TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
makcza - sprchove gely obmienam, tym to asi nebude, a vodou asi tiez nie...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to asi neporadim... mne se prave tyhle sucha mista.. ci mirne svediva, delaji po sprchovani horkou vodou... bohuzel to mam rada... a pak jednu dobu jsem mela alergii na sprchove gely.. musela jsem se myt pouze Dove mydlem, pak se to uklidnilo a sup zpatky na gely... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa tie miesta robia na stehnach a ramenach a tiez neviem z coho - nie su drsne, ani okom viditelne, len palia inak ja som spravila najazd na Pupu dnes a mali to tam nejako pozlacnovane, tak som len zhrnala a zhrnala a nakoniec som :-. pri konecnej sume ale mali tam celkom fajnovu kapsicku kozmeticku, asi take nieco ako si zhanala dominika
Odpovědět
nieeee......ery --- objednala som baby face, tak ho samoska vezmem ;-) sak clovek nikdy nevie, z coho sa napravi 8-) mozno budem milo-premilo prekvapena vyslovene mastnu plet nemam......mam supiny na ksichtiku, pritom sa plet tvari ako mastna =-) =-) =-) sak dominame, co mame a potom sa vrhneme na dalsiu objednafku :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baby face je fakt mastny, mne na tvar vobec nesadol, ale da so pouzit na odlicovanie oci, ak by nepasovalo na xichtik, maskara pojde dobre dole... Angel je fakt paradny ;-) v Pupe som bola aj ja dnes, kupila som novu bazu, teraz som zobralal tu fialovu, zlavy maju na viacero veci...laky su za 1,90€ x-) zlacneny je aj sypky puder aj tienik na obocko, ktore som kupila pred casom, kurnik ]-( a este dalsie veci...co mam mrzi, ze vobec nedostavaju opalovacie kremy :-| a vo Fannku som vyuzila to akciu co teraz bezi na stetce :-N uz mam aj ja na mekeup a xl stetec na ocne tiene x-) lekaren som uz nestihla ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ianitka - super, dik za info x-) bell - aka akcoska na stetce vo fann? hmmm? musim ist kuk na webku :-D
Odpovědět
no asi ze druhy produkt je lacnejsi
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj jasne, som aj zabudolko :-N inak blond, fakt ak by si chcela skusit ten angel, mozem ti z neho kusok poslat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a bell kupila si stetce od gosh?
Odpovědět
Profilova fotka
hej kupila so Gosh stetce na tu akcosku ze druhy je so zlavou 35% ci kolko :-D som to dnes rano aj hned testovala :-D Pupa baza fialova je rovnaka ako ta priesvitna, je super ale ten farebny efekt tam ja vobec nevidim... stetec na make up je paradny, som si tak nikdy nenanasala make up, ale je to lepsie 1. nemam zababrane ruky 2. makeup lepsie prilne k pleti 3. lepsie rozotriem prechody smerom kusiam, na cele k vlasom a na krk este trosku nacvicim techniku a bude to supeeer :-N x-) a stetec na tieniky tiez na jednotku x-) rozmyslam ze vymenim stetce aj na puder a licka...
Odpovědět
Profilova fotka
bell - ja som si vzala okrem ineho v tej pupe aj tu milk - probioticku sadu, som chcela vyskusat a neovonala som ju - ja co vsetko onuchavam :-D :-D no a ona je kokosova - blee, ale vcera som ju vyskusala a vcelku fajn pocit, tak ten kokos asi znesiem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fuu, takze stetce gosh, pisem do zoznamu :-D ianitka - mas tu sadu milkie? a co konkretne?
Odpovědět
Profilova fotka
ianitka :-D a nema to kokos nakresleny aj na obale? na niecom som to videla.... ja som to tiez obzerala, som chcela opalovacie kremy, ale tie nedostavaju mi povedali :-(
Odpovědět
dakovala domi, ale netreba :o)... bell, aj ja som so stetcom na make-up spokojna
Odpovědět
Profilova fotka
je to, ze milk sada - probiotic - vyzera tak lekarensky - mam mlieko, toinkum a ocny odlicovac... bez kokosu na obale :-(
Odpovědět
Profilova fotka
domi - ten Goldwell Dualsenses Sun Reflects si si objednala? ja teraz uvazujem ci to mam objednat, uz mam v kosiku sampon, masku aj ochranny spray, len je to dost penazi a ci sa to oplati, ci to bude fungovat....ja som este nemala nikdy nic z tej znacky...neviem....
Odpovědět
Profilova fotka
blond - nzc, ked si to rozmyslis kludne daj vediet ;-) bell - ee neobjednala, lebo by nestihol prist do nasej dovolenky :-N si kupim asi ten loreal pripadne bonacure na leto...
Odpovědět
Profilova fotka
domi, ja som to pozerala na prafums.sk a ak to dnes objednam tak vo stvrtok 15teho to uz mam doma, ty si odkial chcela objednat? by som k tomu prihodila este aj eucerin opalovak, maju za 14€ co je dobra cena, lepsia ako v kamenej lekarni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - my sme chceli s ery objednat zo zahranicia ;-) no idem kuk na ten parfums
Odpovědět
Profilova fotka
a loreal ma nejaky speci na leto? myslim ten drogerkovy...
Odpovědět
Profilova fotka
ee ja myslim ten loreal profesional, drogerkove nepouzivam...
Odpovědět
Profilova fotka
hej na cheapsmells ho maju za ovela lepsie ceny, ale co uz....
Odpovědět
Kocky, balicek je uz na ceste, celkom rychli su v Lush x-) 5-7 pracovnych dni ma cestovat balik. V maili pisali, aj o cerstvych pletovych maskach a "Hair doctor", ze to chodi osobitne v inom, mensom balicku-asi to nejako specialne balia a treba ich dat hned do chladnicky.
Odpovědět
Profilova fotka
a profesional ty kupujes priamo v kadernictve? ved to tiez predrazene, ja aj to objednavam zo zahranicia...
Odpovědět
Profilova fotka
no ved to, ja som neskoro spamatala, takze musim rychlo hladat nahradne a hlavne rychle riesenie... inak som si ani nevsimla, co vsetko na tom parfums maju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jeej ery to je supis x-) bell - nie, to tiez kupujem na nete alebo v jednom shope s kader. potrebami, kde to maju ovela lacnejsie ako v kaderkach ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ery - mne ten balicek ale posli az koncom mesiaca, lebo som na dovci...aby to nestalo na poste zbytocne v tom teple ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell - a ako to je na tom parfums s dopravou? plati sa pri kozme alebo nie? lebo tak parfemy posielaju bez ceny dopravy...
Odpovědět
Profilova fotka
domi - objednavka nad 30€ je zadarmo kurier, co ak das celu tu Goldwell sadu - 3 vyrobky, tak akurat mas :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?