TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@susibjork ja mam znacky Primavera, najdes na webe ;-)
Odpovědět
@susibjork to co je dobre pre koho, je tazko posudit ... mne silikonovy pocit nevadi, prave silikon zabezpeci lepsie vyhladenie pleti a kedze ja mam dost problem s pormi v oblasti lic okolo nosa, potrebujem prave na to miesto nieco co naozaj vyhladi a zmierni ich velkost... ked mozem urobit popis kazdej bazy najsilikonovejsi pocit urobi Gosh, Dermacol, o nieco mensi Clarins, Mufe a Mac Prime + Prep( tych baz ale oni maju viac ) a najmenej Smashbox Photo Finish Light... na zmatnenie je pre mna idealna prave Smashbox ... z tychto baz by som si druhy krat nekupila Gosh ( cena je privysoka nato,ze ten isty efekt a este lepsi urobi aj Dermacol ), Clarins ( nepozorovala som nijaky extra efekt ci som ho mala alebo nie ), MUFE ( tiez bez nejakeho efektu ) ... takze u mna najdes Mac, Dermacol a samozrejme Smashbox
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mám nový objev ve světě řasenek :-D Loreal million lashes, extra black, práda. Použivala jsem MF to byla jednička, pak spousty jiných ale tahle mě v pátek dostala. Cena super a výsledek ješte lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pocujte a kde kupujete MAC? z netu okay no ja by som si chcela make up na tvari vyskusat najpr
Odpovědět
na SR mac nekupis...Mac maju v Prahe ale neskutocne drahe ceny, v Krakowe a urcite budu mat aj vo Viedni...ja osobne kupujem v Uk...
Odpovědět
@casy super, dik sa vycerpavajuce info, takmer som si kupila gosh... mne silikonova baza tiez nevadi, mala som dermacol a zdal sa mi fajn. ked sa dostanem najblizsie na letisko, kupim MAC.
Odpovědět
@vianocnystromcek ja som kupila v krakowe, v prahe a naposledy na letiskach... urcite treba vyskusat, dievcence sa o teba vyborne postaraju ;-) , nalicia ta tak, ze budes chciet kupit komplet vsetko co na teba dali - MAC ma super marketingovu strategiu, ja som neraz podlahla :-)
Odpovědět
este k tomu arganovemu oleju: raz som mala ives rocher bio arganovy olej, chcela som ho znova kupit ale ked som zistila ze stoji 20 eur (neviem aka to bola velkost, asi 100 alebo 150 ml), tak som sa otocila na opatku. a teraz ked vidim, ze 15 ml predavaju za 9 eur, tak asi pojdem do toho ives rocher...
Odpovědět
ufff pardooon, asi to bude tym, ze yves rocher arganovy nie je 100% arganovy... tak len aby bolo jasno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@susibjork o marketing mi nejde. ide mi o kvalitu a nech to vydrzi cely den. a to chcem posudit sama predtym...licit sa viem. svoje tiene mam..zaujma ma iba make up a fixater.
Odpovědět
Profilova fotka
btw mne tu poradila jedna kocka podkladovu bazu na oci..artdeco. no a to bolo to najlepsie co som mohla kupit. mam aj fixacny puder od artdeco a make up drzi cely den. teraz mi vsak konci make up a chcela som skusit iny odtien resp inu znacku ktora by drzala este lepsie :-D :-D
Odpovědět
ja osobne pouzivam podklad na oci Urben Decay- primer potion...pouzivam to vyse dvoch rokov a teraz som si kupila druhy kus...stoji to iba 10libier a ocni tien vydrzi cely den a nehromadi za v zahyboch oka...najlepsia vec ktora kedy vysla...v amerike a v Uk to pouziva skoro kazda kozmeticka lebo to nie je cenovo drahe a plni to svoj ucel na 100%...problemom asi ostava iba to ze neviem ci sa to da kupit na SR alebo CR...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@susibjork ja mam arganovy 30ml za 13,30€ a to je velmi dobra cena, vacsinou som narazila len na drahsie, strom Argana Spinosa rastie len v Maroku, nikde inde na svete a na vyrobu 1l oleja je potrebne 30kg orechov z toho stromu, taze preto nie je prave najlacnejsi ...treba si vzdy pozriet zlozenie, ci nie je miesany s inymi olejmi a naco je urceny, lebo videla som vela, ktore boli len na vlasy, neviem co by to urobilo pri naneseni na plet...v podstate som sa nedopatrala, aky je medzi nimi rozdiel, ale asi v spracovani a cistote toho oleja, predsa len na vlasy nemusi byt az taky extra kvalitny ako na plet...a vyraba sa este aj jedly arganovy olej ;-) Yves Rocher ma aj 100% arganovy, teda nie priamo ta znacka, ale jej distributor pre SR - VH Cosmetics distribuuje aj arganovy olej, maju 30ml balenie cca za 14€, ale to kupis len cez ich poradkyne, na predajniach to nemaju....
