TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blondiatko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
halulienka - mne a zinerit nepomáha :-(
Odpovědět
blondi a ako ideš do UK, využila si nejakú akciovú letenku?
Odpovědět
Profilova fotka
heluienka - tak veru nie je pravda, ze akne je len dosledok toxinov v tele, to by bol ten jednoduchsi pripad a preto aj lahsie liecitelny, to ti potom staci aj nejaka prirodnejsia detoxikacia s chlorellou, zelenym jacmenom, alebo inymi prirodnymi prostriedkami + uprava stravy a nemusis hned lieky hltat ;-) ...ovela castejsie ide ale o hormonalne problemy, alebo skryty zapal v organizme a to si uz vyzaduje liecbu a zinerit nemusi vobec pomahat
Odpovědět
Profilova fotka
baby čo si dávate ako podklad pod make up teraz v zime? nejaký krém? pretože čo som pozerala podkladové krémy tak všetky sú vačšinou už tónované a to nechcem.. neviem či je správny postup: najprv krém, podkladová báza pod make-up a make-up... ale keď si dám len bázu a make-up tak mi ten make-up ani nejde dobre roztierať a pleť mi príde taká vysušená :-| tak neviem.. može mi niekto poradiť? dikes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27 - krem pod make up v kazdom pripade a to aj v lete - lahky hydratacny, v zime aj nieco vyzivnejsie moze byt, zalezi od typu pleti....vzdy by si ale mala zacinat od kremu, to je zaklad v ostrovani pleti - hydratacia (po cisteni) potom baza a nakoniec make up ;-) to co ty pises, ze tonovany podkladovy krem, to sa pouziva namiesto make upu, je to vlastne krem a lahky meke up v jednom, vhodne na leto trebars, ked toho nechces mat na sebe vela, alebo ak mas plet bez chybiciek a nepotrebujes nic kryt, lebo vacsinou nemaju kryciu schopnost...
Odpovědět
Profilova fotka
=-) bez chybyciek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D uz neviem co pisem :-D :-D :-D najprv dobre potom zle
Odpovědět
Profilova fotka
diky Bell... no ja mám komplikovanú pleť.. keď krémujem tak sa lesknem a keď nekrémujem tak mám zase vysušenú pleť.. no ale teraz v zime musím teda aspoň nejaký lahký krém kúpiť..
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27- aj ja sa lesknem, ale s bazou dobrym make upom sa da ;-) a radsej sa trosku budem lesknut, ako mat vrasky od presusenia pleti a v 40ke si buchat hlavu o stenu, ze som sa vykaslala na hydrataciu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tiez pridavam chvalu na bazu od smasboxu, je fantastikus x-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak ako pise bell... jednoznacne vzdy aj krem... ja mam tiez problemove partie a tie riesim skor hydratacnymi emulziami, alebo kremom na mastnu plet... radsej cez den odsat maz a prepudrovat, ako byt ako vysusena slivka... som rada, ze ste spokojne s Smashboxom... :-)
Odpovědět
vybrala som si datum od-do, kedy chcem mat dovolenku a hladala let, ktory mi najviac vyhovuje ;-) tot vsio a dufam, ze tam nieco super kozmeticne ulovim x-) x-) x-) hlavne nejaku dekorativku ;-) ....tej nie je nikdy dost bazu by som si na plet bez kremu nedala :-p ......to radsej bazu by som vynechala, ale krem ani omylom 8-) tato smasbox mi neupchava pory ako ine bazy je fakt super x-)
Odpovědět
akurat davaju v reflexe, ze najlepsie na akne je io chemicky peeling -> slimaci sliz :-D :-D :-D
Odpovědět
vlastny moc -> antisepticke ucinky bycie spermie -> maska na tvar naco nam je dior, lancome,...
