TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Mate nejaky dobry typ na hydratacne foundation od DIOR pripadne Chanel, YLS alebo nieco podobne ? poprosim aj kompakt puder. Vdaka za vsetky referencie/recenzie. ;-)
Odpovědět
spetra - ano, REVLON dostat takmer vsade, nech pozrie v obchodom Superdrugs alebo Boots. ;-)
Odpovědět
radlinka... ja som maximalne spokojna s Diorskin Nude... dostatocne krytie, ziadna maska a fakt mam cely den pocit, ze plet je hydratovana.. odporucam vyskusat... a Dior ma pre mna aj dostatocny vyber odtienov, co je u vela znaciek problem..
Odpovědět
casy - diky moc... ja tiez potrebujem velku skalu odtienov, co je fakt pravda nie vsetky znacky poskytuju. Mas aj kompakt ?
Odpovědět
lkoctuchova: Guerlain Teracotta, Becca Bronzer, Chanel Bronze Universalle, Benefit Hoola, Dior Matte Bronzing
Odpovědět
kompakt makeup? tak tohto ja velmi nie som fanusik... :-) .. najviac mi vyhovuju tekute makeupy
Odpovědět
radlinka: je pravda, ze Dior ma najlepsi vyber odtienov-aj pri Nude je kompakt verzia, kukni aj na Chanel Teint Innocence, dobry hydratacny make up je aj od Sisley a som spokojna aj s Guerlain Parure Aqua
Odpovědět
casy - diky rozumiem, ja potrebujem este nieco do kabelky na prepudrovanie :-N Este jedna otazocka, aky pouzivas odtien ? ja mam radsej beige, natural beige, nude, lebo mne svetle vobec nevyhovuju. :-. eryka - ahooj, diky, ja som mrkla aj na Bobbi Brown, ale on ma zltsie odtiene. chcem nieco fakt dobre hydratujuce momentalne. Plet sa mi teraz uplne zmenila a potrebujem len trolinku zmatnit (fakt len trosicku), ale hlavne hydratovat. Mozes mi sem hodit aj nejake super hydratacne kremiky na zmiesanu az normalnu plet. Nejaku bombu na zimu :-D
Odpovědět
radlinka: no teda uplne mi vypadlo, ze mas dostupne aj Bobbi Brown - tak to potom si chod okuknut Moisture Rich- ten je az ultrahydratacny. Ja mam teraz Chanel Vitalumiere Aqua- maju nove odtiene, tak aj ten navrhujem na odskusanie potom este Lancome Teint Miracle -mne sa zda tak podobne obycajny ako Diorskin Nude, ale obsahuje vysoke % vody ;-) Kremiky: neviem v akej cenovej kategorii chces, predpokladam, ze asi denny: tak od najlacnejsieho Avene Hydrance Optimale Legere, Payot Hydratation 24h Controle, Sothys HydraProtective, Estee Lauder DayWear/Hydrationist - ten som ale neskusala:/ ano este som zabudla, minule som mala vzorku Lierac HydraChrono a je to aj moj kandidat na kupu http://www.lierac.com/UK/products/fac... Inak dnes uz skoro vsetky zmatnujuce su zaroven aj hydratacne:)
Odpovědět
eryka - no prave, ja mam tu dostupnu kazdu jednu znacku od A do Z. Tu nie je problem ist priamo do predajne a vybrat si nieco z Lush ci Smashu alebo Diora, EL ci BB. No prave na toho Bobbiho som myslela, je to uplna jednicka, ultrahydratacny, no ale maju viacej ponuk, tak musim kuk, kde je lepsia akcia a co mi sadne aj farebne. Lancome uz nechcem, nieze by som na neho nejako zanevrela, ale stacilo to radsej Clarins. Lenze mne od nich pride vsetko take prilis jemne, onicom su tie foundations. No Avene som si zamilovala uz len kvoli ten super voni, ale Avene Hydrance Optimale Legere, resp. Light sa mi nechce menit za Rich, vymenila som ho nachvilku za hydratacny od Clarins, ale asi dam na EL a pojdem odskusat. Jedina velka skoda, ze sa mi nechce cestovat zase bych isla do MACu a dokupila nieco. A teraz letim z ineho mesta, tak tam MAC prave nemaju ani na letisku wrrrr. Co uz :-N
Odpovědět
ery - ten link vyzera dobre :-)
Odpovědět
radlinka, ja zase ti asi velmi v tomto nepomozem, kedze ja som svetla dost a prave po tych zltsich odtienoch idem... z Diorskin Forever som pouzivala odtien Ivory010, chcela som zase z Nude tiez Ivory, ale svagrinka na letisku ho nepozhanala, tak mi doniesla Light Beige020... je trosicku pre mna uz na tej hornej hranici ktoru dokazem tolerovat, ale zase nie tak, aby bol pre mna nepouzitelny... len musim dokladne rozotret... inak co viem tak zijes v UK? ak sa nemylim... tak s Macom by si nemusela mat problem objednat aj z ich oficialnej stranky, ak tak....