Odpovědět
Profilova fotka
@casy @eryykah dakujem za komenty, aby som to vysvetlila, ja som sa nedavno namotala na jeden kozmeticky videoblog, kt sledujem na youtube a ta babula tam minule riesila podkladove bazy, ona sice uprednostnuje Too faced ale UDPP tiez pouziva, jednak tu "neutralnu" aj odtian Sin obcas a teraz na lookfantastic mali v ponuke obe tie UDPP za nejaku vyhodnu cenu, tak reku sa popytam :-D inak keby ste chceli kuk ten videoblog tak v youtube si dajte do vyhladavaca "Helene monblogdefille" ... ale upozornujem, ze je vo francuzstine. No ale mna ta Helene hrozne bavi, navyse je to taky podobny typ jak ja (ked som mala este kratke vlasy), tak mi je tak nejak "blizka" x-) ona inak este pouziva namiesto bazy aj Paint Pot od MAC odtien Painterly, to sa mi zdalo celkom zaujimave riesenie no, strasne vela som sa odtial naucila, aj o stetcoch, idem v marci na par dni do Pariza, takze urco navstivim jeden z obchodikov MAC, lebo tie moje 4 stetce, co mam, to neni ziaden hit |-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada ja mam arganovy original z Maroka, ale vobec ho nepouzivam :-( lebo mi nevonia... som sa nechala namotat od miestneho predajcu, tak mam v kupelni pomerne drahy suvenir na letnu dovolenku :-p ale zboznujem olej od Nuxe, Huile Prodigieuse, dostala som darcek k objednavke z Garden, to je "mnamka".. ci na telo alebo na tvar, dokonca som si ho minule dala namiesto vone na zapastie a za ucho, bolo to skvele, strasne dlho to vydrzalo :-) inak co sa tyka mojich kozmetickych "top", asi som posluchala, bo Jezisko nadelil komplet pletovu sadu Sothys, ale este som ju nezacala pouzivat, lebo este finisujem Decleor... ale urcite podam hlasenie a pripravim recenziu :-)
Odpovědět
@laleeta v pohode, akoze z ekonomickeho a praktickeho hladiska je lepsia TF baza, ale co sa tyka farebneho podania+celkovej dlzky tak je lepsia UDPP /TF farbu tiena zvyraznuje, pri UDPP je presne taky ako som ho kupila../ A teraz mas dlhe vlasy? - ako si to zvladla :-D Ja mam tiez od MAC (a Trish McEvoy stetce) - nie som spokojna s 239, nenanasa mi dobre tiene ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
este som zabudla (strasne dlho som sem nepisala a mam kopec veci na mysli a potom ich zabudnem), musim pochvalit make-up Clarins Instant Smooth Foundation, predtym som mala tiez penovy, MatMorphose od L`Oreal, a ta textura mi vyhovuje, len zas bol problem s odtienom... z tych, co mali vo FAnn boli vsetky tmave, tak som to riskla a objednala z feelunique odtien 00 (najsvetlejsi) a je z nich pre mna najlepsi, nehovorim, ze 100%, na to by potreboval trosku do ruzova "podton", ale OK, super sa s tym pracuje, pokozku krasne vyhladi a dlho vydrzi... je tam sice ta silikonova baza uz obsiahnuta v nom, takze niekomu to moze vadit, ale mne nie.
