TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@susibjork ak sa smiem spytat,kolko ta vysiel v maroku ten argan?
Odpovědět
tam to bolo strasne lacne (tam je vsetko strasne lacne), len som nemala dobry pocit z nakupovania kozmetickych zalezitosti, lebo netusim, ktory vyrobca je dobry a ktory nie... nepoznala som znacky a nechcela som riskovat, ze chytim nejaku pliagu (predsalen tam na hygienu moc nedbaju)... teraz trosku lutujem, ze som sa o to viac nezaujimala a nespravila prieskum trhu. to sa tyka aj ruzovych olejov - tiez tam maju jednu cast krajiny, kde su len ruzove sady a vyrabaju tam ruzove oleje, vody, sirupy a tiez som nic nekupila a teraz lutujem...
Odpovědět
Profilova fotka
@susibjork tak to sa ti necudujem, tiez by som sa ASI bala tam nakupovat, presne kvoli hygiene....ale zas na druhej strane kto vie ako to bolo s tymi arganmi co sme my tu kupili =-)
Odpovědět
no jednoznačne preferujem biokozmetiku saloos http://www.bionatural.sk/saloos-m-1.html
Odpovědět
Profilova fotka
@jonka2 to je uz 3 link na tento eshop v 3 teme, nepracujes tam nahodou? :-D vyzera to totiz ako reklama =-) :-p
Odpovědět
@puffu kedze mam daleko od akehokolvek Mac shopu ( najblizsie Vieden, Krakow ), no tak musim vela studovat po nete... ak ma nieco zaujme, tak hladam, studujem, pozeram fotky, recenzie... potom objednam bud z nejakeho zahranicneho eshopu, alebo vacsinou z ich oficialneho eshopu v Uk, no kedze dorucuju len vramci Uk, musim si to nechat poslat kamaratke alebo svagrinke do Uk a oni mi to posielaju potom obratom na SK... cenovo asi to Uk naozaj vychadza najlepsie... takze ak sa vratite, urcite ti tam ostanu nejaky priatelia, tak odporucam to riesit asi tak ako ja...
Odpovědět
Profilova fotka
caute baby, precitala som si zopar stranok dozadu, pretoze patram po nejakom zazracnom makeupe,neviete poradit?- mam skor mastnejsiu plet, trosicku fleky po akne, takze by som potrebovala jemne zmatnit a zjednotit, - myslite si ze Smashbox ako podklad + make up Dior Skin Forever Extreme Wear Flawless alebo Mac Studio Fix Fluid by bola dobra kombinacia? dik moc za rady
Odpovědět
Profilova fotka
@susibjork ale jeziiiis....dobra kozmetika nepotrebuje moc reklamu ako tie shity z lorealu a podobne :-D
Odpovědět
@mmisenka podklad mozem odporucat... u makeupu chce to skusat, to co sadne jednej, nemusi druhej... kazdy mame inu predstavu o to co od neho ocakavame... co sa da poskusaj ... za mna Dior aj Mac mozem odporucat... no ak mas mastnejsiu plet, nikdy nezabudaj aj na puder... inak nic ti nezaruci matnost po cely den
Odpovědět
Profilova fotka
@casy no jasne;) bez pudru ani na krok....skusim to risknut ...este jedna vec...v podstate mam celkom v pohode plet, ale strasne rychlo sa mi upchavaju pory, a to sa o plet staram od 15 tich dokonale...myslis ze podklad pod make up mi moze pomoct? ci naopak, moze mi to este viac pory upchavat..
Odpovědět
@mmisenka prave lahkym podkladom ako je Smashbox Photo Finish Light by pory nemalo viac upchavat, no mozno je dobre este poriesit nieco na stiahnutie porov... podklad ich uz len este viac zminimalizuje...
