TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
kajsav: Givenchy som neskúšala, ale ostatné áno a najlepší u mňa je Chanel potom Dior a YSL /ten tak dlho nevydrží na perách/ Sklamalo ma sérum Chanel Hydramax - na suchú citlivú pleť neodporúčam, štípe a mala som silikónový pocit na tvári Dior HydraLife som zniesla na tvári, ale za tú cenu nestojí ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah Děkuji moc, obhlídnu ještě barvičky a objednám, snad budu spokojená ;-) hodně slyším o tom Addict od Dioru ale o ostatních právě tolik ne.
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: gosh dostat vo fann-ku
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja som sa odhodlala vyskusat Juicy Tubes, aj ked nie som velmi leskova - ale boli za skvelu cenu v povianocnych vypredajoch :) Su super, dlho vydrzia, krasne vonaju a dobre farbicky su, ale pridu mi straaaasne lepkave...
Odpovědět
Profilova fotka
A uz ked som tu trosku aj povyzvedam - potrebujem ocny kremik, nieco lahke, na prevenciu straty pruznosti - pomaly zacinam citit ze moje viecka nie su to co byvali, musim zacat s prevenciou :) bola som vcera v l'occitane, ale predavacka mi prisla dost nekompetentna - nukala mi silou mocou to najdrahsie anti-aging serum co tam mali, s tym ze aj ked mam len 24 tak mam zacat co najskor lebo casom by som aj tak musela na ten prejst :( Mate niekto skusenost s Almond apple velvet eye gel?
Odpovědět
Ahoj holky, mohla bych mít dotaz, poradíte mi? Moc se v kosmetice nevyznám a Vy koukám perfektně 8-) Je mi 26let a mám viditelné kruhy pod očima, ne váčky, ale fakt kruhy, třeba když se směju na fotce, tak mám kolem oka kruhy....a po stranách pozoruju první malinké vrásečky...Jaký oční krém nebo co byste mi doporučili? =-) Co máte vyzkoušené a je účinné? Ty kruhy pod očima, myslíte, že by se to dalo nějak zmírnit? Není to nějaká tragédie, jinak jsem se sebou spokojená, tak si toho třeba ostatní ani tolik nevšimnou, nevím, ale prostě tam jsou a na fotkách v porovnání s někým vedle mě je to docela vidět, tak kdyby se s tím dalo něco udělat, tak super 8-) , kdyby ne, tak to teda taky přežiju :-N Moc moc předem děkuji všem, co mi poradí !!! x-) (Nevím, jestli to má nějaký vliv, ale rovnou píšu, že pitný režim mám exkluzivní ;-) , piju vodu a opravdu dost...S ostatní zdravou životosprávou je to horší :-D )
Odpovědět
@fangi tak problem kruhov pod ocami moze byt rozny, bud sposobene nejakou chorobou, geneticky dane a pod. ... tiez mam s tymto problem, roky som hladala, skusala, no ziaden zazrak sa nikdy nedial... casom som zistila, ze kruhy velmi kremom neupravim a tak podla mna jedine ucinne je pouzivat na nich korektor... pre mna je to dost vyrazny nedostatok, preto je korektor pre mna dolezita sucast zivota.. pri boji s vraskami uz tych kremov je viac na vyber...
Odpovědět
@casy Moc děkuju za odpověď ;-) Vrásky mám malinko, asi jako každý v mém věku, co tak pozoruju, ale ty kruhy pod očima - z toho moc radost nemám :-( A třeba na fotkách v porovnání s kamarádkami mám pocit, že je mám opravdu viditelné, samozřejmě nejsem jediná a není to taková tragédie, ale chtěla jsem se zeptat, kdyby náhodou někdo něco znal, co by pomohlo 8-) Škoda, no... U mě mám na mysli takovou tu viditelnou kružnici kus pod okem, to neumím popsat :-D , jakože někdo na fotce má prostě oko a pod ním nic...a já mám oko a kus pod ním takovou tu jakoby rýhu - kružnici...Nemám na mysli to, že bych měla váčky pod očima nebo nijak výrazně zbarvenou jinak kůžu v tom "kruhu" tzn. se mi zdá, že ani korektorem to nejde úplně zakrýt. Asi to mám trochu zděděný :-|
Odpovědět
@fangi viem ako to myslis, to ohranicenie mam aj ja... ciastocne u mna to ovplyvnuje prave to akoby ohranicenie ( neviem to presnejsie nazvat ), mam to dedicne... no v tomto naozaj ziaden krem nepomoze, mne sa to dari maskovat prave korektorom, kedze ho rozotieram do stratena a davam o odtien svetlejsi, akosi sa cast vystupi, preziari sa a nie je to tak viditelne... mne kruhy dost vadia, niekedy este ked sa k tomu zle vyspim, tak uz uplne vyzeram ako by som brala drogy... je to moj zivotny boj.. hlavne kvoli kruhom si neviem predstavit uz niekam vyjst bez licenia..