Odpovědět
Článek se načítá
mne sa z mac-u pozdava akurat face&body, ale ako hydratačný sa mi nezdal... radlinka potom napis, co si kupila ;-) ano a strasne sa mi paci ten balzam na pery avon vianocna edicia moisture rich, krasne vonia po zltom melone a nema taku hnusnu pachut na ustach /lebo mne tak vsetky balzamy pa-nechutili doteraz/ - balzamovu a je uzasne hydratacny, mnam :-)
Odpovědět
casy - diky moc, ja som mala min. rok MAC, kupila som si ho na vianoce, tak bol v zime perfektny, ale som dobre hydratovala a tak, tak podstatnu cast zimy som mala peknu plet aj ked sme boli v extremnom podnebi -30C, ziadny problem. Teraz som vykukala Diora, tak mam na neho chut, ale zase mi prisiel do cesty BB, tak pomrkavam, ze ho zamenim a od Diora si zozeniem nejaky puder a ocne tiene. ;-) Eryka - jasne, potom napisem, ked mne sa to nechce ist tak testovat priamo do terenu, tato zima prisla tak skoro a jesene sme si ani poriadne neuzili, uz zac. oktobra sme tu mali ze -2C my gosh, tak nikto z domu ani nos nevytiahol, rano vsetko biele. Ale ked pojdem na zimno-vianocny nakup, tak testnem aj Diora aj Chanel a BB a potom napisem recenziu. Tiez mam chut na bazu od YSL. No neviem, je toho tak vela a ked ma clovek vsetko pod nosom, tak nevie co si uz vybrat od dobroty, tak som radsej ticho :-D :-x :-x btw. ja Avon nemusim, ja s nimi uz moc nekamaratim, radsej potom nieco uplne obycajne z drogerky. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
radlinka... kazdemu vyhovuje nieco insie... ako som uz pisala na hydrataciu nedam dopustit na Diora, no mne hydratacia nerobi az taky problem, takze ho striedam s Mac Studio Fix, tam je pre mna odtien priam dokonaly, makeup drzi aj bez bazy dokonaly cely den a kedze ja obcas potrebujem zmatnovat aj v zime, tak aj v tomto je pre mna dokonaly.. ale ako pisem, mne vyhovuje striedat makeupy
Odpovědět
Tak sa pripajam aj ja skusam rada nove makupy teraz mam uz 2krat dior forever ale najblizsie mam v skrini chanell vitalumiere tiez mam ten makeup 2krat velka spokojnost.Ale naj blizsie chcem smashbox,vyskusala som,Mam na predaj neotvoreny novy makeup chanel tekuty vitalumiere odtien cameo?
Odpovědět
vysadila som hak, takze na 100% si zacinam hladat make up na mastnu tvaru :-( som zvedava kolko to zas vydrzim-naposledy 3 mesiace bez a bola som umastena a skareda mala som zo seba depresie. 2x som mala akurat make up na miesanie bourjois 10h, nemohla by som kupit ten isty - nedalo by mi spat, ze som nemohla nosit nejaky novy :-D
Odpovědět
Eryykah: Vyzkoušej pod make-up serum od Estee Lauder Idealist a k tomu make-up od Armani Luminous Silk. Pro mě je to dokonalá kombinace.
Odpovědět
Kedze mam uz po 30-ke zacala som pouzivat serum,1-krat som vyskusala od clinique,bola som spokojna,plet mi to rozziarilo,fakt to posobi,dnes som si kuppila lancome genefique,som zvedava? :-D
Odpovědět
kati0711; ktore od clinique si mala konkrente? ja som mala len vyzorku lahncome genefique, ale mne sa zdalo take moc silikonove, res. ten pocit, ze je stale na pleti, nevsiaklo dobre. loli88; ak to bude s pletou moc zle skusim ho, inak na suchu plet vobec nie je.. Inak nejake skusenosti s araganovym olejom na pleti alebo znackou Galenic su? A chcem pochvalit dvojfazovy cistiaci program Babor, sice by bolo rychlejsie a jednoduchsie pouzit len olej [Shu Uemura, Lancome...> ale ucinnost cistenia a najma pocitovo plet po cisteni je skutocne vynikajuca, mam radu na suchu plet, ale myslim, ze rovnako skvele budu aj ostatne kombinacie.
