TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Ahoj bell, mohla by si napisat odkial si objednavala to serum z morskych rias a kolagenu,o ktorom si tu pisala?
Odpovědět
Profilova fotka
mne aj preto chyba Sephora, oni maju dobre tie svoje stetce
Odpovědět
Profilova fotka
na jahode vravis? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kde bola vlastne predtym v BA sephora, v avione tusim ci?
Odpovědět
domi - EDM (everyday minerals), ale este ich nemam, len mam plan:-) pozor, velmi nakazliva stranka http://www.everydayminerals.com/store...
Odpovědět
Profilova fotka
barcelonka - vola sa to AK profi cosmetic - Sérum z morských rias a kolagénu, ak das do googlu vyhodi ti viacero predajcov, mozes si vybrat podla vyhodnejsej ceny ;-) ja mam z jvnatur
Odpovědět
Profilova fotka
EDM ma dlho laka, len som este nic neobjednavala z USA a neviem ani vyberat tie odtiene tam, co je naco a tak... a Sephora bola niekedy veru v Avione a na slaktrafenie zrusili ]-(
Odpovědět
jj, je to dost zlozite vybrat, maju makeupy podla 4 typov pleti + dalsie odtiene pleti + ci chces matovat alebo shimmerovat...
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - vdaka, teraz mozem ist opat slintat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ono ked uz EDM, tak by to chcelo komplet sadu vsetkeho, od primeru, cez make up az po fixator a samozrekme stetce... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ano, ved len jedna vec je nanic
Odpovědět
EDM nie je az tak komplikovany ako vyzera... zaklad je vyznat sa trosku v svojej pleti a predstavach... ja mam od nich makeupy, licka, korektory a su fajn
Odpovědět
Článek se načítá
bell - no ved, planujem mineralny makeup + k nemu stetec tiene + stetec concealer mam, ale nemam nan stetec (len obyc.) a davaju aj free samples roznych druhov
Odpovědět
Profilova fotka
a hlavne treba nasetrit vela euracov, lebo ja by toho isto naobjednavala viac, ved niekedy treba matovat inokedy zase shimmerovat... :-D no neni to len tak....
Odpovědět
Profilova fotka
a ako to tam s postovnym vlastne?
Odpovědět
tie podmienky nemam az tak natudovane. aj som to uz vedela, ale zabudla som. ale tusim to nie je limitovane vyskou objednavky
Odpovědět
Profilova fotka
inak baby mate niekto( asi skor blondiatko :-D) z goshu tuto modru paletku? http://eshop.fann.sk/images/uploads/p... sa mi pozdava, tak som si ju kupila,sice mam zelene oci, ale tak ...
Odpovědět
Dominika k zelenym ociam tyrkysova velmi pristane,aj ja mam zelene oci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
domi pekna, len mne by nesla, ale u teba v pohodicke ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta akcia vo Fann je len dnes? lebo asi dnes nestiham :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kati - dik :-D bell - noo, ono to nie je az take vyrazne ako na fotke, lebo aj tie co mam doma, maju podla fotky na webe byt ovela vyraznejsie, ale nie su ;-) myslim, ze nie, to ma nenapadlo sa spytat...ale urcite ked tak aspon tyzden to potrva...skusim kuk na nete...
Odpovědět
Profilova fotka
bell - takze ta akcoska plati na cely jul ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak je super :-D hej aj ja co mam tie Gosh tiene, tak nie su az take vyrazne ako vyzeraju na prvy pohlad 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kopirujem priamo z webky ;-) Kúpte si jeden výrobok a druhý získajte za 66% z ceny. Akcia platí počas celého júla pri jednorazovom nákupe dvoch výrobkov. Pri prvom, drahšom výrobku môže zákazník využiť zľavu vyplývajúcu z jeho členskej karty, druhý, lacnejší výrobok získa za 66% z predajnej ceny. Zľavu je možné použiť len na neakciový tovar. Cena po zľave je konečná. Akcia platí od 1. 7. 2010 do 31. 7. 2010 na celý sortiment výrobkov v parfumériách FAnn.
Odpovědět
Profilova fotka
teraz neviem, ci som to radsej nemala zatajit :-D ale tak to je fajn, ze nie su take vyrazne, to ani nie je moj styl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi, si nas chcela usetrit od minania, ale asi sa to nepodari :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, nevyslo mi to mozno nabuduce :-p inak skoda,ze to neplati ta akcia opacne,ze na drahsiu vec ta vacsia zlava :-|
Odpovědět
domi, modre nemam doma nic.......ak sa nerataju rifle :-D :-D :-D :-D :-D som modrooka blondinka a mat (teraz uz nie, ale origis ano) a s akymkolvek odtienom modrej by som vyzerala asi akoby som prave usla z ustavu :-D :-D :-D :-D som na hnede, zlate, zelene, sede + do toho vyraznejsi detajl napr. oranzova s fialovou, alebo trosicku bordovej nie som chopna kupit si ani len modre spodne pradlo a baby blue uplne ze nenavidim (este ze teraz mali chlapci nemusia nosit modru, inak by ma porazilo) :-N :-N :-N aaa...tmavo-tyrkysovu ceruzku bourjois (ale tu tiez pouzivam sporadicky .... ako detajl do toho mojho zemiteho zakladu na ozivenie) obzerala som tiez gosh 4-paletku (tu taku novu, co maju iba 2 verzie).....a tam su napr. nadherne modre tieniky (ale nie na mne :-| ) taka tmava kralovska modra je uzasna farba, ale ja si v modrej pridem ako debil
Odpovědět
Profilova fotka
blond - :-D :-D :-D tak ja som ich aj otestla a vyzeraju celkom dobre, takze kupa sa zdarila, ked som ich pekne nakombinovala s tymi striebornymi ci sivymi, je to eno nuno 8-) ja mam praveze zelene oci a zelene tiene mam tusim len jedny, aj to je tusim 4paletka a je tam len 1 zeleny odtien, takze sa to da celkom prezit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak ty si spominala, ze mas aj nejaku oranzovu paletku od gosh, nevies mi hodit link?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?