Odpovědět
Profilova fotka
no kozmetiku to sa vzdy nieco najde. co som vsak vyradila su produkty a la loreal, garnier a podobne veci - pretoze sa ukazalo ze je to len "efekt". presla som na prevazne prirodnu kozmetiku co sposobilo najprv trosku problemy no tie po tyzdni presli. co ale mi skutocne pomohlo na vlasy (v lete mi hrozne padali), boli aj mastne aj suche, nedrzali tvar atd... boli sampony od znacky AUBREY ORGANICS.Sampon Henna a BIOTINOVA Maska na vlasy. nie som ziadna ich sprostriedkovatelka. prisla som na tu znacku ked som hladala na nemeckom forume o vlasoch (tie baby tam maju brutalne vlasy) co fakt pomaha. ak by niektora mala zaujem mozem jej viac o tom napisat. na plet mi momentalne este dobre robi Avene ale pouzivam to len preto lebo je dost zima a plet je suchsia. co ale stale hladam je vyborny make up, teda kryci krem, ktory je co najviac odolny . teda kt kvalitne kryje aj dlho vydrzi..taky som este nenasla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@casy odporucam nekydat na to make up ale hlavne hydratovat . mne kruhy pod ocami super zmrazi ladova kocka ..no a jasne..pravidelny dobry spanok..no kremy proti tomu nepomozu....skor efekt kt sa po rokoch ukaze ako zly
Odpovědět
@vianocnystromcek ja na to nedavam makeup, hydratacia je samozrejme u mna prvorada, ale redukciu tych kruhov mi nevyliecili ani ludove recepty, ani super kremy... proste ak je oko a jeho okolie stavane, ze vytvara akysi tien, alebo tie kruhy su geneticky dane, ci sposobene ochoreniami, nepomoze ani ladova kocka, ani kde ake odvary, ci kremy.. proste nic... a to mam fakt hrozne vela odskusane... davat makeup pod oci, nie je dobre riesenie, pouzivam zasadne lahsie korektory, samozrejme priamo urcene na citlivu pokozku okolo oci a pod to hydratacny krem... tento problem mam zdedeny.. vrasky zatial nejako extra riesit nemusim a ked aj tie budu geneticky dane, tak ich este velmi dlho nebudem musiet riesit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
moze to byt aj nedostatok niecoho...ak mas napriklad sedu plet a spadnute oci a tak.ak ti to velmi vadi tak jedine potom operacne trosku pomoct a zjemnit to.
Odpovědět
spanku mam denne dost, na to si potrpim aj z inych dovodov, sedou pletou tiez netrpim, ani nicim, co by vedel chirurg upravit... a popravde nemienim zatial vobec nieco riesit skalpelom... poprve cenovo je to narocne a pre mna zatial aj nedostupne, tiez si vobec neviem predstavit ako by sa toto dalo operacne riesit... to nie je problem poklesnutych viecok a podobne... a vobec som este nepocula o rieseni takeho problemu operacne...
Odpovědět
ahojte neviete aký je make up diorskin nude? je dobrý na mastnú pleť? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
question...ahoj..mala som ten Nude...mne sa pacil...a este stale mam aj pudrovy make up Nude...plet mam zmiesanu ...ten make up je hydratacny a myslim ze hydratacie nikdy neni dost...plet som mala-a stale mam- fakt dost rozziarenu :-)
Odpovědět
ahoj aj ja mám Dior Nude ..... dlho som bola spokojná, ale hľadám ešte niečo lepšie. Mám mastnú pleť a výrazné jazvy po akné a fľaky,tak na prekrytie mi je celkom dobrý, ale aj keď si dám bázu, poobede sa už leskem. Výhoda je, že s tou bázou sa mi nerozteká :-N /alebo ako to nazvať/ ....ale zatiaľ je najlepší zo všetkých, ktoré som mala :-)
Odpovědět
aj ja mám mastnú pleť no uvidím ešte popátram po niečom ...a DIOR ULTRA MAT? aké máte skúsenosti ?
