TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bellara, tento biotherm? http://www.biotherm-usa.com/_us/_en/f... skoda, ze si nemozem kupit nejake malicke test balenie, aby som vedela, ze mi naozaj "sadne"...
Odpovědět
Profilova fotka
katik - hej ten a ten druhy je v modrom baleni, vzorky by ti z toho mali dat vo Fannku, ked nemaju balene, tak ti odoberu do donesenej nadobky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby...nemate niektora pozitivne dojmy z nejakeho make-upu? myslim akoze novinka? mam Estee Lauder ten light....spokojna som, ale nekupujem 2x za sebou to iste :-N =-)
Odpovědět
pimpulka pozitivne dojmy su u mna z Guerlain Parure Aqua a aj novinka chanel vitalumiere aqua, ale ktory make up vyzera uplne fantasticky-teda aspon v recenziach...-od YSL Teint Radiance - inovovany a zle nevyzera ani od EL Resilience /tiez inovovany/ A celkom spokojna som bola aj s Clarins Everlasting a YSL Resistancce - ale boli len 1x otestovane a ja mam asi ine preferencie make upove :-D
Odpovědět
Profilova fotka
erry dik, idem googlit..ja som zas obzerala ten armani face fabric ale jedna tam napisala do reviews ze neni na mastnu plet..tak neviem
Odpovědět
Profilova fotka
uuuuuuuu ten guerlain vyzera bajecne, aky odtien mas?
Odpovědět
armani ff ma hutnu kremovu konzistenciu, ale rozotrie sa v pohode, guerlain parure aqua gelovu, mam odtien 02 beige clair. Mas uplne mastnu plet?
Odpovědět
Profilova fotka
eryy mam zmiesanu,citlivu..ocuj a ten gueralin beige clair....dumam nad nim alebo nad 01 beige pale...len bojim ze ta 01 bude moc svetla...sice ja som dost bleda ale neviem no....estee lauder mam 2ku...a ta mi pride odtienovo nieco medzi guerlainom 01 a 02...tak neviem....ty si bledsia?
Odpovědět
no podla mna nebude moc svetla, lebo som sa bavila s jednou kockou na inom fore, kupila beige pale a bol na nu tmavy, ja som jej pisala, ze mam biege clair 02. Rozdiel bude asi len v odtieni, vsak ti mozem odfotit ten moj, je tak mierne do ruzova, ale nepredstavuj si prasiatkovu farbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://a248.g.akamai.net/7/248/8278/2...
Odpovědět
Profilova fotka
ten link mal byt akoze odtien guerlain 02... zo sephory...tam vidno lepsie odtiene ako na jahode, veru je taky do ruzova...a na tvari OK?
Odpovědět
http://crazy4mac.onsugar.com/mini-liq... tu je real odtien
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
diky, to asi nebude odtien pre mna, ja skor take bezovejsie farby...nemas nahodou takyto link aj na 01ku?
Odpovědět
nie, ale pokusim sa zistit aky bol dobre? dobre odtiene ma YSL aj Clarins pre bledule inak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eryy ak to musis cez inu osobu zistovat tak nemusis....neobtazuj sa, ale dakujem, ja uz teraz obzeram aj 03ku haha.....som ja ale shopperka....kuknem aj ten clarins...diky...
Odpovědět
Profilova fotka
posledna otazka :-D kde v BA mozem oskusat guerlain make-ups?diky
Odpovědět
tak to fakt netusim, ze kde v BA, ja som ho skusala v DE, no ale ak by si nad nim vazne uvazovala, tak ti mozem poslat vzorku ;-) Akurat sa mi dostal do ruky pre kamaratku make up od Clarins Extra Firming foundation, je velmi jemny a ma take malicke trblietky-vyzera zaujimavo, testnem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
eryy dakujem nemusis...po praci som vbehla do fann,tam mali guerlain..sice nemali 01ku,ale ostatne hej,boli to fakt tmave odtiene...mozno keby som mala moznost skusit 01ku tak pouvazujem....ale naslepo len tak cez net sa bojim ale kupila som ten chanel...20ku....som nevedela ze je "dvojfazovy" a ze ho treba pretrepat pred pouzitim...neva aspon trosku spestrenie...ale konzistencia supis...uvidim aky bude na mojej tvari,teraz som ho schovala lebo mi ho moj sukromny jezisko donesie pod stromcek :-D :-) ...dovtedy musim vyčapat EL :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zabudla som...je to odtien BR20...nevydrzala som a špricla som si na ruku-konecne v klude, lebo ja v obchode som jak mantava....uuuuzasna konzistencia.aj vona ;-)
Odpovědět
pimpulka: tak dobre si nakupila :-) ten odtien BR20 je neutralny? mna svrbia ruky po YSL Teint Radiance -ale potom uz budem mat zasoby do dochodku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
on je taky jemne do ruzova...tie odtiene co mali,tak bud boli tmave,alebo jeden uplne biely s jemneruzovym nadychom a tento je bezovy s jemnulilinkym ruzovym nadychom..mozno tu ruzovu si iba namyslam,kedze to ma aj v nazve.... jaj a co robis s tolkymi zasobami? :-D aj si ich otvorila?lebo ja mam ten EL light bledy-akoze na zimu, a potom este pupa hydratacny ale ten na leto ked sa mi podari s touto bledou hlavou dajak opalit :-D ...a chanel...no ale obavam sa ze nevydrzim a uz v pondelok rano ho budem patlat na seba :-D
Odpovědět
babulky, nahodou nema niektora odsledovane, ake je to cenovo v body shope v BA v eurovei? napr. toto, je velky cenovy rozdiel medzi tymto v UK e-shope a v BA v ich kamennom obchode (teda ak to maju aj u nas)? http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb/... nemala som cas osobne do obchodiku skocit, tak aspon takto sondujem... dakujem :-)
Odpovědět
riana12: rozdiely su dost velke, najviac sa to oplati objednat prave z toho eshopu, som bola aj v DE v predajni a ceny boli vyrazne vyssie. Ja mam prave ten Chanel, ale stale patlam na seba Guerlain, tak asi sa docka az v lete :-D ehm no idem s takou otazkou, pacilo by sa niektorej nieco taketo? Mne velmi.. http://bluebell81.blogspot.com/2010/1... http://www.newone-shop.com/N1-Jewelry... kukala som na ten eshop, ale je tam postovne dost vysoke, ze by sme sa spojili :-p domi nezabi ma prosim, ze som to tu dala
Odpovědět
eryykah a pre predstavu, ze asi ako velke rozdiely su? dvojnasobok alebo viac?
