TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
taku tehlovu mam v tej 4-paletke - vyzera to ako kopky zmrzky...a nad tou druhou stale uvazujem - su tam totiz 2 modre kopceky...cize by som vyuzila iba oranzovu a zelenu
Odpovědět
aj ja mam tu paletku ako blondik,ale tu,kde je siva,fialkova,hneda a oranzova,dam si najprv bazu,tiez gosh,odtiene su krasne a drzia mi az do vecera bez zmeny :-)
Odpovědět
http://2.bp.blogspot.com/_MAEXNH0nVoU... tieto,len ine odtiene :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dik moon, taku paletku som vo fannku ani nevidela =-)
Odpovědět
to maju v dmku domi ;-) u nas vo fann nebola,ale v dm maju taky stojancek a tam maju aj tie bazy a este nejake novinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moon - u nas v DM -ke zase stojan s Gosh nemaju ]-( takze kupujem jedine vo fannku :-S
Odpovědět
nechcem byt pokusitelka 8-) ,ale ani u nas nebol,ale ako prisla tato nova kolekcia sa objavil ;-) takze by mal byt aj u vas ;-)
Odpovědět
tie gosh paletky maju aj v DM, v ktorych nemaju gosh stojan. aspon ja nemam poruke ziadnu dm s goshom, ale tieto 3-4 novinky tam maju, zboku regalov ;-) to je aka dobra fann akcia x-) asi to bude spiralka a gosh sypky x-)
Odpovědět
ja som sa zle vyjadrila :-N to nie je samostatny stojan ako napr.loreal,to je na polickach oproti tym osvetlenym velkym stojanom(aspon u nas) v takom samostatnom malom stojanceku len v policke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dik baby, tak skusim nazriet, zajtra sa do DM -ky zhodou okolnosti chystam ( nie do tej nasej) , tak to vsetko poobzeram ;-) jasne super akcoska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moon v pohode, pochopila som ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zajtra sa chystam do polusu, tak teraz premyslam ake drogerky ci parfumerky su tam :-D
Odpovědět
Článek se načítá
polus - marionnaud, fann, a taka mala drogerka cez pult, ktoru neznasam. ale je tam vyborna pechadzacia sa lekaren, kde ta nechaju na svatom pokoji a mozes vyberat, tovar nie je za sklom
Odpovědět
a YR
Odpovědět
Profilova fotka
a tusim je tam aj yves rocher x-) ten obchodik zboznujem... ano tu lekaren poznam, ta je super, tam som si aj tu bioderma micelarku kupila
Odpovědět
domi, keby si videla ceny v rocheri vo viedni, tak skolabujes, tak to je o vyse polovicu lacnejsie, nechapem tie ceny tu...som sa tam vysantila, sprchace ze 1, 60€...mali este -50% na vsetko a dlhodobo, ziadne vymyslanie, ze toto sa nevztahuje na akciu, ani toto nie..na svk uz do rocheru nepachnem, lebo toto nie je mozne, aby sme to takto preplacali, nech sa uvedomia ]-(
Odpovědět
moon, ved mas tu istu paletku ako ja :-D :-D :-D :-D :-D nad tou druhou zatial iba slintam.....vadi mi tam ta modra ]-( ]-( ]-( ...keby bola jedna kopka, prezijem --- ale dve? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - cooo? to mi ani nehovor! to su desni zdieraci tu ]-( tak to sa YR radsej vyhnem velkym oblukom, aby mi ani luto nebolo :-(
Odpovědět
ozaj blond? :-N x-) ja som myslela ze mas tu druhu,neviem preco,myslis ze by ti modra nepristala?prillezitostne by si ju mozno vyuzila(aspon jeden z odtienov) ja si ju viem na tebe predstavit,aj napr.v kombi so sivou z prvej paletky
Odpovědět
presne tak, mam pocit, ze zijeme niekde na okraji sveta, ze su tu take ceny a vyber ziadny... ak by si tam predsa len strcila nos, skus ovonat tento letny ovocno-koktailovy sprchac, teraz na nom ficim http://img.dooyoo.de/DE_DE/175/Mode-b...
Odpovědět
vonia uplne ako dovolenka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nooo , sprchac by mi bodol, tak tam mozno predsa len vbehnem :-N oni maju take mensie balenia, ak sa nemylim
Odpovědět
to su pre mna chladne farby.....mne ani fialova moc ee na ociach (kedze je to mix modrej a cervenej) :-| ved este poskusam, uvidim :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja asi prestanem navstevovat tuto temu, lebo v blizkej buducnosti asi zbankrotujem :-N :-D
Odpovědět
z mensich maju minibalenia z rady plaisirs nature, tie su tiez dobre - malinove, cernicove, jahodove... aj mliecka. a mam rada hamamelisovu radu, taka vona cistoty http://www.yves-rocher.cz/catalog/sho...
Odpovědět
domi :-D :-D :-D ja som este nevyuzila tu oranzovu,ale o tom sme uz kecali u "nas" :-) a v yr som este nebola,asi pojdem na prieskum :-N aj mliecka a deodoranty maju fajn?
Odpovědět
domi....ja pojdem asi kvoli vam do debetu no vsetko by som chcela :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
deo som mala z tej hamamelis serie, ten bol dobry, ale vyslovene tazku zataz uz nezvladal. ale plusom je vona ako cisto vyprate pradlo x-) http://staticcz.yves-rocher.cz/prod/p... a este tento http://www.yves-rocher.cz/product/sho... ucinnost podobna, k veceru treba pretriet este raz. lotosova prijemna vona
Odpovědět
Profilova fotka
ja som bola v YR len dvakrat, ale laska na prvy pohlad x-) no co si budeme klamat, fakt ked o tom tak rozpravame, hned po tom zacnem tuzit :-N
Odpovědět
uz sa tesim, ked pojdem okolo YR 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) a potom si na teba ciatko urcite spomeniem :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?