TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
mne najviac vyhovuje prave na kruhy korektor od Max Factor v pere, to je ten z tych dostupnych u nas... inak moj top je Mac Cover up... krytie vynikajuce, lahky, fakt mi staci malinko a mam po probleme a tuba mi vydrzala takmer dva roky pri kazdodennom pouzivani, co je pri vyssej investicii tiez super... a samozrejme to najlepsie, ze Mac ma taku obrovsku skalu odtienov... inak Mac ma za reklamu neplati :-D ... ja len fakt som velky fanusik... :-D :-D :-D
Odpovědět
erykah - loccitane ma zakaznicku kartu, treba si vypytat pri pokladni. zbieraju sa na nu body, po dosiahnuti nejakej hladiny je nieco bud zadarmo alebo za lacnejsie. este som sa k tej hladine nedostala :-N :-D a vzorky maju takmer zo vsetkeho, zvycajne daju automaticky 2-3. a vypytaj si aj ine vzorky. kocky a neskusali ste mineralny (praskovy) korektor? odkedy som skusila, tekuty nehcem. mam artdeco http://www.artdeco.de/de/cosmetics/ma... z tekutych mi sedel maxfactor v pere a dr.hauschka, tiez v pere, len tam bola dost vysoka spotreba, vydrzal mi maximalne 2 mesiace. praskovy mam vzdy skoro rok.
Odpovědět
Profilova fotka
@ciatko a ten praskovy pouzivas aj na kruhy pod ocami? lebo na maskovanie nedostatkov niekde na tvari to moze byt super, ale neviem si predstavit ako to bude vyzerat v oblasti oci....ci to nevysusuje, pripadne nezachadza do vrasociek... a ci to dostatocne zamaskuje tie kruhy....
Odpovědět
bell, je toto korektor pod oci. cize speci na kruhy a vrasocky. ani ja som tomu neverila, neusadza sa vo vraskach, ale zasa nejake vyslovene ryhy este klop klop nemam. mam ten najsvetlejsi light vanilla a nemozem si vynachvalit. nanasam to stetcekom na mineralny korektor. stranka po anglicky http://www.artdeco.de/en/cosmetics/ma...
Odpovědět
samozrejme najskor ide ocny krem, takze nemam pocit, ze by vysusal, zlozenim je jemny, nema tam co susit
Odpovědět
Profilova fotka
@ciatko hmmm, no ja som uz nad mineralnym korektorom viac krat uvazovala, lebo make up je celkom fajn, hlavne v lete, ale na korektor som nenabrala odvahu...tak asi vyskusam :-) a mas aj make up mineralny od nich? lebo ten som prave pred casom mala v ruke, no len u nas je s tym Artdecom problem, ze maju slaby vyber produktov :-| skusim pozriet aj nejake ine znacky na nete, len to zase sa tazko vybera odtien...
Odpovědět
makeup nemam, ale chcem. lenze chcem od everyday minerals |-| iny nie. no a nemam ho odkial zohnat. zvysili sa tam poplatky , takze sa cena strasne navysuje male marionnaud v auparku dolu tusim posilnilo artdeco
Odpovědět
Ahoj holky, chtela bych vas poprosit o radu. Jaky pouzivate lak na vlasy? Ja mela Fructis a to je hruza. Vlasy byly uplne takove schliple, mastne ci co, proste des. Mate nekdo zkusenost s nejakym bezva lakem na vlasy? Diky moc a hezky den M.
Odpovědět
ciatko: ok skusim vyskemrat, to su ale pipiny predavacky tam, mohli mi aj sami ponuknut ]-( mikyy24: Ja som spokojna s Loreal Infinium a este je skvely od Wella High Hair Finishing Spray - Ultra Control /da sa zohnat v eshopoch,napr. kadernicke-potreby.com, lebo v nasich koncinach sa "oficialne" nepredava tato verzia/... Ja som ho pouzivala na objem, jemne rozprasuje a vobec nelepi. Ked dorazim Infinium tiez ho planujem opat kupit ;-) Chcem pochvalit krem Cellex C G.L.A. Eye Balm na oci- aj pod make up je dobry.
