TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
len sampon, sprchac a mydlo. v darcekovom baleni. a supli tam toto vsetkox-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vichy je prave ta Aqua rada ich najlepsia, ostane nic moc, ale ta je super
Odpovědět
Profilova fotka
tak aj to sa da celkom, noo, tak budem setrit a nabehnem tam a tiez sa mi mozno nieco ujde 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baby ma otazku: ak je na opalovacom kreme/mlieku...uvedene SPF je to UVA ochrana alebo aj automaticky UVB? lebo niekde je uvedene ze ma UVA aj UVB filtre a niekde len UVA, to znamena ze UVB tam nie je? =-) lebo to je potom dost blbe, kedze UVB je dost skodlive.... :-.
Odpovědět
bell- teraz je v platnosti nove znacene a dost to matie. tiez som bola z toho na nervy, lebo tam nie je uvedene vyslovene UVB, len UVA - tyka sa to co som si vsimla LRP, Daylong. ale je to ok, nasla som k tomu vysvetlenie, ale teraz to nemozem najst]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ved prave, ja som to pred par dnami zachytila ze EU nariadila aby sa zacalo oznacovat UVA aj UVB a som z toho vedla nejak, niekde to je niekde nie, napr na detskom Daylongu je napisane aj UVB ale na ostanych nie a niektore znacky maju vyslovene napisane UVA faktor, a to teda UVB nemaju? ved to je potom nanic
Odpovědět
presne, to je podla mna nejaka bejkarna, ved Daylong ako top vyrobca opalovakov by neodstranil z pripravkov UVB:-S co mam doma 25 spred roka (tusim), tak tam to UVB je. aj UVA
Odpovědět
Profilova fotka
na porovnanie: http://www.drogi.ch/shop/contents/med... - ti je len UVA a http://www.pokozka.info/images/DayMic... - a tu aj UVB
Odpovědět
vraj podla nejakej novej eu normy sa uz pise iba uva...to ale neznamena, ze je krem bez uvb
Odpovědět
na ofiko stranke Daylongu "Vďaka použitým filtrom Tinosorb® M a Tinosorb® S ponúka Daylong ochranu v celom spektre UVA a UVB žiarenia. Tinosorb filtre sú navyše fotostabilné, netoxické a dobre znášané." dalsie: Pre spotrebiteľa sa situácia zjednodušila tým, že vidí jednoznačné slovné vyjadrenie (Stredná ochrana) a zároveň má jasnú informáciu, že prípravok chráni pred UVB (SPF30) a súčasne aj UVA žiarením (symbol UVA v krúžku) taak tam je pes zakopany - to cislo v sebe obsahuje info, ze to je ochrana pred UVB:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lebo ide o to ze oni nemusia mat rovnaku hodnotu, ak je SPF 30, moze mat UVB 30 a UVA 25 alebo opacne... asi kupim len to kde je to pekne rozpisane a hotovo! maju to tam uvadzat, nech sa clovek orientuje :-D cem istotu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
len ten symbol UVA v kruzku nie je vsade
Odpovědět
Článek se načítá
bell, je to tak, ako som pisala udaj cislo je ochrana pred UVB a UVA je tam vzdy vyznacena
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.uvzsr.sk/docs/bkv/info_pre...
Odpovědět
na tube/flasticke by mal byt, radsej osobne omakaj
Odpovědět
Profilova fotka
bell - uz si nasla aj nieco konkretne medzi cim sa rozhodujes? ja stale neviem co si kupit na opalovanie :-|
Odpovědět
Profilova fotka
okiii, dik za pomoc ;-) :-D musim uz dnes nakupit nove opalovaky, tie z minuleho roku uz dochadzaju...inak som sa prazila cely vikend a nejak slabo to na mne vidno :-| strasne horucavy, slnko prazi, ale nejak nechyta....divneee =-)
Odpovědět
ani mna vobec nechytilo, ale co chcem s 25-kou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja sa chystam na nakupy bell, tak si spisujem veci
Odpovědět
Profilova fotka
mna tu doma nikdy nic nechyti, jedine tak ruky a chrbat si opalim, moj najvacsi problem su nohy 8-(
Odpovědět
ja som spokojna s daylongom, teraz vymysleli aj prostriedok na aknoznu plet, ramena, dekolt. a este je skvely eucerin - proti slnecnej alergii, je neparfemovany. moja mati ma brutal alergiu na slnko a moze ist von len s tymto:-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja som mala v sobotu 30, v nedelu som sa na nu uz vykaslala, dala som len 15 a stale slabota, ledvy vidim rozdiel...
Odpovědět
aha, ty chces na tvar. tak to neviem. zvyknem sa napatlat telovym - samozrejme bez makeupu, nerobi mi to zlobu
Odpovědět
Profilova fotka
ja som biela uplne cela, ale uz na to kaslem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja si na tvar nedavam nic ine, pouzivam to co na telo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja nemozem to co na telo, upchava mi to pory, ale aj na telo idem kupit, ale tam mi to jedno, kupim 30 pre MM a mne staci 20 a potom 15, co bude za dobru cenu, vodeodolne...samozrejme z lekarne, drogerkove nejak nemusim
Odpovědět
Profilova fotka
alebo keby kupim toto :http://cdn2.ioffer.com/img/item/138/711/519/Lrg9i3Ibzax7Fqs.jpg to by som mohla asi aj na tvar, ked je to lahka textura....mate to niekto, poznate?
Odpovědět
som chcela poslat ery IP a ja truuuba som to zavrela ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( esteze nie som narocna a nechcem toho tak vela :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blond :-D :-D :-D to sa stalo 1x aj mne, snad to nemalo byt nejake znamenie :-N :-D
Odpovědět
takze chcem toto: 1) baby face cleanser 2) brimstone shower scrub 3) grease lightning cleanser 4) buffy body butter a potom, ked budeme spoko, objedname dalsiu varku ;-) inak ja som tu mask of magnaminity raz mala, ale som na nieco z toho alergicka ---- takze sa uz do takych veci radsej nepustam radsej nico neutralne som zvedava hlavne na baby face, ze co je to zac
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?