TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, takze mozeme aj nieco ine? :-N :-D toto nem dobre pre moju penazenku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oki ;-) dik
Odpovědět
Profilova fotka
dik casy, som na to potom prisla :-N
Odpovědět
domi, ano..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ok, vdaka, takze ti poslem Ipku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
casy - poslana IP ;-)
Odpovědět
pockame este na eriku a mozme objednat, nech nam tie bazy nevyfuknu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
casy - aj ja som uz poslala ;-)
Odpovědět
uz som pozerala...
Odpovědět
Profilova fotka
dufam, ze som hodila spravny link? :-o lebo chcem tu na mastnu a zmiesanu plet ;-)
Odpovědět
domi ano, spravny... light
Odpovědět
Profilova fotka
uuf, som si vydychla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
neviem ci tu erika uz bola, ale nema niekto na nu napr. mail? chcela by som objednat tie vecicky cez vikend, najneskor v pondelok...
Odpovědět
Profilova fotka
casy - nemam :-( sa mozno este objavi dnes, zajtra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja tiez nemam :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a pisala si jej aj Ipku casy?
Odpovědět
uz som jej pisala aj IP...
Odpovědět
Profilova fotka
tak skus pockat do zajtrajsieho doobedia, ak sa neozve, tak objednaj :-N
Odpovědět
prepacte kocky, o chvilu prispejem svojou objednavkou, ako sa to deli, kto objednava??
Odpovědět
eryykah, bude to na dve objednavky, takze postovne kazdu vyjde 7,8dolara a potom posta podla vahy tu po SR... ok? ja to zajtra objednam a potom vam mozem poslat vyuctovania podla kurzu banky ako mi stiahnu peniazky?
Odpovědět
Profilova fotka
casy - ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
casy - suhlasim a tesim sa x-)
Odpovědět
baby, ako na potvoru dnes som mala problemy s netom a podarilo sa mangelovi ho spojazdnit az teraz... ale idem to nejako potriedit do objednavok a snad stihnem aj dnes objednavku poslat.. ak nie, tak zajtra rano urcite a urobim aj vyuctovania.. este raz sa ospravedlnujem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
casy - v pohode 8-) ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem si tady procitala v diskuzi chvalu na Lush, ze jsem neodolala a minuly tyden jsem si par kousku taky koupila... a jsem nadsena, rikam si, jak jsem do ted bez Lushe mohla byt!! :-D
Odpovědět
ahoj etcetera a co vsetko si vyskusala z lushu?
Odpovědět
na vlasky mam godivu, na oblicej takove to "uhli" a jeste babyface (to jsem ocenila, kdyz jsem ve ctvrtek byla na zkousce liceni a pak to doma sundavala :-) ) no a dneska tam jdu muzovi pro sampuk proti lupum a sobe pro kremik dream cream a sprchovy krem... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
etcetera: taky souhlasím že je lush vynikající... ;-)
Odpovědět
tak vam ticho zavidim, na slovensku lush obchodik nie je.ja som skusila fresh farmacy a mask of magnaminty a uplna spokojnost.
Odpovědět
Barcelonka: ja jsem si par veci objednala z Lush.co.uk, posilaji i do zahranici a cena je temer polovicni, nez u nas... akoratze se nejak flakaji, objednala jsem to minuly tyden a dnes je objednavka porad Pending :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?