TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz dlhsie sledujem vasu diskusiu a musim povedat, ze je tu fakt zopar "profesionalok" :) hadam budete vediet poradit aj mne: potrebovala by som nieco na vyzivu mihalnic... nejake rady? dakujem vam vopred velmi krasne :-)
Odpovědět
@prinzessin vyživující řasenky jsou takové gelové a většinou bezbarvé, mají je v lepších prodejnách s kosmetikou. To je asi nejkomfortnější řešení.
Odpovědět
@prinzessin skús na začiatok najlacnejším ricínovým olejom trebárs od Saloos ;-)
Odpovědět
Souhlas, to je úplně nejjednodušší řešení, podporuje i růst a navíc se Ti vyhladí vrásky kolem očí, protože je hodně hydratační. Sám o sobě je ale hodně intenzivní, kosmetičky ho většinou ředí jinými oleji. Zkus ho raději nejdřív třeba na vlasy, abys měla ověřenou snášenlivost.
Odpovědět
ahojte, najde sa tu nejake zienky s problematickou pletou? ktore maju oskusany nejaky dobry make-up?taky ktori plet nevysusuje ale ani nemasti taky lahsi nejaky.. ja hladam nejaky idealny ale marne..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mám mám trošku mastnější čelo,nosík a bradu a používám Norma Tein od Vichy nedám na něj dopustit....Jinak nic moc nesnesu,tak už jsem toho vyzkoušela hodně moc,ale tohle je 1!!!
Odpovědět
@pmelani a ako je na tom cenovo ?
Odpovědět
Profilova fotka
No já ho kupuju přes internet od kamarádky a sotojí 250kč,což je super cena,v lékárnách to je kolem 500určitě...
Odpovědět
@pmelani dakujem.. skusim sa nanho opytat v lekarni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ankajocka ked uz budes v lekarni pozri si aj AVENE Couvrance fond de teint fluide make-up, je dlhotrvacny, vode a potu odolny, zmatnujuci a vhodny aj na velmi citlivu plet, ma aj SPF, ja s nim mam dobre skusenosti, hlavne v na leto je super, lebo je lahky, stredne kryci...cena od 16 do 20€ podla toho kde.... ;-) ma niekto nejake skusenosti s kozmetikou od SynCare? konkretne ma zaijima ich BIO rada, pripravky s AHA a OFTAXYL krem na redukciu kruhov pod ocami.... a neviet nahodou kde by sa to dalo kupit? nejaka lekaren v BA, SC?
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada ahoj bell..na syncare som tu ja :-D :-D ..ciastocne :-D asi moc nepomozem,co sa skusenosti tyka, tie pripravky co pises som nemala, ale naposledy som sa strepala do devinskej aby som si od nich priamo kupila vyrobky-vyhoda bola ze som zohnala vsetko co som chcela ale samozrejme vzdy je dobre vopred si overit ci maju vsetko na sklade...predavaju ich aj v jednej lekarni nedaleko beautyclinic...najdem na nete a poslem ti link...ale na objednavku ich maju cize nemaju cely sortiment stale, tak radsej tam zavolaj
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka ahoj :-) tak daj tipy na veci s ktorymi si bola spokojna...a da sa objednat z ich webu? ci to je len pre salony? lebo mne sa teda do Devinskej trepat nechce =-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bellada myslim ze sa da aj objednat z devinskej,len ja som chcela usetrit na postovnom a samozrejme som sa dobre oblafla :-| -to ja vzdy ked chcem na sebe "setrit"...uz tam nepojdem,len objednam ak budem chciet mala som totok: http://www.syncare.sk/component/virtu... spokojnost....velmi mi pomohol kedze som nanho presla po sklamani z vichy..to bolo daaaavno samozrejme:) a naposledy som si kupila tento: http://www.syncare.sk/component/virtu... hmmm nestihla som ho dlho pouzivat, lebo uz isla zima a radsej som presla na mastnejsi krem..ale nejak ma nenadchol..zdalo sa mi ze ma plet trosku stipala po naneseni..este ho mam,skusim ho v lete zas, uvidim co to spravi pak som kupila alginatovu masku hydratacnu...ok ale ziaden zazrak...ja nemam nejak s hydrataciou teraz problem tak asi preto ma nenadchla a trosku mi vadilo ze sa s tou maskou treba babrat....ale inak je OK
Odpovědět
Profilova fotka
so syncare viem ze robia salony ustavu lek. kozmetiky..mozno aj ine samozrejme,ale ULK urcite
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka tak presne tie Bio kremy na zmiesanu plet som chcela kuk tiez :-D , inak do Beautyclinik som objednana o tyzden, takze skocim do tej lekarne a popytam sa tam na tie veci...hlavne tie AHA by som chcela, ten ocny krem a este som u nich objavila aj enzymaticky peeling x-) uvidim co tam bude za vyber....
