TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
casy- já pod něj dávám bázi Satin a přijde mi to jako velmi dobrá kombinace- jen hledám ten nejlepší způsob nanášení- respektivne štěteček. Nějaké tipy?
Odpovědět
Profilova fotka
Dermacol ma aj novinku speci na kruhy pod ocami - Dermacorrect clinical make-up - odtien cislo 1 je zlty, specialne urceny na maskovanie kruhov ;-) a bude to asi jemnejsie ako cover, ten je naozaj ako malta na tvari :-) lubka131 - ako pisala casy, pod oci si kup nieco speci nato a nedavaj to na celu tvar, kerektor je nenahraditelna vec aj na maskovanie pripadnej vyrazky a na tvar ti potom staci aj lahsi make up co nebude plet zbytocne zatazovat a robit z tvare masku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby tak aj ja som nakupila na Elfe, budu nove stetce, tiene, lesk a pudrik 8-)
Odpovědět
bellada ... x-)
Odpovědět
ahojky tak už mám sebium doma a je tam přímo napsané vyhněte se oblasti očí , takže mám abcderm na oči a sebium na zbytek obličeje, je to příjemná voda, vůbec neštípe ani nevoní po mentolu jako ostatní vody na mastnou pleť, zatím jsem skojená
Odpovědět
Profilova fotka
takze si kupila obe? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky baby.. ja som si najnovšie kúpila bázu pod make - up od dermaculu pearl-energy a zatial spokojnosť :-) po nanesení je pleť vyhladená, zvláštny pocit akoby ani moja nebola :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pasone prave na to ma upozornovali v lekarni, ze ociam sa pri sebiu mam vyhnut ;-) ten ABC derm je dobry tip, ked vyminam tie odlicovace co este mam
Odpovědět
Profilova fotka
jani - tu abc derm isto skus, ja uz ju mam 2x a spokojnost velka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi, ako celu pletovku, alebo len na oci?
Odpovědět
Profilova fotka
ja ju pouzivam kompletne, na oci vsak vynimocne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ianitka - ja tiez len ako pletovu vodu na celu tvar tu ABC, oci mi s tym idu tazko, su aj lepsie odlicovace na oci, tak naco sa mordovat :-D :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
inak mne zacal hrozne vadit ten dvojfazovy odlicov od balei, strasne ma oci po nom palia :-| takze asi poputuje do kosa...
Odpovědět
Profilova fotka
domi to vazne??? a na zaciatku nic? to potom bude nejaka alergicka reakcia =-) ja som ho mala uz vela krat a u mna v pohode, som spokojna
Odpovědět
Profilova fotka
bell vazne, najprv nic, ale potom som si ho dala asi 2x a koniec, normalne mi az oko spuchlo |-|
Odpovědět
Profilova fotka
inak baby co s tym smasboxom? viete niekto nieco nove?
Odpovědět
Profilova fotka
domi neviem, ale uz by sme mohli objednat si myslim :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
som to pozerala, ale tam sa da tusim platit len paypalom a to ja nemam, inak by som objednala aj ja...
Odpovědět
Domi jj obe, mla sem predtím i biodermu sensibio ale ta abc derm mi prijde lepší nijak nevoní a oči s ní odlíčím v pohodě, vůbec neštípe, měla sem na oči YR dvousložkový, ale pak mi nějak začalo vadit že mám olejové oči :o( to samé balea i když na voděodolnou řasenku je olejový nej
Odpovědět
Profilova fotka
pasone - jasne, mne tiez viac vyhovuje ta abc derm ;-) na oci ju nepouzivam, pouzivam klasicku niveu na odlicovanie
Odpovědět
baby, ja mam aj paypal... len je na vas kedy sa dohodnete na tej objednavke Smashboxu...
Odpovědět
Profilova fotka
ako pre mna za mna aj hned, myslim, ze aj bell a blondik mozu aj teraz, len ery mala nieco co nebolo skladom...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nikde jsem nechápala k čemu odličovač. Když se jdu osprchovat tak plet vyčistím a oči rovnou odlíčím vodou a je hotovo ;-) odličovač akorát štípe, řasenka se rozlíči kolem a je taky zbytečne spotřeba vatových tamponků :-D To můj názor.
Odpovědět
Profilova fotka
mautanka: ahojky... tobě stačí na odlíčení jenom voda? tak to mě nee... jasně nejdřív si tvář obláchnu vodou ale pak musim použít odličovací mléko.. doufám že nepoužívaš mýdlo nebo sprcháč :-D to pleť příliš vysušuje a pleť v okolí očí je hodně tenoučká a citlivá...
Odpovědět
Ja se normalne skoro vubec nelicim a kdyz jsem byla na prvni zkousce liceni a ucesu, tak jsem byla potom prekvapena, ze to nejde dolu a oci jsem odlicovacem "drhla", ze jsem je mela druhy den cervene, jak kdybych brecela =-) Takze priste uz jsem byla poucena a sla jsem na ne jemne, ale to profi liceni jsem stejne dostavala dolu snad hodinu, a to mam odlicovac, ktery je dost chvalen :-)
Odpovědět
mautanka: nikdy som nepochopila ako sa moze niektora odlicit len vodou. Keby som to spravila tak, sa rano zobudim ako ten medvedik s ciernymi kruhmi okolo oci. kocky u mna stale nenaskladnene ;-( , tak sup objednat, kym je dobry kurz usd - euro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si tiez neviem predstavit neodlicit sa mliekom pripadne vodou na odlicovanie :-N by ma oci stipali este viac ako potom odlicovaci od balei :-p tak pockame co na to casy...
Odpovědět
Profilova fotka
sa uz neviem dockat kedy dorazia vecicky z Elfu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na čištění používám Mary kay. Opravdu mi stačí voda. Neupouživám žadné voděodolné řasenky ale. Ja když jsem si očí "šudlila" odličovačem tak sem je měla uplně čevené a řasenku až za ušima :-D dělám to tak už nějakých 10 let co jsem se začala malovat. Večer používám oční krém a nemám teda problém zatím.
Odpovědět
eryykah.. co som pozorovala, tak par dni tam bol k "mani" len ten Mac ocny tien, co si chcela.. lesky ani jeden.. tak ak by nas bolo 4 na 2 objednavky, mozem objednat... len potrebujem suhlas vsetkych zainteresovanych... a ci len tie bazy
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?