Odpovědět
@vianocnystromcek napisala som niekde, ze potrebuje? len opisujem, ako to mac robi... to je cele ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@susibjork to mi je v celku jedno no. ide mi o vysledok. osobne mam uplne najlepsie skusenosti s kremom a zo vsetkym od znacky sebamed. vyskusala som vselico ale nic mi nevyhladilo krasne pokozku a nevycistilo bez toho aby bola vysusena a vycistena a neiritovana pokozka ako teda sebamed. no kozmetiku nemaju :-D no viem ze ju budem pouzivat aj v tehotenstve. vyskusala som kadejake kremy a toto mi fakt najlepsie sadlo. aj na pory na vsetko proste. ale zasa druhej osobe nemusi sadnut no....to je uz raz tak:) mne nesedi kozmetika loreal, manhattan atd - pre mna shit (nedrzi, vyprcha, vysusi sa skoro, zle oditiene, malo odtienov na make up atd...) alebo reagujem alergicky na to. je mi jasne ze dlhodobo skodi kazda kozmetika - to vidno na modelkach hlavne. ale tak pre taketo akcie ako svadba atd. :) to nezabije :-p
Odpovědět
@vianocnystromcek prave som citala tento clanok http://primar.sme.sk/c/5732472/kult-d... ... nieco pravdy na tom bude. mame citlive a kadejake problemove pokozky, lebo si to robime sami a skusame na sebe kadeco co nam pride pod ruku :-) rozmyslam, ze spravim na sebe tyzden pokus, ze pri sprchovani nebudem pouzivat ziadne sampony a mydla... potom dam vediet ako na tom bude moja pokozka, pory, vlasy, vyrazky a podobne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@susibjork to je pravda :) ja nepouzivam sprchovy gel.a vlasy si umyvam tak ze v nedelu, potom v stredu a potom az v nedelu - a nie nie su mastne. az v sobotu citim ze no okay v nedelu uz treba zmyt a tak aj spravim. pouzivam vsak sampon z henny kt nema ziadne silikony, ani neni trvanlivy a kus smrdi :) kedze nie su pridane parfemy ;-)
Odpovědět
@vianocnystromcek: ja si umyvam kazdy druhy den, a hlavne teraz v zime, ked nosim ciapku to dlhsie nevydrzim... ten sampon z henny by som vyskusala - ono to aj nejako zafarby vlasy, resp. dodava tmavsi odtien? co sa tu vsetko clovek nedozvie...
Odpovědět
Profilova fotka
@susibjork ee to je cisty extrakt henna. teda cisty myslim tak ze je to henna sampon bez silikonov. bezfarebny. smrdi no...pripomina mi to take babske kremiky :) ja som sa dostala k tomu tak ze som hladala fest dobre pripravky na vlasy ale bez silikonov a co ja viem akych veci ktore maju akoze efekt ze hladke vlasy atd....a nasla som jedno nemecke forum http://www.langhaarnetzwerk.de/phpBB2...). kde si baby vymienaju nazory ako sa starat o fest dlhe vlasy a poviem ti, tam som az pochopila co je skustocna starostlivost o vlasy. v lete mi totiz dost padali vlasy - je mi jasne ze dlhe vlasy viac vidno ked padaju resp sa zda ze huh nejako vela - to preto lebo su dlhe. no aj tak boli slabsie a padali viac proste. od kedy som presla na znacku aubrey organics sa mi vlasy viditelne zlepsili a nepadaju uz tolko. nejaky ten vlas jasne ze vypadne :-D nemam nic s tou aubrey, ani nepredavam ich produkty blabla ale fakt sa mi to osvedcilo. zacinala som ale samponom z dmka znacka alverde a henovy sampon s olivami a striedam to do dnes...raz aubrey raz alverde... tu aubrey som skusila, lebo mi to viacero bab z toho fora odporucilo a po mesiaci bol vysledok jasny. sampon vsak nepeni tak brutalne ako bezne sampony pretoze je prirodny tak treba viac vlasy po nom rozcesavat alebo pouzijes biotinovy gel na vlasy - nieco ako kondicioner ale z biotinu. tiez kvalitne smrdka no po zmyti to necitit :)
Odpovědět
@vianocnystromcek parada, tak skusim najskor alverde (dufam, ze ho na slovensku maju). to aubrey asi treba objednavat, v rakuskych obchodoch to asi nezozeniem? ja mam dost dlhe vlasy, nefarbene, take droty... len hrozne hrozne hrozne padaju... je to skor geneticke, aj moja mama ma tento problem, ale stale ich mame dost :-) o biotinovom gele pocujem prvy raz :-( su vôbec tieto veci dostupne na slovnesku??