Odpovědět
riana12 Ako pri com: napriklad balzamy, telove kremy na pery boli o 50% drahsie, vone cca o 1/3
Odpovědět
Ahojte :-) Moje TOP produkty : Na pleť - Odlíčiť : Bioderma Sebium alebo Sensibio H2O, Vichy 3 v 1, Vichy Normaderm pleťová voda, Avene Cleansing gel Hydratovať : Avene Cleanance , Cleanance K, Vichy Normaderm denný aj nočný Ošetriť : pleťová maska Avon SPA japanese sake et riz, občas peeling Yves Rocher marhuľový Make Up : Avene Creme de correction SPF 15, L´oreal True Match tekutý, Max Factor Second Skin, MF Pan Stik Tiene : Bourjois Smoky Eyes. Rimmel penové mono tiene rozžiarujúce Lesk : L´oreal 6hours Špirálka : Max Factor - akákoľvek, super je L´oreal Million Lashes Líčka : Max Factor Na telo - sprcháče Yves Rocher, Avon, Fa, Bourjois, atd. Mlieka : Avon SPA olivový krém na telo, Dove, Yves Rocher spevňujúce gély a mlieka Vlasy - šampóny : Vichy ako 1.pomoc pri dermatitide, normálne Redken Blond, L´oreal Shine Curl, Kerastase Curl Masky : Redken Extreme, L´oreal Shine Curl- skvela na zjemnenie mojich suchych, drsnych tazkych a kuceravych vlasov, rada mam aj obyčko masky Gliss Kur, L´oreal z DM - kvôli super vôni Styling : mliečka na žehlenie L´oreal Liss, Spiral Splendour, Supreme Smooth, na skučeravenie Redken Fresh Curls, olejčeky - veľa, veľa olejov - najmä L´oreal - Absolut Repair, Liss Ultime na žehlenie, Hydro Repair sprej Krémy na ruky ani na nohy nepoužívam, len raz za rok si spravím kúru s Avon krémom s bambuckým maslom na suché časti na tele- päty, kolená, lakte... Čo by som "hodila do koša" : vlastne toho nie je veľa, ja som spokojná väčšinou so všetkým, čo si kúpim a používam to v 90% prípadov až do úplného vyminutia, ale nespokojnosť bola napr. : šampóny z drogérie - všetky mi spôsobujú dermatitídu, pleťové krémy - Garnier lopúchový - úplne bez efektu, Dermacol krémy - mastné, Bioderma proti akné - nezabrala, telové mlieko Nivea s bambuckým maslom - spôsobilo mi alergiu !!!, veľká nespokojnosť s make-upmi od Avonu a Oriflame - vôbec nekryli, šúpali mi pokožku, zanášali mi póry, vrstvili sa v záhyboch kože a šupinkoveli Inak aj keď som nikdy nemala na pleti Dior, Chanel, Biotherm ani nič podobné z parfumérky, vôbec neľutujem, mám síce mastnú a citlivú pleť, ale prežila som aj na lacnejších značkách a odkedy si zarobím, kupujem si kozmetiku v lekárni. Veľkým problémom sú pre mňa vlásky, sú dlhé, kučeravé a extrémne suché, farbím si ich len v salóne a používam kozmetiku z kaderníctva, ale aj tak sú problematické a trápi ma dermatitída... Dúfam, že som Vám vnukla nejaké nápady :-))
Odpovědět
riana - pozrela som ti dnes v bodyshope tu cajovnikovu vec a stala 7€ :-)
Odpovědět
ciatko juuj, ty si zlata x-) no nevyzera to az tak zle... v UK shope to vychadza cca na 5,30€... tych 7€ nie je najhorsich :-.
Odpovědět
jasne, to nie je taky rozdiel. v sobotu som bola v body shope v parndorfe-outlete, tam boli slusne ceny, napr. tie velke telove masla tu stoja 16,50, tam 11,5O€. stranse mi vonia mangove, aj piling, juuuj x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neskusal nahodou niekto Malinovy ocot pre lesk vlasov, Nechtikovy sampon pre lesk a Nechtikovu masku pre lesk od Yves Rocher? alebo nieco ine z tej rady Soin vegetal capillaire?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?