TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
mozno by stacila bublinkova velka, aspon ja mam ploche veci, ziadny kelimok doporucene moze byt
Odpovědět
mozno sa to zmesti do klasika a5 bublinkovej obalky...aaale sak to je uz jedno - euro hore dole inak dakujem, ze si sa podujala s tym babrat - nabuduce mozem napr. zase ja (ked mi das instrukcie, ze co a ako)...ak by bol dalsi zaujem
Odpovědět
presne, velka vdaka erykahx-)vazime si to
Odpovědět
ciatko: jj bublinkova=vystuzena, komplikovanejsie som si to pomenovala... chcela som tuhy parfum, ale netusim-ktory objednat: American Cream, The Comforter Solid, Vanillary??
Odpovědět
hned ako dojdem domov, poslem do ip definitivne, co chcem
Odpovědět
v pohode kocky, mam bohuzial tolko casu, ze by som snad mohla pre vsetky uzivatelky mojesvadby objednavat ;-)
Odpovědět
jaaj, lebo su aj vystuzene, kartonove http://www.daffer.sk/obchod/images/ob... mne sa z tych parfemov pozdava Comforter a Olive branch. bala by som sa, ze vanillary bude ako stromcek do auta :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no ja tam mam aj teglik, to mliecko je teglikove, je to problem? =-) :-N
Odpovědět
mas to coco lotion? to vyzera fantasticky, bude to ako pinacolada, je tam aj ananas, mnamx-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano presne to ;-) som zvedava ake bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam tiez teglik a flasticku, potom uz len take mydielkove... vanillary - je dost sladka vona, taka ako pri peceni kolacov na vianoce :-D ale nie autostromcekova ;-) Olive Branch a Comforter su sviezejsie, citrusovejsie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
eryy, urcite ti poslu aj kopec darcekov - vzoriek z kade coho, oni vzdy toho vedia este dost pribalit.... ;-) a ak by objednavocka nechodila, alebo nadali odpoved, ze kedy posielaju, treba im napisat, niekedy maju v tom asi chaos :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... tu je tama o Lush, ak by ste este chceli nieco vediet... ;-)
Odpovědět
bell xi, mali by sme sa tam asi presunut, sme to tu zalushovali par stranami :-D - asi to risknem s American Cream - kocky chvalia vonu vlasoveho kondicioneru-nakoniec :-) No to dufam, ze za taku objednavku budu aj vzorecky-vsetko poctivo podelim, nech testujeme vsetky ;-)
Odpovědět
tak za tie vzorecky a darceky to stoji x-)
Odpovědět
Profilova fotka
posielaju vacsinou tie krajane veci - sampony, mydla, sumigule a tak....
Odpovědět
toto mi raz spravil l´occitane - z tych darcekov som zila pol rokax-) skoda, ze to bolo len raz tolka stedrost
Odpovědět
Profilova fotka
jj, darceky nenormalne potesia :-D x-) sak si aj zasluzime pri takom utracani..... :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Baby, potrebujem tip na nejaky hydratacny krem na okolie oci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko a co ti poslali z loccitanu? x-)
Odpovědět
ryzovu cistiacu emulziu, pletovy olivovy peeling, mydielko, masku z bambuckeho masla -> to bolu minivyrobky a este aj sacikove vzorky samponov. ale bol to nakup v predajni, nie na nete. ianitka - to by aj man zaujimalo. dost si baby chvalia od Avene http://www.paramarket.com/images/7581...
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj jasne, vzorecky som tam dostala aj ja, ale som sa priatelsky podelila so sesterkou a ta sa zamilovala do toho madloveho mliecka x-) a ked sa o kremoch bavime som sa rozhodla kupit si hydratacny krem od eucerinu , tento : http://www.aboutmygeneration.com/Port...
Odpovědět
Profilova fotka
mala som vzorecku a bol dost podobny tomu biothermu co som chcela ;-)
Odpovědět
praveze to neboli vzorecky, vzorku mas na 1-2 pouzitia, ale toto boli normalne flasticky, len mensie 10ml - to je patina balenia, nechapala som=-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - dik skusim poguglit ale vyzera dobre
Odpovědět
Profilova fotka
ianitka EUCERIN AQUAporin ACTIVE očný krém AVENE Eluage contour des yeux La Roche-Posay ACTIVE C očný La Roche-Posay HYDRAPHASE YEUX VICHY AQUALIA THERMAL yeux roll-on
Odpovědět
ianitka: ak mas moznost objednat zo zahranicia tak super je Burts Bees Royal Jelly Eye Creme-skor na noc, Guinot Hydrazone-aj pod make up, Lancome Primordiale-aj pod make up, Eucerin Aquaporin Active-aj pod make up, potom este skor na noc: Kiehls kremik s avokadom
Odpovědět
Profilova fotka
ten Lancome Primordiale mozem odporucit aj ja x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - aha, to som asi zle precitala, tak to by bolo supis,to by som brala aj ja....a ty si vtedy nejako vela nakupila?
Odpovědět
Profilova fotka
bell dik Vichy ja nemusim, ale vsetky ostatne sa mi celkom pacia ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?