TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono je to asi vzdy tak, ze ked clovek na nieco pocuje vela chvaly ocakava priam zazrak, nieco fakt mimoriadne a ono to zase az take nie je :-D mne sa to tiez stava pri veciach ktore su vychvalovane, ze potom si poviem, ze je to sice fajne, ale az taky uzas zase neeee ze z toho padam na rit:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caveste :-D hiii hypnoska robi take mihosky, uuu idem plasknut asi po vacku...take mihosky velice chcem..mala som YSL tu s efektom umelych rias,ako nebola zla ale ani som nebola mega spokojna...a este som chcela baby, potrebujem lahky hydratacny krem...idem skusit daco s loccitane...niektora nahodou nemate skusenost?diky
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.feelunique.com/p/Lancome-H... o tejto sa bavime ze?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, hypnosku jsem měla, ale že bych po ní nadále šílela, to ne. Brzo mi vyschla ( po 3 měsících). Ten makeup od L'Oreal Matte Morphose Foundation- mě láká, ale on se nanáší z kelímku? Nemám to totiž ráda, mám nehty malinko delší a když hrábnu do tyglíčku, tak mi to za nehty zůstane :-S To samé mám s jakýmikoliv krémy..
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul nazdar ;-) ja mam tuto hypnosku a to je ta nova... http://www.echemist.co.uk/productmedi...
Odpovědět
Profilova fotka
domi ale ta je drahsia :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul - s loccitanom mam skusenosti len so vzorkami, prave som dostala aj kremik na tvar mandlovy, ale este som netestovala :-N ved nabehni do obchodiku a popros o vzorky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul - ale tak ved je nova nie? :-D :-D to je tak vzdy ;-) mne vyhovuje viac ako klasicka hypnose...
Odpovědět
Profilova fotka
baby mam dotaz...ja ked si kremujem okale tak samozrejme sa ten krem dostane aj na mihosky, obocko...cize su mastne...a pak na to idem sibrinkovat s mascarou, pak sa ani nemozem cudovat ze sa mi mascary frisko "pokazia", alebo nemaju ten mega efekt, ved nemaju dobry "podklad"...ako to riesite vy?
Odpovědět
Profilova fotka
domi a ked chcem barbie-mihosky, tak ktoru?chcem straaasne huste a mega vyrazne mihosky
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka, caves :-N ja som mala tu klasicku Hypnosku co si dala link a spokojnost velka a mne aj dlho vydrzala a to sa malujem skoro denne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
babenky a aký je rozdiel medzi tou novou a staršou hypnose maskarou? cenovo, vzhľadovo atd? chcem si niečo kúpiť na ten deň D čo ma čaká za pár dní, bude ma síce líčiť kozmetička ale riasy si chcem namalovať sama predsa len myslím si že si ich dokážem najlepšie nalíčiť :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pimpul - tak pre mna jednoznacne ta novsia, ale tak ani klasicka nie je zla, ale hovorim, ze u mna to nova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka , to je normalne ze si zapatlas obocko aj riasy, obocko si prejdi jemne tamponom s pletovou vodou a na mihalnce sa snazim davat viac pozor aby tam nebolo vela kremu, ale inak nic, potom pomaha uz iba waterproof maskara ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spetra - hodim ti do Ip nejake info ohladom tych dvoch lancomiek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
domika007: ďakujem naštudujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a este na margo toho, ze si kupujeme casto veci, ktore su tak velmi chvalene, ale nakoniec to tak nie je...hold kazdy sme iny, cize na kazdeho to nemusi tak zarucene posobit...ja som sa tiez parkrat popalila, ale tak ako inak by som to zistila, keby som to nevyskusala? :-D :-p
Odpovědět
kocky - na margo toho smashbox photo finish-u..33€ by bola krasna cena...v sephore v prahe stala 1600czk!!! som si trikrat oci pretrela :-N =-) =-) =-) zeby to bolo nejake vacsie balenie? lebo vraj by mali byt male a velke balenie, ale ruku do ohna za to nedam. a to mensie oni nemavaju mi predavacka povedala. aj ja zboznujem vyrazne riasy, take vejare x-) som si teraz kupila taku napumpovavaciu alverde spiralu, ma paradnu kefku, hustu, hrubu, ale efekt su velmi prirodzene riasy :-| isla k mamine http://www.beautyandmore.tv/upload/12... ta v strede ad -loccitane, 11-12.9. su dni marianne, treba kupit casopis marianne, su tam kuponiky na zlavy a l´occitane ma 25% dole+darcek nad istu sumu. takze ked kupovat, tak v tento vikend :-) su tak aj zlavove kupony 25% do fann a marionnaudu, kerastase...
