TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaaj stetce, no ako mne je jedno, mne to neponahla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som chcela hlavne tie stetce, tak neviem ci sa oplati len pre lesk a tienik objednavat, ja by som pockala...neviem ako by to bolo keby sme objednali aj to co nemaju, ci to poslu neskor, alebo sa pocka kym budu mat vsetko a poslu to az potom...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som si nakoniec len 1 stetec vybrala, takze som nejako dalej nepozerala...ale kludne mozeme pockat, pripadne skusit nejako zistit, ze ako je to s tovarom, ktory momentalne nemaju...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, uz som tu....no veru, dost vela veci nemaju, len tomu trochu nechapem,bud som v piatok v tom nasom osialy zle pozerala abo tak nahle vsetko vypredali?lebo este v piatok som si nevsimla ze tak vela veci nemaju...no neva...ja som chcela nakoniec len 1-2stetce...ziadnu kozmetiku lebo ja som lava na objednavanie odtienu bez vyskusania -sice aj so skusanim ale to je jedno :-D :-D -a aj ked to je lacne,nechcem risknut dalsi "brak" do aj tak uz velkej zbierky...
Odpovědět
ja som chcela 4 stetce, ale asi na 3 je tam napisane "coming soon" a presne som sa chcela opytat, ci nevadi, ze to nemaju aktualne skladom(lebo objednavku mozu evidovat a poslat neskor.....no ale ktovie, kedy im tie stetce zase dojdu, ze? =-) )
Odpovědět
Profilova fotka
lenze ked tam je napisane coming soon,tak sa to neda ani do kosika hodit...proste treba to odsledovat na nete a cakat kedy sa tam objavi ze to maju a az vtedy sa da objednat :-|
Odpovědět
aha...no tak potom je asi bezpredmetne robit objednafku |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
nevadi baby, my vydrzime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, máte někdo zkušenosti s podkladovou bází pod oční stíny ArtDeco?
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch - ahoj, ja som si ju nedavno zakupila a z mojej strany spokojnost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
domika007: já si jí koupila v pátek a moc spokojená nejsem. Buď to blbě nanáším nebo nevím. Mám pocit,že mi po nanesení ztěžknou víčka o 5kilo, když na to nanesu stíny, tak mi to zvýrazní všechny vrásky na víčku a po 4hod. se začaly stíny stírat. před tím jsem používala podkladovou bázi od dermacolu, je sice pod make-up,ale na víčkách byla super. Odmastila víčko, zjemnila kůži, vyhladila, vůbec jsem jí necítila a stíny vydrželi 16hodin bez hnutí, neudělala takovou těžkou vrstvu jak artdeco
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch : tak to fakt zalezi len od cloveka, mne tie tiene vydrzali riadne dlho...tak , ale aspon vies co ti sadne a co nie, i ked skoda penazi...
Odpovědět
Článek se načítá
mmarch - a kolko si jej davas?=-)len jemne pretries prstom bazu a natries na viecko. baza nesmie byt vidno na oku a uz vobec nie citit
Odpovědět
Profilova fotka
domika007: jak si tu bázi nanášíš na víčko? dáváš jí hodně nebo jen maličko?
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch a nedavas jej vela, staci mnozstovo spendlikovej hlavicky na jedno viecko, je dost husta tak s nou treba opatrne, pripadne si ju na ruke skus zriedit s makeup bazou alebo makeupom ;-) a samozrejme dobre rozotriet aby nebola hruba vrstva
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch - ja si dam fakt len trosicka, dobre rozotriem a prepudrujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
domika007:ještě aj přepudruješ a až pak stíny??
Odpovědět
Profilova fotka
noo hej, trosku prepudrujem, ale fakt len trosku a potom nanesiem tiene a drzia cely den 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
oki, dám jí ještě šanci a zkusím s pudrem, děkuji za rady
Odpovědět
pridavam sa k prepudrovaniu :-D:-D8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ze aky dobry tip som dala, ze? :-D som ho ani neukradla nikomu, ze? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Caute dnes pripadne zajtra sa chystam zbehnut do fann, chcem si pozriet nejake Gosh tiene ( ste ma namotali :-N ) a chcela by som vzorky toho mejkapu od YSL a kremikov od biothermu, snad budu tety ochotne a nieco mi podaruju :-|
Odpovědět
Profilova fotka
domi, len to dobre poobzeraj, pekne su aj paletky, aj sypke Goshky ;-) a som zvedava aj na ten YSL, len si pre istotu zober nieco na vzorky, aby ti mohli odobrat z testera, lebo male vzorecky vacsinou nemaju
Odpovědět
Profilova fotka
bell - budem sa snazit, ale nechcem nejake velke balenia, lebo tak ja sa malo tienujem, ale chcem sa niecim malym potesit 8-) noo, tak to bude asi problem, lebo som si nic nevzala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
caff baby...citanicko posielam :-D http://www.skinceuticals.com/_us/_en/... nemam to prelustrovane cele...co vy na to? pre nas/ne pre nas? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ozaj domi,myslim ty si minule pisala ze si planujes kupit ten loccitane krem..si dumala ci mandlovy abo ten ryzovy? kupila si si ho nakoniec?
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka - len trosku drahe nato ze to vobec nepoznam, podalsie objednavat treba z USA :-| ako vyzera to dobre, ale kozmetiky co vyzera dobre je neurekom, clovek nevie co skor, netreba vymyslat za kazdu cenu :-D ak by to niekto osobne pouzival a povedal mi ze mu to na to a na to zabralo a dosiahol super vysledky, tak ok sa dam nahovorit mozno, ale lnak.....
Odpovědět
Profilova fotka
presne bell..je toho na trhu do alleuja...ceny som si vsimla ovela neskor a fakt mi to za tu sumu nestoji....este ne...az ked budem starsia a vraskavejsia :-D a inak nepomozem si,aj od ryoru krem,ten zmatnujuci....akoze nedela zazraky,len mne sa strasne paci ta gelovo kremova konzistencia, taky hustejsi gel ci co to je...nepouzivam ho stale, lebo zmatnaky nejak extra nemusim, ale zatial mi neuskodil...a lacny
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam teraz pletovu vodu na rano z Ryoru a musim povedat ze je velmi dobra, nedrazdi skor naopak ukludnuje a nevysusuje, ja mam s vodami dost problem, nemozem hocico, ale tato mi sadla a cena priazniva ;-) http://www.ryor.cz/sk/katalog-vyrobko...
Odpovědět
Profilova fotka
caute opat :-p takze bola som v tom fannku, kupila som si troj paletku gosh x-) tuto : http://eshop.fann.sk/images/uploads/p... mam aj vzorku hydr. kremu od biothermu : http://images.productserve.com/previe... a mejkap od YSL vo fann nemaju, takze musim skusit pozriet niekde inde
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?