TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul - ad l´occitane - nooo chcela som si kupit, ten ryzovy, ale este som ho nekupila...
Odpovědět
zdravim, nasla som Douglas s MAC a Bobbi Brown 8-) /posledny shop na pesej, kde sa mi uz nikdy nechcelo, v domneni, ze tam bude vsetko rovnake/ zaujimave ako sa lisi ponuka v kazdom ponuka - trebars tam nemali Armani ale v ostatnych, kde nebol MAC a Bobbi zasa bol Armani atd... No co ma dost sklamalo, mali tieto dve znacky doslova za sklom a schovane, jedine co mali od Bobbi Brown vylozene boli creamy concealer, zrovna sa tety poradkyne-vizazistky venovali /licili/ zakaznicky, tak som nemala ani moznost si omrknut-uplne blby system ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
domi, pekna paletka ;-) YSL asi pootm v marionnaude, tam by ho mali mat eryy - ja som Bobbi tiez len tak na pulte videla vsade, vzdy ked som chcela nieco pozriet musela som pytat predavacku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
a v ktorom meste vlastne si?
Odpovědět
Profilova fotka
bell - vdaka za pochvalu ;-) noo len ten marionnaud je dost od ruky :-S ery - to je des ]-(
Odpovědět
bell - Mannheim, ja to tak nemam rada ked musim oslovit tetu, res. naopak, lebo ona hned zacne otravovat /zistovat/ co konkretne chcem, ale ja si chcem pozriet vsetko sama a v klude ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
eryy, ja presne to iste, neznasam ked mi predavacka hned vsetko az prehnane iniciativne ukazuje, ja radsej sama si chcem urobit nazor, ked mi ukazuje predavacka nikdy nic nekupim, lebo sa hned radsej pracem odtiel, ked mam sama mmoznost pozerat a skusat v klude, tak idem nabalena :-D ale mozno nam len dobre chcu...aby sme vela neminali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
inak ja som praveze dnes som musela pani vo fann prosit, aby mi poradila :-o vacsinou mali paletky v odtieni zelenej a hnedej a take uz doma mam, tak som si nakoniec vybrala tieto sivaste...tak som na ne velice zviedaf
Odpovědět
Profilova fotka
ked ja mam dojem ze mi nemaju v com poradit :-D si viem vybrat farbu ci odtien sama, jedine ak je nieco nove co nepoznam, tak sa opytam ake s tym maju skusenosti, predavacky chcu aj tak pedat a nahucia ti hocico, velmi na ich rady nedavam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ako bell to ja chapem, len som potrebovala info, ci maju aj duo tiene a ze ci su to vsetky odtiene :-p a inak, ze vraj uz tie duo ocne tiene od gosh nemaju =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase na druhej strane dobre,ze som ju oslovila, lebo tak aspon som si ja ruky nebabrala :-D a skusala som aj nejake parfemy, najviac sa mi pacil zeleny versace x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sa uz nevyrabaju, ani na ich webe nie su ved ak potrebujem take info ci nieco maju, idem sa rovno opytat za nou a hotovo, ide o to ze nemusi pri mne stat a furt nieco hucatm a sledovat co chytim do ruky a tak... to neznasam ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jasne, ved ja som to zase myslela, tak, ze by tam stala jak socha slobody a ani by sa ma na nic nespytala, mi to prislo divne, lebo inokedy sa okolo mna tocia aj 3 a predbiehaju sa, ktora mi skor "pomoze" ;-)
Odpovědět
domi: a ty si spokojna s tymi Gosh tienikmi? Lebo u mna je tato znacka co sa tyka tienikov totalny prepadak. bell: skusim este zajtra sa prekonat- a najma ist skor, aby tam nikoho nelicila:), predsa len cenovo celkom v pohode Bobbi Brown, od MAc ma tak make upy neberu
Odpovědět
Profilova fotka
ery - praveze nie, tieto su moje prve, ale tak rozdiel medzi mono a tymito trio bol len 2 € :-|
Odpovědět
Profilova fotka
eryy - to vazne nem rada Gosh tieniky??? =-) ja zboznujem ich sypke x-) paletky mi pridu tiez fajn, su vyrazne, ziadne take ze iba naznak farby a mne aj dobre drzia, ale to s bazou vsetky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bell - ty mas, ktoru paletku od gosh?
Odpovědět
Profilova fotka
domi, hnedu a minimalne 4 sypke tiene ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale tu moju myslim uz tiez nemaju, ja mam trio hnedych - od hrdzavej cez mokka az po coko
Odpovědět
Profilova fotka
ja som pozerala aj na sypke, ale nevedela som si vybrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tych maju strasne vela, ja tak postupne po jednom nakupujem, mam ich vela vo vyhlade :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to verim, ja som len "zopar" zahliadla a nevedela som, ktory sa mi paci viac :-D takze som zobrala paletku a potom sa uvidi co bude, ved 10% zlava je stale :-D
Odpovědět
Profilova fotka
potrebujem zohnat taky ten rozdelovac prstov na nohach pri lakovani....maju to aj v DM neviete?
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa zda, ze hej...
Odpovědět
mam 4 syke tiene od Gosh....tie najsamtrblietavejsie :-N pouzivam ich uz iba ako detail na nalicene ocko ;-) a mam 3ks 4-paletiek, 1ks 3-paletky a 1ks monotienika a so vsetkym velikanska spokojnost nikdy som nemala speci bazu pod tiene.....vystacila som si vzdy s gosh tienikom v tycinke "love that gold" ale teraz uz mam gosh baz v tycinke a velka spokojnost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
blond - takuto bazu mas? http://eshop.fann.sk/images/uploads/p...
Odpovědět
Profilova fotka
baby nechystate sa objednavat nejake vyrobky na opalovanie?
Odpovědět
ano, presne tu... :-) na opalovanie myslis samoopalovacie mlieka, ci mlieka na opalovanie? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mlieka na opalovanie, no proste ochrana pred slnkom :-N pisem ako hotentot |-|
Odpovědět
sorrky, ale mne to dnes uz pomenej zapaluje :-N :-N :-N :-N :-N .....som straaasne unavena nooo moc sa neopalujem, pred slnkom mam respekt (som svetlokozec).....ale ked uz, tak urcite Daylong http://www.pharmacy4u.gr/images/daylo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?