TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
@bellada to se nedivím :-D. Já jsem to prostě riskla. V létě po něm šáhnu, to budu mít barvu akorát. Hele, co ještě tenhle obrázek? http://images.okazje.info.pl/p/zdrowi...
Odpovědět
Možná ta 210... http://images9.okr.ro/auctions.v3/700...
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 super, tak som zuzila vyber na 201 a 210 podla tvojich obr. :-N
Odpovědět
@bellada tak snad to dobře dopadne;-).
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek ja mám konkrétne toto: Benefit the POREfessional - je to však skôr ako podklad, na vyhladenie, mne to neupcháva póry, ale ich minimalizuje, je ich menej vidieť. A ešte ako hovorí bellada od Estee Lauder Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher - svelá vecička, nobelovku tomu, kto ju vymyslel ;-) Každému však vyhovuje niečo iné.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 210 uz je objednany, tak som zvedava :-N x-) a dostanem este aj Gosh Mousse make up ako darcek, ten som uz mala a bol fajn :)
Odpovědět
@bellada Tak super, dej pak vědět! Já čekám na DiorSkin z Jahody a taky k tomu něco dostanu, vybírala jsem si nějaký ořezávátko Stila či co:-D, ten Gosh asi bohužel ne :-(.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi dneska dorazila rtěnka od Lancome z jahody... ale ta tyčinka samotná je poškrábaná, ne jen povrchově, ale prostě jak zakousnuté zubama... mám to jako dárek, takže to nepřichází v úvahu. Máte nějakou zkušenost s výměnou zboží? Díky.
Odpovědět
@ifoun s výměnou ne,ale když se balíček ztratil tak mito poslali znovu.jinak tam už objednávám přes tři roky a zatím žádný problém nenastal.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik Tak nakonec se to vyřešil oskvěle - psali mi uz zpátky, že mi pošlou rtěnku znovu. A tu původní si mám nechat, prej se nevyplatí to posílat zpět :-D Tak to je mazec... kdyby všichni obchodníci byli takhle v poho, tak by bylo krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik presne taku istu skusenost mam...balik nedosiel,reklamovala som a oni odpisali - co si vyberiem? ci refund penazi alebo ze poslu opat tovar..vybrala som si opatovne zaslanie a to prislo bleskovo rychlo!:) naozaj jednanie s jahodou na 1*, nehovoriac ako rychlo odpisuju na maily:)
Odpovědět
@pimpulka já jsem s nimi moc spojená.pokud zaškrtneš,že je to dárek zabalí to do růžového lesklého papíru a hurá předat oslavenci.
Odpovědět
Článek se načítá
@ifoun tak to nakonec dobře dopadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik naprosto skvěle :)
Odpovědět
@ifoun lesky od Lancome jsou super se rtěnkami od této značky moc dobré zkušenosti nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, prozraďte mi co je to ta jahoda?tipuju, že int.obchod s kosmetikou, ale nemůžu najít stránky...chci taky takovéhle jednání a dárky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik aha, no ségra si momentálně kupuje max. Avon, tak si myslím, že i tak to bude skok k lepšímu :) @terez27 dej si do vyhledávače "strawberry kosmetika", v googlu je to na tento dotaz prvni odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terez27 http://eu.strawberrynet.com/main.aspx...
Odpovědět
Profilova fotka
díky, díky....no to jsou ale skvělý ceny!to už se ani nevyplatí chodit pro něco do drogerky:)a za objednávku je nějaký dárek?myslím, že jsem tady něco takového četla
Odpovědět
Profilova fotka
@terez27 jj, za objednavku si mozes vybrat darcek, daju ti na vyber z par veci...a za kazdu obj, ziskavas aj zlavu na dalsiu obj. ;-) takze je to uplne supeeer x-)
Odpovědět
@ifoun no vidíš, to je super servis. Já zase hlásím, že mi dnes přišel DiorSkin Nude a spokojenost! V lahvičce vypadá odstín super, na ruce trochu do oranžova, ale na pleti nádherně splyne, v létě bude suprovej! Překvapila mě ta vodová konzistence, je to jako "tinted moisturizer", což je na léto fakt super. Musím uznat, že je moc příjemnej na pleti a krásně se roztírá. Jo a jako dárek jsem měla lesk na rty od Stily, ořezávátko a rtěnku;-). Super! Příští týden objednám zase, chystám se na Joues Contraste od Chanelu a kamarádka chce Sheer Tint od Estee Lauder...
