TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ati, dikes :-N idem to preluskat....
Odpovědět
Profilova fotka
bell klido sa pytaj,....v darphine som asi najviac doma i ked teraz zacinam holdovat saloosu a vazne ak mate strije tak ricinovy olej nech sa paci....a nem budu teda aspon tie co sa cerstvo tvoria tak miznuuu :-N ;-) god bless za to!
Odpovědět
Profilova fotka
som teda kukla tie linky, tie olejiky mozu byt faj, ale ja mam prave plno od Saloosu nakupene a pride mi to nieco podobne a za podstane mensi peniaz :-D ale zaujal ma este ten ocny kremik...naozaj aj mal ucinky? myslim hydratacia, protivraskovy efekt a hlavne proti kruhom pod ocami, to ja mam vzdy :-( asi budem musiet skocit do salonu kde robia s tou kozmetikou a tam si to otestovat, mozno mi daju aj vzorecky...
Odpovědět
Profilova fotka
to sa ti vyplati najviac poradia+ich vzorky vazne vydrzia dlho mne ten kremik pod ocka funguje dobre rovnako ako aj na pigmentove ten clear white je supersky ich olejiky su kus insie...sipkovy a darphin sa neda porovnat ;-) vona, konzistencia, pouzite mnozstvo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
darphin olejceky maju v zlozeni viac eterickych olejov, preto su vonavejsie a jasne ze aj ucinok tym padom trosku iny, ale teraz mam doma si 5 druhov pletovych olejov, tak nemozem dalsi kupit :-D pojdem ja pekne do salonu, uz mam aj vybraty ;-) :-D
Odpovědět
ano, MoM som kupila este ked mali v BA predajnu....mali taky chladiaci pultik a z toho mi nabrala do nadobky lenze co cert nechcel, po prvom pouziti som sa vyhadzala --- chela som ju vyskusat este raz, ale po 2tt bola skazena (a to som ju pekne poctivo skladovala v chladnicke) ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( (u nas celkovo dvierka chladnicky su vyhradene na kozmetiku a lieky :-D :-D :-D :-D) a lacne to nebolo....pamatam sa, ze skoro nic ma vyslo cez 150,-sk :-|
Odpovědět
chcem podat niejake info o macu keby to niekoho zaujimalo, lebo tu bol spominany... face and body foundation- podla toho co clovek ocakava...je straaasne vodovy, treba ho rychlo rozotriet po 15 sekundach sa stane troska lepkavy, krycia schopnost minimalna (netreba od neho cakat ze zakryje nedostatkyn nivea tonovaci krem viac kryje ako toto :-D ) skor len vyrovnava ton pleti,jednoznacne na suchu plet neviem si ho predstavit na mastnej,ja mam suchu a nerada pouzivam puder ale s tymto make upom je puder nevyhnutny podla mna korektor studio sculpt- KATASTROFA...povodne som chcela studio finish ale predavacka ma ukecala na tento a bol hrozny!!! pod oci je velmi hutny a na nedostatky na tvari zas vobec nedrzi...proste nic z neho..a aby toho nebolo malo predavacka mi poradila zly odtien :-S studio finish concealer-ten je perfektny ale len ako na nedostatky na tvari...pod oci je podla mna velmi tuhy,pod oci je asi lepsie moisturecover, ale ten nemam mineralize skinfinish natural-super puder nezanechava taky prach na tvari ako ine pudre...ale brusim si zuby na transparentny set powder :-D puder select sheer- celkom fajn ale asi ten vyssie spominany mam radsej mineralize skinfinish-mam odtien blonde z limitovanej a soft and gentle...pouzivam ich len na vecer a len