TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj baby...ja sa len idem podelit s mojou dnesnou novou skusenostou..ak objednavate zo zahranicia-napr. feelunique atd...oplati sa predtym si na nete najst zlavove kody...staci ak do google date nazor stranky a slovo coupons a on vam vyhodi rozne stranky kde su rozne kody...nevyzaduje to registraciu.....teraz som si objednala dalsi pripravok K-PAK z feelunique a slo to s kuponom 5perc dole...ne vela ale aj to potesi...mozno pre vas to nie je novinka, pre mna bola :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka - no super x-) ja som to tiez nevedela =-) a co si z K-Pak este zobrala?
Odpovědět
Profilova fotka
bell doobjednala som si K-PAK Liquid reconstructor for fine, damaged hair....dnes mi dosiel do prace -vzdy udavam adresu do prace- ten 4step K-Pak Home Hair Repair Kit - Limited Edition, tak ked ho kolegyne zbadali hned tukali do PC jak dive a objednavali :-D inak v balicku je aj vzorka Joico K-Pak Split End Mender ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak potom napis aky je ten Liquid.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, nájde sa tu nejaká vizážistka, ktorá by mi poradila s líčením? Ak áno ozvite sa mi na IP ;-) Dakujem
Odpovědět
fnuk, dnes som vysolila 60 euracov za kadernika /na nas ubohy Zilinsky kraj palka rozumej/ mal jedine stastie, ze mi podstrcil minibalenia kerastase age recharge a ciment anti usure jo s tymi zlavami, som to tiez zistila nedavno uplnou nahodou- chodili mi do spamovej posty "tieto vyhodne ponuky"-, kedze tam nakupujem casto islo ma porazit, ze som mohla usetrit par euracov. Ale nechodia vsetky ponuky do mailu, takze najlepsie je vyhladat na nete.
Odpovědět
Profilova fotka
eryy a co ti robil vsetko? ja som predvcerom dala v BA len za melir cez 65€ a to uz bola 25perc zlava! :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby, tak ja bezne vysolim 70 a mam aj rekord 150 =-) :-. :-o ale to teda uz nikdy viac, len som raz chcela byt za hviezdu a ist ku kadernikovi celebrit :-D :-D :-D
Odpovědět
pimpulka: tiez melir a prestrihal vlasy /ziaden novy strih, radikalne skratenie, vlasy neskracoval ani o 1cm/, ale zase poradil, bol sikovny to sa musi nechat, no ale tie prachy co to stalo = 50ml Chanelu, 2 handry /mozno/, kilo kozmetiky /holt som chcela exluzivne a tak som aj mala exluzivnu cenu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
moj rekord onoho casu 4800skk ale v tom bol 1kondiš za 600...cize praca kadernika 4200skk..striha+farba+melir...3hodiny som tam bola na isty cas som si odvykla od kadernika,nechala som si farbu a melir odrast, mala vyse roka svoju prirodzenu farbu vlasov, predvcerom som sa vratila k jemnulinkemu meliru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
podla mna tie sluzby v tych nobl salonoch za tolko nestoja, ja sa casto citim lepsie v takom jednoduchsom a aj lepsie vlasy mam, ide len o tu prestiz tych salonov....a to si nechaju poriadne zaplatit, lebo pripravky pouzivaju aj tak rovnake :-D
Odpovědět
Baby, som rada, že nie som jedina, čo utráca za kaderníka nehorázne prachy :-D Moje maximum je 140 eur !!! Ale v tom je zarátaná kefa na vlasy za cca 16 eur a kozmetika Kerastase za cca 40 eur :-S Cize kaderník sám osebe niečo cez 70 eur... To je v BB... Inak do toho salonu idem maximálne tak 3-4x do roka, napr. pri zvláštnych príležitostiach - oslavy, promocie... Inak chodím u nás vo ZV do salónu kde tiež robia s L´Oreal , ale je omnoho lacnejší, platievam asi 35 eur...A spokojná som narovnako :-) A inak uplne suhlasim s tým, že v luxusnejších salonoch platíme len tu prestíž, značku, bola som v BA u Novosada a výsledok bol síce fakt super, ale dlho nevydržal, cize efekt nakoniec ten istý ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, poradíte některá nějaký krém, gel nebo sérum na tmavé kruhy pod očima? Co jsem si tak přečetla na netu tak hodně chválí All about eyes od Clinique, máte některá zkušenost? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam teraz to serum All about eyes, je super, ale kruhy pod ocami moc nemam, tak to neviem posudit... pouzivam ho skor preentivne :-)
Odpovědět
kajsav: kruhy moc krémom neporiešiš, možno len malinké zmiernenie, skôr investuj do dobrého korektora ;-) Možno by trochu pomohol aj krém, ktorý vyrovnáva farebný tón: Clarins Eye Revive Flash, Sisley Phytocernes Clarins Eye Contour Balm,
Odpovědět
marleynka kolko si platila u novosada a co ti robil v tej cene? a strihal ta priamo on alebo niekto iny?
