TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
garden.co.uk, laleeta dala vyssie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ach tak, no pozriem na to teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baby od Dr. Hauschku ste mali nejake vyrobky?
Odpovědět
Profilova fotka
domi ja nie, ale su nato chvaly velike
Odpovědět
ahojte kocky som spat aj s lushom:-) kupila som v prahe a potom som si hlavu trieskala, ze som mohla pockat a kupovat az dakde v nemecku, bolo to tam lacnejsie...o nejake 1-2€ na vyrobku. ale co, bala som sa, ze mi tam lush nepride do cesty. MoM som drzala v hotelovych chladnickach, ale vraj netreba, to len cerstve masky. barcelonka - FF mali nasekane a pobalene kusocky, vzala som ti z tych mensich kuskov, cena bola na vahu. tak vam poslem vyuctovanie do IP, ked sa unormalnim. inak som nemala moc cas na kozmetiku, ale co-to som pokupila, v sephore 3 stetce (ocny, korektorovy, kabuki na puder, som spokojna s nimi, lepsie nez moje doterajsie), sypke trblietkave tiene sephora. nechceli mi odliat smashbox photo finish, cela flasa stala 1600czk :-N pani sa ponukla, ze mi ukaze nieco lepsie, posadila ma do kresla a nacapkala mi Benefit bazu, ktora sa pouziva pod a aj nad makeup (akoze pocas dna sa mozes zmatnit a zjednotit). mala som gumovy pocit na tvari. v lushi The olive branch tuhy parfemik, no nedalo sa z nich tak lahko vybrat:-N a vytesila som sa v loccitane - mali tam este bergamot toaletku, u nas uz nezohnatelna. potom male olejceky weledovske, kremik ocny weledovsky, vsetko za super cenu oproti svk. nejake hauschkovske vecicky - domi, ja to pouzivam, mozes sa pytat;-) ozaj - mate nejaky napad, ako vtrepat MoM do nejakej obalky? ma to priemer cca 7 cm, vysku asi 5 cm. do bublinovej to asi nepojde..=-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - vitaj doma x-) pisni do Ip ako bolo, ak sa ti chce :-) a vdaka za nakup ;-) jasne, popytam sa...v podstate ma zaujima co sa od nich oplati skusit hmmm... ale taky objem mal aj ten Angel a ery ho tam vopchala :-N
Odpovědět
inak - to nie je fer, co maju ti nemci vstko v DM-kach. sme 100 rokov za opicami
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko, tak paradne si nakupila :-N oliv branch je fajny ;-) aj sephora stetce mam nejake na oci a su vyborne, skoda smashboxu... MoM daj kludne do bublinkovej obalky, mne Ery tak poslala taky kelimok a bolo to v poho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to verim, my sme co sa tyka kozmetiky celkovo za opicami...
Odpovědět
Profilova fotka
Praha na kozmetiku nemoze sklamat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to, aby som ta rychlo zbehla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj ty bola este aj DE...tak to potom si musela mat inak nabalenu batozinu pri ceste spat :-D si sa vysantila na rok, ci? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
a prislo to neporusene? skusit to mozem. no, hauschka je fajn, ak ho pouzivas komplexne...nieze si nim vycistis plet a zabijes to inou pletovkou a na to das krem. hauschka je proti kremom na noc - aby sa plet regenerovala sama a vylucila sajrajt. nocnym kremom sa vraj sajrajtom upchavaju pory. cize nie je to pre kazdeho, ale su dostat kity na skusku s mini vyrobkami https://store.drhauschka.com/b2c/ecom... na suchu, citlivu a na mastnu plet. nieco mi sadlo, nieco menej, zboznujem dulovy krem, to je nieco uzasne, hlavne v zime. pletove tonika, ocny krem, ocny balzam v kelimku (ten je aj do sauny a do mrazu), masky (aj jednorazove), teraz pouzivam tonovaci krem miesto makeupu. z ich dekorativky mam len kompakt puder a korektor (uzasny, len je prec za mesiac a pol) sampony - ruky prec, mala som z nich scukornatene vlasy, akoby mi cukrovu vodu na ne vyliali balzam na pery - fajn, ale zazrak trva len chvilu, trosku navykovy je. iank je to na pocit dost mastna vyzivna kozmetika.
Odpovědět
Ahoj ciatko, vdaka za nakup uz sa tesim :-)
Odpovědět
baby, poslem vam vyuctovanie vecer, teraz mi tu horia mejly8-(
Odpovědět
Profilova fotka
v pohode, neponahla to, pories co musis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a dik za info o hauschkovi ;-) tak potom nic pre mna, kedze ja mam uz dost mastnu plet :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jaj a k tomu balicku, hej prislo to v uplnom poriadku ;-) teraz ma dokonca napadlo, ze mi prislo aj to coco lotion a to je ovela vacsie balenie ako bol angel...
Odpovědět
jaj mam doma 3 Hauschka vyrobky....pletove tonikum, cistiaci krem a plet. masku ale ze by som z toho odpadavala, tak to asi nie mozno robim chybu, ze to "zabijam chemiou", ako pise ciatko :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
a hadajte, kto ma EL make-up? 8-) zajtra po celom dni v praci podam referencie
Odpovědět
Profilova fotka
super blond, takze uz aj ty si EL , vitaj v klube, tesim sa na recenziu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondik, som zvedava co nan napises, ak budes aj ty tak ospevovat, tak asi kupim aj ja uz ten EL :-D
Odpovědět
ciatko MoM mozes kludne poslat v bublinkovej obalke, mne prisiel od Eriky a v pohodicke...
Odpovědět
bell, ved dufa, ze ho budem ospevovat....inak si to uz asi hodim ]-( uz som toho tooooolko vyskusala, ze by som mohla byt pol roka na Maledivach, prepocitat to na peniaze ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ze uz som mohla byt pol roka na Maledivach :-D :-D :-D tie tvoje hlasky blond nemaju chybu :-D
Odpovědět
no a nie? kebyze to spriemerujem, tak co vec, to pomaly 500,-skk... nastastie mam zase retro tyzdne - teda vraciam sa k davnejsie kupenym veciam a postupne to minam
Odpovědět
Ahoj baby :-) Akú kozmetiku by som mala pouzívat po 25-tke na tvár? Mám ju az prílis mastnú, teda T-zónu, no uz tam zasvietila aj vrásocka.
Odpovědět
thoriena - avene :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
thoriena - ano Avene alebo La Roche Posay, viacero znaciek ma produkty na mastnu plet a zaroven aj ako prevencia proti starnutiu, este ma dobre aj AA kozmetika, to maju tiez v lekarni, ale aj niektorych drogerkach a nie je to finacne az tak narocne ;-)
Odpovědět
ahojte, vidno že sa vyznáte, poradíte mi make up, alebo krycí krém na citlivú a zmiešanú pleť? okrem rimmel, miss sporty,max factor a avoňáckych. vyskúšal niekto alverde? ďakujem ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?