na vrch licnych kosti...a to balenie je tak obrovske ze pochybujem ze je ho mozne spotrebovat do konca spotrebnej doby cream colour base-ja mam odtien pearl a som s nim spokojna len ako rozjasnovac...ako ocny tien ale podklad pod ocny tien podla mna nefunguje,robia sa ciarky na viecku mineralize eyeshadow-tie lutujem ze som si ich vobec kupila..nepouzivam ich..pracuje sa s nimi otrasne ocne tiene-mam len dva lebo je mi luto 450kc za ocny tien ale som s nimi velmi spokojna...keby som bola niejaka prachacka tak neni problem mat ich viac :-D licenka-mam len jednu odtien trace gold na leto a ta je sheertone shimmer a textura je fajn...v lete je super pouzit na licne kosti a tvar tak preziari...chcela by som vyskusat aj well dressed ale tak este som sa k tomu nedostala
Odpovědět
sonyka - diky za recenziu, prave si mi usetrila zopar evry za mineralize eyeshadow
Odpovědět
:-) som rada..ale fakt je to len moj osobny nazor-mozno niekto ich ma rad...len sa strasne trusia a podla mna su na ociach velmi neprirodzene...a tie glitre co v nich su!!!vraj to take nie je vo vsetkych odtienoch ale ja mam love connection a fakt tie glitre su giganticke :-D nepomohla ani baza...a vzdy ich odniekal vyhrabem ze skusim..ale ak sa namalujem hned ich odlicujem dole ze takto vonku medzi ludi nevyjdem :-D
Odpovědět
a zabudla som paint pot-urcite sa k nemu budem stale vracat...drzi tiene perfektne ako baza a pouzivam ho aj samostatne ako ocny tien...
Odpovědět
a kde MAC nakupujes?
Odpovědět
tak to zaujima aj mna.. kedze je velky problem sa dostat k ich vyrobkom aj cez net, aby bola istota, ze to nebude fake, kedze Mac je jedna z najfalsovanejsich znaciek....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
musiiiim ist udatne branit mineralne mac tiene! :-N ono cela ta edicia je pomerne trblietava, ale love connection urcite nie je na bezny den, skor niekam na disco - na tomto blogu najlepsie vidiet tie megatrblietka :-) http://www.makeupandbeautyblog.com/pr... ja mam odtien play on plums a vynasam ho do nebies kade chodim x-) a zas teraz som si kupila mac paint pot v takom telovom odtieni a nula bodov..kazdemu holt sedi nieco ine :-S
Odpovědět
m.a.c je v krakowe - ale neviem, ci sa tam oplati kupit...ze ci nahodou vo viedni nie je cenovo vyhodnejsi8-(
Odpovědět
vieden, praha... adya - zlata, ze udatne branit:-D ale mas pravdu, kazdemu sadne nieco ine
Odpovědět
mne ani v mac-u nesadol make-up, aj ked maju milion odtienov a pritom su u vela kociek oblubene
Odpovědět
strasne ma laka ten nars - len bez vyskusania urcite ee
Odpovědět
Blondiatko... ja som kupovala minuly rok nejake drobnosti v Krakowe... no je to dost zavisle teraza od kurzu zloteho... ale licenku som kupila cca za 20eur, takze posud... ja si myslim, ze vramci Europy tie cenove rozdiely su minimalne, skor zavisle od kurzu danej meny, citelny rozdiel je uz pri UK Mac a este vacsi pri USA ponuke... z USA je to najlacnejsie, no dobre je ked to ma kto ti doniest.. baby mate pravdu, ze kazdemu sadne nieco insie a preto aj ja sa velmi neriadim radami inych, vsetko si musim odskusat sama... ja napr. ich makeup beriem ako najlepsie aky som kedy mala... po vsetkych strankach..
