TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
inak vela veci by som odtial klido-pido zjedla :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
takze bedaronicitela mame v kosiku skoro vsetky :-D :-p
Odpovědět
nooo....sak ja hlavne toho potrebujem ako sol
Odpovědět
Profilova fotka
ja tak isto v poslednej dobe...
Odpovědět
bedaronicitel :-D :-D :-D :-D veru, moja celustna kost ho potrebuje..a plecia dtto erykahh mi pisala, ze baby face sa nehodi na mastnu plet - tak si to este checknite, kto ju ma vyslovene ze mastnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a nie? sak iny nazov sa mi ani nepaci :-D :-p ja som si baby face neobjednala, som si vybrala Angels On Bare Skin ;-)
Odpovědět
dobre si spravila, ten je na mastnejsiu
Odpovědět
Profilova fotka
ery dobre poradila...sa na nu vzdy mozem spolahnut... vyzna sa herecka 8-)
Odpovědět
jaaj, tak som to prechadzala, zmagorena, ze co mi nesedia pocty az potom som si vsimla, ze som nedala blondiatku vacsie velkosti 2 produktov :-D
Odpovědět
Ok, nikto nic nechce definitivne menit? ja som nakoniec objednala na xsichtik aquamarinu cistic, full of grace serum a new tuhy sampon, otestujeme a uvidime dalej... tuhe parfumy som nakoniec neobjednala, lebo mi padaju aj tie tekute z policky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ery - to bude tym teplom :-D takze objednavka je uz kompletna? a kedy asi dorazi? som nejako nepostrehla...
Odpovědět
Profilova fotka
ery - myslim, ze nie, teda ak si mi vymenila ten baby face za ten Angels On Bare Skin , tak je vsetko ako ma byt ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jj kompletna tym dhl to bude isto rychlo, podla mna tak do tyzdna
Odpovědět
Profilova fotka
domika007. dobre jsi udelala.. ze jsi si vymenila ten Baby face za Angels.. baby face se nehodi moc pro mastnou plet.. jakoze sam o sobe je dost mastny... Angel je mnohem lepsi.
Odpovědět
fiha, rychlo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
makcza - jj, mam super radcu :-) to vazne? jeej to mi mozno este do dovolenky prifrci 8-)
Odpovědět
neboj domi, vsetko je ako ma byt ;-) dufam, ze to tam nepokaslu, lebo mame 28 poloziek :-)
Odpovědět
Čiatko ten eucerin na alergiu proti slnku je ktorý presne (čo používa tvoja mama) , sa mi na dekolte vyhádzali nejaké červené fľaky, asi od slnka. 8-( . Vďaka za pomoc
Odpovědět
ok, baby, tak vidim, ze zmeny nebudu, idem to objednat-nech viem, akym kurzom mam ratat...
Odpovědět
baby face nie je na mastnejsiu plet? :-o =-)
Odpovědět
neda sa to este zmenit za ten angel???? bo ja mam ksichtik podobny, ako domi :-| :-(
Odpovědět
ak nie, nevadi.....niekomu to darujem ;-)
Odpovědět
skus jej este ryyychlo do IP napisat
Odpovědět
prinajhorsom si budem baby faceom umyvat labky a budem ich mat ako babatko :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
blondiatko-: prinajhorsom si ho necham ja, domca ti moze ponuknut kusok zo svojho angel a ja kosuk z auqamariny a rozhodnes sa pre buducu objednavku Kocky, zatiam som stihla len bell poslat vyuctovanie, idem sa chvilu vyvencit a potom neskor poslem vsetky ostatne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondiatko: na tu mastnejsi je lepsi opravdu ten Angels... protoze ten baby face je o sobe dost mastny, takze je spsi vhodnejsi pro combinovanou ci sussi plet... ale je to tezke, jako jakoukoliv kosmetiku, soudit... jelikoz kazdemu sedne neco jineho...nicmene na Angels jsou daleko lepsi reviews a i ja se pridavam do rad... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondik - jasne, poslem ti kusok z mojho angela na okostovanie x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak baby.... kdyz uz jsme u te krraaaaasne pleti... ;-) uz jste se zminovaly... kosmetika Avene a ted nove mam od Clinique Anti blemish sol. liquid make up.... je takovy jako by sametovy.. kryje fantasticky a pusu se mi leskla na T zone cca po 5 hod, mirne. Po vecernim odliceni musim konstatovat, byt jsem skeptik, ze se netvori nove naznaky bedaru :-N a ze to jako by uzdravuje pokozku. Jsem teprve v zacatcich... podam kdyztak hlaseni. Jinak oproti EL DW stopro lehci varianta.. ne tak vyrazna na obliceji. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby mam otazku : vzdy po sprchovani resp. vzdy pri dlhsom kontakte s vodou sa mi na dlaniach vytvoria take spuchnute a vysusene miesta, neviete cim to je? lebo tak ja si ruky denne kremujem...
Odpovědět
Profilova fotka
domika007: prilis horka voda nebo nevhodne mydlo, sprchovy gel.. ci co pouzivas...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?