TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
pocula som ze si objednavajú z uk tak asi vyskusam aj ja, postovne je vysoke?
Odpovědět
myslim, ze do 1kg balicku je postovne 7-8 GBP, kdyz si tam par vecicek objednas, tak uz se to vyplati (mne to i s postovnym vyjde na cca 1300, pocitala jsem to, kdybych to vsechno kupovala tady v Praze, tak je to 2500 minimalne)
Odpovědět
tak to sa ti naozaj vyplati, uz si ma navnadila ;-) , zase si to moja penazenka odnesie
Odpovědět
baby, viete poradit nej.dobry tonovaci krem .. ja sa tomu nejak extra nerozumiem, lebo make up nepouzivam .. ale chcla by som nieco na rozjasnenie a zjednotenie pleti .. nieco extra dobre :-D dakujem!
Odpovědět
s tonovacim neporadim ,kedze tonovacie kremy nepouzivam
Odpovědět
Profilova fotka
keira - tonovaci krem alebo make up? lebo to je dost rozdiel...tonovace ani ja nepouzivam, tak neviem a v celku je ich dost malo bezne na trhu k dostaniu
Odpovědět
keira-pozri si avon solution, laura mercier illuminating t.m., dermalogica, viem, ze ma aj nivea novinku-ale ten som neskusala.
Odpovědět
ja zas pouzivam (vacsinou) len tonovaci krem, tento http://www.drhauschka.cz/tonovaci-kre... moj najlepsi kamos x-) v tube vyzera strasne tmavo, ale prisposobi sa farbe pleti, ja som bledula
Odpovědět
vidim, ze cosi zasa objednavate x-) som zvedava.
Odpovědět
naaa.....a teraz neviem, ci mam byt smutna, ze som cosi prepasla, alebo pohladkat moju guess penazenku, ze aka je fajna tucnucka, lebo sme usetrili =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondiatko - este sme neobjednali, lebo chybali nejake veci na sklade, tak mas este sancu :-D allcosmeticswholesale.com, my sme chceli hlavne smashbox bazu pod makeup ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondik - ja som na teba uplne zabudla :-N aj na ciatko, sorry, ale ved uz sme to vyriesili ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bellada, zohnala som arganovy olej, pouzivam ho asi od stredy mam suuuuuuuuuuuper pokozku, neviem ci to je v hlave(dufam, ze nie), ale ten olej je fakt zazrak :-) :-) :-) :-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata, ako pouzivate ten arganovy olej? ja som si ho doviezla z Maroka a som z toho jelen :-|
Odpovědět
a nie su tam nejake prlis lacne veci? :-N myslite, ze su ot originalne produkty a nie nejake fakes? =-)
Odpovědět
blondiatko, je to americky shop, co je uz o inych cenach...ceny su ovlyvnene aj tym, ze nemaju stalu ponuku, vela veci ked sa vypreda, uz vobec nemusia sa naskladnit, vacsinou aj skladove zasoby su o par ks.. napr. ja som tam uz niekolko krat objednavala a nikdy som nemala doteraz problem, zeby nieco bolo fake.. a to ani pri Mac, co je asi najcastejsie falsovana znacka kozmetiky.. ruku do ohna za kazdy vyrobok samozrejme nedam, ale ja som naozaj nemala ziadny problem a viem, ze je to dost vyuzivany shop na nakupy aj v USA...
Odpovědět
aha, tak potom by som asi zobrala tu bazu smashbox na light a lesk na pery revlon :o) ked budem na pc, hodim links
Odpovědět
Profilova fotka
Laleeta - arganovy olej sa pouziva asi rovnako ako aj ine pletove oleje, ja ho momentalne zhanam ;-) a pletove oleje pouzivam tak, ze plet navlhcim mineralkou (Avene, LRP) 3-4 kvapky oleja rozotriem v dlaniach a potom nanesiem na tvar a krk, na telo davam bud priamo, alebo v dlaniach zmiesam s telovym mliekom ;-) blondik - potom IP casy, ona bude objednavat, ak bude tovar na sklade ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ak by niekoho zaujimalo na e.l.f. cosmetics UK je teraz postovne zdarma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cooo? odtial sme co chceli? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondik - skromne zelanie mas ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
domi - stetce a podobne, ja som uz urobila objednavku :-D som tam nahadzala plno hovadin, ale tak za teke ceny.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teraz si objednavala? si sa ani nespytala :-( :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
domi, no prislo mi zbytocne sa pytat, ked postovne zadara, to lepsie ked si kazda sama objedna a ma to hned doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ved jasne, ja len srandujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
urobila som objednavku za 54€ a mam v nej 18 poloziek =-) to ako tu nemam sancu nakupit tolko veci za taku cenu :-D sa tesim hlavne na tie stetce, hoci zase nemali vsetky co som chcela, ale aspon daco :-N a rozjasnovace x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, riadna objednavisko :-D ale tak pravda, ked sa to oplati nie je o com ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ak mi nieco nesadne, tak podarujem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak potom sa hlasim ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
domi, pisem si :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?