TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
kocky robite tu objednavku z E.L.F.? Akurat mi prisila "akciova" ponuka, 50% zlava po zadani kodu, na mineral products.. neviem co to je konkretne, ani sa mi nechce kukat:D domi: a co konkretne potrebujes na tvar a telo? Mas aj predstavu za aku sumu?
Odpovědět
Profilova fotka
blondik - ze aka faninka Goshu :-D ja som akurat dnes rano pozerala co vsetko mam a tych sypkych som nasla az 5 :-D tiez ich davam az nakoniec, ak chcem trblietkavy efekt, ale asi 2 su take jemnejsie, tak tie mozem aj na vacsiu plochu dat ;-) a baza sa ti teda paci hej? ja som s nou velmi spokojna, hlavne to nanasanie... ze nemusim nikam strkat prst :-D eryy - sme nic este neobjednaliz elf, lebo vela veci nemaju na sklade prave co sme chceli :-( domi a odkial chces obiednavat opalovaky? ja som pred rokom objednavala z e-lekarne a asi aj teraz budem
Odpovědět
bellada, ako si spokojna s tym samoopalovacim piz buin-om? a kolko asi stoji?
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranko blond - v pohode, ved uz bola pokrocilejsia hodina ;-) a na daylong som pozerala aj ja...tiez mam svetlejsiu pokozku, a dost tazko sa opalujem 8-( ery - ja potrebujem nieco na telo, na tvar nepouzivam nic specialne :-N a suma? no co ja ti viem? mozno nie viac ako 20 €.... bell - no praveze neviem, som sa chcela spytat vas :-N
Odpovědět
zeny, uz som sa sice dlho nezapojila, a aj teraz dost od veci. potrebujem radu: the best liftingovy make-up...skusenosti a tak??? hmm??? nie pre seba... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko - uz niekde skor som pisala o piz :-) som spokojna, robi peknu farbu bez flakov, dobre vsakuje do pokozky, paci sa mi ze sa da nastavit intenzita opalenia, ma zvlastnu vonu - neviem identifikovat, ale nie je neprijemna a po natreti ju uz necitim, vcelku mozem odporucit, kupovala som vo fannku, bola na neho aj akcia vtedy, uz presne nepamatam cenu cca 24€ domi - ja objednavam u doktora simona :-D ;-)
Odpovědět
hej citala som, len som bola zvedava, co spravil aj po druhom raze:-) dakujem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som ho zacala na stupni 3 a potom som presla az na 5, sa mi zda ze lepsie je davat tu 3 viac dni po sebe, ako si hned capnut 5, to nemusi dopanut dobre a mozu byt aj flaky
Odpovědět
Profilova fotka
bell - no aj ja zvyknem nakupovat u dokiho ;-) :-D
Odpovědět
a ja idem do lekarne a kupim......rada si veci "ocapkam" :-N :-N :-N :-N samoopalovaky desne nemozem ---- strasne mi to pachne....nemozem si pomoct :-p je mi z toho az na zvracanie domi, tiez sa tazko opalujem.....tak nejako flakato (napr. dekolt zhoreny, ruky pekne opalene a brucho a nohy biele) ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( obcas snivam o grile, co by ma aspon otacal, nech som tak nejako rovnomernejsie opalena ale ked chodim domov z prace, ked slnko uz pomaly zachadza a ak nesvieti cez vikend, tak smola celkovo sa nerada opekam.....skor si tak o 5 popoludni vyjdem v plavkach do zahrady na lehatko precitat casak
Odpovědět
Profilova fotka
blond - napodobne, tiez nie som extremne slniaci sa typ, ale tak, ked som uz na dovo pri mori, tam dokazem prelezat nejaky ten cas na plazi :-) inak premyslam nad touto biodermou na opalovanie : http://bioderma4media.com/soubory/PH_...
Odpovědět
Profilova fotka
babule, tak ja asi pojdem do toho noveho kremu od Biothermu 8-) je uzasny, plet mam taku sviezu, aku som este nikdy predtym nemala...ale teraz nastava problem, kde ho kupit? :-| http://images.productserve.com/previe...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
domi - najlepsie cenovo bude na zahranicnych e-shopoch som videla za 27Ł a na nasich cca 31€ to zas nie je rozdiel az taky, ked zaratame postovne
Odpovědět
Profilova fotka
hmm...no ja ho u nas na e-shopoch videla, za cca 38 € :-| a vo fannku ho bezne predavaju za 50€ ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
domi kukni na jahode, ja som ho myslim mala odtial
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul - no idem na to ;-)
Odpovědět
domi: a kde si ho videla v nasich eshopoch? Inak som si vsimla, ze na jahode maju uz aj kozmetiku Armani x-) Skusala som ten Face Fabric radiance aaa ako rozjasnovac super, ale krycia schopnost 0, inak v celom DE velky hit, vypredany. Klasicky FF je parada! Bobbi Brown pultik opat obsadeny, treba sa objednat na konzultaciu ]-( tak som omrkla mac, efektom ma zaujal Face and Body, ale mal podivnu konzistenciu aspon na mojej ruke...