Odpovědět
oprava - v l´occitane je to -20% a pri nakupe nad 48€ je tam darcekovy set verbena - maly sprchac, mlieko, mydlo a krem s bambuckym maslom na ruky
Odpovědět
Profilova fotka
tak baby ja som si nakoniec kúpila maskaru od Loreálu Extra-Volume Collagen ktorá ma vyšla na tri stovky... dívala som sa na tú Hypnousku, ale povedala som si že teraz také velké výdavky mať nemožem... loreálku mám odskúšanú a fungovala, riasy sú po nej ako vejáre, takže účel splní, možno niekedy inokedy, veď tento týždeň som už investovala do toho vanishing krému od Lushu a to som sa tiež pekne buchla po vačku..
Odpovědět
collagen-ka je super, vie urobit divy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - dik za tipy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ad ten smashbox - ved to je jaka palka kriste pane :-o to si radsej ten clarins kupim, ten je tusim okolo 30€ :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a ad volume collagen u mna nic moc, sa mi stale otlacala ]-( to potom tu dvojitu modro bielu lorealku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, damy, pavlysek, najprv ta otazka k make-upu, aj mna "stve" (je to jedine minus), ze je to z "kelimku", aj ked mam kratke nechty... ale mam taku spachtlicku od jedneho kremu, tak s tym si naberiem potrebne mnozstvo na chrbat ruky a odtial to nanasam prstami na tvar :-) k tej maskare, ano Diorshow tiez nebola uplne prirodzeny look, ale na rozdiel od tejto aj zahustovala, a nanasala sa rovnomerne, takze som nemala ten pocit, ako tu. Hypnose podla mna len predlzuje, a to ja az tak nepotrebujem, riasy mam dlhe dost aj tak... a je to ta, na ktoru bol ten link... povodne som chcela precious cells, prave kvoli tomu, ze v recenziach na beaute teste pouzivatelky uvadzali natur look... a kedze na FU bola vtedy precious cells vypredana, siahla som po tej "normale"... ale stale dufam, ze je to len uvodny shock a ze sa s nou zzijem :-D pimpulka, skvely je krem Occitane z radu jablko-mandla
Odpovědět
Profilova fotka
lale - presne ten jablko -mandla som dostala vo vzorke, len som este neskusila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
inac v Occitane som mala nedavno super prihodu, chcela som krem (mlieko) na telo... najprv som si pytala z radu "hrozno"... predavacka, ze to uz sa nevyraba; potom, ze Bergamot, predavacka "to uz dopredavame, je to limitovana edicia a mlieko uz sa vypredalo, dalsie nebude.. tak ja, ze ok, tak pomaranc (tan mali)... ona "ale rada by som vas upozornila, ze tento rad uz tiez dopredavame" to z sme sa obe rozrehotali :-D no ale jednu vec nechapem, teraz som sa pozerala na original fr. occitane stranky a tam maju aj Raisin (hrozno) aj Bergamot... to je zas nejaka slovenska kamuflaz, mam pocit... :-| a chcem vyskusat nieco z toho noeho radu Calanques, ak mi bude vonat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lale a ten krem na tvar mandla - jablko je na aku plet skor?
Odpovědět
Profilova fotka
na normalnu, je fakt lahky, takze podla mna na suchsiu asi nebude nic moc... on je hlavne "proti prvym znakom starnutia" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ach tak, tak nic pre mna teda... ale telove mliecko je fantastikus 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?