Odpovědět
casy: segra si nemůže na kruhy vynachválit oční krém od clinique all about eyes. Je fakt, že se jí to asi trochu zlepšilo. Ale ona nikdy neměla nějaké obří kruhy. Chci si ho taky koupit na zkoušku, tak uvidím jak to bude. Ještě mi zmírní trochu kruhy kávové obklady, ale taky to není žádná sláva a člověk na to taky nemá čas nebo chuť to dělat každý den :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@questionmac @evinkka od Dioru je na mastnu plet vhodny skor DiorSkin Forever Extreme Wear Flawless Makeup a je dhotrvacny ;-) ja ho mam v plane kupit az mi skonci terajsi :-) @fangi na ocny krem clinique all about eyes som aj ja pocula chvalu, ze tento aspon trosku naozaj pomaha, hoci kruhy su vacsinou geneticke a bohuzial kozmetickymi pripravkami neodstranitelne, daju sa len prekryt dobrym korektorom, ja mam tiez tento problem :-| alebo potom si dat vpichnut do tej oblasti vlastny tuk a kys. hyaluronovu, operatine sa to nerobi, ako tu niekto spominal....len neinvazivne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell aky mas teraz korektor na kruhy pod ocami? dumam, chcela by som nejaky tekuty....diky
Odpovědět
@casy @vianocnystromcek @parajan @bellada Moc díky všem za odpovědi, alespoň ten krém od Clinique vyzkouším ;-) Zrovna ty kruhy pod očima bych si docela ráda odpustila, člověk vypadá hned víc unaveně nebo starší, strhanější, nezdá se vám? Přitom je třeba vyspalý, v dobré kondici, ale ty kruhy tam prostě jsou, třeba takhle dědičně :-(
Odpovědět
bell mne ho odporučila vizážistka .... zo všetkých, ktoré majú v Dior-e mi dala tento, je pravda, že poobede sa mi leske čelo, ale aspoň mi tie hnusné fľaky a jazvy čiastočne prekryl, ďalej mi nevytvoril efekt masky a sadol mi odtieť, čo minikdy nesadlo ani u Lancome, MF, Loreal, atď. Tiež sa chystám na Revlon alebo Estee Lauder ....
Odpovědět
questionmac: bellada má pravdu, na mastnú pleť si pozri iný make up fangi: ja som tu o stránku-2 vpred písala tiež pár tipov na kruhy, pridávam ešte zopár, ktoré majú aj korekčnú f-ciu: Lierac Diopti Cernes Clarins Eye Revive Flash Balm Shiseido White Lucency potom klasika : Dr. Hauschka Fluid Contour, Darphin Dark Circles Relief Mám otázku: skúšali ste od L´Occitane Shea Butter sérum alebo krémik? http://usa.loccitane.com/FO/shea-butt...
Odpovědět
ja som mala kremik shea butter ultra rich. z loccitanu jediny pouzitelny pre mna, ale ja mam normalnu az suchsiu plet. aj tak mi bol malo hutny. ale prijemny, skus vzorku.
Odpovědět
ciatko: joj, vypytat si vzorku mi samozrejme nezaplo-uz som tak trapne zvyknuta, ze u nas ziadne vzorky nemaju, ze si ani nepytam ]-( Teraz citam vynikajuce recenzie na Fabulous Serum- velmi dobre vyzera. Kremik mi dnes ukazala - zdal sa mi dost hutny-ale len na pohlad, pojdem este zajtra prekonzultovat. Inak by som privitala v tom shope aj zakaznicku karticku alebo nieco-minule som tam nakupila za pomaly 100 euro a strcili mi len kupon na krem na ruky 30ml /pri buducom nakupe/ to sa mi zda chabe.
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka ja som sa teraz vratila ku Gosh, ten je z tych cenovo dostupnejsich pre mna najlepsi a hlavne ho nemusim objednavat z netu :-D jeho nedostatok je, ze sa rychlejsie minie v porovnani s inymi, je to tento http://www.goshcosmetics.sk/produkty/... a mam aj korektor z e.l.f., ten je aj s rozjasnovacom - Under Eye Concealer & Highlighter trosku menej kryje, ale aj tak je fajn za tu cenu ;-) ale uplne najlepsi korektor co som mala, bol prave od Clinique All About Eyes Concealer, preto by som chcela vyskusat aj ten ocny krem s rovnakym nazvom a ku korektoru sa tiez urcite vratim, len ho musim odnekial vyhodne objednat :-D ten Clinique je ale taky viac kremovy, nie je uplne tekuty, ale zato prefekne kryje a pritom mi nezateka do mimickych vrasociek, co niektore korektory robia :-|
Odpovědět
babulky, aké je poštovné na tom cheapsmells? nikde to tam neviem nájsť a majú moju špirálu za príjemnú cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
@questionmac ja ten Ultra-Mat pouzivam na suchu plet, musim poriadne hydratovat pred pouzitim, trosku vysusuje, ale inak mi vyhovuje, tak neviem ci by vyhovoval aj vyslovene mastnej pokozke...
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska24 ked si das tovar do kosika, tak potom ti nahodi aj cenu postovneho, ona je totiz podla vahy ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?