Odpovědět
Profilova fotka
@susibjork hm to neviem ci su aj na slovensku. ja to objednavam z nemecka alebo z rakuska ale do rakuska. daju sa objednat aj vzorky na skusku inak. v obchodoch to nedostat zatim, v nemecku hej, v rakusku ee. ja mam tiez dlhe vlasy a preto ze su dlhe tak jasne ze aj viac padaju no. a toto mi najviac pomohlo, aj sa lesknu pekne, aj ovela menej padaju atd. a tie kocky z toho fora vedia o com kecaju no :) takze som dala na nich ...ale je aj pravda ze treba aj zdravo papat :) sampon som myslela tento: http://www.ecco-verde.at/aubrey-organ... ten sampon pride zavrety (ako zubna pasta byva) a treba ho spotrebovat lebo po roku bude cudne pachnut :) obsahuje: Englisch: Deionized Water, Coconut Oil-Corn Oil Soap, Organic Green Tea Extract (Organic Green Tea, Organic Nettle, Natural Grain Alcohol), Organic Aloe Vera, Carrageenan, Organic Lemon Peel Oil, Almond Protein, Organic Blue Camomile Oil, Aubrey's Preservative (Citrus Seed Extract, Vitamins A, C and E) a potom mam este ten gel ci kondicioner ci ako to nazvem: http://www.ecco-verde.at/aubrey-organ... je to sice akoze pre chlapov (ti co maju sklon k plesinke :)) ale je to uplne jedno. a ten pouzivam ako kondicioner a mam po nom krasne leskle vlasy.
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek a je to prosim Ta na kazdodenne pouzivanie?
Odpovědět
Profilova fotka
@mmisenka mozes kludne aj kazdy den. len to treba poriadne vyzmyvat. mne sa prve dni trosku viac akoby mastili vlasy no preslo to - neviem ci to bol len prechod alebo som to zle zmyvala...ale aj sebamed sampon je napriklad super .- na denne pouzivanie.
Odpovědět
@vianocnystromcek tu stranku co si tam dala - nevies tam vykoumat ze ci zasielaju aj do zahranicia, ja to s mojou chabou nemcinou nezvladnem :-( http://www.ecco-verde.at/aubrey-organ...
Odpovědět
Profilova fotka
@susibjork jo posielaju aj na sk....https://www.ecco-verde.at/webshop/bestellung_registrierung skus si pripadne pozriet co by si chcela alebo mi napis a prelozim ti to. kukni si ale aj ebay ci to tam nezozenies pripadne lacnejsie!
Odpovědět
@vianocnystromcek trosku som googlila a aubrey sa da objednat cez kopu stranok... takze parada... ale najskor idem spravit pokus bezsamponovy... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek @susibjork baby Aubrey sa urcite da kupit aj na Slovensku, som sa s tym uz stretla na nejakych eshopoch, urcite na organicka.sk maju aj vlasovu aj pletovu kozmetiku tejto znacky ;-)
Odpovědět
@bellada ty si sikulka! s tymto som ani neratala, rovno som isla na zahranicne vyhladavanie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada aha no dobre .) ja zijem v rakusku takze sk nekukam ehm :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek a pletovku si od nich neskusala? lebo ja som prave nad nou kedysi uvazovala, ale kedze som nemala referencie, tak som sa do toho nepustila, zase nie je uplne najlacnejsia, tak necem kupovat len tak na slepo....ale maju taky testovaci /cestovny balicek, tak mozno to by sa oplatilo na zaciatok...
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada myslis aubrey organics? skusala som aj mam doma ale smrdia jak babske kremiky!!!!!!!! super su v tom ze nie su mastne, vstrebu sa rychblo a zjemnuju pokozku. alergicku reakciu som nemala na ziaden krem no v zime som mala suchsiu plet tak som zacala pouzita sebamed krem lebo ten je mastnejsi. daju sa objednat testovacie skusky...su to take mini kremiky ako ked mas v casopisoch alebo dokonca som nejaky mala v takom mini tegliku (ako je artdeco base na oci :) ale neviem presne ktore uz mam by som musela doma kuk :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek prirodne veci maju vela krat divnu vonu :-D s tym som sa stretla uz u mnohych produktoch, mne to az tak nevadi, vona je v podstate posledne co posudzujem, hlavne nech to ma pozitivne vysledky, vonu, ci skor smradek uz nejak prezijem :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?