Odpovědět
kocky, ako balite kozmetiku na cesty? =-) nechcem brat so sebou cely sampon, sprchovy gel, telove mlieko,.... viete o nejakej super cestovnej sade, alebo o nejakom "nádobíčku", kam by som to mohla preliat? =-)
Odpovědět
blondiatko, tak ja mam odlozene tri male flasticky ( od roznych sprchacov ako vzorky v casopisoch, niektore zase som dostala v DM za nakup ), tie si vzdy dolievam a tym padom nemusim aspon sampon, kondicioner a sprchac vlacit vo velkych baleniach... :-) .. ale niektore znacky maju aj rozne cestovne balenia, bud v sadach, ale myslim, ze som uz videla aj samostatne...
Odpovědět
ahojte :-) blondiatko, veru DM ma vselijake male balenia samponikov, sprchacov, telove mlieka, sprej na vlasy... za tych par korun uplna pohoda... ked z casu na cas vidim v obchode cestovne balenie nejakej znamej znacky, pretocia sa mi panenky z cien... na tu trosku tekutiny ci kremu si aj dost zapytaju... a na tu chvilu si vystacis aj s neznackovou drogeriou, ci? :-N
Odpovědět
blondiatko: dostala som k nakupu cestovnu sadu prazdnych obalov matrix - je tam mini obal na kremik a 3 na tekute veci -to cele v tasticke, takze parada x-) Odlicovac na oci mam v LRP v ampulach Toleriane - alebo ako sa to nazyva...
Odpovědět
Profilova fotka
ja si v rakusku kupujem mini balenia sprchoveho aj samponov za par supiek :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blonddiatko, ja tiez kupujem tie DMkovske cestovne balenia, na 3-4 dni sa to da prezit :-D maju skoro vsetko v takom malom prevedeni....a ked to miniem, tak si necham tie obaly a pri dalsom cestovani uz len prelievam zo svojich normal velkych ;-) a inak slimaci sliz je naozaj super a nie len na akne...robi sa z toho kozmetika a je veeelmi chvalena, uz som nad nou vela krat uvazovala, ale momentalne nepotrebujem plet velmi napravat, ale ak by som mala nejaky problem, tak do toho urcite idem...ma to fakt super ucinky (aj na strie, jazvy) baby to chvalia, myslim ze uz aj tu davnejsie bola o tom diskusia alebo na konovi, vola sa to Elcina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
oprava Elicina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja na cesty vyuzivam minibalenia tiez z DM alebo ako vzorky z casopisov... na valsovu masku pouzivam tie malinke potravinove dozicky so silikonovym okrajom a na pletovku som si na dva dni kupila za par centov v lekarni skumavku na krv - je skrutkovacia - nevyteka...
Odpovědět
bellada a co mas vyskusane od revlonu? blobd - co mas vyhliadnute na kupenie?
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - najsamlepsi je make up Revlon Colorstay with Softflex for combination/oily skin x-) ale aj ostatne make upy od nich su dobre, podla toho co potrebujes a typu pleti (minerlal fundation atd)...potom korektory, ten by som teraz velmo chcela, len sa k nemu nedostanem tuna ;-) potom som mala lesk, ten bol tiez fajny...ale uzasne krasne maju ocne tiene x-) super vyber roznych druhov, matnych, lesklych...perfisne kombinovane paletky x-) a este davam do pozornosti farebne laky na nechty x-) a celkovo ich dekorativka je podla mne vysokej kvality, nechapem preco u nas nie je ]-( lutujem ze som si nenakupila to ho viac ked som bola....ja si ich veci este pamatam z cias, ked boli u nas, ale to sa uz asi ani nevyrabaju konkretne tie druhy co som mala...kuk ich webku ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bel: a tá kozmetika Revlon sa dá kúpiť v Uk normálne v drogérke? Kolegyňa z práce ide na služobku budúci týždeň do Uk tak by som si chcela dať niečo kúpiť.. ale keďže bude v menšom mestečku, predpokladám že tam bude len nejaká drogérka..
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27 normalne v drogerkach to maju... neviem ci vo vsetkych, ale v takych vacsich urcite...nieco ako Loreal u nas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite v Drogeriach ziadny problem ... hlavne v BOOTS, takm je urcite ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máte nejaký dobrý tip na kompaktný bronzový púder? Ale aby bol úplne matný bez trblietok. Ďakujem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?