TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada ked ja si uz nepamatam, kolko stal, my sme kupovali v tej lekarni aj nejake caje, korenie, bylinky spolu s tym... spytam sa mm, ci sa nepamata... a na flaske neni napisany objem, ale to je to najmenej, to viem preliat do odmerky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada ani mne to nevadi..ono to vyprcha aj tak ale niektorym to vadi no :D
Odpovědět
Profilova fotka
baby len tak ma napadlo, ak ste nahodou niektora objednavala z anglickej stranky Lush v decembri alebo januari, zistili ze stranku im napadli hackeri a odporucaju kontaktovat banku, skontrolovat si ci Vasa karta nebola nahodou zneuzita...
Odpovědět
@radusiq mala som v plane objednavat, no nakoniec to nevyslo... inak o tom incidente som pocula.. :-| ... ja zato pouzivam vacsinou kartu na platenie, kde mam len cca tolko penazi kolko potrebujem platit... dnes nie je nic 100% bezpecne, takze radsej neriskujem
Odpovědět
ahojte :) ake mate skusenosti s CLARINS?
Odpovědět
ještě jsem přišla na vychytávku ohledně samoopalovacích přípravků:-D Když se náhodou někde udělá flek nebo nááhodou zůstanou třeba trochu hnědé i dlaně atd. - postačí na to obyč.depilační krém-stačí i ten nejlevnější. Flek je dole do pár vteřin a úplně. (za objev vděčím bývalé spolubydlící, která byla na samoopalováky maniak a rozhodla se vyzkoušet depilační krém na nohy:-) A hooodně se pak divila:-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@keira dobre :-) co konkretne ta zaujima, pletova ci dekorativka? ;-)
Odpovědět
pletova .. prip make up ci nejake super vychytavky z dekorativky .. lebo ja sa moc nemalujem :-D
Odpovědět
holky, máte někdo zkušenosti s nějakým pěnovým make-upem? (třeba maybelline)... Hodně se mi mastí pleť-zvlášť když mám make-up (klasický) a pudrovat stokrát za den nechci-na svatbě budu mít spoustu jiných věcí na programu než pudrování:-D Mastí se po pěnových make-upech pleť stejně nebo je to lepší? A nezanáší se tím víc póry? Díky:)
Odpovědět
@parajan práve penové sú určené pre mastnejšiu pleť, teda na zmatnenie, takže určite nič nepokazíš kúpou ;-) @keira ako u každej kozmetiky majú pár super vecí, ale niektoré nestáli za kúpu. Majú super telovú kozmetiky peelingy, mlieka, mám oranžový gommage corps už 3x. Z pleťovej odporúčam - čistiacu penu Doux Moussant, toner /pleťové vody/ - Extra Comfort Toning Lotion, Confort Express. Potom krémik HydraQuench na leto a MultiActive mám nočný. Neodporúčam radu Eclat du Jour- sklamala a robila mi zle na pleť.
Odpovědět
Profilova fotka
@keira ja som mala z pletovej odlicovacie mlieko a vodu na zmiesanu a normalnu plet a potom fluid Hydra-Matte Lotion, serum Pore Minimiser a vzorku masky Pure and Radiant a este Water Purify One-Step Cleanser... vsetky boli OK, ale nijako zvlast nezaujali, nazvala by som to "jedna z mnohych" z dekorativky mam akurat make-up Instant Smooth Foundation, je penovy, takze to moze zaujat aj @parajan som s nim velmi spokojna, i ked odtien neni na 100% ale to ja tak mam so vsetkymi, som moc bleda... viac som pisala o par stran dozadu (str 208), vydrzi tych 8 hodin, kym som v praci, ak by som potom sla vecer von, tak je treba prepudrovat... :-) inak o sa tyka penoveho make-upu, mala som aj MattMorphose od L`Oreal, bola som spokojna, az na to, ze aj najsvetlejsi odtien nebol pre mna uplne to "prave orechove" :-) ale inak som nemala vyhrady
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan jediny penovy make up co mi vyhovoval bol od Gosh Cover Me Up Make-up Mousse, ale maju dost divne odtiene, takze nie kazdemu to sadne...ale musim povedat, ze mne osobne penovy make up vobec nedrzi lepsie ako tekuty, jednoducho ak si pod neho nedam podlkadovu bazu a navrch puder tak sa po par hodinach lesknem tak ci tak, takze ak chces mat dlhotrvacny matny vzhlad, bez bazy to asi nedosiahnes so ziadnym make upom a na taku prilezitost ako je svadba by som si tu bazu urcite zadovazila, nielen ze ti make up dlhsie vydrzi, ale baza aj vyhladi plet ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@bellada Já používám zmatňující sérum od Clinique. Ale je to spíš jako krém, ale matuje hodně. Nebo myslíš opravdu bázi něco jako má třeba Dermacol?(žádnou jinou jsem nikde neviděla-zatím)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan ano, ako Dermacol, bazu ma viacero znaciek, v parfumerke ti poradia...ma ju aj Loreal, Gosh, Pupa, Artdeco, Clarins, Lancome, YSL, Chanel, E. Lauder atd... je to nieco ine ako zmatnujuce serum alebo krem, baza sa dava na krem a pod make up, myslim ze keby ta licila vizazistka, tak bazu by urcite nevynechala ;-)
Odpovědět
@bellada ok, díky:-D
Odpovědět
baby a znacky Lancaster ci Guerlain? nejake Vase skusenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
@keira ja sa chystam na Guerlain, moja sefka kedysi davnejsie pre nich robila a hovorila ze skvela kozmetika, odporucala mi od nich hlavne radu Terracota.
