TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
klaraj: pridávam svoj názor na problematickú pleť ktorou trpím aj ja.. ja používam od Biodermy micerálnu vodu H2O ktorá je pre mňa uplne super ideálna, nevysúša mi pleť a reguluje mazotok... a teraz som si kúpila od Lushu tú masku of magnafity, ktorú som použila zatial len raz (kúpila som ju v nedelu) a výsledok bol znateľný okamžite, jemná pleť a skludnená... dostala som vzorku toho vanishing krému a musím povedať že je zatial naozaj super, mám mastnú pleť takže sa krémujem minimálne, ale tento krém mi nevadí, mám pocit že reguluje mazotok, už sa tolko nelesknem, zmatňuje pleť a posobí aj na akné pozitívne, hojivo. Na druhú stranu snažím sa krotiť čo sa týka jedálnička, nejesť tolko mastných jedál a vela piť ( do toho sa musím doslova nútiť lebo vačšinou nemám smad) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak baby som rozhodnutá idem si kúpiť ten vanishing krém od Lushu lebo po 3 dňoch používania sú vidieť výsledky a predčilo to moje očakávania... a ešte vyskúšam extra vyživujúcu masku na vlasy Hsuan Wen na poškodené vlasy - potom poreferujem či to pomohlo na moje zničené vlasy aspoň trošku ;-)
Odpovědět
spetra... ake vysledky pozorujes?
Odpovědět
posledny tyzden skusam serum od biodermy -sebium pore refiner http://www.bioderma.com/sk/nc/produkt... mozem len pozitivnu reakciu napisat, velmi dobry-zmatni plet, tie pory extra nestiahne, ale zatial skusam kedy je najlepsie ho napatlavat, ci pred dennym kremom, ci pred nanasanim make -upu ako primer, vecer ho pouzivam len samostatne bez kremu a to je najlepsie... a mam otazku, planujem si zadovazit make up od MF miracle touch, tak ak mate skusennosti: dobre/zle tak sem s nimi. na makeupalley boli reakcie viac pozitivne...nejak ale potrebujem take to podsledne odobrenie alebo aj nie od vas... x-) dik, som vam narusila pisanicka o Lushe, ale spolieham sa na casy, bell, moon, blond ci domi... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
lucy - cauko ;-) v pohode, nemusime kecat len o jednom ;-) :-D tak potom napis viac o tej bioderme ;-) a ad MF mejkap - nemala som od nich ziadny, takze nepomozem :-N ale tak aaspon som ta pozdravila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
casy: ohladom toho vanishing krému - po 3 dňoch používania mám pleť jemnejšiu, vyrážky sú vyhojené takže mám po dlhom čase ozaj čistú pleť, je matnejšia. Vždy keď sa s tým krémom natriem tak okamžite vsiakne a nemám pocit akože som sa práve nakrémovala, ale akoby som použila pleťovú vodu, pleť je napnutejšia ;-) Lucy_ka: bioderma je tiež veľmi dobrá kozmetika :-) čo sa týka makeup od MF tiež nemám skúsenosť.. doma mám Afinitone od Maybeline ktorý mi ako tak vyhovuje a od Loreálu 16-hodinový nespomeniem si názov...
Odpovědět
Profilova fotka
tak tu Biodermu Pore Refiner mam aj ja, cakala som od nej ze bude trosku viac stahovat tie pory, ale zmatnuje celkom dobre ;-) som tiez skusala rozne pouzitia, ale najviac sa mi to osvedcilo davat na denny krem, pred pouzitim make upu, celkom dobre inak nahradza bazu pod make up, ja som to pouzivala hlavne na dovolenke, ked som bola vela na slnku a v teple a plet sa vela potila a leskla, tak toto celkom pomahalo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ;-) mal uz niekto podkladovu bazu od Smashbox? lebo viem, ze ste sa bavili o smashboxe, ale nie som si ista ci ste spominala aj podkladovku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lebo chcem vyskusat nieco nove, momentalne mam Gosh, ale ta je teda nic moc :-S stale skusam nove a nove, uz chcem najst nejaku poriadnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja ten Smashbox uz dlouho shanim (nejen podklad, ale vse) a nikde to nemaji. Sephora to asi prestala odebirat.