Odpovědět
Profilova fotka
eryy - arganovy olej mam na plane kupit, tusim si po neho skocim v piatok ;-) x-) inak je dost problem ho niekde zohnat... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
absolutny vrchol kvality a priam zazrak kozmeticky je krem Christian Dior Capture R60/80.. Je dost drahy, no fakt je to zazrak, doslova pred ocami vyhladi plet... Ziadny iny to nedokazal, co som skusala. Tento som si dala kedysi pri testovani na ruku a normalne ten kusok ruky sa v porovnani so zvysok totalne zmenil - vyhladil! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
usacek79 ale skusenost na pleti nemas? (test na ruke je slaby, to nic nedokazuje) lebo ja prave tento kremik uz dlhsiu dobu chcem, len mi je luto zan vyhodit take tazke eurace....potrebovala by som nejaku recenziu z dlhodobeho pouzivania, aby som sa konecne odhodlala :-D hoci na zahranicnych weboch je dost vychvaleny a aj u odbornikov, tak stale vaham...
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, ze mam :-) to som len napisala skusenost, ked som ho prvy krat testovala pred sto rokmi v obchode. je rovnako uzasny aj na plet :-)
Odpovědět
mam kamaratku a ta uz cca 2-3 roky pouziva len pletovku Chanel /raz za cas prestrieda napr. Diorom ale skonstatovala, ze nema na Chanel :-D/ a je to aj vidno, plet ma neskutocne peknu a na svoj vek absolutne nevyzera, ja pri nej testujem kremiky tiez, len sa mi nechce este pouzivat nieco co nie je na moj vek urcene, ale teraz mam na ceste kremik od chanel hydramax na zimu, ale pokukujem este po pletovych serach, vlastne neustale pokukujem po niecom a stale chcem skusat, ale teraz mam serove obdobie /hlavneze mam celu kocku Lushu :-N /
Odpovědět
Profilova fotka
eryykah - co to je pletovka CHanel? Chanel ma viacero pletovych kremov... Ktory typ presne?
Odpovědět
Profilova fotka
eryy - ja som sa tiez dala na sera :-D uz bez nich nemozem existovat :-D je to pre plet fakt super, testujem tiez kde co....njaviac ma lakaju tie od EL, to je uplna spicka a aj Darphin uz konecne by som chcela skusit, mozno jezisko bude take laskavy a donesie nieco:-N x-) na ceste mam teraz take prirodne - Cytovital renove serum a aj krem Cytovital, som zvedava... x-)
Odpovědět
usacek79: http://www.chanel.com/en_GB/fragrance... najskôr používala radu Ultra Correction Line Repair - cca 1,5 roka je inovovana, bolo to nieco taketo predtym... a teraz posledný rok Ultra Correction Lift, má všetko okrem masky :-) Mám na ceste krém Hydramax, do 30-tky ešte je pár rôčkov, tak nechcem zbytočne používať už anti - age, skôr maximálne hydratovať. http://www.chanel.com/en_GB/fragrance... Ale predsa len používa pravidelne niečo od Dior - sérum Capture Totale One Essential Skin Boosting Super Serum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eryy a kolko ma rokov? lebo lift kremy sa mi zdaju dost aj pre 30nicku, ja mam teda uz nejaky ten rok po 30ke, ale tam som sa este nedopracovala, pride mi to zatial zbytocne....co budem pouzivat potom ? aj to serum od Diora sa mi zda uz na videtelne vrasky, nie len na zacinajuce - mimicke, ja pouzivam protivraskovu kozmetiku, ale len na zacinajuce vrasky a skor ako prevenciu, nie na vyhladenie....vahladzovat chvalabohu este nie je co...az na jednu ultra mini mimicku na cele a pod okom, ale ked sa clovek smeje, tak nejaku tu vrasocku mat musi uz ako decko :-D tak teraz neviem...kedy je vlastne vhodne sa zacat "balzamovat" anti -age a lift kozmetikou?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?