TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
ten mandlovy je podla mna na zmiesanu plet, so sklonom k masteniu. ja mam suchsiu/citlivu a strasne ma susil, akoby som ani natreta nebola. ale predavacky sa tam vzdy zvyknu opytat, aku mate plet a odporucia vam rad vyrobkov. tiez nechapem s tym dopredajom, v nemecku mali bergamot ako stalicu (u nas je bergamot dobre dva roky, to je mi cudna limitovka :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Za ten Smashbox to jsou nějaké pálky...na jahodě tolik nestál, ale už ho tam taky nemají...teda mají jen ty líčidla. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
laleeto- nevíš, jestli se špachtličky dají někde dokoupit? Zatím jsem je nikde neviděla. mrkněte se na link- to jsem netušila, že se dávají 3 vrstvy pudru 8-) http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a...
Odpovědět
ciatko... ano, Smashbox ma dva balenia... jedno je male cestovne, tusim 15ml, to je balene v tube... plne balenie mam 30ml a je v plastovej flasticke s pumpickou.... ja som videla v Sephore len to velke balenie...
Odpovědět
Profilova fotka
pavlysek, no to neviem, mozno vo vacsich parfumeriach, alebo tam kde predavaju potreby pre vizazistov, by vedeli poradit... ja som moju mala pribalenu ku kremu Matis, ktory som pred casom pouzivala...
Odpovědět
pavlysek, ja som niekedy kupila ich v Avone... alebo kamaratka pouzivala tie plastove mini palicky na zmrzlinu, tie som videla v obchodoch s domacimi potrebami
Odpovědět
Ahojte,ja pouzivam tiez podkladovu bazu smashbox,kupujem ju za 24eur,na letisku v obchode ju tu u nas irsku predavaju za 40eur :-) vyskusala som toho vela kedze pracujem na letisku ale smashbox baza je najlepsia,velka spokojnost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby ak mozem pekne poprosit hodte mi prosim, ktoru ta baza od smashbox to je, dik moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano ano pripajam sa k domike, poprosim vas baby ak pisete o nejakom pripravku vzdy hodte nejaky link,-ak to je mozne, dakujem :-) :-)
Odpovědět
http://allcosmeticswholesale.com/smph... ja pouzivam tuto
Odpovědět
aj ja presne tuto bazu pouzivam,nemusim ani puder pouzivat,nelesknem sa vobec cely den,super vecicka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
velka vdaka casy ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
decleor - drahy ale tak prijemny, vyzivny je fakt bozi
Odpovědět
Profilova fotka
tak sme sa na smashbox navnadili, ja by som to teda aj objednala z allcosmeticswholesale, ak by sa chcel niekto este pridat napiste mi ;-) casy, kde sa tam docitam nieco o postovnom a dodani tovaru? nic som nenasla, opalti sa spojit objednavku kvoli postovnemu?
Odpovědět
Profilova fotka
bell - ja sa pripajam ;-) :-D
Odpovědět
bellada, tak postovne ti vyrata nahodením do kosika, ked si vyberies aj typ dopravy... neviem akym systemom to vyratava ich system, no ja si stale nahodim do kosika co chcem a dam preratat postovne... skusila som nahodit 3ks bazy a dalo mi to postovne 15,50dolara... ja si ale davam pozor, aj aby objednavka nebola velka a nedrazdila colnikov... firma mi sice stale uviedla sumu nizsiu ako 22eur(co je u nas hranica pre platenie dph), no neriskujem... ja by som tiez potrebovala uz bazu, tak mozem to pripadne objednat aj ja... podla skusenosti, zasielka mi stale dosla tak do 10-16dni myslim...
Odpovědět
pripadne ak by sa toho chcelo z tejto stranky vziat viac, je rozumnejsie urobit dve alebo viac objednavok... ked si tie sumy rozratate aj tak s postovnym na kazdy kus, tak sa to oplati urcite...
Odpovědět
ja sa tiez pripajam- lesky occ traste sa! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ery no nazdar, ze sa aj ukazes ;-) :-p
Odpovědět
ahoj domi, neboj, stale sledujem ;-)
Odpovědět
eryykah... mas tie lesky odskusane? ja som tiez uz na nich pozerala... pri vacsej objednavke bude lepsie to rozlozit aspon na dve objednavky
Odpovědět
Profilova fotka
casy - to by bolo super keby ze to objednas, ked uz s tym mas skusenost ;-) ja chcem tu bazu Photo Finish Light, to normal balenie , nie cestovne, ine veci asi nie, aby toho nebolo vela pre celnikov :-D urcite sa teda hlasim na objednavku eryy - dnes testujem Evinu x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
casy - tak ja ta tiez poprosimn tu Photo Finish Light, velka vdaka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ery - ok, uz som sa zlakla,ze si sa na nas ved vies co :-D :-p
Odpovědět
bellada ak by si predsa chcela aj nieco ine, nie je problem, kedze eryykah by chcela lesky, tak by sa to pekne rozlozilo do dvoch objednavok a postovne na jednu by vyslo 7,80dolara, co si myslim, ze je super vzhladom k cenam co sa tam da a za ake peniaze kupit... inak bellada aj dominika obidve by ste chceli primer na mastna a zmiesanu plet? lebo je aj verzia na suchu plet
Odpovědět
Profilova fotka
casy - hej na mastnejsiu plet, ja ju mam taku zmiesanu, preto ta light verzia ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ery - a ake lesky to ti chces? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
casy - na mastnu a zmiesanu chcem ;-) no ja by som teda aj lesky LANCOME Juicy Tube Mini's x 4 chcela a STILA Illuminating Tinted Moisturizer 1 oz u/b - Shade 1 ;-) :-D ale to len ak by sa zmestilo do tej objednavky 2 8-)
Odpovědět
tak sa to rozlozi na 2 objednavky, ak suhlasite... balicek nebude tak velky a fakt sa tam oplati nakupit aj ine veci... takze mi napiste co by ste chceli do IP a ja to nejako rozumne rozdelim a objednam... :-)
Odpovědět
ery chcela tie lesky od OBSESSIVE COMPULSIVE COSMETICS
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?