Odpovědět
Profilova fotka
u nas na SK sephoru celkom zrusili ]-(
Odpovědět
Smashbox photo finish light pouzivam ja, mam uz druhe balenie a urcite nelutujem... mne vyhovuje... nie je na pocit tak silikovova, je lahucka, ta light prave pre mastnejsiu a zmiesanu plet.. teraz v lete som ju pouzivala dokonca namiesto kremu a nato makeup... mam pocit, ze prave po nej mam najdlhsie matne celo, ktore sa mi najviac masti.. a je fakt lahunka, co zase nevytvara pocit tazoby na tvari
Odpovědět
Článek se načítá
holky, asi trochu uhnu od kosmetických výrobků k pomůckám - štětce. Napadlo mě, existují sady štětců už na profi použití bez jakéhokoli loga či nápisu na rukojeti? Kdysi jsem měla od Primavery dřevené, tam nápis nebyl. Narazila jsem na aukru na sadu 12ti štětců MAC za 5OO Kč, to asi nebude originál co :-N
Odpovědět
no asi isto nie :-D
Odpovědět
hellunka... mac stetce za 500 urcite nie... jeden stetec stoji v priemere tolko a viac
Odpovědět
casy - jsem si pak na webu hledala ofiko MAC štěcce, tak jsem i zjistila v čem je rozdíl ve vzhledu :)
Odpovědět
Profilova fotka
casy - hod do Ip odkial objednavas smashbox ;-) aj nejake ine tipy na vyrobky od nich, dik moc
Odpovědět
ja mam rada este od Smashbox ich rozjasnovace, bronzery, farbicky na licka... l hellunka, aukrom, ebay a pod. sa strasne premnozili fake prave pri Mac vyrobkoch... ja zasadne uz na takych strankach nekupujem Mac a skoro vlastne uz nic, co sa s oblubou padela ( krajsi variant tohto slova v slovencine som narychlo nenasla )
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych chtela tip, kde koupit Smashbox, please. Vsude na netu maji pouze licidla.
Odpovědět
smashbox - praha palladium v sephore, cely stojan ;-) len pri cene photo finishu ma skoro prekotilo, ale tak kazdy podla svojich moznosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - a kolik juraskov, ze to bolo? =-) :-D
Odpovědět
no ale smashbox na diskotnych eshopoch je za dobru cenu, napriklad tu: http://www.allcosmeticswholesale.com
Odpovědět
v sephore tiež v Krakowe som na tu bazu pozerala, no fakt ma tiez skoro chytil infarkt, myslim, ze to vtedy vyslo okolo 27-33 eur, ale nie som si ista... z USA to vyjde o dost lacnejsie...
Odpovědět
Profilova fotka
chcem sa s vami podelit o skusenosti s dvoma produktami, ktore nedavno pribudli do mojho necessaire... make-up L'Oreal Matte Morphose Foundation, mala som tester z nejakeho casaku, vsetko OK, len odtien 115, ktory to bol a ktory je najbledsi z tych co sa predavaju na SK sa mi zdal pre mna tmavy, tak som objednala z UK odtien 110 (za 11 eur som zariskovala),a ten sadol na 100%... konzistencia je velmi prijemna, pripomina podkladovu bazu, super sa nanasa, zmatnuje, puder nie je nutny a tych cca 8 hodin, co som v praci, drzi :-) takze u mna spokojnost... mascara Hypnose... tu je trosku sklamanie, i ked, tazko nazvat sklamanie, nie je zla, ale po skvelych recenziach som ocakavala viac... mam radsej prirodzeny look, takze si neviem teraz zvyknut, ze mam oci ako mrkacia baba... kefka je taka pidi, po Diorshow je to moc velka zmena :-| takze, asi je to dobry produkt, ale nie pre mna... ale zas, von oknom ju nevyhodim, ale az ju dokoncim, vratim sa pre mna k Nr One a to je Clinique High Definition Mascara :-)
Odpovědět
Profilova fotka
laleeta - a Diorshow robi natur look? lebo som nad nou rozmyslala, ale ja mam prave rada vyrazne riasy - drama look a aj preto mi vyhovuje prave Hypnoska, len som myslela ze to aj Diorka robi, prave kvôli tej kefke =-)
Odpovědět
Profilova fotka
casy - fuu to je dobra palka :-N ale tak ked je taka dobra...inak ta clarins tiez stoji okolo tych 30€ ci?
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam prave teraz tu novu hypnosku a tiez spokojnost, ale tak kazdemu vyhovuje nieco ine ;-) ale niekedy mi to tiez vadilo napr. ked som mala slnecne okuliare, ze mam take dlhe mihalnicky, ze ma to az tlaci :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v Praze asi Smashbox maji, ale u nas v Brne v Sephore nic a to se tam chodim vzdycky ptat. Hypnose je super, ale musela jsem si na ni tak nejak zvyknout. Prvne mi prisla nic moc, ale postupem casu super.
Odpovědět
Profilova fotka
petruszkaa - to je divne ze nemaju Smashbox, ja som prave v Brne nieco kupovala, bolo to pred rokom sice uz =-)
Odpovědět
já jsem se taky nechala díky fajn recenzím zlákat na řasenku Hypnose, spokojená jsem ;-) i když asi jsem taky očekávala víc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?