TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
jeeeej, som rada, ze ste tu zase sa rozkecali... bol tu hrozny klud a ziadne pokusenie... :-D
Odpovědět
buffy - spokojnost scrub som splachla do kanala, ostali mi iba oci pre plac bedaronicitel - da sa, ale 100% cajovnik. olej je asi lepsi babyfaceu som na chut zatial neprisla...
Odpovědět
Profilova fotka
dievčatá, moje americké nákupy mi zatiaľ obohatili kozmetickú taštičku o mac lícenku, púder, tiene minerálne (inak veľmi peknee http://www.maccosmetics.ca/templates/...) s tým spokojnosť, potom báza pod tiene urban decay - skvelá, hlavne že nemusím pchať prsty do kelímku :-N ďalej som si zadovážila NYX tiene trblietavé, tie ma sklamali, ale dám im ešte jednu šancu..a dnes som ulovila redken na antifrizz efekt na kučeravé vlasy za smiešnych 15 dolárov x-) ale ešte som poriadne nepreskúmala sephoru a aj lush ma tu láka.. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
dominika - neutrogenu na ruky mam teraz - zatial fakt to najlepsie co som mala (len som chcela nieco ine vyskusat)
Odpovědět
Profilova fotka
caute casy - :-D :-D :-D adya - super nakupy x-) ianitka - ja sa chystam skusit krem na ruky od loccitanu, bud ceresnovy kvet alebo nejaky iny, pozri na webku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
este to bambucke maslo asi, ale inak ja tie sladke vone nemusim
Odpovědět
Profilova fotka
inak celkom fajn krem bol aj od glydoree - med + bambucke maslo : http://www.ab-cosmetics.com/swift_dat...
Odpovědět
Profilova fotka
inak baby nemate nejaky dobry tip na uchovanie opalenia po co najdlhsiu dobu?
Odpovědět
adya... nerob chutky, lebo idem zhanat sponzora na letenku a nakupy.... ja by som tam urcite minula majetok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
domi - jedine co aspon ako tak pomaha na udrzanie opalenia je betakaroten a to uzivat vnutorne, ale aj v kozmetike ako napr, sprchace ci mlieka s betakarotenom a raz za cas pretriet aspon jemnym samoopalovakom, ale to az ked opalenie naozaj mizne a samozrejme vela vela hydratovat z vnutra aj vonku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
casy - niekedy je aj vyhoda ze v nasich obchodoch nic poriadne nie je, aspon neminame az tak vela :-D :-D :-D inak si neviem predstavit tie ucty, to by uz len bola katastrofa :-. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ok,cize kupim este jedno balenie betakarotenu a nemas aj konkretny tip na sprchac s betakarotenom?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
urcite dermacol ma jeden s betakarotenom, som ho raz mala... troska pomohol
Odpovědět
domi http://www.krasa.cz/photos/dm5455.jpg aj mliecko - tan prolonger http://www.dermacol.cz/dc/dermacol-in...
Odpovědět
domika - ja vždy pred počas aj po dovolenke užívam betakarotén, a do zimy mi opálenie vydrží určite
Odpovědět
Profilova fotka
do zimy???
Odpovědět
do decembra určite, samozrejme, že nevyzerám ako keby som sa práve vrátila od mora, ale nie som bledula
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko a ianitka dik, pozriem v DM :-) drejka - ja som tiez uziva betakaroten pred dovo, tak si ho nasadim aj teraz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
presne ten sprchac od Dermacolu mam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a bell citis, ze pomaha? blba otazka, kedze ste sa len nedavno vratili, no aj tak sa pytam :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ani neviem, mne opalenie vzdy dost dlho drzi, ale neviem ti povedat cim to je, ono asi vela zalezi od pokozky a jej povodnej farby...
Odpovědět
Profilova fotka
tak potom u mna je to jasne, ze mi vydrzi max do septembra...tak, ale staci to, ved potom sa aj tak zacnu nosit svetriky a ine "dlhsie" veci :-D
Odpovědět
bellada... ale aspon by hlavne neboli narazove nakupy... hlavne ked musim objednavat zo zahranicia kupujem viac veci naraz kvoli postovnemu... a obcas to postovne tiez nie je nezanedbatelna polozka.. minule som prave riesila vo Fann narodeninove poukazky.. bola som tam asi tri krat kym som povyberala aspon nieco za jednu... vone tu nekupujem, pletovka tiez nie a z dekorativky tiez nebolo co... juj, mat tu aspon Sephoru a Mac... stve ma, ze limitovane kolekcie od Mac nemam sancu kupit... celkovo ja na Mac trpim zavislostou... tak by som si postupne kupovala, vsetko vedela realne omrknut, takto idem do nakupov casto odhadom
Odpovědět
casy - tak hod tip na mac, co sa ti najviac pozdava, nieco zaujimave..
Odpovědět
Profilova fotka
casy - v tom mas svatu pravdu, lebo zase pri netobjednavkach clovek niekedy aj vyhodi peniaze za nieco co mu nesadne, lebo zle vybral prave preto ze to nevidim nazivo mne dopchadza denny krem prave a rozmyslam co namiesto neho, som mala LRP Activ C, ale chcem nieco nove skusit, nieco na prevenciu proti stranutiu, proti prvym vraskam a na rozjasnenie (zmiesana plet), mam uz aj nieco vo vyhlade, len to stoji dost a potrebujem najst nejake lacnejsie shoppy napr na Darphin, Juvenu, Clarins, Lancome, ak by ste o niecom vedeli napiste, popripade ak budete nieco objednavat zo zahranicia by som sa pridala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - ja som v tom duty free nasla svoj biotherm krem ovela lacnejsie a myslim, ze mali aj ine znacky, takze sup niekam na dovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
domi, obavam sa ze na letisku tak skoro zase nebudem :-( ostava mi len web alebo navstivit nejaku blizku svetovu metropolu (Praha, Vieden, Budapest) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak potom len nejaky vyletik do Prague, prip. Vieden x-)
Odpovědět
ciatko.. u mna z Mac najvacsi uspech maju ich licenky... tie milujem... taktiez ich makeup Studio Fix fluid, korektor Select Cover up ( pre mna nenahraditelny) , pudrik Prep+ Prime, samozrejme pigmenty, toto su taky moji favoriti... ale celkovo ja tuto kozmetiku milujem aj kvoli roznorodosti, odtien na makeup na 100% pre mna som nasla jedine u Mac... do Rakuska mam daleko, este ked tak Krakow, no tam sa tiez dostanem len malokedy... celkovo ja som na dekorativke zavisla.. a u nas okrem Loreal, Gosh, Max Factor nic nie je ( neratam tie lacnejsie znacky, ktore uz ma davno neberu ) a potom sa mi obcas stava, ze to co mi nesadne, predavam pod cenu len, aby to nelezalo u mna
Odpovědět
super, pisem si, poskusam. nieco z tej rady mineralize nemas vyskusane?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?