TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Ja som tiez este dokonaly peelling na tvar nenasla tak stalehladam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pre mňa bol najlepší peeling od Avonu z rady Clear skin, ale v poslednom katalógu som ho nevidela, to je jediná vec, ktorú z Avonu používam, lepší peeling som nemala 8-)
Odpovědět
čo sa týka peeligov, tak som moc spokojná s Guinot Gommage Biologique, používam keď si spomeniem-max 1x za mesiac a ešte chcem pochváliť čistiaci olej Kanebo a 2. krok Milky Soap- nikdy som nemala pocit čistejšej pleti
Odpovědět
Profilova fotka
ja si peeling robim pravidelne raz do tyzdna pred maskou, podla mna to efekt ma, teda u mna urcite, vycisti to plet aj v poroch a rozhodne je potom hladsia, jemnejsia, vypnutejsia a ma aj krajsiu farbu, ale tiez stale hladam ten naj, co by bol uplne najsamsuper :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bioderma: http://www.docsimon.cz/zbozi/bioderma...
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka jj presne ten isty mam aj ja, ako je dobry, povedala by som, ze patri do kategorie toho lepsieho co som skusala, ale na zadok z neho nepadam 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no co ja jsem tho vyzkousela, tak tohle je aztim top a vysledky hend od zacatku, navic, co mi doporucila dealerka z biodermy, nanest ho na noc nechat ho tam do rana, mnohem rychlejsi vysledek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám ráda od oriflame z řady swedish spa, krásně voní, není moc drsný a taky cenově dostupný :)
Odpovědět
bellada mne kozmeticka davala kuru - ovocne kyseliny nato som aj zabudla, ale nevidela som ziadny efekt, takze asi nie si sama s takou pokozkou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka si neviem predstavit mat celu noc na tvari =-) ved je to v podstate umyvaci gel , teda obsahuje nejake tenzidy, konkretne ma SLS...to ako by som si nechala na noc zaschnut mydlo na pleti...a nehovoriac, ze by som to asi vytrela do vankusa :-D tiez to asi nadmerne potom vysusi a stiehne plet...a co tie mikrogulicky v tom? no neviem, to mi nepride prave ako dobry napad....
Odpovědět
bellada ten elicina krem som mala 2 balenia takze nejaky vysledok by som uz urcite videla. ja som myslela ze mi to pomoze na moje rozsirene pory ale bohuzial, hladam dalej. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada jde o to ze to maj ucinky jako domaci chemicky peeling, coz mas napsane i na baleni.... ja si to normane natru, behem chvile je to suche a co se tyce noci,nemam s tim nejak problem, stazeni pocituju prave pouze an tech rozsirenych porech, o ktere mi jde, aby se stahly a sucha plet.....ten peeling ma ten ucinek ze se plet vysusi a odroli se......me splnuje vsechny body co ma delat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@strihalka ved ano, u mna tiez splnuje, je ok, ja ho chvalim...ale na noc ho teda urcite nedam...ten chem. peeling tam robi obsah kyseliny glycolovej, u tej je samozrejme dobre ak ju mas na tvari dlhsie aby to nejak zaposobilo, ale ja som tu prave spominala, ze na mna tieto kyseliny nejak nezaberaju...ani GlycoA co ma 10% koncentraciu, co je asi najviac bezne dostupne u nas na domace pouzitie, tento peeling bude mat urcite mensiu, lebo ani trosinku nestipe, co by pri vyssej koncentracii teda mal...na mna v tom peelingu zaberaju skor tie mikrogulicky, cize klasika mechanicky peeling a nato ho nemusim mat na noc, ako som uz napisala nepride mi ani vhodne tam mat to SLS, proste by mi to nebolo prijemne... @barcelonka presne aj ja chcem stiahnut pory a zjednotit farbu, som teda dufala, ze ten enzym alebo Elicina... :-| a stale rozmyslam aj nad tym chem, peelingom v salone s vyssou koncentraciou, len aby to tiez neboli vyhodene peniaze, ked ta plet nato nezareaguje....
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo, no ja neco takoveho s kyselinou zkousim poprve:-) tak prot jsem nadsena a zatimv pohode..... a na sjednoceni barvy mas neco vyzkousene?
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka no zatial len make up :-D to ak najdem tak budem stastna ako blcha a konecne mi bude stacit len prepudrovat nos a mozem ist medzi ludi.... :-D
Odpovědět
@eryykah Kanebo je výborný!
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin kanebo, to vubec nezna,m, to co je zac:-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
aha uz vidim, no trosku draha kosmetika
Odpovědět
@strihalka Já ji nepoužívám, ale je moc dobrá. Na odlíčení očí používám chrpovou dvojfázovku na citlivé oči od yves rocher, na ksicht potom biodermu micelárku nebo odličovací mléko nebo mycí gel od UNT...a dobrý :-) A sem tam bahenní masku od ahavy.