Odpovědět
@eryykah: Díky, nečetla jsem celou diskuzi, nemám teď moc času si počíst, tak děkuju za informaci !! ;-) A co ty bys doporučila osobně, něco máš vyzkoušené, co na kruhy pomáhá? Nemyslím teď korektor, spíš jestli ti něco pomohlo, zakrýt je až druhá varianta :-N , ale u kruhů koukám asi jediné řešení, co :-( :-D @bellada: Zkusím ten krém i korektor od Clinique, snad je to tedy dobrá volba 8-) Jen by to chtělo nějakého sponzora na tyhle experimenty :-D :-N
Odpovědět
skusala som uz aj mineralne praskove korektory, no mne akosi tieto praskove verzie nesedia... nema normalne este viditelne vrasky okolo oci, no ked som mala korektor EDM, tak sice kryl, ale neskor mala pocit, ze ma trosku vysusil a vytiahol mini vrasocky... takze u mna pod oci jedine tekute... @eryykah neuvazovala si o vytvoreni vlastneho blogu? vidiet ze mas toho vela odskusaneho, tak preco sa nepodelit o skusenosti? :-)
Odpovědět
casy, pri tych praskovych dost zalezi od typu stetca a od nanasania, teba ho oklepat a za potom naniest. ale mas pravdu, je to individualne, co sadne jednej, nemusi druhej. taky blog by bol super x-) a mohli by aj ine prispievat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ciatko samozrejme, ze som mala na to aj stetce tiez od EDM, skusala som aj ine techniky, no u mna celkovo asi tie mineralne sypke veci nesedia, lebo ani makeup mi nesedi... mam zmiesanu plet, no u makeupu aj napriek podkladu a primeru, nielen ze som sa omnoho skor leskla, ale vsetko akosi viac zvyraznilo vsetky nedostatky ako pory, mimicke vrasocky a pod. ... plet v konecnom dosledku vyzerala priserne... jednoducho mineralne sypke vyrobky asi nie je nic pre mna... ale je to fakt idividualne...
Odpovědět
casy: ano mam v plane, blog alebo web, uz teraz musim vsetko zapisovat, lebo stracam prehlad co uz mi preslo rukou, alebo si nepamatam ake to bolo :-D Kocky co hladaju cenovo dostupnu podkladovu bazu, tak tu je fajn recenzia ;-) http://www.musingsofamuse.com/2011/01...
Odpovědět
baby, a co tak staroslivost o nase nozky? dajte naj tipy! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
keira ahoj...na nohy nic specialne....scholl pilnik-ale ten umelohmotny, ne "kovovy" lebo ten po case zacal hrdzaviet :-S ....do vody si nedavam specialne prisady, niekedy postaci aj duschgel,hocico ....na koniec davam krem, a to obycko nejaky avon..hlavne mastny aby bol,hrubo namazem, natiahnem sacok, na to ponozku a kukam telku :-D
Odpovědět
Keira ja používam krém ozalin, urobí za málo peňazí veľa muziky.
Odpovědět
odličovač očí-olivový olej:-)) pokud nepoužíváte voděodolnou řasenku, tak kam se na to hrabe i ten nejlepší oční odličovač:) pleťový mycí krém Bourjois s výtažky z růží pleťová voda Vichy normaderm pleťové mléko DDML Clinique podkladový krém od Oriflame místo make-upu (spíš tónovací, na nějaké velké nedostatky to fakt není) tabletky Biosil plus (i když už jsem je dlouho zas nejedla a je to poznat.-zas začnu:-D ) řasenka Clinique - High impact lash-sice není voděodolná ale deštík vydrží a je bezkonkurenční. oční krém stále hledám a nenacházím-na řadu teď přijde All about eyes Clinique tak uvidíme. parfém Cacharel Scarlet. A občas střídám s Dupont Passenger. zbytek tak nějak střídám a zatím jsem si nenašla favority
Odpovědět
Ahoj tak moje top pleť: 1 2 krok od clinique nebo lush auqa marina - což je taková hmotička a mám z ní obličej úplně vyhlazený + medový peeling a maska dohromady také lush - lush je prostě nejlepší pak sérum na pleť - clarins hydratační, krém od Velds - tónovací - je drahý ale zato už nepotřebujete žádný make -up, krém na oči lancome genifique + kapky do očí - ty také doporučuju, mám po nich pak krásně jasná očička a na foto je to ohromně znát balsám na rty opět clarins řasenka lancome hypnose - jedna z nejlepších na trhu lesk doporučuji od yvest rocher - krásné nelepivé odstíny dekorativku moc nepoužívám, to spíš už asi záleží na každé znás individuálně pudr- clinique tělo - lush peelingové mýdlo buffy, a čarodějův kotlík a vlastně vše z lush, navíc zelený scrub je úplně perfektní na celulitidu i buffy, navíc kůže je po lush nááádherně jemňounká a voňavá, kamarádka co vyzkoušela lush přestala rázem chodit na kosmetiku, pleť má jemnější než po těch všech zábalech a za zlomek ceny tělové mléko používám od avéne deodorant avene vůni chanel chance vlasy - mohu jen doporučit kosmetiku klorane, koupíte v lékárně a vitaminky na vlasy hair booster - na 3 měsíce stačí jedno balení a stojí do 300,- a opravdu po 3 měsících mám vlasy jak z reklam na šampńy je od natural bounty + biotin ten beru současně s hair booster taktéž stejná firma, budete mít nádhernou hřívu krém na ruce nivea s Q10 a krémík na kůžičku okolo nehtů lush:-) a pak doporučuji tabletky BIOCELL na krásnou pokožku, moje mamka je již bere asi deset let v 2x ročně a v 50-ti díky nim vypadá na 30, všude si myslí, že je to má sestra:-) kdby jste někdo chtěl poradit ohledně kosmetiky tak napište, docela se v ní vyznám, jinak doporučuji nakupovat na jahodě http://cz.strawberrynet.com/main.aspx... stačí mít jen elektronické bankovnictví, vše tu seženete levněji, než v našich drahých parfumkách
Odpovědět
chriska: mna zaujimaju tie ocne kvapky, ake su to prosim? /snad nie Lumigan na glaukom 8-) / tonovaci krem od Velds - to je Fatal Beauty?
