TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
a ten fixator je aj na bezne pouzitie?
Odpovědět
jasne, ze je na bezne pouzitie, stal okolo 30 €, opatrne netreba ho vela, je to len 30ml flasticka
Odpovědět
Profilova fotka
viete mi poradit, odkial sa da objednat kozmetika CoverGirl? alebo ste sa s nou stretli niekde v blizkom alebo dalekom okoli aj v kamennom obchode? dakujem za rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Babenky máte niektorá skúsenosť s kozmetikou L´occitane? Ak áno, čo konkrétne používate?
Odpovědět
ako fixater lak na vlasy? to nemyslite vazne? polepena tvar a fixacia urcite na obtiaz, hlavne ked sa plet premasti, ci spoti... nechcem si ani predstavit ten efekt... ako fixater sa da pouzivat aj mineralna voda v spreji... to je lepsia varianta ako lak, ale nie vhodna pre kazdeho...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som fixater nikdy nepouzila ale uz parkrat som si vsimla ze ked sa normalne nakremujem a potom si robim vlasy a nahodou streknem aj na celo tak sa mi cely den nemasti....a to mam velmi mastnu pokozku..takze nieco na tom bude asi ;-)
Odpovědět
casy - co vsetko sa nema robit, su rozne kozmeticke prehresky :-) tiez si neviem predstavit nejaky super silny lak s drogerky, ktory je urcite este aj poriadne lepkavy, na svojej tvari, ale predpokladam, ze male mnozstvo nejakeho profi laku asi neublizi ked ma licil vizazista na svadbu ukazoval mi fixater, tusim to bolo s kryolanu, a skusala som si ho na ruku, no to bolo ine peklo, hned ma to stiahlo, taky by som nechcela, to je tusim aj lak jemnejsi :-) a myslim, ze toho laku sa nedava tolko ako na vlasy, len sa trochu prestrekne z dialky tvar, no neviem, treba sa spytat profikov ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak lak na vlasy je ina chemia a je jedno aky - kazdy, neriskovala by som znicenu plet (a zdravie) pre matny efekt, to radsej nech sa lesknem ako prasiatko :-D
Odpovědět
bellada :-) ja netvrdim, ze je to dobre, a uz vobec nie kazdodenne, ja klasicky fixater by som vyuzivala asi len prilezitostne
Odpovědět
Profilova fotka
@hadanka ale sarapatu by mi to urobilo asi aj po jednom raze, ja osobne neznasam uz len ten smrad z laku, brrr, nezniesla by som ten pocit na tvari ani nahodou...myslim ze dermatolog by rovno odpadol, keby to pocul :-D nehovoriac, ze ak by sa to dostalo do oci, tak to naozaj moze sposobit aj vazne problemy, ale ved nech si kazdy sam zvazi co je pre neho dobre ;-)
Odpovědět
@hadanka .... no prave k odbornikom mam dost blizko, no o pouzivani laku som nepocula od ziadneho... ja by som toto neriskovala ani s najjemnejsim lakom a ani na dialku... to je moj nazor... a tiez znacka Kryolan nie je stastne riesenie na castejsie licenie... je to maskerska znacka, vyuziva sa skor na licenie v divadle, do filmov, kde sa vytavaraju masky, makeup musi byt mnohonasobne trvacnejsi ako bezny,takze to chce inu vydrz a fixaciu... ale dnes sa otvoril trh a vela ludi zacina omnoho viac experimentovat s kde cim, co nemusi byt na osoh, ale viac na skodu... obcas po nete si precitam kde co, az mi z toho obcas rozum zastava... nechcem sa ale tu s nikym hadat... ja mam velky problem s potenim na tvari, a kedze lak pouzivam a obcas sa striekne aj tam kde nechcem, tak viem co to dokaze ... u mna to je urcite nevyhovujuci sposob fixacie.. to radsej podkladovu bazu a dobry fixacny puder..
Odpovědět
@bellada , musim len suhlasit... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ok, mala som co povedat :-( . ja som o tom pocula, ved take tanecnice co vystupuju a musi im licenie dlhodobo vydrzat aj kvoli potu, alebo telo a tvar namalovane bodypaintingom su vystavene extremnej namahe, urcite sa musi pouzit nieco silnejsie aby to drzalo pokope a vydrzalo. nehovorim, ze lak odporucam, alebo nieco podobne. spomenula som, ze som pocula, ze sa niekedy pouziva.
Odpovědět
@hadanka ale ved jasne, ze musi nieco existovat co zvysi trvacnost makeupu, prave preto existuje take kvantum roznych znaciek a vyrobkov... bola som ucastna par priprav na fotenie modeliek, pri prehliadkach, vystupeniach, u odbornikov, no viem, ze pouzivaju kvalitne znacky, kvalitne pripravky, ale na fixaciu lak na vlasy som nikde nevidela.. v dnesnej dobe, ked fakt je na vyber v kozmetickych pripravkoch, my takyto sposob pride predpotopny a dost nestastne riesenie... kvalitny fixater najdes uz dnes v ponuke viacerych znaciek
Odpovědět
Profilova fotka
Hej holky vážne žiadna z vás nemá skúsenosť s loccitane? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam skusenosti s l`occitane, co konkretne ta zaujima?
