TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik a máš přesné názvy? Abych nekoukala na netu na jiný :)
Odpovědět
@ifoun jasně Givenchy-power youth eye.action Jeunesse Biotherm -Multi Recharge nemáš tip na make up?Teď mi končí Chanel -Teint fluide universel
Odpovědět
Ahoj baby, môžte mi dať nejaký typ na podklad pod oči príp. niečo dokopy aj pod make up a oči?
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik já moc makeup nepoužívám, spíš jen tak pro pocit... ale mám od Clinique a je super, dneska mi dorazil Dior Nude, tak se těším, až ho vyzkouším, zatím vypadá skvěle :)
Odpovědět
Profilova fotka
@doby pod oči jedině Art Deco :) Pod makeup jsem zkoušela Loreal, hezky vyhlazuje, ale je hodně světlý, musím na něj dát makeup, ale pokud je člověk bledý, tak je to asi super i bez makeupu. Pak Dermacol, mně hrozně smrdí, takový umělý, ale jinak není zlý - dá se použít snado i jen pod pudr nebo úplně samotný. Dneska mi došel Givenchy ACTIMINE, ten musím teprve vyzkoušet, chválila ho tuším @aimrin ..
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik Dík, vypadjí oba dobře a oba stojí podobně. Zatím je mi víc sympatický biotherm, ale má pumpičku, to se asi bude ten konec blbě vymačkávat (což je při tom objemu dost otrava).
Odpovědět
Moje kosmetička se zmínila o používání kolagenu pod denní krém pro vyhlazení a zpevnění pleti - můžete mi něco doporučit?
Odpovědět
@doby podklad aj pod ocne tiene aj makeup asi nenajdes .. ale pod ocne tiene u nas ako tak dostupne Artdeco, pripadne zo zahranicia Urban Decay Primer Potion, Too faced Shadow Insurance.. pod makeup zase zalezi co chces tym podkladom dosiahnut ( zmatnenie, vyhladenie, farebne vyrovnanie nedostatkov ), tam je ten vyber uz o dost sirsi a dnes uz ich ma kopec znaciek
Odpovědět
Profilova fotka
@misula.g ahoj..napr. kolagenove serum s morskymi riasami
Odpovědět
Profilova fotka
@misula.g http://www.prirodna-lekaren.sk/Serum-...
Odpovědět
@pimpulka Děkuji, já právě nevěděla, zda je to ve formě krému či gelu apod... Pilulky brát nechci. Také jsem našla odkaz na toto http://www.eryor.cz/produkt/141152170... Pimpulko a máš s kolagenem zkušenosti?
Odpovědět
@ifoun Tak pak dej vědět, prosím, Dior Nude mám taky ve výběru;-).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@misula.g ten ryor nepoznam,ale asi to je podobne ako som ti ja skopirovala link na to serum..to len zopar kvapiek sera nanesies,nechas zaschnut a na to das krem..ja si to davam sem tam ked mi to napadne, ale iba na noc....iny kolagen. vyrobok som nemala
Odpovědět
@bella22 Dior Nude mam uz takmer rok a mozem za seba ten makeup jedine odporucit
Odpovědět
@pimpulka Já mám pleť mastnou a problematickou a navíc mám málo hydratace... Tak uvidím, jestli mi kolagen pomůže, určitě něco vyzkouším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@casy @bella22 Já se na něj děsně těším, okukovala jsem ho už rok (i na základě této diskuze) a minulý týden ho měli v akci na Jahodě za pětikilo, to jsem tam nemohla nechat :-D U nás v parfumérce stojí 1500... to mi přijde na "otestování" dost palba... zatím jsem ho zkoušela jen na ruce, působí hodně tekutě, takže by se měl dobře roztírat, já nechci moc krycí, spíš něco lehce srovnávacího a vhodného na moji suchotinu, tak snad to bude to pravé :)
Odpovědět
@ifoun zkusím mrknout na ten dior.Teď scháním stíny co vydrží budu mít svatbu na pláži a nechci mít jen řasenku.Ale zatím jsem jen narazila na Calvin Klein gelový/pěnový tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik pod stíny si kup tu bázi od art deca - na ní drží jakýkoliv stíny, laciné i drahé. Já mám třeba problém, že za normálních okolností bez podkladu mi stíny tak za 2-3 hodiyn slezou - slijou se do jedné čárky. S tou bází od artdeca mi stíny vydrží v pohodě 10 hodin, když není moc vedro, nebo nemhouřím často oči tak i 12-14. Nevěřila jsem, že mě na ty moje mastná víčka někdy něco zabere a ono zabralo:o)
Odpovědět
@civet musím mrknout kde se dá ta báze koupit nejsem z Prahy,ale docela často tam jezdím.Díky za tip
Odpovědět
@casy to ráda slyším! Já jsem ho taky okukovala, jen nevím s odstínem, jsem fakt dost světlá... @ifoun jojo, na Jahodě;-). Tam jsou super akce...taky mám radši lehce až středně, na obličeji nesnáším těžký nános dobře...ale to se s ním určitě nestane. Ještě mám taky vyhlídnutej Vitalumiere...
Odpovědět
@ifoun prosím tě, jakej sis vzala odstín? Já mám v létě asi tak stejnou kůži jako ty...
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 Teď mám "nejsvětlejší" období a vzala jsem si 023 peach. Ale tys říkala, že seš hodně bledá, což asi není můj případ :) nebo jestli jsi myslela, že seš v létě jako já v zimě, to pak i jo :)
Odpovědět
@ifoun na tu broskev jsem taky koukala. Teď mám taky bílý období, ale v létě jsem tak o dva odstíny tmavší, i když se neopaluju...nevím no:-/.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 tak zkus někde v parfumérce ten odstín, ne?
Odpovědět
@ifoun jojo, asi ho zítra okouknu;-). Díky
Odpovědět
ja sa tu primiešam, mám tip na dobrý make up pre mastnejšiu pleť - Clarins Skin Illusion ;-)
Odpovědět
@eryykah já myslím, že Clarins je dobrá kosmetika celkově. @ifoun tak jsem nevydržela a objednala:-D. Při nejhorším ho dostane maminka...to ona vždycky ráda něco podědí:). Ale na léto bude určitě super. Kdyžtak to doladím zázrakem Self Tan Mist od Scotta Barnese:-D.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 no, já bych se vsadila, že ti bude připadat tmavý... teda aspoň podle toho, jak registruju, že vždycky říkáš, že seš světlounká a spousta frem nemá tak světlé věci... ale zas on moc nebarví, spíš tak nějak "umizneů - teda aspoń při testu na ruce... :) tak držím palce :)
Odpovědět
@ifoun Mám Calvin Klein 209 Cream a ten je taky v lahvičce fakt tmavej (nákup naslepo:-D), ale v létě sedne perfektně. Ona je se mnou taky potíž, protože já si kupuju o jeden až dva odstíny svěltejší makeup, protože se mi to líbí:-D. Jenže třeba na fotkách jsem jak smrt a v létě, když mám ty dva odstíny navíc, tak to fakt nejde...no uvidíme...:) Ale teď v zimě by nešel, to je jasný.
Odpovědět
bella22: no mne sa zdá parádne dooranžova, neviem či bude stačiť Scott Barnes :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?