Odpovědět
Ak dovolíte, zapojím sa aj ja do vašej diskusie :-) odličujem sa obyčajným detským olejčekom :-D :-) a k tým pílingom - mám Avon Clearskin Professional hlboko čistiaci (ten je dobrý a nie je drahý) a ešte používam aj Garnier Exfobrusher.
Odpovědět
Profilova fotka
@katusska1 katuusska, ten avoňácky peeling je ešte v ponuke?Ja avon nepoužívam, okrem tohto peelingu a v súčasnosti mám z tejto rady Clearskin peeling, ale má zelenú farbu. Ten, ktorý som používala v minulosti bol modrý a mal väčšie zrniečka. ;-)
Odpovědět
@samsarka je tam ešte stále, ja mám katalóg kampaň 6/2011 :-) je fajn, je taký chladivý :-) tento má šedý obal a zrniečka sú tuším modré, odporúčam :-)
Odpovědět
kočky viete mi prosím poradiť dobrý make-up, ktorý zakryje všetky nedostatky pleti a úplne super by bolo , aby bol nestierateľný ;-) Ďakujem
Odpovědět
@samsarka ten peeling co popisujes, je stale v ponuke, len vynoveny... cela rada Clearskin presla renovaciou a teraz sa ten peeling nachadza v zelenej rade.. je ale jemnejsi a kremovejsi, ten peeling co opisuje katusska je v uplne novej rade Clearskin professional, ten som mala tiez, no mne nevyhovoval ... no aj u mna je to najlepsi peeling co som kedy mala a rada sa k nemu vraciam.. tiez od Avonu nepouzivam vela vyrobkov, no milujem prave ten peeling, sampony Advance Techniques, par veci od Planet Spa a velmi som mala rada ich telovy olej v spreji z rady SSS... inak Avon uz pre mna nie je zaujimavy, no toto su moje stalice... @mika7 uplne vsetky nedostatky makeup ani nema prekryt, inak by to musela byt riadna malta, na nedostatky su preto korektory, ale krasne a prirodzene prekryje Revlon Colorstay a po dlhorocnom skusani aj ako najmenej stieratelny.. inak 100% nestieratelny makeup podla mna neexistuje... ale u tohto mam pocit, ze odolava naozaj najviac... a to mojimi rukami a testami preslo neskutocne velke mnozstvo makeupov od lacnejsich po luxusnejsie...
Odpovědět
@mika7 Tak jako hoooodně krycí a podle mě dost dobrý je makeup od Dermacol...te´d nevím, jak se jmenuje, ej to v podstatě korektor, ale když aplikuješ umírněně, může se používat na celou tvář. Zakryje asi i jizvy, akné apod. Ale jen trochu přidáš, tak pak dělá efekt masky (podobný je makeup od vichy) Dermacol je vůbec super kosmetika, a za tu cenu...
Odpovědět
Profilova fotka
@casy casy, ďakujem Ti veľmi pekne ;-) . Ja tiež používam ten peeling a podľa mňa je najlepší aký som kedy mala. Len som nevedela, či je ešte v ponuke. Mám ten zelený,ale ten nie je taký dobrý. Ale srdečná vďaka!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mika7 - @aimirin mala na mysli asi Make up Cover od Dermacolu, ten je naozaj extremne kryci a slovo extremne je tam na mieste :-D uvadza to tak aj vyrobca, ako korektor na pripadne vady je fajn, ale napatlat to na celu tvar je fakt extrem, myslim ze to by si musela mat tazku koznu chorobu alebo nejaky vyrazny defekt, aby si potrebovala az tak kryt, ked sme pri Dermacole, tak potom od nich radsej skus 24h Control make up, tu mas opis oboch http://www.dermacol.cz/dc/dermacol-in...
Odpovědět
@bellada @aimirin @casy ďakujem za odpovede, samozrejme nemala som na mysli úplnú "maltu" ;-) teraz používam Loreal true match a som v podstate spokojná, len hľadám niečo podobné, ale nestierateľné, resp. minimálne :-)
Odpovědět
@mika7 pripadne celkom dobry je teraz od Dermacolu Caviar long stay, no kazdemu sedi nieco ine... no o nestieratelnosti sa u neho tak isto ako u True Match neda hovorit... v tomto mi sadol jedine Revlon Colorstay, tento to najviac u mna splna... inak tiez by som ten Cover od Dermacolu pouzivala max. na prekrytie nerovnosti, urcite nie na celu tvar a ani pod oci, a nestieratelnost sa ti tiez nim nepodari dosiahnut ... takze ak je pre teba odolnost prioritou, za skusku stoji prave ten Revlon
Odpovědět
Profilova fotka
nestieratelny make up asi ani neexistuje :-D ako su odolne niektore, ale ak si budem tahat biely rolak po tvari, tak urcite bude spinavy a mozem mat aj ten najlepsi make up :-D Colorstay je v tomto naozaj celkom fajn, ale mobil mam aj tak od neho zapatlany :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?