TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
mac:-)
Odpovědět
Profilova fotka
caffte, vcera vecer som uz doma nezapla PC tak nekdy priste napisem ktore MACy mam na predaj jo?sorry
Odpovědět
Ja pouzivam odtiene NC aj u makeupu, aj korektor a tuto skusenost urcite nemam... NC oznacenie je pre teple typy pleti, NW pre studene... a cisla uz len podla svetlosti odtienov.. na kruhy pouzivam jedine Select Cover up... je tekuty, preto najvhodnejsi pod oci... krytie uzasne, staci naozaj malinko... mne tento korektor pri dennom pouzivani vydrzal 1a pol roka... a to mam fakt kruhy, roky som testovala, testovala a nic nemalo dostatocne krytie bez nanosov a zalezania do vrasok... pod oci skor ako pouzijem korektor, nanesiem ocny krem, necham vstrebat a tak korektor a nemam problem ani s vysusovanim
Odpovědět
casy - checkni tabulecku nizsie na urcovanie odtienov http://www.sokissandmakeup.com/mac-co... mne to logicky vychadza na to, co pise zoeee. ale aj tak nie je nad vlastne otestovanie nazivo
Odpovědět
warm- W cool - C
Odpovědět
Profilova fotka
ufff, tak MAC je pre mna neznama, pojdem pozorne nastudovat :-)
Odpovědět
casy je to presne naopak ;-) - mac vychadza z klasickeho colour wheelu ... http://schools.bvsd.org/whittier/arts... If your skin looks more Yellow-Golden Olive, you will find those undertones in the Cool or C shades. If your skin looks more Beige, you will match with the Neutral or N shades. If your skin looks more Pink, you will find those pink undertones in the Warm or W shades.
Odpovědět
ja nakupujem bud v prahe alebo vacsinou ak ide niekto do anglicka alebo co tak dam niekomu kupit na letisku lebo tam je to lacne...
Odpovědět
http://mac.nabizi.cz/ ale ceny su take ako v prahe v obchode....dokonca niektore su aj drahsie
Odpovědět
a tiez sa stotoznujem s tym ze NC je cool teda studeny zlty podton a NW je warm... ruzovvy podton alebo aky to je
Odpovědět
a co sa tyka face and body na mne nijak neoxiduje a pri tom na cele mam fest suche miesta a nic...to ze sa oddeluju zlozky po case je pravda, treba ho rychlo spotrebovat :-| napriklad ja som ho kupila za 20 eur...keby som za neho mala dat 1000kc v prahe tak zase tolko by som ja nedala... mineralize eyeshadow-to som pocula ze tie novsie in the groove su lepsie...ale no fakt uz nechcem riskovat radsej si kupim ich klasicke tiene..tie su fajn
Odpovědět
ahojte, kolko dni pred svadbou je dobre si prefarbit vlasy ? tak asi mesiac ? nechcem aby bolo vidno vyrastene korienky vlasov...dakujem za odpoved a este maskara vodoodolna sa nerozmazava, pri napr. slzach ? ja nema skusenosti...preto sa pytam.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dracica - no mne osobne rastu vlasy 1-1,5cm za mesiac, takze mesiac pred svadbou by som uz mala viditelny odrast, ja som za farbenie tak 7 max 14 dni predtym ;-) a kvalitna vodeodolna maskara ti vydrzi aj potapanie, slzi na 100% za predpokladu, ze si oci nebudes suchat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maskaru MF Masterpiece co som kupila pred dovo za kupon v DM, som teda kupovat naozaj nemusela ani za tu vyhodnu cenu, ako nie je zla, ale ja mam rada ak su riasy vyrazne a toto mi robi taky natur look, to 2000ka mi urobi krasne huste a vytocene riasy a este Lash Lift od nich, ine MF u mna nefunguju tak ako by som chcela :-S
Odpovědět
Ahojte baby hľadam nejaky kvalitny makeup (aby vydrzal cely svadobny den) neviete mi poradit? rozmyslala som nad loreal infalible 16h, alebo rimmel superstar 24... :-|
Odpovědět
ja som za farbenie vlasov tak 6-10 dni pred svadbou (vtedy mam najfajnovejsie vlasky)......mesiac je vela (to ja si po mesiaci uz farbim zas :-D :-D :-D :-D) moja skusenost je, ze naj naj naj su vlasy po 3 umyti od farbenia 8-) .....vtedy si pridem ako superstar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caff baby ja len na skok..takze moj MAC: licka mineralize blush...love joy... make up....mineralize satinfinish SPF15 foundation....NC 25
Odpovědět
ten mac make up by som chcela skusit ale skoda ze tmavy odtien :-( ja potrebujem tak max nc 20..
