TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciatkos - ja uz bell pisem asi 2 tyzdne v kuse, ze nic neobjednavam a nenakupujem, ale stale jej pisem, ze som daco kupila alebo objednala :-N :-D proste neviem odolat :-p inak zase som zabudla v DMke okukat tu alverde kozmetiku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
blondik - zaujimave, to ma este nenapadlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi, to fakt neviem dokedy to bolo =-) ja som to na FB videla, tak som skusila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no idem to prezistit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a tusim to stale plati, hore na uvodnej stranke pise Free Shipping On Orders Over £30 (UK)
Odpovědět
Profilova fotka
babyyyyyyy mam problem :-N potrebujem nejaku lacnejsiu nahradu EL Doble wear light, nakolko som si ho objednala a pride az do 2 tyzdnov a ja potrebujem mejkap hned :-( som to nejako neodhadla... vdaka za vsetky tipy ;-)
Odpovědět
Ja z tych lacnejsich nedam dopustit na Max Factor Lasting Performance
Odpovědět
Profilova fotka
casy - a dobre kryje? lebo ja potrebujem fakt dobre kryci a taky co nerobi efekt masky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
hlasim maximalnu spokojnost s e.l.f. stetcami x-) ostane je vo faze skusania :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juuj, tak to , aby som aj ja objednala konecne 8-) :-D
Odpovědět
tak nemam skusenosti s EL doble wear ani verziou light, takze takto krytie Lasting Performance neviem porovnat.. ja som s krytim spokojna, dokonca ako jeden z mala ma u mojej zmiesanej pleti aj dobru vydrz... a efekt masku po nom urcite nemam...
Odpovědět
Profilova fotka
ok, vdaka za infosky...jasne tazko porovnavat nieco co si neskusala...ja som chcela len vediet, ci tento MF kryje a nevyzera ako maska ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
moj naj makeup aj tak je Dior Diorskin Nude a Forever, Mac Studio Fix, ale v kufriku na take rychle nalicenie niekam len tak mam vzdy poruke Lasting Performance... EL som uz davno chcela testnut, no u nas som vobec tuto znacku neobjavila a to mame tu aj Fannka a Marionnaud... a u nach co som pozerala po nete, asi by bol pre mna problem aj odtien....
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, tak pre mna momentalne the best off EL, lenze ako som pisala, som sa neskoro spamatala a pride mi az o cca 2 tyzdne a mne ten moj uz dochadza, teda lepsie povedane,dnes skoncil svoju put :-D tak preto som chcela len nieco lacnejsie na zaskok, zbytocne platit 2x za to iste a vo fannku by ma vysiel ovela drahsie ako takto cez net ;-) a je skoda, ze u vas vo fann nemate EL, lebo kupovat na blink sa neoplati a ani nerobi... ja sa zase neviem dopracovat k vzorke od YSL, lebo marrionaud mam od ruky a vo fann ho nemaju :-S
Odpovědět
a kde kupujes EL cez net?
Odpovědět
Profilova fotka
poslem ti Ipku hej? ;-)
Odpovědět
ok... dakujem
Odpovědět
dievčatá, neviete náhodou kde by som mohla zakúpiť kozmetiku značky yves rocher? čo bola predajňa v auparku tak ju zrušili a tuším aj v poluse, a inde kde ju predávali netuším.
Odpovědět
Profilova fotka
maruska, mne sa zda, ze v Poluse este je - len tu predajnu prerabaju
Odpovědět
Profilova fotka
maruska - presne ako pisala ianitka - v poluse by este YR mal byt ;-)
Odpovědět
ahojky potřebovala bych radu, používám sensibio h2o a chtěla bych zkusit http://www.bioderma.cz/bioderma-sebiu... akorát nevím, jestli je vhodná na odličování očí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pasone - myslim, ze toto je cisto pletova voda, na oci je potom micelarka ;-) napr. tato : http://hairbb.com/hair-care-products/...
Odpovědět
domi no ona je taky micelární ale je pro oily skin ale dívala sem se na složení a je tam zinek tak nevímjestli je to dobré na očka :-N tak asi koupim tu i abc derm to se nestratí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ach tak, to som nevsimla, pardon :-N tato abc je super, uz som si ju kupila po 2x , predtym ma bioderma pletovka sklamala, ale tato moj nazor napravila :-)
Odpovědět
uvidím vyzkouším a podám hlášení :o) a děkuji ;-) mějte se tu
Odpovědět
Profilova fotka
pasone - h2o sebium je urcena na mastnu plet, takze trosku vysusuje a na oci to prave preto nie je vhodne, lebo tam mas jemnu plet ktora ma aj pre mimiku sklon k skorsim vraska a ak to este takto vysusis len ten proces urychlis a mozes si aj podrazdit jemnu plet okolo oci, inak odlicila by ti oko rovnako ako ta sensibio, ja som skusala obe, ale ta sensibio je podla mna lepsia, hoci mam prave mastnejsiu plet, este lepsia je detska Bioderma ABC Derm ;-)
Odpovědět
ahojte, viete mi poradit nejaky super kryci make up, mam kruhy pod ocami, heh a je ich problem zamaskovat....a este by som chcela doporucit nejake dlhotrvajuce ocne tiene, na bezne nosenie....dakujem za rady.
Odpovědět
kruhy pod ocami treba prekryvat korektorom, nie makeupom.. ocne tiene mozu byt dlhotrvacne akekolvek, ak sa pouzije baza pod ocne tiene
Odpovědět
Profilova fotka
lubka... v teme dermacol je spomenute, ze ten super kryci make-up od dermacolu zakryje aj kruhy pod ocami... osobnu skusenost s nim nemam, ale dost dievcat ho pouziva namiesto korektoru, lebo je vraj vyborne kryci... sama uvazujem nad jeho kupou...
Odpovědět
ja osobne by som ten makeup od dermacolu na kruhy nepouzivala... je velmi hutny, mne pride tazky, dokonca trosku suchy a okolie oci je tak jemnucke... kozicka dost trpi... dnes uz sa da kupit kvalitny korektor na taketo haklive zalezitosti...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?