Odpovědět
suhlas s eryykou... kruhy velmi nezredukujes, kedze bud su dane genetikou, alebo nejakym ochorenim, pripadne unavou... no minimalizovat jedine kvalitnym korektorom... aj ja riesim tento problem roky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - u Novosada som bola aj ja za ten moj 150€ rekord :-D a to ma nerobil priamo on, to by bola cena este daleko vyssia....ja som v tom mala farbu, melir (taky maly, len v ofine) a strih a samozrejme zaverecny styling ;-) ale podla mna sa to neoplati....mala som sice super uces, nemozem nic zle povedat, ale myslim si, ze rovnako by ma urobili aj inde a to podstatne lacnejsie ;-)
Odpovědět
aj ja sa podelim so svojimi NAJ: - na objem jemnych vlaskov mam: Schwarzkopf Bonacure Light volume spray - krem na ruky: L´occitane s bambuckým maslom - make - up: maybelline Affinitone, nanesiete a zmeni sa na puder, super najma v lete, - puder - najlepsi aky som mala od Clarins, sypky puder
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, chtěla bych se zeptat, jestli některá můžete doporučit konkrétní výrobky od mary kay - třeba ve srovnání s jinými přípravky. Mám od nich krém a řasenku (tu ted zkouším - normálně používám Lancome Hypnose) ... jsem celkem spokojená, ale zároveň ochotná vyzkoušet i něco jiného :-) Děkuji za rady!
Odpovědět
Profilova fotka
hi danuska01, ja mam mikrodermalnu sadu, spokojnost! :-D :-D :-D
Odpovědět
bellada- no pekna palka :-D a on sa hrdi, ze je dostupny aj normalnym ludom. ale ja by som potrebovala len poriadny strih, nefarbim ani nic. na nete ma cennik, ze priamo unho je 50-60€ za strih+ fukana http://www.igornovosad.com/index.php?... tak mozno raz... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ufffffffff tak ak sa mam pridat do temy, ja som najviac dala u kadernicky 120 Sk a to som bola maximalne nespokojna - len ostrihana, tak ako som nechcela a vyfukana tak ako som nechcela, prisla som domov, umyla hlavu a spravila som si to po svojom,........ chvala panu bohu, ze mam super kamosku, ktora mi z vlasmi urobi co si len budem priat za kavu a pokecanie :-) mam ta moc rada Lenulienka moja :-)
Odpovědět
tak ja zasnem kolko moze stat kadernik.... v tomto som ja asi fakt obycajna... vlasy si farbim doma sama ( kadernicke farby ), je ale pravda, ze nosievam roky vlasy max. po ramena... strihat sa chodim ku kamoske, ktora bud nechce zobrat ani korunu, alebo fakt za symbolicku sumu a vzdy som spokojna... dat 150 eur za kadernika? tak to by ma nie ze len moj muz asi vydedil, ale aj ja by som to asi nerozdychala... :-D :-D :-D
Odpovědět
nuz ale keby si zarabala tolko, ze by si to mohla ist vyskusat, tak by si nesla? :-) ja ano... a vsetky baby vlastne potvrdili to, co tvrdim aj ja - nie je to o cene, ale o tom, ze sme ochotne ist skusat viac kadernikov a niekomu spravi dobre len Novosad a niekomu aj Marka z Hornej Dolnej. ja som tiez odpalkovala velke sumy za kadernictva v BA a teraz chodim na rovnaky strih za 4 eura 8-) treba len hladat a sikovne lacne kadernicky su.
Odpovědět
k Mary Kay - skusala som, myslim ze kvalitna kozmetika. mne robil dobre time wise krem a tiez mikrodermalna sada je pecka. takisto dobre aj make upy - vyborne kryju. super vecicka je aj satenova sada na ruky - akurat ze je to dost drahe, no na druhej strane to vydrzi.
Odpovědět
Profilova fotka
susibjork - uplne s tebou suhlasim, je to o tom, ze ti to proste neda....pozeras v tv a casopisoch na tych "super" kadernikov a povies si, ze raz by si aj ty chcela vyskusat a aspon raz sa citit ako "celebrita" :-D a tak jedneho pekneho dna sa nato odhodlas a ides, no a samozrejme zistis, ze rovnaku sluzbu ti moze urobit aj kadernicka v jednoduchom kadernictve na dedine, za predpokladu, ze nespi na vavrinoch a svojej profesii sa venuje s radostou, sleduje trendy, chodi na skolenia, ovlada nove techniky a postupy....a ak je naozaj dobra, casom sa aj ona moze vypracovat na "celebritnu" kadernicku a potom bude mat rovnaky celebritny cennik :-D no ale ak je to kamoska a slava jej nestupne do hlavy, mozno ti bude stale ochotna urobit uces za kavu :-D takych sikovnych kaderniciek - kamosiek sa treba baby drzat ;-) ja mat taku, tak som stastna ako blcha :-D x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bellada ja taku kadernicku mam a som s nou velice spokojna, to nejaky "odbornych" ruk by som sa veru nezverila, lebo nemam rada extremne zmeny, cize takych super celebritnych kadernikov nemusim a ked vidim v telke co s niektorymi babami dorobia, tak by som ich zabila, keby to urobili mne :-P ]-( ja by som bola ochotna dat za kadernicku najviac nejakych 10€ a aj to by mi islo tazko z penazenky na taku "zbytocnost" mam vlasy v pohode, zatial s nimi nebolo a ani nie je vela roboty, uvidime v starsom veku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evelinka007 Cavte kočky dnes som si objednala cez internet tento fixator make upu vraj by po nom mal makeup vydrzat az do rana, viem ze sa asi uz trosku neskoro pytam (ked uz je na ceste ) ale ma s nim niekto nejaku skusenost? Popripade s nejakym inym fixatorom ktory sa dava na make up nemyslim bazu Včera o 23:02 evelinka007 Popripade celkovo aka je clarins kozmetika co na nu hovorite Včera o 23:18
Odpovědět
Ahoj, ja ho mam a podla mna je skvely, chcela som do MAC, ale tento som objavila vo Fannku, tak som si ho kupila. Vraj niektori vizazisti pouzivaju normalne ako fixater lak na vlasy :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?