Odpovědět
@bella22 ahoj, tiez som si ho dneska kupila Nude 030, krasne my sedi k pleti, vo flasticke mne pride kusok svetlejsi ale ked sa rozotrie je nadherny, tiez som si odniesla Hydra Life creme spf 15 je uzastny a tiene 508 nude pink - krasa
Odpovědět
@dodorka já mám 023 peach, protože byl na Jahodě v akci, měla jsem strach, že na mě bude tmavej, ale jak říkáš - dokonale splyne s pletí. Je to asi jeden z nejpřirozenějších makeupů, co jsem měla. Ale asi bych ho nedoporučila těm, které chtějí větší krytí.
Odpovědět
@bella22 ano je velmi prirodzeny :-) co by si inak odporucila ktory vyrobok a od koho na lepsie krytie? dakujem
Odpovědět
@dodorka Tak z levnějších produktů L'Oréal True Match - USA verze...neskutečný množství odstínů, kryje dobře, ale neucpává póry a je lehkej...no a z dražších YSL Teint Resist, ten fakt drží a vypadá skvěle...ale všechno je potřeba vyzkoušet, protože každá pleť je fakt úplně jiná.
Odpovědět
@dodorka A ještě všemi chválený Revlon Colorstay, ten je fakt dobrej.
Odpovědět
dakujem za tipy, teda ten L'Oréal True Match pouzivam uz asi 3 roky (kupujem ho v uk tak neviem aka verzia to teda je) ale pride my ze ma velmi slabu vyrdz, par hodin a je po nom, prave preto hladam nieco z vydrzou, tak som dnes nabehla prave do mac ale ten ma teda nejak neuchvatil tak som sla dalej a vidim dior tak si hovorim ze skusim a slecna bola zlata a vybrala my prave ten prirodzeny (uzastny) napasovala my ho k pleti, len teda tiez mam trosku pocit ze by sem tam by to chcelo lepsie kritie ale ta prirodzenost uzastna. o YSL som teda este nepocula ale dakujem za tip slusim net a Revlon Colorstay tiez dakujem za tip vyskusam v obchode. este som sa chcela spytat ci mas nejaku skusenost zo chanelom? prepac ze tak valim na teba ale vidim ze si clovek co nieco poskusal a mas trochu prehlad. moc dakujem za akukolvek radu, viem ze je to vsetko o skusani len clovek nevie kde zacat :-) @bella22
Odpovědět
@dodorka no je to ten se stříbrným víčkem, bez pumpičky. Já ho mám ráda, ale určitě existujou kvalitnější makeupy. Mně ale hrozně vyhovujou ty odstíny a ta konzistence, to střední krytí. MAC je super značka, mám několik věcí, ale makeup od nich ne-e. Jinak od Chanelu mám zatím jen pár rtěnek, lak na nehty, stíny, všechno samozřejmě super. Chystám se zkusit Vitalumiere, to je určitě kvalitka, četla jsem hodně recenzí. Jen nevím, jak to snese moje kombinovaná pleť...ale kdyby se ti povedlo získat vzoreček toho YSL Teint Resist, tak ho zkus, ale je to tak střední krytí.
Odpovědět
@dodorka Taky mi přišel Intervene od Elizabeth Arden, zítra vyzkouším. Taky hodně dobrejch recenzí;-). No a pokud v létě používáš "tinted moisturizer", tak zkusit ten od Laury Mercier. Samá chvála, mám ho na cestě... Já bych zase uvítala tip na dobrej minerální makeup...měla jsem Everyday Minerals a to mě neuchvátilo...
Odpovědět
@bella22 ahoj já mám make up od Chanelu Vitalumiere,perfektně kryje není tak vodový jako Dior.Příjemně se nanáší stačí troška a pleť je rozzářená.Doporučuju
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?