Odpovědět
eryykah: ano je to fatal beaty a pak ještě Rozjasňující krémový gel proti stárnutí Flash Repair (Creamy Radiant Antioxidant) a kapky do očí jsou úplně obyčejné, já používám na každé focení Strix nebo Visine, oči nejsou tak unavené ale vykapávám vždy ve stoje - odtáhnu spodní víčko a kápnu, zakloním hlavu a zamrkám a s kapesníčkem v ruce. Přijde mi totiž, že po celém dni mám kolikrát oči unavené a když pak jsi někde kde se kouří nebo když fouká vítr nebo je hodně horko tak je to pro ty očička opravdu spása. jen je vyzkoušej určitě dřív než v den D, kvůli případné alergii, je to sice nepravděpodobé, ale pro jistotu:-)
Odpovědět
výborná podkladová báze je opět od clarins - Vyhlazující báze Lisse Minute - Instant Smooth Perfecting Touch na jahodě za 625,- nebo i yvest rocher má dobré báze Mám obě dvě ozkoušené a z parametrů účinek x cena jsou asi nejlepší. Jistě jsou i lepší báze, ale yslím, že pokud ji normálně nepoužíváte, tak je to zbytečná investice. Co se týče makeupu tak jsem asi pro cliniqeu nebo lancome - ale i levnější kosmetika z drogerky není špatná, já jen mám alergickou pleť, tak snesu jen přírodní. U mě neskutečně pohořely krémy od VICHY a Lancomu. Ale třeby i Dr. Hauschka mi nevyhovoval. S lush a clarinsem a cliniquem jsem velmi spokojená, ale někomu nemusí vyhovovat. Je to někdy opravdu běs, koupíte si krém za sedmset a pak zjistíte, že jste na něho alergická a z testru to málokdy poznáte. Přeji hodně štěstí s výběrem kosmetiky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pocujte a cim fixnete odtiene na oci? Staci vam podkladova baza? Mne sa pocas dna aj tak odtiene na ociach rozmazu:(
Odpovědět
@vianocnystromcek odmastis vzdy viecko pred pouzitim baze?
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek mne sa zda nemozne, ze by ocne tiene nedrzali na viecku s pouzitm podkladovej bazy....bud mas zlu bazu, alebo je problem v jej nanasani, ci v nanasani tienov.....mne s bazou vydrzia od rana do rana a to mam mastnejsiu plet a aj viecka ;-) bez bazy su do hodinky prec :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada no praveze podkladovu ani nepouzivamno pouzivam VRAJ vodotesne tiene :D a aku pouzivas podkladovu prosim ta?
Odpovědět
Profilova fotka
@vianocnystromcek - tak potom je to jasneeee a zahada je vyriesena :-D waterproof este neznamena ze vydrzia( pot a maz, nie je voda :-D) mne stecu aj tie najkvalitnejsie, ak nedam bazu ;-) teraz mam bazu e.l.f. ale dobra je aj Gosh a Artdeco, tie mam odskusane, ale urcite aj vela dalsich... hlavne dat nejaku bazu, to musia potom tiene drzat ako pribite a to aj tie uplne najlacnejsie, aspon u mna to tak je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada no dobre :D skusim to :-D dik!
Odpovědět
@chriska prosim ta, a tie tablety sa kde dau zohnat? a to od akeho veku su urcene? dik
Odpovědět
kocky z allcosmeticswholesale.com nebude robit niektora objednavku, alebo sa chce niekto pridat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?