TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko a potom uz budeme kompletne :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby a vsetky ste z BA? abo s pristupom ku BA? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som z okolia BA ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja BA, len ciatko a blond asi nie...
Odpovědět
Profilova fotka
inak mam uz z toho elfa nejaky bordel v hlave :-D neviem co skor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja som mešuge uz... :-D
Odpovědět
ja som okolie BA a pracujem priamo v BA, blondiatko nie. zajtra sme spolu, tak sa jej spytam, ci nieco nechce
Odpovědět
Profilova fotka
kokso maju aj powder puffs 4ks za 1,5...hmmm
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa na makeup pozdava tento http://www.eyeslipsface.co.uk/product...
Odpovědět
Profilova fotka
ok vlastne vsetky sme v realnom dosahu BA..domi tebe to na stanici vyhodim z vlaku cestou domov :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kokso ja mam z tej stranky pocit jak keby som nakupovala v "libraci" :-D :-D to je obdoba nasich eurovych shopov :-D
Odpovědět
ja to s tymi studio stetcami risknem, nebudu horsie ako tie no name, co mam
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pimpul - na stanici? akej stanici? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja tiez idem jednoznacne do tych stetcov, a rozmyslam nad nejakym blystokom na pery aaa neviem co este
Odpovědět
Profilova fotka
sak v senci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaaaj, tak ok, to nie je problem, je to blizsie ako BA, sice som tu denne, ale tak doma je doma a mozno aj bell to bude stacit na stanici :-D
Odpovědět
musime sa spolocne zmestit do nejakej sumy? ci je to v tomto pripade jedno?
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko ktore studio stetce? to su nejake ine jak tie co baby sem davali?ci tie si myslela?
Odpovědět
Profilova fotka
ja senec alebo BA, to asi jedno... kto je zdatny v AJ nech nastuduje podmienky ;-) a inak co hovorite na http://www.eyeslipsface.co.uk/product... to by som bola vybavena :-D ale stetce urco beriem aj ja ;-)
Odpovědět
http://www.eyeslipsface.co.uk/categor... tam dole, je to sekcia Studio lebo vidim tam este aj ine stetce v sekcii brushes - ten, co chcela dominika
Odpovědět
Profilova fotka
ja beriem stece aj obyc aj nejake studio, nakombinujem nejak to... v tom studio aj ine fajn veci su...ako tie paletky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fuuu ciatko toto si nemala poslat, som teraz na pochybach :-D bell - tak ta paletka nema chybu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda baby, ja sem sice nestiham velmi pisat, ale vzdy si vas poctivo precitam po case. a myslim, ze tie ceny by zvladla aj moja uboha penazenka, nakolko plat ziaden a chystam sa na matersku. tak si ma pridajte do zoznamu ak to nie je problem. inak vcera som mala stastie, nasla som v fann v tescu jedinu bazu pod tiene od gosh, na kt. inspirovala bell. dnes odskusam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lillianx, dufam ze budes teda spokojna ;-) baby, my ake maniacky :-D ja zomrem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jemineeee, vypnite mi internet v praci prosiiiim :-D :-D :-D
Odpovědět
to ano, sak mam normalne tep 100:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
este ze je ten vikend, tak si k tomu sadnem a povyberam...mame nejaky limit, ze kolko veci mozeme objednat? sa mozno na to uz niekto pytal, tak sorry potom
Odpovědět
Profilova fotka
netusim ci tam je limit,hlavne ak sa plati hned creditkou, nemal by byt problem..snad
Odpovědět
Profilova fotka
inak vsimli ste si, ze pri kazdom produkte, je aj moznost oznacit, ze sa vam to paci na FB? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vsimli domi ;-) limit tam asi nie je, tereba nastudovat customer services...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?