TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - aha, noo tak, ale som v pomykove ci teda celu sadu potrebujem :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ved ani ja neviem co teraz....alebo sa nato vykaslem a kupim len nieco v DM, aj Balea ma nejaku sun radu na vlasy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tiez pravda :-D ako mne by stacil aj ten sampon, ale potom by som cvakala za postovne a to nechcem 8-(
Odpovědět
bell, mari sa mi to len alebo mas ty skusennost s revlon-om konkretne make-upom? ak ano, tak si kupovala v kamennaku alebo na nete? dik x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy.ka - kupovala som v drogerke v Londyne ;-) u nas na SVK sa neda zohnat v obchode, iba na nete
Odpovědět
Profilova fotka
baby nejake tipy na vyrobky po opalovani nemate? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi, tento rok olejujem s bio olejmi kokos, sipka, konope ;-) a kupim este panthenol penu
Odpovědět
Profilova fotka
aha, ty mas tie olejceky, som aj zabudla..ja rozmyslam bud nad pantenolom alebo nejakym kremikom z lekarne...
Odpovědět
domi - poopalovacie si kukni LRP Posthelios, ten je uz aj na spalenu pokozku, v lekarni mi teta povedala, ze ma aj nejaku chladivu zlozku, na rozdiel od ostatnych... Dobry je aj od Lavery sun sensitiv-krasne vonia a potom este mrkni aj na Yves rocher je super
Odpovědět
Profilova fotka
ery - tu laveru maju tusim v DM-ke, ak sa nemylim, ze? idem si to pridat do zoznamu, co treba kupit na dovo :-D
Odpovědět
jj to 2. sun sensitiv after sun- som myslela... Opalovacie mas ake?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
noo zatial ziadne :-N este som sa nerozhodla, ze co kupim
Odpovědět
ahojte maniačky,dlho som tu nebola :-D hlasim, ze po tom ako moja face chytila troska farbu tak ficim na make-up ator mattitude a vpohodeee, odtien 003, len jemna vrstva a puder este jemnejsie, samozrejme,mineralka v spreji ;-) ale uz mam objednany na jesen pekne ELdouble wear light a tie som ostala verna podkladove Clarins eclactminute...niekedy, ked mam faktze fajnu plet,tak idem len na nej..len nemali mojodtien 01,tak som zobrala 00
Odpovědět
oprava: astor
Odpovědět
Profilova fotka
luko vitaj spat ;-) takze si presedlala na lacnejsiu variantu na leto :-D ja som si opatovne zakupila EL double wear light, sice som chcela skusit YSL, ale nakoniec som sa vratila k osvedcenu nejaku novu vychytavku nemas v zalohe? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaj baby, uz, aby sme lushovali vo velkom :-D :-p
Odpovědět
domča,jasné..na 2 mesiace si nebudem pořizovat 30a viac eurovy make-up, mne to opalenie dlhsie nevydrzi a dnes drzal astor cely den...ale malasom ho fakt len v jemnej vrstve a pod tym podkladovku vychytavku novu nemam zaaadnu 8-)
Odpovědět
ale EL je uz tiez objednany ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak mozno budem musiet aj ja prejst na iny mejkup, ked sa vratim po dovo, teda ak ma slniecko trosku "osmahne" :-D sakraa nisto? tak aspon usetrim :-D
Odpovědět
kociny, balicek od Lush mam domaaaa x-)
Odpovědět
faaaakt? to je rychlost. urcite to vyzera super, takto pokopex-)x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ey - to naozaj? :-o jeeeeej tesim sa x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevriiiim, to co triskacom poslali? :-D :-D :-D
Odpovědět
akurat som ho rozbalila, tesila som sa na vzorecky, ale nic nepribalili ]-( kto objednaval z Lushu-bell?
Odpovědět
mozem poslat dokazne foto, ze som si fakt nic nenechala, prisli akurat 2 krabicky, zelezne, ktore naskocili pri 2 obj. produktoch, tuhy sampon/buffy. Inak na niektore vone si budete musiet velice zvykat, moja mamina teraz ohodnotila vonu produktu ako na psie h...- ale vobec sa v tom nevyzna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zadne vzorky??? svinuchy ]-( to coooo...ti verime, neboj ;-)
Odpovědět
ery- ved mi ti verime, nemusis nic fotit:-D krabicky su fajn ono ked je vela tych vyrobkov pokope, tak to je vonavy misung, vid kamenny obchod, tam ma do minuty zacala hlava boliet. ale samostatne je to ok
Odpovědět
krabicky by si si mala nechat ty- ak si si objednala sampon alebo buffy
Odpovědět
jj mamca uz chysta tu krabicu na mole do skrine :-) tak trochu som sklamana, som myslela, ze vyskusame este nieco nove popri oficialnych nasich ]-( A take malicke to je, sa mi zdalo, ze budu vacsie niektore produkty :-) kocky poslat vam to uz dnes, alebo pockat do pondelka?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?