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada hehe prave kukam ze to je ten BIO...snad tam na nieco natrafis,alebo tam zavolaj predtym
Odpovědět
@bellada dakujem za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pouzivate niekto Brush Guard? http://www.thebrushguard.com/
Odpovědět
Moje sestra to má, co bys potřebovala vědět? Já mám štětce od t le clerc i ze sephory, myju je v šamponový vodě a dobrý teda....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, ze ci to naozaj tak predlzuje zivotnost stetcov... lebo aj moja oblubena bloggerka Helene to velmi chvalila, tak som zvedaf aj na ine ohlasy :-) okrem toho chcem teraz zainvestovat do MAC stetcov, tak nechcem, aby mi hned "vypelichali" a stratili tvar. ktore mas zo Sephory? si spokona? ja mam dva (na oci) - jeden "smudge" a jeden "small eyeshadow" a este taku kefku/hrebienok na obocie... uz ich mam hrozne dlho a som spokojna, su ako nove, na cistenie pouzivam Clinique Brush Cleaner...
Odpovědět
Ahoj, no já jsem na ty mac neslyšela moc chválu právě. Že dost pelichají, i kdyby ses o ně starala sebe líp. Ty ze sephory asi nebudou o nic lepší, ale nejou tak drahé a já na ně mám většinou ještě 30% slevu, když už je jdu koupit. Mám ze sephory štětečky na oči. Štětec na pudr a tvářenku mám od t le clerc a nemůžu si stěžovat. A to je fakt myju v tý šamponový vodě :-D Barbarsky. Prý jedny z nej štětců jsou od Da Vinci a od shu uemury...podívej se na ně, spíš bych investovala do nich, než do MAC. Ta ta cena vůbec neodpovídá kvalitě...:-(
Odpovědět
tiez mam stetce od sephory, takehoto kabukiho http://www.sephora.com/browse/product... aj mensie na ocne tiene http://www.sephora.com/browse/product... a korektor http://www.sephora.com/browse/product... a vyzeraju po roku bezchybne, periem v jemnom sampone, spokojnost
Odpovědět
Profilova fotka
ma niekto skusenost s pouzivanim enzymoveho peelingu? som si kupila od SynCare, je skor na profi pouzitie v salonoch, tak som k tomu pristupovala s respektom, ale kedze si myslim ze nieco o tom viem, tak som to riskla :-D v pribalovom letaku bolo, ze standardne sa necha posobit 7 minut, pri aknoznej pleti az 30 (v kozmetickom salone) mal by v podstate fungovat ako chemicky peeling, takze trosku stipat...ja som si ho dala a nic....tak som ho tam nechala skoro 40 minut a mam pocit, ze to na mne nejak nefunguje :-| s obyc abrazivnym peelingom docielim lepsi efekt...len som chcela prave ten ezymaticky, lebo mam pocit ze tie klasicke abrazivne tu plet velmi "skriabu" a podla niektorych nazorov mozu na pleti vytvarat mikrotrhliny, co jej skor skodi ako pomaha... neviem preco, ale na mojej pleti tie kyseliny nejak neucinkuju, aj Glyco A bol u mna slaby efekt, niekoho to stipe jak slak a mna len tak velmi jemne, tym padom ani efekt nic moc...nerobim niekde chybu pri nanasani? alebo mam v tomto fakt taku odolnu kozu? =-) :-D este ma napadlo vyskusat Elicinu na tento ucel, len ci to zas nebude na dve veci... :-D
Odpovědět
bellada ja som sice neskusala ani peeling ani glyco A, z Elicini som mala krem, ktory nie je zase az taky lacny a efekt nebol absolutne ziadny.
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY, MAM ZAZRAK :))) peeling od biodermy zelena rada,, je nejlepsi, tak haldkou plet jsem snad jeste nidky nemela!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@strihalka :-) :-) :-) ten pocit som mala aj ja... ale len po prvych dvoch pouzitiach - teraz to uz na mna tak zazracne neposobi...
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, uz ho mam asi 5x a stale lepsi a lepsi...
Odpovědět
Já peelingy vůbec nepoužívám...mám trochu pocit, že není třeba pleť drhnout. Že je jí to spíš z dlouhodobého hlediska na škodu. Ono ty odumřelé buňky se odlučují furt, už jen tí, že si myjete obličej, dáváte tonikum, krém, utíráte do ručníku..a dokonce i jen tak. Myslím si, že peelingy jsou trochu taháky kosmetických firem.
Odpovědět
@aimirin ked mas dobru plet tak peelingy su fakt o nicom :-) ale vela zien ma rozsirene alebo jednoducho velke pory a tie sa tak lahko neumyju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barcelonka takze ani Elicina nic? a tak ju ospevuju.... :-D @strihalka mam pouzivam, ale tiez sa mi nezda ze je to az take extra :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?