šílený no. V Americe teda mají eshopy snad armaniho furt, ale nezasílají do Čr a mě se to s nima nezdařilo ani přes shippito
Odpovědět
@aimirin Tak zkus Eyes to Kill Intense, takový stíny jsem ještě neviděla...
Odpovědět
@champ jojo, vybavená jsem slušně:-D. Už se musím uklidnit. Bázi pod makeup bych taky potřebovala...
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka @aimirin Armani je teda fakt tazke zohnat na eshopoch, ked aj niekde maju, tak len velmi obmedzeny vyber, a u nas na SK nie je ani v ziadnom kamennom obchode pokial viem :-| takze najlepsie kupit niekde na cestach po zahranici ;-)
Odpovědět
Holky, je tu nějaká blondýna, která by mi poradila něco na domalování obočí? Já ho mám celkem hustý, ale potřebuju vždycky něco trochu doplnit, protože jsem si ho nechávala dorůst. Četla jsem, že je na to super stín Omega od MAC...
Odpovědět
Profilova fotka
armaniho maji treba v nordstromu nebo v macy's a pokud vim tak nordstrom urcite zasila do CR...
Odpovědět
Článek se načítá
@champ nezasílá :-(
Odpovědět
@bellada No a co zkusit zavolat si do Douglase at ti to pošlou poštou. To zvládnou, jen to bude krutá cena no @bella22 Já používám (jsem rozená blondýnka) na své nijaké šedavé obočí takový vosk od benefitu. Byl součástí paletky na kouřové líčení a ta je taky super
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin nordstorm do ČR zasílá, ale za strašnou pálku..
Odpovědět
@terulilinka no tak si tam zkus dát armaniho do košíku...on sice zasílá, ale jen určité zboží a armaniho ne... Možná už to změnili, ale ještě nedávno to tak bylo
Odpovědět
Tak ted jsem zkusila tam koupit ten lasting silk a bohužel :-(
Odpovědět
@aimirin díky!
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak za krutu cenu si to mozu nechat :-D zas az tak nemusim mat vsetko :-D pri nejakom vyletiku za hranice sa na to pozriem, bude to urcite vyhodnejsie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ aimirin jo takhle, já myslela, že automaticky všechno posílaj.. to je na prd :-/
Odpovědět
@bellada jo to určitě bude, u nás je vše předražené...
Odpovědět
Profilova fotka
holciny a co tekute linky? ja to teda stridam a docela jsem se vsema spokojena, ale na svatbu bych chtela nejake, ktere fakt vydrzi cerne cely den... bude me sice licit vizazistka, ktera pouziva mac, tak snad by nemel byt problem, ale kdyby jste mely nejake tipy, tak budu moc rada!
Odpovědět
@champ Mac Fluidline.. nie su sice tekute, ale tuhej konzistencie, ale o to viac uzasnejsie... vydrzia cely den, noc, vlastne do odlicenia, cierna je naozaj cierna a vyrazne
Odpovědět
Profilova fotka
@casy Diky, urcite je omrknu v obchode, vypadaji zajimave... jak se s nimi pracuje? ctu, ze se stetecek prodava zvlast... to pak je jako fixa? nejak si to neumim predstavit... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
chcela by som vás porprosiť o radu. Mala som v minulosti vzorku toho make-upu "Lancome adaptive continuous skin-balancing make-up SPF 10", bol úžasný, vyhladil mi krásne pleť, čo ma veľmi tešilo, lebo si to všimlo aj okolie a konečne som nemala pocit,že mám hroznú pleť. Údajne sa už nebude vyrábať ;-( Vedeli by ste mi poradiť niečo podobné .... ďakovala :-)
Odpovědět
@champ pracuje sa s super, mne osobne vyhovuju viac ako tekute ... stetec je potrebne k fluidline dokupiť, najidealnejsi je tenucky, pripadne sikmo skoseny, pripadne niekto to riesi aj tak, ze stetec z tekutych ocnych liniek si necha, vycisti a pouziva aj dalej... nechapem, ale ako myslis to porovnanie s fixou...
Odpovědět
Profilova fotka
@casy mela jsem kdysi linky ve forme fixy...myslim z avonu uz hodne davno (byly naprd vubec necernily a hned se vypsaly), tak jsem si to predstavovala podobne jen s tim, ze si to namacis jako do inkoustu :-) mam to bujnou fantazii :-D
Odpovědět
@samsarka máš asi problematickú pleť však? Tak si mrkni make upy - EL Double Wear/Light, YSL Teint Resist, Clinique Redness Solutions/AntiBlemish, Givenchy PhotoPerfexion, Clarins Everlasting, Clinique Superbalanced
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah ďakujem..... no mám mastnú pleť, pupáčik zriedkakedy, ale poriadne rozšírené póry a hnedé fľaky po akné a drobné jazvičky , za čo si môžem sama :-| ... dnes som si kúpila Lancome Teint Idole Silky Matte ... keď nebude OK, tak vyskúšam čo si mi poradila .... ak mám byť úprimná, hľadala som niečo, čo mi správí taký krásny "zamatový" pocit ako ten Adaptive ... v každom prípade,aspoň pozháňam vzorky toho čo radíš .... a ďakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@champ linky vo forme fixy - mala si na mysli nieco taketo? http://www.nivea.fr/Les-Produits/Maqu... inak som videla na youtube pouzivat na linky tento stetec http://www.makeupforever.com/products...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?