Odpovědět
@laleeta taka mensia rada...ak budes pouzivat paint pot od mac-u tak ho uz nepouzivaj so ziadnou inou podkladovou bazou...vzdy pouzi iba jedno alebo druhe...mam to odskusane a spolu to rozhodne nefunguje...ja osobne mam rada soft orche paint pot...pouzivam ho skoro kazdy den...co sa tyka stetcov tak sa skor oplati kupovat limitovane sady...za 5stetcov v sade zaplatis cca 50-60libier, zatial co samotny stetec sa pohybuje od 15-35libier....ja mam velmi rada tie fibre stetce(bielocierne) na tvar...a na ocne tiene jednoznacne 119, 222, 224 a 239 ak nie si profesionalka tak tie ti uplne postacia...
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah to vazne? Helene prave hovorila v jednom blogu, ze ak by si mala vybrat jeden jediny stetec z MAC, tak by to bol 239 (a druhy tusim 242) :-D no, kolko ludi, tolko chuti... ;-) s tymi vlasmi, o dlhych sa este vobec neda hovorit :-p ale uz ich zopnem do stipca aspon... ;-) @puffu no ja som nemyslela ze naraz :-) to urcite nie, ale dakujem za radu... aj s tymi stetcami by som to chcela tak nejak skombinovat, bud nejaku sadu alebo max tri si kupit, uvidim, kolko vyjde, bo moj zoznam nejak narasta kazdym dnom :-D
Odpovědět
@laleeta no s tym zoznamom to poznam...:) ja viac ako 2roky kupujem iba mac a stale nemam dost...:)
Odpovědět
@puffu pozeram, ze je tu dalsia mac maniacka.. len tisko zavidim, ze mas moznost Mac obkukovat nazivo... ja vacsinou nakupujem naslepo tiez z Uk... ale asi mam dobry odhad, pretoze zatial len dobre som vybrala
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta tem moj olej nema vonu....oni to uz asi tie kozmeticke firmy nejak odstranuju, ja mam Primaveru, ale pokial viem tak origos ma vonat orieskovo.....ten tvoj vonia ako? neviem ake velke mas balenie a kolko ta vyslo, ale ak ho nechces, mozno by som ho od teba aj kupila :-D
Odpovědět
@casy ja vacsinou nakupujem cez ich web... je to trosicku lacnejsie ako v obchode... jedine co som od nic nasla neucinne je ocny primer(podklad). Som s nim nebola vobec spokojna...:/ a inak by ma zaujimalo ze ako to nakupujes z Uk naslepo...cez znamych alebo mas nejaku stranku? Si uz lamem teraz hlavu ze ako budem nakupovat ked sa vratime na SR...z Prahy urcite nie lebo tak je to dost drahe, a myslim co sa Europy tyka tak v Uk su najlepsie ceny..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte..moj arganovy olej-zn. oleanat- nie je bez vone....ma sice nenapadnu vonu..taku jemnulinku, pripomina mi to oriesky...ale jednoznacne nie je bez vone...
Odpovědět
Profilova fotka
@puffu ja dost vela kozmetiky nakupujem na nete docela naslepo:(((( proste to risknem...niekedy sa sklamem-ale to riziko berem na seba...vacsinou su to samozrejme pozitivne skusenosti...MAC som naposledy nakupovala na letisku v Oslo-ale cestou domov...castou tam v duty free nemaju skoro nic, cestou spat to je uz o inom:)))))))))))))))))rozpravka:))
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka taku velmi ale naozaj velmi jemnu ma aj moj, ale je to take nevyrazne, ze o tej voni viem iba ak pricuchnem k flasticke, pri nanasani to necitim ...ale tak ja nemam velmi citlivy cuch :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada ano presne tak aj ten moj argan... :-)
Odpovědět
@pimpulka si viem tu rozpravku zivo predstavit....:) mne sa na ich obchodoch nepaci to ze treba dlho cakat pokial dojte na teba rad...ale nie je to ich chyba lebo bola som uz vo viacerych obchodoch a maskerok je tam stale aspon 5...len je tak vzdy strasne vela ludi a ako to v uk byva tak vela ludi sa ide dat iba nalicit a ide prec ze sa im to nepaci alebo ze si to este rozmyslia neskor ci nieco kupia...preto volim radsej net a ked sa mi nieco nepaci tak to poslem spat...
Odpovědět
@vianocnystromcek - nikomu nejde o marketing, len vravim, aby si nebola prekvapena :-)
Odpovědět
@bellada dik za info! (a to som bola pred rokom v Maroku a nekupila som si za lacny peniaz :-/ )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?