TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na stetce som sa aj ja uz dlho chystala, ale nie som velmi odbornik. potrebovala by som par zakladnych. nech uz sa nepatlam prstami.
Odpovědět
ja sa kuknem este do spamu-lebo doslova spamovali z toho webu, (tak som ich tam supla) ci nie je aj nejaka akcia :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja pojdem pomaly off babule... cez vikend studujem a vyberam.... a potom hodim do IP pimpulke jo? mezme pripadne to este prediskutovat cez vikend co kto berie... nech si teda dobre vyberieme, aby sme sa mohli vytesovat ;-) paaa zatial
Odpovědět
jo, takze do 21/6 je akcia (za 2 miliony objednavok) nad 20 dolarov objednavka vsetko z rady studio 50% zlava, treba zadat kod: EGSTUD, snad to plati aj prenas, lebo si nie som ista, lebo teraz mi chodia ponuky asi z oboch lokalizacii, lebo som sa najskor registrovala na usa webe, tak skuste...
Odpovědět
Profilova fotka
caute pripajam dalsiu pozitivnu skusenost 8-) odporucam telove mliecko od neutrogeny, jedna basen, prijemne, vonave a rychlo sa vstrebava...momentalne moje naj x-) http://www.overstockdrugstore.com/pro...
Odpovědět
eeeeeeeeeejha, co to tu? pridavam sa k hromadnej objednafke ten stetec na make-up, co sem bell hodila link je fntastikus......esteze som sa vcera neulakomila na trapny gosh stetec :-D :-D :-D :-D :-D :-D mam nove gosh tieme.....taku 4-paletku a po druhu sa chystam este aj bazu v tycinke som kupila......este nemskusala, ale zajtra testnem ;-)
Odpovědět
nie som z BA, ani okolia, ale ciatko by to zobrala ;-)
Odpovědět
no nist......upmyjem este podlahy a potom zavarim moj PC :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blond - :-D :-D :-D
Odpovědět
tak uz som to prezrela, vybrala som si mineral eyeshadow - odtien wild #6506 - 3lib. mineral bronzed glow - #6403 - 5lib. studio kabuki face brush - #85011 - 5lib. studio eyeshadow C brush - #84008 - 3,5 lib. a skoda, ze korektorovy stetec je len na kremovy korektor ]-( ]-( na praskovy zhanam uz riadne dlho
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko, na praskový je tam tiez, mal by to byt tento http://www.eyeslipsface.co.uk/product...
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz mam tiez vybrane asi, pisnem pimpul Ip :-D ciatko si to mala radsej napisat pimpul do Ip tiez :-N
Odpovědět
Článek se načítá
ok, stratila som prehlad, kto to vlastne objednava :-D bell - sice pisu, ze je aj na suche produkty, ale nepaci sa mi, ze sa nim moze nanasat ruz, linka na oci...ten praskovy korektor mi k tomu nejako nepasuje. moc multifunkcne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja sa neviem rozhodnut, chcem nejaky rozkasnovac a neviem ci ten v tube Shimmering Facial Whip alebo All Over Color Stick a mali by sme to stihnut obajednat do 21, ako pisala erry, mozno nam daju na ten kod zlavu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
domi, mas toho vela? 8-)
Odpovědět
ta kozmetika je nejak podozrivo lacna... =-) =-) =-) ostava, asi iba pri stetcoch.....tak 3-4 asi zoberiem
Odpovědět
Profilova fotka
ja si na tu znacku pamatam z Londyna, mali to tam skoro v kazdej drogerke, velke pulty, je to nieco ako u nas s-he v DM, len elf ma este viac vyrobkov, kvalita taka priemerna to bude, ale stetce ci tiene alebo lesky si myslim ze budu ok za tu cenu ;-)
Odpovědět
takze beriem 4 stetce.....kozmetiky mam snad dost :-N :-N :-N :-N :-N uz som napisala pimpulke IP 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte...asi aj ja ostanem len pri stetcoch....citala som na nete recenzie na tie rozjasnovace...jedna chvali druha lutuje kupu...tak neviem...asi kupim len ten all over color stick...farba ivory baby potom mi mozte-aj cez IP- poradit ako sa riesia taketo hromadne objednavky na nete? platba je vopred kartou-to nie je problem,len kedze toto je net a nepozname sa, tak nechcem dopadnut tak ze budem mat doma 10stetcov a kozmetiku...aby bola spokojnost na mojej aj vasej strane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka- mozme ti dopredu previest nejake peniaze na ucet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
inak som skusala tam zadat ten kupon na zlavu a neberie ho :-( tak plne ceny platia baby
Odpovědět
Profilova fotka
bell - asi nemam toho vela :-N len nejake 2 stetce, taku paletku tienov, ci ani nie tienov a nejaky ten blystok na pery ...je to vela? pimpul - jasne, ak treba poslem ti nejake peniazky predom ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja asi 4 stetce, mineral tienik, lesk na pery pimpul a ten rozjasnovac teda neberies? lebo ten stick co si napisala, je makeup nie rozjasnovac ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pisala som vam Ip prisla? =-) bell - tak myslim, ze je to ok, to mnozstvo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hej mne prisla domi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok dik bell ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
babenky, tak neviem ci z tej objednavky nieco bude :-( vela veci co sme chceli momentalne nie je ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
bell, ale vacsinou vsetko co som si hodila do obj. ja maju skladom :-o :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ale stece co som ja chcela nemaju, aj pimpulka ma take co nemaju a aj ciatko co dala obj, tak som pozerala ze stece nemaju :-(
Odpovědět
to je pravda, moj stetec nie je ani jeden :-( tak pockame?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?