Odpovědět
jaj a co ma este prekvapilo, ze ma FF objem 40 ml, vacsina make upov ma len 25-30ml
Odpovědět
Budu se malovat sama, můžete mi poradit nějaký opravdu dobrý make up? Nechci za něj dát zas tisícovku, ale v rámci meze něco vyzkoušeného...moc je nepoužívám mám dobrou pleť a když v drogerce zkouším testery, tak mám pocit, že je to takové nic moc všechno :-(
Odpovědět
jani20: ak mas bezproblemovu plet ,tak skus Max Factor Miracle Touch/Second Skin alebo Maybelline Superstay 24H
Odpovědět
Profilova fotka
ery - napr. na parfums som ich nasla ;-) ale nie som si ista ci to bol konkretne tento novy :-N
Odpovědět
kdeze, ja som ho praveze este nikde nevidela.. ani na parfums to je je ten, ktory chces ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
och tak ja som asi zle pozerala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aa dnes som opat neodolala a vo fannku som si kupila 4 paletku Gosh tienikov a novy lesk od MF :-N :-D a k lesku som este zadarmo dostala lak na nechty podla vlastneho vyberu 8-) http://2.bp.blogspot.com/_Erx69IlLIqY...
Odpovědět
tak kozmetik maniačka, treba utekať do Polusu...teda, možno je ta akcia aj inde, idem si kúpiť dnes Sensibio pletovu vodu (mam sice zmiesanu plet, ale tato mi robi strasne dobre, urcena na citlivu plet) a ze ak si kupim nejaky kremik so sensibio, tak je zadarmo, 500 ml...tak som si kupila upokojovaciu masku v hodnote 20,- a 5O0ml vodu mam k tomu...jaaaaj, no nekupte to :-D a este soms i zobrala zmatnujuci krem na opalovanie na tvar Eucerin faktorom 30 :-)
Odpovědět
maniacky malo byt :-) :-) :-)
Odpovědět
este som mohla napisat, ze v lekarni som to kupovala 8-) a sorry za prvavopisnu genitivovu chybu :-D
Odpovědět
a pri vybere podkladovej bazy vam snad pomoze toto: je to skopirovany mail od jednej kocky, ktora ma internetovy obchod s kozemtikou, tam vzdy nakupujem, lebo mi vzdy dobre poradi;) baza Clarins - Eclat Minute je uz dostupna vo vsetkych odtienoch 00-Rose Shimmer, 02-Champagne Shimmer, 03-Bronze Shimmer a na leto 04-Gold Shimmer. Baza Chanel - Le Blanc de Chanel Sheer, je rozjasnujuca podkladova baza, nesluzi na zmatnenie ani na redukciu porov, len rozjasni pokozku a doda jej zdravy a sviezi vzhlad. Je svetlunka, perletovo biela. Druha baza Chanel - Base Lumiere Lotus je tiez svetlunka, tato baza uz aj predlzuje trvacnost make upu, minimalizuje nedokonalosti a je vhodna na vsetky typy pleti. Neobsahuje olejove zlozky a nerozjasnuje pokozku. Vyhladzuje a zjemnuje pory. Bazu Lancome bohuzial prave teraz nemame v ponuke. Baza YSL Top Secrets Flash Radiance Skincare Brush je vyborna, je to nieco podobne ako Clarins baza, tiez jemne rozjasnuje, ma perletovy vzhlad. Vyhladzuje a zjednocuje ton pleti, redukuje pory a nedokonalosti, predlzuje trvacnost make upu,nema vsak taky zmatnujuci efekt ako ta druha baza, ktora je bez obsahu oleja. Ta druha baza YSL je vsak momentalne vypredana. Vyborna je este aj podkladova baza YSL - Teint Parfait Complexion, tato baza je bez obsahu oleja, takze aj zmatnuje pokozku, vyhladzuje, redukuje pory, zjednocuje farebny ton pleti, vyplna vrasky a jemne linky, predlzuje trvacnost make upu. Je vo viacerych odtienoch, zo svetlych su k dispozicii 2-Rose Pearl /do ruzova/, 4-Apricot /jemna marhulkova/. Podkladova baza Shisedio-Smoothing Veil je nieco podobne ako rozjasnujuca baza Chanel, vyhladzuje a zjednocuje pokozku a zaroven ju rozjasnuje.
Odpovědět
Profilova fotka
domi - takze s Gosh tienikmi spokojnost, ked si kupila dalsie :-N aku kombinaciu teraz? a tu akciu na lesk a k tomu lak asi pojdem aj ja vyuzit :-D dufam ze este bude.... luko - akcia na sensibio je asi vo vsetkych lekarnach, aj ja som videla ;-) inak tu masku mam, dobra je, aj ten Eucerin opalovak na tvar x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luko - dik za siahodlhe info x-) bell - nooo spokojnost obrovska :-N :-D kupila som si odtien Q48 Grand Passion ;-) a ta akcoska na lesk by mala platit cely Jul, ako som dnes citala vo fann info, ktore mi prislo postou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?