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta Ahojky, vieš ja som z tejto kozmetiky zatial nič neskúšala, takže budem rada za referencie na výrobky, ktoré si vyskúšala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
trosku som sa pohrabala v tejto teme, nasla som svojich par prispevkov na tuto temu, tak sa ich pokusim nejako zlucit do jedneho :-) Slamienkovy odlicovac oci - velmi dobre, pre mna druhy najlepsi aky existuje hned po fialovom Clinique; Krem na ruky bambucke maslo - OK, trochu mastnejsi, ale inak prijemny Mandlovy spevnujuci telovy krem - neviem ci spevnujuci, v kazdom pripade zvlacnujuci, prijemne vonia, super sa roztiera - velmi dobry Denny mandlovy krem mandla-jablko - skvely, uzasna konzistencia, lahky ale zaroven vyzivujuci, jemna vona, proste paradny Olivovy denny sampon - trochu sklamanie, nebol zly, ale ziaden zazrak, v porovnani s inymi vyrobkami Occitane nic moc... Medovy krem na telo - velmi dobry, skoda, ze sa nedal jest lebo vonal priam nebesky a rovnako dobre sa nanasal a hydratoval Levandulovy cistiaci sampon - skvely, mala som s nim super pocit "lahkych" vlasov (co s mojimi rychlo mastiacimi nebyva vzdy)... a krasne vonia, zboznujem levandulu Balzam na pery Med a citron - mnamka, velmi dobra vec, pekne vyzera a je prijemna na pery no a potom som mala od nich vselijake mydielka, hlavne jedno peelingove s verbenou bolo obzvlast vyborne, ale mozem odporucit aj s bambuckym maslom ci levandulou; teraz mam peelingove s mandlou, je super vyborne bolo telove olivove mlieko a sprchac, v takom tmavozelenom obale, ale to uz sa nevyraba :-( v lete som mala telove mlieko Ruban d`Orange, tiez vyborne, ale uz ho stiahli z trhu :-/ a moj tato ma od nich toaletnu vonu l`Occitan, on si na take veci inak nepotrpi, ale tuto uplne zboznuje, a my tiez, hrozne sa mu hodi... kamoska mala par pripravkov pre suchu plet shea butter a tiez bola spokojna...
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta Fíha, tak to si toho už vela poskúšala :-D vieš chcem si kúpiť nejaký nočný krém, ktorý by pleť dobre hydratoval, zatial nemám vrásky, takže nechcem vyslovene krém na vrásky. Keď som sa o víkende prvýkrát stavovala v obchodíku L´occitane, tak som nevedela o tejto kozmetike nič, len som sa tam pokukala a šla som preč...zaujal ma tam krém Ultra Rich, ale keďže je cenovo dosť drahý bojím sa ho kúpiť... aký krém používaš ty? Mohla by si mi nejaký nočný doporučiť? Kludne aj od inej značky...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak nocny krem neviem, nepouzivam :-x ved sa porad v Occitane s predavackou, to bude asi najrozumnejsie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spetra aky mas limit? lebo napr. babor vita balance mam a je super...on je originalne na suchu pokozku, a ja mam zmiesanu+citlivu, ale na zimu je pre mna super...mam sice denny ale patlem si ho aj na noc ale vtedy si pod neho davam Bi-Phase moisturizer, tiez babor...je to kvazi olejcek....je pre citlivu plet...najprv som bola v soku ked mi kozmeticka odporucila ten babor na suchu plet, ale vobec nie je hutny...na zimu super pre mna...v lete samozrejme nie
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka A kde tú kozmetiku Babor kupuješ? Ten názov je pre mňa cudzí... Inak čo sa týka finančného limitu, nelutovala by som dať za krém i tisícku ale aby za to stál... keďže mám zmiešanú pleť donedávna som sa vobec nekrémovala. Ale chcem začať na noc niečo používať.
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka by ma zaujimalo co este od Babor mas odskusane? @spetra27 to len v kozmetickych salonoch kde s nou robia ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hej presne, zo salonu mam babor...sla som donho naslepo...neviem ,asi som si chcela spravit jeziska a riskla som to :-D ...v BA je salon v apolle...len tam tie kremy su 50€ a vyssie :-( bell, k babor som sa dostala cez taku akciovu stranku, ficim na nej :-D no babor uz neni v ponuke a asi ani nebude-tak sa vyjadrila ta pani kozmeticka...ale su ine a uz mam preplatene kozmeticke zakroky 3mes. vopred :-D :-D mozem do IP
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada od babor mam len tie 2 produkty...ten skoroolejcek-Bi phase a krem denny na suchu plet...ale mozno na jar skusim ten ich combi krem...
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka tak to ma zaujima co za stranka, daj IP :-D ja som len vzorky skusala Babor a niektore boli fakt dobre, ale som sa este nerozhodla kupit...
Odpovědět
spetra - v l´occitane ti daju ku kazdemu kremu vzorku, tak si pytaj. a povedz, aku mas plet, odporucia ti nieco. ultra rich je jediny, ktory ako-tak znesiem, na mna su ich kremy malo hutne. ale ine veci mi vyhovuju :-)
Odpovědět
pokukala som ten L occitane ale poviem pravdu, za 30 ml krém na telo 25 eur veru nedám. Príde mi to nehorázne drahé za také mini množstvo krému. A akcie mali len na vianočné balenia, ale za 67 eur, takže z obchodu som vyšla tak ako som tam aj prišla. :-(
Odpovědět
laleeta: kozmetika coverlgirl sa da objednat odtialto http://www.nyx-shop.cz/9_covergirl neskusala som nic z tejto znacky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jaký opravdu dobrý lesk na rty byste mi doporučily? Máte zkušenost s Addict od Dioru? Dále se mi líbí lesky od Chanelu a taky Yves Saint Laurent či Givenchy, máte některá typy které lesky jsou nejlepší? (vydrží, nedělají žmolky atd.) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?