Odpovědět
Profilova fotka
bell, lale, cauki ;-) len nakukujem co tu nove...davam do pozornosti tento zazrak...vazne je http://www.facebook.com/photo.php?fbi... budem skusat aj masku tak dam vediet ak by ste chceli vysledok testovania :-D :-D a este mam dotaz: poznate fr.novinku Biologique Recherche teeda ani neviem ci novinku ale pre mna ano, ak jo tak dobre..nem...alebo? thnx ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@atinkaa ahoj ;-) fiha, to vyzera tak profi :-) Renlive je pre mna velka neznama, uz som sa s tym sice stretla na webe, ale nepoznam to blizsie...najviac sa mi pozdavaju ich masky, takze jasne, napis potom recenziu ;-) a ako si sa k tomu dostala? v kozmetickom salone? a Biologique Recherche to je tiez salonna kozmetika nie? ale vobec nepoznam, vyzera dost luxusne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
renlive je na svk novinka...v taliansku nie pisnem ;-) tu druhu fr.nepoznam, len moj kozmeticky salon presedlal z darphinu na toto...tak som hodila dotaz do plena..este som ani negooglila snad lale pomoze ;-)
Odpovědět
@lendy1 používám Payot Purement nebo Lancome Mousse Eclat Express Clarifying Self-Foaming
Odpovědět
@keira Od Guerlainu mám stíny jsou úžasné a roky používám pudr meteorites perles
Odpovědět
Profilova fotka
no lale "kouka jak zjara", bo o Biologique recherche este nechyrovala :-o ale rada si rozsiri obzory, of course ja uz ficim naky ten tyzden na Sothyse, co doniesol Jezisko a som velice spokojna... asi prvy tyzden som mala taky intenzivny pocit (a nielen pocit), ze plet prechadza prudkym cistiacim procesom, bo vychadzali vselijake necistoty na povrch, ale potom sa to ukludnilo a teraz uz nemam namietky 8-) navyse zboznujem tu vonu, i ked kazdemu nemusi ist, bo je taka "dezinfekcna", ale u mna to umocnuje ten pocit ocistenej pleti... a Creme Reparatrice je uzasny, skvely, jedna basen, mala som obavy, ze je taky hustejsi (uz par rokov pouzivam len fluidy alebo gelove konzistencie), ale vobec mi to nevadi, nezanechava vobec mastny film, naopak plet je matna, skoro az ako prepudrovana :-) takze tak co sa tyka Guerlainu, moja znama pre nich robila a doniesla mi par veci na vyskusanie, ale bolo to asi pred 10 rokmi, takze si nepamatam, co to bolo a uz urcite aj vela veci pomenili :-) ale pamatam sa, ze som bola nadsena, len vtedy pre mna ako studentku to bola vysoka polozka, ze ano minule som tu pisala, ze mi dali v DM k nakupu mascaru Maybelline Define-a-Lash a bola som teda znechutena, ale teraz som ju vzala na milost, bo som sa v tom videoblogu u Helene naucila taky trik, ze ona utrie kefku do papierovej vreckovky a az potom sa namaluje, tym padom ma na kefke akurat tolko farby, kolko potrebuje... no tak som to skusila a ono to fakt funguje ;-) mozno niektore tento trik poznate, pre mna to bolo novum :-)
Odpovědět
Ahojte,co sa tyka guerlainu mam vo svojej zbierke ruz kiss kiss,zboznujem ho vydrzi mi dlho na perach a ta vonia nadherne.,minuly tyzden som si k tomu kupila konturku vinovej farby,vela spokojnost,je uplne makka a dlho zostane na perach,dostala som vzorku parfemu idylle,a serumu na tvar super aqua serum,ten som este neskusila,momentalne ficim od lancomu genefique :-D
Odpovědět
podelím sa aj ja s vami o svoje obľúbené značky kozmetiky,som v tomto viac ako dosť náročná :-D vôňa : parfum Carla Fracci Odette,nedám naňho dopustiť ;-) make-up,púder a očné tiene používam väčšinou Estee Lauder ,maskaru takisto,rúže nepoužívam,len lesky na pery tiež Estee Lauder :-) krémiky na tvár tiež z radu Estee Lauder ,prípadne La Praire,opaľovacie krémy a podobne značky Matis Response Soleil,na vlasovú kozmetiku nie som náročná :-D
Odpovědět
a ešte ....tu na Slovensku kozmetiku nakupujem výlučne vo Fann,alebo Marionnaud parfumérií,personál tam vie asi najlepšie poradiť,produkty,aj ceny sú super :-) ..
Odpovědět
Profilova fotka
caute baby, ktore mati rady Yves Rocher - mam v bazare jeden kremik - kuk :-N
Odpovědět
ahojte poradte nejake fakt dobre telove mlieko :)
Odpovědět
Profilova fotka
nejaké skusenosti s bio kozmetikou sanoflore?zaujíma ma hlavne cena lebo nie je to najlacnejšia kozmetika...ale ževraj je výborná hlavne zmatnujúca....
Odpovědět
@lulinka77 jám mám od sanoflore krém na ruce a balzám na rty, tedy zatím, jsem maximálně spokojená. Můžu všele doporučit. Stejně jako vichy a la roche possay ji dělá loreal, takže kvalita rozhodně 100%!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?