TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som to poplietla :-D pimpulka maju minimalne 5 make upov, mas v tube ci v skle?
Odpovědět
domika007: koci ano, aj som ho skusala, ale fakt neviem posudit ten efekt, ale kamoska si ho chvali, ale ona mala predtym len nejake drogerkove, tak to asi tiez nie je dostatocne vypovedne.. ale bezn v parfumerkach myslim Marionnaud maju tuto znacku, tak by si ho mohla ist okuknut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ery - dik, no budem musiet, lebo tak aj cena je trosku prijatelnejsia ako u EL, ale tak ked mi nebude sediet, nie je tam velmi co riesit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ery a Armaniho odkial objednavas?
Odpovědět
bellada: mne sa podarilo ulovit tieniky a spiralku na ebayi, ale to bola asi len jednorazova nahodna ponuka, make up uz by som asi tazko nasla inde ako v parfumerke
Odpovědět
Profilova fotka
len u nas som armaniho nevidela a bolo by to aj predrazene, to radsej z nejakeho zahranicneho eshopu
Odpovědět
bellada: no jedine eshopy, odkial sa da objednat a vedia to dorucit ku nam je saksfithtavenue.com alebo shop.nordstrom.com, ale je tam tak nehorazne postovne, ze by si musela brat vo vacsom mnozstve-alebo by ti nezalezalo na postovnom, potom jedine v zahranici a v parfumerkach, napriklad v prahe maju armani, ale dost predrazena :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bell jeeej to fakt?hihi...no mam v skle....take sklo jak ta baza,len vacsie
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul - a v ktorej pupe si bola?
Odpovědět
Profilova fotka
eryy..a ty si v nemecku ci USA?lebo ten saks a nordstrom to mi pride take americke...neklikala som na linky,len tak podla znenia a pamate :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul no vcera v auparku, predtym v eurovei
Odpovědět
Profilova fotka
jezisiii ja som prepracovana uz oslovujem samu seba hihihihi.....15,31 je pre teba domi...neska mi ide hihihihi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja sa rehniiim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul - v pohode :-D ja som bola v pupe v eurovei a prisla mi malicka :-N ale to sme riesili vcera... a ad ery- ona je tu na SVK, len teraz vyletnici v DE ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pimpul, tak to uz viem ktory make up mas, a drzi dobre? lebo pisu o nom ze ma 14 hod trvacnost
Odpovědět
Profilova fotka
bell ja som nidky nepouzivala bazu a takze si vies predstavit ako som vyzerala po par hodinach,neska mam bazu,zatial super......ja som amater ale naozaj nevidim rozdiel medzi tymto a medzi Dior Nude co som raz mala...jedine v cene...pridu mi podobne...EL uz ma trochu inu konzistenciu,neviem preco ale ja mam radsej take tie co mi plet napumpuju vlhkostou..ta EL mi pride taka "sucha"
Odpovědět
Profilova fotka
asi na tom nieco bude, lebo EL si chvalia prave baby s mastnejsou pletou a ani ja moc nerada kupujem tie drahsie znacky, lebo casto krat su rovnocenne s lacnejsimi, aj teraz ten Revlon co mam je uplne super na cenu co som za neho dala...
Odpovědět
Profilova fotka
no praveze ja mam mastnejsiu pleti, preto som isla do toho EL ;-) a vyskusam aj ten YSL zmatnujuci, ale tak clovek musi skusat, lebo tak nie vzdy mu sadne to co inemu vyhovuje :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam zmiesanu plet -v T zone fajne mastnaky, ne decentne, ale doost :-D - a od kedy mi ta kozmeticka povedala ze som si plet nicila kozmetikou zmatnujucou a specialne pre zmiesanu plet, tak sa vyhybam vsetkemu matujucemu...hladam vsetko co je hydratacne....ostatne ma netrapi :-D Pupa make up co mam je super co sa konzistencie tyka...no hoci mam VRAJ najbledsi odtien,stale je trosku tmavy pre mna =-) ..EL odtien je lepsi, no konzistencia ne...myslim pre mna...
Odpovědět
Profilova fotka
matujuce by som si kupila "daco" co ide ako posledna vrstva, napr. puder matujuci specialne...ale pod nim musim mat hydratacny krem, primer, hydr. make up a pak len zavrsit pudrom
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak, hlavne hydratovat treba, lebo caste zmatnovanie viac sarapaty narobi ako osohu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ery fuuuha ten Dior shimmer dobre vyzera,....rada by som si to kukla a vyskusala nazivo...to by som sa musela aj naucit nim narabat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
baby, ked chcem shimmer-rozjasnovac, tak tie su vacsinou len 2odtiene ze?myslim jeden pre bledule,jeden pre tmave...ci?...dumam zeby som riskla si nechat doniest z USA nejaky lepsi, mensie riziko ze sa netrafim do odtiena ako napr. u make upu,kde je milion odtienov?
Odpovědět
Profilova fotka
zalezi od konkretneho druhu a znacky, niektore su take univerzal....
Odpovědět
Profilova fotka
tak ale teraz som uz uplne domotana :-(
Odpovědět
Profilova fotka
domi aspon nejsom sama :-D ery kukla som na nete ten prvy highlighter co mas na ceste....to je nejaky fluid...jak to budes nanasat? stetcom ?
Odpovědět
Profilova fotka
napr Chanel ma 'Le Blanc de Chanel Sheer Illuminating Base' to je univerzal biele a dava sa to na rozjasnenie na licne kosti a tak....alebo Base Lumiere je podkladova baza, ale rozjasnujuca
Odpovědět
Profilova fotka
a ten dior je nieco ako tie Pupa luminys pudre
Odpovědět
Profilova fotka
bell len ja sa bojim ze tie Pupa rozjasnujuce su take do bronzova..a ja som bledula,studeny typ...mne by trebalo daco co nie je v teplych tonoch..hneda, bordova a bronzove to neni pre mna
Odpovědět
Profilova fotka
ved mne sa zdalo ze maju siroky vyber aj svetle som tam videla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?