Odpovědět
kami, ten loreal je na dost mastnu plet....davaj bacha skus radsej true match.....mali by mat aj vzorky, alebo nech ti odleju do rimmelu by som sa teda nepustala =-)
Odpovědět
dobrá kaderníčka je na juniori
Odpovědět
Profilova fotka
kamila - z drogerkovych makeupov sa mne najviac pozdava Max Factor Lasting Performance, je ozaj dlhotrvacny, co na svadbe urco ocenis ;-)
Odpovědět
Ja viem ako funguje farebne spektrum a rozdelenie u Mac makeupov... ale preto tvrdim, ze je to opacne myslenie oproti klasickemu rozdeleniu, lebo prave W cize warm oznacuje teply podton pleti a to nazltlom podtone (vid jarny a jesenny typ ) , C zase cool studeny, cize naruzovely podton pleti ( letny, zimny typ )... neviem ci sa chapeme a ci ja to viem spravne vysvetlit... jednoducho mam nazltlu plet, som jesenny typ a pouzivam ich NC oznacenie makeupov...
Odpovědět
Profilova fotka
casy, teraz nechapem :-D mas nazltly typ a pouzivas ruzove odtiene? C - pises ze su tie studene - ruzove
Odpovědět
Profilova fotka
inak to typove rozdelenie bolo pre mna vzdy dost divne, ja mam tiez nazltlu az olivovu plet ale som studeny - letny typ ;-)
Odpovědět
To by sa mohlo zdať dozadu, pretože väčšinou máme na mysli ružovkasté tóny pleti ako chladné a žltkasté tóny pleti ako teplý. Dôvodom je to, že MAC používa makeup umelci farebného kruhu, ktorý je do veľkej miery opak toho, čo my zvyčajne myslíme na ako chladný vs teplá. Jednoduchý spôsob, ako sa na to pozrieť sa takhle: Považujte každej z nadácie MAC odtieni ako vymenovaný buď chladný alebo teplý odtieň, ktorý by neutralizujú a vyrovnať svoj tón pleti. snad toto za mna lepsie vysvetli .... v koloristike ale rozoznavame 4 farebne typy... a tam je rozdelenie ine...
Odpovědět
belleda a preco si myslis, ze si potom letny typ?
Odpovědět
Profilova fotka
lebo sice mam plet do zlta ale je to studena bezovozlta az olivova a to je typicke pre leto a vlasy su origos popolavo plave - total studena farba, oci dnedo zelene, ono to nie je cisto letny typ, ale najviac mi to pasuje tam, na ostatne sa vobec nehodim podla mna...ja som z tej typologie bola vyzdy domotana a velmi sa tym neriadim, podla mna to kravina :-D lebo napr farby mi idu aj niektore studene aj niektore vyslovene teple ;-)
Odpovědět
bellada... existuju aj kombinovane typy ludi.. u niekoho sa urcuje lepsie, u inych zase horsie... ja som podstupila testovanie na typ u jednej vizazistky a tiez nie som typicky vyzorovo jesenny typ.. nie som rysavka, nemam tendenciu na pehy a ani velky problem pri opalovani... mam ale nazltly ton pleti, tmavo hnedoolivove oci, povodna farba vlasov bola skor stredne hneda... ale zase zemite farby su mi site, jemne licenie nie je pre mna... viac mi sedi tmavsia vo vsetkom.... a aj v zltej viem najst studeny odtien, tak ako teply... neda sa presne specifikovat, skor ide o zadelenie konkretnych odtienov farieb... inak pre letny typ je skor typicke chladne sfarbenie pleti... ruzovobezova, svetlobezova s ruzovym nadychom, sivobezova farba pleti... mam kamaratku a tato charakteristika na nu uplne sedi...
Odpovědět
Profilova fotka
sivo bezova by mohla byt moja, ja ten zlty odtien mam vdaka zvysenej hladine bilirubinu co je v podstate choroba, takze sa to asi neda povazovat za prirodzeny odtien, lebo vlasy mam totalne k letnemu typu ale ruzovu plet som zase v zivote nemala a jasne ze skoro kazda farba ma svoj studeny aj teply odtien, ale mne prave ze idu aj studene aj teple odtiene z urcitych farieb, napr aj vlasy som mala zafarbene asi uz na vsetky farby okrem ciernej, vzdy sa nasli ludia co mi vraveli, ze prave tato farba vlasov mi ide najviac, taze vsetko je subjektivne, kazdy vnima farby a ich ladenie uplne inak, preto si myslim ze nato ani nie su nijake strikne pravidla, len pomocky na orientovanie ;-) v kazdom pripade som ja vzdy kaslala nato co s cim sa ma ladit podla nejakych pravidiel, nosim farby ci uz oblecenia alebo licenia podla vlastneho pocitu a nalady a podla toho ci sa v tom dobre citim a myslim ze mi to ide viac nez dobre kombinovat, dokonca si trufam tvrdit ze co sa farebneho ladenia tyka a celkovo zmyslu pre farby som viac nez dobra :-D :-D ale radsej tocme o kozmetike, lebo nas este vymazu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?