Odpovědět
ahojte, ciatko - ak by sa dalo okrem MoM aj Fresh Farmacy a uz naozaj nic nepridam. dakujem
Odpovědět
blond- to si pamatam, ako tam nad tebou v mac-u maturovali:-( vsetky ti boli na tvari vidno, nechapem, ci su take hutne alebo co? ak by ten nars nebol snobsky obchod (do takych, kde ta hned chnapnu cice a nevies sa branit, pripadne sliedia, ci nekradnes - do takych neleziem), tak by som mozno vysomrila nejake vzorky=-) a velmi si fandim, ze mi odleju v sephore smashbox primer, bez neho nejdem]-(:-D
Odpovědět
viem, ze v pl je vsetko zavisle najma od kurzu - no clovek tam zvycajne ide, ked mu to vyhovuje a necaka na dobry kurz (aj ked par takych pripadov veruze poznam) no musim to tam ist okukat v blizkej buducnosti - aj ked nic nepotrebujem :o)
Odpovědět
barcelonka - ok, cize MoM (krasnu skratku som vymyslela, ze?:-D) aj Fresh farmacy. dufam, ze si zienka spolahliva, lebo kto to bude potom vsetko predavat:-D
Odpovědět
bez neho nejdem :o) 8-(
Odpovědět
:-D
Odpovědět
ciatko-nemusis sa obavat,uz sa normalne na tie vecicky tesim. a kedy ides? dufam ze dobre nakupis. a MoM super skratka :-D
Odpovědět
odchadzam prec dnes vecer, vraciam sa vo stvrtok, ak dostanem kupit, balim v piatok a v pondelok to mas.
Odpovědět
ciatko - ok, tak ti zelam stastnu cestu
Odpovědět
@ face & body - na suchu plet nieje, ak mas akekolvek suche miesto na tvari tak ti zoxiduje flakato na tom konkretnom mieste o 1-2 stupne tmavsie ako ostatok ;-) , po naneseni treba pockat aspom 1 minutu, potom je lepkavost raz dva prec, nanasanie - najlepsie flat topom, krycia schopnost sa da nanasat v vrstvach as po strednu, z mac' stetcov ev. 187 popripade 188, ale clovek sa narobi viac a je pasikavy ;-), drzi slusne cely den, len treba rano prepudrovat, nevyhoda - 120ml & rychlo sa zvykne oddelovat a smrdiet ... @ mineralized rada - stare mineralized tiene jedna velka katastrofa - glitro prachova, max. nanasatelne navlhko alebo zamiesat do PP alebo bazy, tie z poslednej kolekcie - in the groove boli o triedu lepsie texturovo/kvalitovo, ale ze by to bolo nieco wow, tak to skor nie ... za skusenie stoji - mineralized skinfinish, ak by este bolo z in the groove - tak rozjasnovace/ licenky - By Candlelight a Stereo Rose @ korektor studio sculpt & studio finish - pod oci niesu ani jeden, oba susia a su s nimi viac problemov ako radosti ;-) , ked pod oci tak select cover up - ten lubi pod ocami taktiez susit, skor vhodnejsi moisture cover - pri farbe treba prihlaiadat velmi na podotien pleti - ak mam tvar nc (zltkasty odtien), kruhy pod ocami budu na 99% modro zelene a treba tam potom nw odtien, nakolko to nc nezakryje ... @ ocne tiene - najekonomickejsia varianta, ak sa o ekonomickosti da u mac'u hovorit je kupit su paletku prazdnu, bud 15'ku alebo 4'ku a do nich refill's bez zbytocneho teglika, s magnetom , ano niesu najlacnejsie ale stoja zato i ked nie vsetky farby, textury su hodne takej ceny, treba naozaj hladat a skusat ;-) @ licenky - ak farbia malo tak maju este na vrchu tu nestastnu priehladnu vrstvu - zobrat servitku a poriadne utriet a balo by to byt ok, z odtienov sa da vybrat .. cenovo: pre rakusky a nemecky trh sa na 99% da orientovat tu http://www.maccosmetics.de/product/sp... , v porovnani z obchodom je to +/- 1 € hore dole ... @ nars - ak nieco od nich tak - sheer glow a sheer matt foundation, pri tienoch, licenkach & co sa da najst porovnatelny produkt aj inde, nie az taky wow efekt ;-) ... cenovo & objednavkovo pre eu sa da tu: http://www.narscosmetics.eu/complexion-3
Odpovědět
uuuf:-D:-D:-D cize ak mam modrozelene kruhy, tak NW:-) dobre vediet..to je este na 1 maturitu toto
Odpovědět
Profilova fotka
aaa baby som mimo obraz, ktoru kozmetikus prave riesite? :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?